PDA

View Full Version : S.O.S - РОЖДЕН ДЕН... !!!



*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
07-06-2008, 22:00
Плс хора помагайте , че тотално зациклих... Значи на 19ти тоя месец ставам на 14 и мисля да каня около 15-16 човека иии нямам никаква идея къде да си празнувам рождения ден...Мислех си за боулинг,ама после се отказах...Плс давайте идеи , предложения , вс което решите ! Да поясня,...от София съм ;-)

Мерси предварително :-)

AnIcHkAtA
07-06-2008, 22:06
А защо не у вас?Като си си у дома стават най-големите купони :)

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
07-06-2008, 22:08
А да забравих да поясня - къщата ни е малка (тоест апартаментът) имам куче.... иии не обичам да ми е разхвърляно , така че този вариант отпада на 1во класиране :D

mhmhmhmhm
07-06-2008, 22:19
не обичам да ми е разхвърляно
що за простотия
се едно не можеш да изтраеш тия няколко часа и после да почистиш
се пак имаш рд

HAGVXSXVH
07-06-2008, 22:24
ами в някое заведение например :)

mishenceto92
07-06-2008, 22:29
Ми аз от няколко години се събирам с приятели и ходим на пица и след тва на кафе и после някъде на разходка :)

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
07-06-2008, 22:30
ами в някое заведение например :)

плс бъдете малко по-точно... искам точно тая година да е малко по-специално , а нямам никва идея...направо ще се побъркам... а колкото това за къщата , тва си е мой избор и лично аз не смятам,че е много удачно да го празнувам вкъщи, момчетата да се забият на компютъра и да е супер умряло...а и втория голям проблем - КУЧЕТО...направо ще полудее.. :?

HAGVXSXVH
07-06-2008, 22:44
ами заведение,което ти харесва на теб и е удобно за рд...какво да оточнявам :-D

LizZz
07-06-2008, 23:37
ами в някое заведение например :)

плс бъдете малко по-точно... искам точно тая година да е малко по-специално , а нямам никва идея...направо ще се побъркам... а колкото това за къщата , тва си е мой избор и лично аз не смятам,че е много удачно да го празнувам вкъщи, момчетата да се забият на компютъра и да е супер умряло...а и втория голям проблем - КУЧЕТО...направо ще полудее.. :?
В нас се почват едни LAN-ки на двата компа и си е голяма лудница.. :D