PDA

View Full Version : Защо момчетата са като фурнаджийски лопати?



dark_angel_7813
07-06-2008, 20:58
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Някой знае ли защо момчетата постоянно се държат по един начин .... защо все незнаят какво искат ... защо се като фурнаджийски лопати :cry: :cry: :cry: Един ден се държат по един начин на другия все едно не са те .... :cry: :cry: НеМоГа Да Ги РазбеРа какъв им е проблема .... казват едно правят друго ..... :cry: :cry: :cry: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :( :cry:

т.7
krem4et0

Spider4eto
07-06-2008, 21:00
Никой не може да ги разбере, както и те не ни разбират нас :)

Whyniser
07-06-2008, 21:00
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Някой знае ли защо момчетата постоянно се държат по един начин .... защо все незнаят какво искат ... защо се като фурнаджийски лопати :cry: :cry: :cry: Един ден се държат по един начин на другия все едно не са те .... :cry: :cry: НеМоГа Да Ги РазбеРа какъв им е проблема .... казват едно правят друго ..... :cry: :cry: :cry: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :( :cry:
Току-що да не спа с последното момче на Земята та правиш такива оценки.Просто си срещнал поредния смешник,които не знае какво иска от живота :?

`noтhИng
07-06-2008, 21:14
ами не прави прибързани заключения...и аз съм се сблъсквала с подобен тип момчета,но има и много други,които са доста свясни..знаят как да се държат с момичетата и са наистина приятни същества :)

ПП:ако някой от 2ят тип момчета чете това да ми мише ЛС :D

w0sh
07-06-2008, 21:18
защо момчетата постоянно се държат по един начин ....

Един ден се държат по един начин на другия все едно не са те

А ти тъпа ли си и защо си противоречиш като разбираш момчетата толкова.

Whyniser
07-06-2008, 21:22
ами не прави прибързани заключения...и аз съм се сблъсквала с подобен тип момчета,но има и много други,които са доста свясни..знаят как да се държат с момичетата и са наистина приятни същества :)

ПП:ако някой от 2ят тип момчета чете това да ми мише ЛС :D
Е са почнах :lol: :lol: :razz: :D

`noтhИng
07-06-2008, 21:23
защо момчетата постоянно се държат по един начин ....

Един ден се държат по един начин на другия все едно не са те

А ти тъпа ли си и защо си противоречиш като разбираш момчетата толкова.

мисля,че имаше предвид,че винаги(постоянно) си променят мнението :D

призовавам мъжкото съсловие във форума да не го приемат лично-тя просто е попаднала на неподходящия човек :)

`noтhИng
07-06-2008, 21:25
ами не прави прибързани заключения...и аз съм се сблъсквала с подобен тип момчета,но има и много други,които са доста свясни..знаят как да се държат с момичетата и са наистина приятни същества :)

ПП:ако някой от 2ят тип момчета чете това да ми мише ЛС :D
Е са почнах :lol: :lol: :razz: :D

некаф сърказъм ли откривам в думите ти :lol:

w0sh
07-06-2008, 21:25
Аз не съм го приел лично.
Защо да приемам лично нещо от момиче, чиито коефициент на интелигентсност е е колкото на сепия.

dark_angel_7813
07-06-2008, 21:31
Аз не съм го приел лично.
Защо да приемам лично нещо от момиче, чиито коефициент на интелигентсност е е колкото на сепия.

:lol: :lol: :lol: Ти друга работа нямаш ли си е :x :x :x няма тема в която да не съм влезнала и да не си се заял с някой .... :x ама като те гледам ... виждам че не е лесно и да си тъпппп 8)
8-) 8-) 8-)

mishenceto92
07-06-2008, 21:33
Има някои, които са много даже свестни.Просто не си попаднала на правилното момче.Не се коси толкова. :)

spensi
07-06-2008, 21:34
защо момчетата постоянно се държат по един начин ....

Един ден се държат по един начин на другия все едно не са те

А ти тъпа ли си и защо си противоречиш като разбираш момчетата толкова.

мисля,че имаше предвид,че винаги(постоянно) си променят мнението :D

призовавам мъжкото съсловие във форума да не го приемат лично-тя просто е попаднала на неподходящия човек :)
ем какво да ни призоваваш като цент не я приемаме на сериозно за нас ем момичето не е побаднало на момче и ни слага под общ знаменател но това си е лично нейн проблем аре лека чв се почва купона :D

dark_angel_7813
07-06-2008, 21:35
ами не прави прибързани заключения...и аз съм се сблъсквала с подобен тип момчета,но има и много други,които са доста свясни..знаят как да се държат с момичетата и са наистина приятни същества :)

ПП:ако някой от 2ят тип момчета чете това да ми мише ЛС :D

:) Може би си права... и мерси все пак за тва че поне ти си направи труда да кажеш нещо без да се закачиш мс много .... :-) :-) :-) а относно втория тип .... дано си намериш такъв че са и на изчезване :-D :-D :-D

Whyniser
07-06-2008, 21:38
ами не прави прибързани заключения...и аз съм се сблъсквала с подобен тип момчета,но има и много други,които са доста свясни..знаят как да се държат с момичетата и са наистина приятни същества :)

ПП:ако някой от 2ят тип момчета чете това да ми мише ЛС :D
Е са почнах :lol: :lol: :razz: :D

некаф сърказъм ли откривам в думите ти :lol:
Ми знам ли трябва повечко да търсиш.Е са ше звънна на Шерлок да ти помогне :razz:

Pliok0019
07-06-2008, 21:39
Какво да ги правиш?! Момчета...

Jesus
07-06-2008, 21:40
ами не прави прибързани заключения...и аз съм се сблъсквала с подобен тип момчета,но има и много други,които са доста свясни..знаят как да се държат с момичетата и са наистина приятни същества :)

ПП:ако някой от 2ят тип момчета чете това да ми мише ЛС :D

:) Може би си права... и мерси все пак за тва че поне ти си направи труда да кажеш нещо без да се закачиш мс много .... :-) :-) :-) а относно втория тип .... дано си намериш такъв че са и на изчезване :-D :-D :-D

Добре че ме предупреди че съм изчезващ вид.
На авторката ще кажа само:
I have to find the will to carry on!

`noтhИng
07-06-2008, 21:55
всъщност има доста стабилни момчета...

Whyniser
07-06-2008, 21:56
всъщност има доста стабилни момчета...
Съгласен :grin: . Такава е нашата компания :-D

`noтhИng
07-06-2008, 21:57
ама и момичетата сме стабиляги....

dark_angel_7813
07-06-2008, 22:00
всъщност има доста стабилни момчета...

:grin: :grin: :grin: така ли :grin: :grin: я ми прати едно две .... :D :D :D че аз не познавам ето ся пак се размекнах :( :oops: аа не тряяше 8-) 8-) 8-) 8-)

Whyniser
07-06-2008, 22:01
ама и момичетата сме стабиляги....
:-D :)

`noтhИng
07-06-2008, 22:04
ама и момичетата сме стабиляги....
:-D :)

епъъъъъ...кфо,печени сме...

ти имаш някви лични непредпочитания към мен ни се вижда :-o

Whyniser
07-06-2008, 22:06
ама и момичетата сме стабиляги....
:-D :)

епъъъъъ...кфо,печени сме...

ти имаш някви лични непредпочитания към мен ни се вижда :-o
А не бъзикам се.Вярно е има си стабилни момичета.Макар че и те са на изчезване :(

love_enrique
07-07-2008, 20:36
Да верно,че такива с лопата да ги риеш,но все пакне са всички!Плюс тва и момичетата често не знаем какво искаме!

cinderella_gugutka
07-08-2008, 04:46
имай вяра 4е не вси4ки са такива и някой ден ще намериш някой свестен :(

fenkatakrisi952
07-08-2008, 06:16
тЕ СА СИ ТАКИВА И НЕМОЖЕМ ДА ГИ ВИНИМ :D

SouL4e
07-08-2008, 06:50
Ако тръгнем да спорим, кой от двата пола повече знае какво иска, никога няма да се стигне до консенсус, но в крайна сметка като типичен представител на мъжкия пол за мен жените повече незнаят какво искат ;)
А, иначе тъпо е да слагаш мъжете под общ знаменател, свят широк, толкова мъжко... всеки е различен, един знае какво иска, друг не. Като има една противоположност има и друга ;)

soul1199
07-08-2008, 07:09
Има някои, които са много даже свестни.Просто не си попаднала на правилното момче.Не се коси толкова. :)zemi dymi4kite :)