PDA

View Full Version : Прическа



ElisaDay
07-06-2008, 20:57
Здравейте

paradiso
07-06-2008, 21:06
BEBA NEDEI MN 6TE SAJELQVASH AZ KATO TEB MINALATA GODINA TAKA KOSATA MI E PO4TI SA6TATA NAPRAIH GRE6KATA DA SE POSTRIJA TAAKA PARVO SUPP3R MN MI SE SKASI KOSATA AZ BQH F 6OK NE 4E NE SE HARESFAH FTORO TAQ PRI4ESKA IZISKFA NEPRESTANNO ISPRAVQNE I KAT PORASNE MALKO SEDI GROZNO SQ O6TE NEMOGA DA SI PUSNA NAPALNO KOSATA KFAT MI BE6E MINALOTO LQTO MOQ SAVET E NEDEI NO SE PAK TI RE6AVASH ;) AIDE USPEH4E

AliceSw
07-06-2008, 21:07
ако можехме и лицето ти да видим като хората, щеше да е перфектно

иначе ако не ти е много гъста /нито много рядка/ къса черта сякаш е най-модерното, поне около мене...не френско каре, а черта, дълга до брадичката отпред, отзад до средата на врата...на страничен път, със филиран бритон /не страничен/ обърнат на едната страна...снимки не ми се търсят

sladkъ_mackъ
07-06-2008, 21:19
Недей си съсипва хубавата коса бе моме :) Според мен няма нищо по-готино от дълга,начупена коса :grin: кат мойта :-D (колко скромно) :D :D

surrender_
07-06-2008, 21:22
Здрасти :)
Аз съм с коса като твоята..даже и малко по-къдрава като ми е естествена да не говорим като я направя с пяна..е и аз изках фрапираща разлика..като се помня по коледа косата ми беше до кръста,след това я остригах до средата на гърба накря до раменете....
и сега съм с прическата на риана :grin: т.е. отзад късо но отрпед дълго... най-накря преди 1-2 седмици ми се сбъдна мечтата 8-)
Защото пъврия път мойта фризьорка не ми даде да се подстрижа така,защото нямало как да я поддържам толкова при положение 4е косата ми е толква чуплива :-x ...да ама не :P 8-) отидох при друга фризиорка без изобщо да ме познава бях си изправила косата и хоп острига ме без въпроси :lol:
И аз го направих главно заради лятото...тъй че мойто мнение е,че няма да сгрешиш ако се подстрижеш така :-) Суупер яко е! Бягай при фризьора да те стриже 8)

ПП: Все пак е коса бе хора! Ще порасте пак 8)

mishenceto92
07-06-2008, 21:24
Недей си съсипва хубавата коса бе моме :) Според мен няма нищо по-готино от дълга,начупена коса :grin: кат мойта :-D (колко скромно) :D :D
+1

Madness
07-07-2008, 06:40
ае на кака рияна прическата май не е баш за чуплива коса...освен ако не искаш да я изправяш постоянно...
иначе и аз си търся няква приеска тая дължина,ама...безуспешно

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-07-2008, 07:19
Косата ти е много хубава, но ако се подстрижеш толкова много ще ти стои много зле :( Като ти е чуплива и с тая дължина, не знам мисля че ще е ... смешно, а да си я изправяш всеки ден - много ще се увреди и ще стане още по-зле :(

http://www.womenshairstylesonline.com/Hair/Gallery/Short_Wavy_Hairstyle_2903.jpg

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
07-07-2008, 07:43
Аз пък предлагам да си направиш такава форма, но не да е толкова къса.. Ще можеш да я поддържаш по - лесно и да ти отива накъдрено.. Точно както е на първата снимка. Отпред мн дълго, назад по - късичко и така.. Както е на клипа "Don`t stop the music" , но малко по - дълга.. Това е моето предложение. :D Успех :)

angelcheeee_93
07-07-2008, 07:53
kosata ti e prekrasna.spored men ne se postrigvai,kati rihanna.dalgata kosa ti otiva mn ,no ti si re6ava6 v kraina smetka :)

sweetsunshine
07-07-2008, 08:00
Моето мнение е да не си съсипваш хубавата коса!А ако си направиш прическа като на Риана,ще трябва да си изправяш косата всеки ден и само ще я увредиш.surrender_ косата и ще порастне,но ще има да я чака към 2 години :(

PinkFloydSound
07-07-2008, 09:37
1. Не си подстригвай косата, прекрасна ти е.
2. Смятам, че ти е най-хубаво, когато нито си се изправяла, нито си се правела с пяна или лак-тоест естествена. :-)

surrender_
07-07-2008, 13:38
surrender_ косата и ще порастне,но ще има да я чака към 2 години :(
Ем..на мен косата ми расте бързо..и все пак говоря от моята гледна точка :) тя да си решава :)

GaBiIi__
07-07-2008, 14:23
1. Не си подстригвай косата, прекрасна ти е.
2. Смятам, че ти е най-хубаво, когато нито си се изправяла, нито си се правела с пяна или лак-тоест естествена. :-) +1

girl91
07-07-2008, 14:31
Косато ти е чуплива. Като се подстрижеш по този начин трябва постоянно да я изправяш с пресата и супер много ще се увреди. Плюс това не смятам вече за модерно този вид прическа, всички се подстригаха така и са еднакви, смешни са.. всички като едно стадо овце.

LiLGrizzly
07-07-2008, 22:44
slagai si lak i piqna ne si q razvalqi.. tey si spr po qka :P

Blo0dyBitch
07-08-2008, 07:01
е па тя таз прическа на Риана е стара-тя сега е с друга,а и вече не е много модерна
съгласна съм с другите-косата ти е различна и не е много подходяща за такава фризура
избери си нещо по-практично,което да не се нуждае от толкова много грижи и нерви,но гледай да е свежо...

japixloops
07-08-2008, 13:29
Недей си съсипва хубавата коса бе моме :)


продай я ,


не сериозно .. хмм мисля че права ти е готина не я променяй

adizitk1
07-08-2008, 14:11
по-добре недей да се режеш,ще съжаляваш (като мен и мн други)

monhity
11-29-2009, 11:02
хораа... ии аз имам същияя проблем :lol: значии лицето ми ее по-широко.. мисля.. 8-) www.impulse.bg/m0nch0yy
така това съм аз.. аа сега искам такава прическа http://prikachi.com/files/1190383G.jpg като на тази русата.. по хубава снимка не намерих.. сори.. :o и така де.. висока съм 1.70 абе вие ще видите снимките.. притеснява ме това дали ще седи добре на височина ми и на формата на лицето ми .. :-) мерси предварителноо

Neopitom3na
11-29-2009, 11:29
така си е ок :P

anity92
11-29-2009, 12:36
според мен не трява да си разваляш хубавата коса.. пък и то вече всеки втори с такава прическа като на риана или пък преслава ;x а за да имаш като прическата на риана ще трябва всеки божи ден да се изправяш и следователно косата ти ще заприлича на "ела с мен в пещерата" ако ти говори нещо ;)

monhity
11-29-2009, 12:53
Да ноо искам промяна.. и то да си личи но най- важното да ми отива естественоо :wink: предлагайте кфо ще ми отива че вече отт 2 месеца се чудя как да се правя.. ужас направо.. :-D

casey
11-29-2009, 13:02
1. Не си подстригвай косата, прекрасна ти е.
2. Смятам, че ти е най-хубаво, когато нито си се изправяла, нито си се правела с пяна или лак-тоест естествена. :-) +1

+2

digitalgirl93
11-29-2009, 16:25
според мен не трява да си разваляш хубавата коса.. пък и то вече всеки втори с такава прическа като на риана или пък преслава ;x а за да имаш като прическата на риана ще трябва всеки божи ден да се изправяш и следователно косата ти ще заприлича на "ела с мен в пещерата" ако ти говори нещо ;)

мхм 8)

kombarka
11-29-2009, 18:44
Ооо не допускай същата грешка като мен. Имах разкошна дълга чуплива коса. И кво- постригах я късо и я скъсах от изправяне, филиране.... Не казвам, че не ми харесва сегашната прическа, но изисква много поддръжки и грижи. Първите дни естевствено ще ти се занимава, но после ще искаш да си си останала с дълга коса :-D

casey
11-29-2009, 18:50
Моето мнение е да не си съсипваш хубавата коса!А ако си направиш прическа като на Риана,ще трябва да си изправяш косата всеки ден и само ще я увредиш.surrender_ косата и ще порастне,но ще има да я чака към 2 години :(
+++1

lovey0u
11-29-2009, 21:15
Моето мнение е да не си съсипваш хубавата коса!А ако си направиш прическа като на Риана,ще трябва да си изправяш косата всеки ден и само ще я увредиш.surrender_ косата и ще порастне,но ще има да я чака към 2 години :(
+++1

+1
моята коса е като твоята, подстригах се така, но не ми стоеше добре и сега я чакам да порасне (вече 1 година и не е пораснала много)

bathory
11-29-2009, 23:07
Косата ти е страхотна! Не я пре*бавай. :)

monch0y
11-30-2009, 15:38
Мерси хоораа :-)

monch0y
11-30-2009, 15:58
Амм тфа мии ее новата рег ,, старата нещо паролатаа сее пре*еба 8)

tonie__
11-30-2009, 16:02
както казаха-не си разваляй косата :) особено не се боядисвай руса -няма да ти отива :)
може би ако я изтъниш и : http://img35.imageshack.us/i/fringehairstyle.jpg/ или http://4.bp.blogspot.com/_izOWtH7bIHY/STQTM7Yy-GI/AAAAAAAAAS4/3ZSQpe7Yw4g/s320/straight+hair.jpg