PDA

View Full Version : Проблеми >>> :(



CeSc Fabregas
07-06-2008, 20:01
Искам да ми предложите некое кремче за краката отдолу че много ми се напукват или за момче е нормално ???

Ръцете след къпане много ми изсъхват, може ли да ми предложите некое кремче също за хидратиране >?

И имам проблем че постоянно ми пресъхва устата колкото и течности да пия ... Бихте ли препоръчали нещо ??

unfaithful1234
07-06-2008, 20:04
Искам да ми предложите некое кремче за краката отдолу че много ми се напукват или за момче е нормално ???

Ръцете след къпане много ми изсъхват, може ли да ми предложите некое кремче също за хидратиране >?

И имам проблем че постоянно ми пресъхва устата колкото и течности да пия ... Бихте ли препоръчали нещо ??
1.Аз ползвам на ейвън за стъпалата и съм мн доволна,мн са ми мекички!
2.Крем използвам също на ейвън,но е женски.Не знам дали няма мъжки кремове,сиг има,ама нека някой по-компетентен от мен да каже...
3.Ами мажи си устните всяка вечер с мед и си легни така,на мен ми стават мн меки и пухкави! :)

ell_ownz
07-06-2008, 20:39
za da ne se napukvat krakata nikfi kremove ami pemza i tfarda gaba, trqa da se tarkat...

sweetsunshine
07-06-2008, 20:45
1-на Ейвън има хубава серия за поддръжка на стъпалата FOOT WORKS мисля че се казваше.Аз ги ползвам,едното е крем който е с едни малки частици против мъртви кожички(него нанасяш първо и го измиваш),а другото е крем за стъпалата.
2-също на Ейвън имам един крем за ръце и нокти и той е много хубав.
3-Ами ако пиеш топли напитки пак ли ти пресъхва устата?

sweetsunshine
07-06-2008, 20:45
На Орифлейм също има хубави кремове :)

CeSc Fabregas
07-06-2008, 20:56
1-на Ейвън има хубава серия за поддръжка на стъпалата FOOT WORKS мисля че се казваше.Аз ги ползвам,едното е крем който е с едни малки частици против мъртви кожички(него нанасяш първо и го измиваш),а другото е крем за стъпалата.
2-също на Ейвън имам един крем за ръце и нокти и той е много хубав.
3-Ами ако пиеш топли напитки пак ли ти пресъхва устата?
само като пия неква студена вода ми пресъхва и като пуша което е нормално :)

sodomicdream
07-06-2008, 22:30
отиваш в козметичния магазин и питаш за стъпалата какво може да се използва.
За ръцете си купи кремче на нивеа. Не са скъпи. И... много са много нежни. Има един в бяла кутийка. Аз него го ползвам за ръцете и за лицето зимата и в по-студено време и... нямам оплаквания за суха кажа точно там =)
Не се лъжи да купуваш на ейвън, орифлейм и тем подобните! Ще съжаляваш.


PS. сега виждам, че има някакво кремче на DOVE. Като знам за лосионите, сапунчетата и т.н. се предполага, че и то ще ти свърши работа =)

TheNewReligion
07-06-2008, 23:08
На първо място искам да отбележа , че мъж с чехли е толкова гнусно , според мен , че просто няма на къде .
Ще ти препуръчам :пемза + крем за крака на "Фуут Гуард" , за краката и мъжки лосион за тяло , но да не е от "Ейвън" .
Купи си балсам за устни без аромат от някоя аптека .

CeSc Fabregas
07-07-2008, 08:00
На първо място искам да отбележа , че мъж с чехли е толкова гнусно , според мен , че просто няма на къде .
Ще ти препуръчам :пемза + крем за крака на "Фуут Гуард" , за краката и мъжки лосион за тяло , но да не е от "Ейвън" .
Купи си балсам за устни без аромат от някоя аптека .
еми аз не ходя с чехли само когато съм на море а вкъщи си ходя бос и ми е гадно да ми се чегърта крака :D Мерси на всички :-)

mysterious93
07-07-2008, 08:22
На първо място искам да отбележа , че мъж с чехли е толкова гнусно , според мен , че просто няма на къде .
Ще ти препуръчам :пемза + крем за крака на "Фуут Гуард" , за краката и мъжки лосион за тяло , но да не е от "Ейвън" .
Купи си балсам за устни без аромат от някоя аптека .

какво е пемза?

MidnightCreep
07-07-2008, 08:55
За краката може да ползваш и обикновен глицерин от аптеката.След като ги измиеш и ги подсушиш,с памуче нанасяш и чакаш да попие.
За ръцете и кремче "Здраве" става.

Пемзата е като камък.