PDA

View Full Version : За Nivea новия дезодорант



Divna
07-06-2008, 19:20
Става въпрос за онзи лилавия :(
против изпотяване и който ако го ползваш се бръснеш по-рядко някой има ли го и доволен ли е, днес минах покрай един магазин и ми направи впечатление че доста хора си взимат, а момиче го препоръчваше на своя приятелка, бил мн хубав вярно ли е? май е към 6 лв. струва ли си да си го взема

sweetsunshine
07-06-2008, 19:30
Нивеа е хубава марка,а и мисля че този дезодорант е хубав.Купувай го 8)

o0ps
07-06-2008, 19:34
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=178011&highlight=nivea

donkihot
07-06-2008, 19:40
за double efekt става дума май?? аз го пробвах-много е добър,както вси4ко на нивеЯ!

little_elf
07-06-2008, 19:49
е и да няма ефект поне ще мирише хубаво предполагам :) ,не съм го ползвала този,но имам едим др с екстракт от перли,който може да се ползва след депилация и мн си го харесвам,защото е дълготраен

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-06-2008, 20:02
Аз мисля да си го взема :)

Divna
07-06-2008, 20:11
И аз, на нивея продуктите са хубави, имала съм и имам кремове, шампоани и балсами, само не съм доволна от един лосион за тяло Summer Beauty уж за лек тен, след като се мацах цялата станах на жълти петна и като се изкъпах нямаше и след от него :( Но ще видим :-)

mimsssssss
07-06-2008, 22:26
Става въпрос за онзи лилавия :(
против изпотяване и който ако го ползваш се бръснеш по-рядко някой има ли го и доволен ли е, днес минах покрай един магазин и ми направи впечатление че доста хора си взимат, а момиче го препоръчваше на своя приятелка, бил мн хубав вярно ли е? май е към 6 лв. струва ли си да си го взема
ами то не е ли рол-он?майка ми ми се похвали че си го е взела и е доволна.ама май наистина каза че е рол-он :-o

RaI4etO
07-07-2008, 08:11
Става въпрос за онзи лилавия :(
против изпотяване и който ако го ползваш се бръснеш по-рядко някой има ли го и доволен ли е, днес минах покрай един магазин и ми направи впечатление че доста хора си взимат, а момиче го препоръчваше на своя приятелка, бил мн хубав вярно ли е? май е към 6 лв. струва ли си да си го взема
ами то не е ли рол-он?майка ми ми се похвали че си го е взела и е доволна.ама май наистина каза че е рол-он :-o има и рол-он,има и стик,също и дезодорант от серията Double Effect .
По темата имам стика и дезодоранта и съм много доволна,а и ухаят прекрасно! Няма да сбъркаш ако си ги вземеш.Незнам внушавам ли си или не,но забелязвам,че косъмчетата там наистина растат малко по-бавно от обикновено.

DuLcEtO
07-07-2008, 09:45
ъ за космите няма ефект :lol: ама поне кат се пръскам с него не се изптявам

i'm so excited!
07-07-2008, 22:08
дезодорант с краставица. опази боже :-o
иначе ползвам сега нивеа пърл нещо-си. и много ме кефи.