PDA

View Full Version : Партньор/ка тип: I want it all, I want it now.



gost_s_reg
07-06-2008, 21:48
случвали ли сте на партньор/ка, който да ги огажда на всичките претенции, били те любовни, сексуални, били те дори и налудничеви? Би ли била една такава връзка интересна? А вие самите такъв тип ли сте?
От личен опит мога да кажа, че гаджетата който съм имал, винаги са се дърпали за много неща, вярно че и аз съм си доста лудичък, но какво толкова? Много ми е чудно каква ще е една такава връзка. Аз лично гледам да угаждам на приятелките си, и те после ми се качват на главата...явно това е крайния резултат..или пък не?

Whyniser
07-06-2008, 21:51
Зависи си от човека.Като гледам тези са ентелегентни момиченца,които се нахвърлят на плейбой като теб :razz: :razz: :razz: :razz:

w0sh
07-06-2008, 21:52
не

Pliok0019
07-06-2008, 22:00
Да. В почти всичките ми връзки, това, което искам става реалност.

Liar
07-06-2008, 23:44
И в какво се изразява лудостта ти?Това е много важно..

Jeuelle
07-07-2008, 00:09
По дяволите - НЕ!!!!!!!!!

hahavteen
07-07-2008, 05:16
Бившия ми угаждаше за всичко първите 2 години и няколко месеца. После нещо почна да се дърпа и се разделихме 8-) Аз лично всичко което иска гаджето ми бих направила и съм правила стига да си го поиска в подходящия момент.

NaNa_SladuRana
07-07-2008, 06:28
Такава връзка е скучна винаге знаеш какво ще стане,няма нищо неочаквано или спонтонно :(

sh3_1s_7h3_0n3
07-07-2008, 06:32
Досадно е да ти угаждат за всяко нещо. Няма 'интрига' така. :) К'вот' искам и - оп! веднага да го получавам. пфф... Така започва много да се вдига летвата на искането. :)

jghgh
07-07-2008, 06:53
аз мисля че той не говореше за "искам да ме погушкаш малко" Оп!
ами за екстремни работи от рода на.. хмм 00 часа вечерта смс "хайде да караме колела" и мацката се навива..
много ясно че е скучно всяка прищявка да е изпълнявана, ама аз пък като съм човек без много прищявки?
иначе аз си угаждам на партньорите.. когато искат нещо от мен (не любовно, лигаво и сополиво) веднага се навивам и си правим кефа..
не може да се каже генерално дали ще е скучна една връзка, в която партньорите си изпълняват потребностите.. винаги си има едно "зависи" .. дали говорим за сополиви истории или за друго яче..
ама от друга страна двама сополанковци като се съберат и като почнат да си угаждат на нежностите ще са щастливи, не е ли така?
мисля че е добре всеки да отговаря за себе си..

babity
07-07-2008, 08:02
Такава връзка е скучна винаге знаеш какво ще стане,няма нищо неочаквано или спонтонно :(

Е то пък за какво ти е? Спонтанността (незнам дали се пише с толкова много букви 8-) ) е първите няколко месеца, докато се опознаете. После, като мине една година и си знаете и кътните зъби как да те изненада с "нещо спонтанно и неочаквано"?

sh3_1s_7h3_0n3
07-07-2008, 08:29
Такава връзка е скучна винаге знаеш какво ще стане,няма нищо неочаквано или спонтонно :(

Е то пък за какво ти е? Спонтанността (незнам дали се пише с толкова много букви 8-) ) е първите няколко месеца, докато се опознаете. После, като мине една година и си знаете и кътните зъби как да те изненада с "нещо спонтанно и неочаквано"?

Точно там е врътката. Трябва да знае. 8-)

babity
07-07-2008, 08:31
Такава връзка е скучна винаге знаеш какво ще стане,няма нищо неочаквано или спонтонно :(

Е то пък за какво ти е? Спонтанността (незнам дали се пише с толкова много букви 8-) ) е първите няколко месеца, докато се опознаете. После, като мине една година и си знаете и кътните зъби как да те изненада с "нещо спонтанно и неочаквано"?

Точно там е врътката. Трябва да знае. 8-)

Аз имам наблюдения върху няколко много дълги връзки и мога да кажа, че спонтанността я има само в едната и то само от страната на момичето. От време на време "спонтанно" зарязва гаджето си за по няколко дни, защото не знае какво иска. Друг вид спонтанност не съм виждала досега!

sh3_1s_7h3_0n3
07-07-2008, 10:21
...

хаха и аз имам една такава странна двойка около мен. Тя решава да се разделят за 3-4дена без да се виждат, защото било недопустимо да са били ходили 2години и да не са се разделяли за повече от 24ч. http://www.ue-varna.info/images/smilies/hmm.gif :-|
След това пак се събират и пак много се обичат. http://www.ue-varna.info/images/smilies/mobile.gif

Но аз нямах предвид да се стига до такива крайности. :) а нещо по-мило... знам ли (: влюбените да си го измислят... ама монотонността дразни. http://www.ue-varna.info/images/smilies/disgust.gif и затова и започват безсмислените скандали, спорове, сърдения... :?

white_chick
07-07-2008, 10:37
Всичко трябва да е балансирано,но никога не бих позволила някой да ми се качи на главата.Изключено!

love_enrique
07-07-2008, 11:40
Нито бих го направила нито бих оставила някой да ми се качва на главата :?

gost_s_reg
07-07-2008, 14:14
аз мисля че той не говореше за "искам да ме погушкаш малко" Оп!
ами за екстремни работи от рода на.. хмм 00 часа вечерта смс "хайде да караме колела" и мацката се навива..
много ясно че е скучно всяка прищявка да е изпълнявана, ама аз пък като съм човек без много прищявки?
иначе аз си угаждам на партньорите.. когато искат нещо от мен (не любовно, лигаво и сополиво) веднага се навивам и си правим кефа..
не може да се каже генерално дали ще е скучна една връзка, в която партньорите си изпълняват потребностите.. винаги си има едно "зависи" .. дали говорим за сополиви истории или за друго яче..
ама от друга страна двама сополанковци като се съберат и като почнат да си угаждат на нежностите ще са щастливи, не е ли така?
мисля че е добре всеки да отговаря за себе си..
именно! именно, тва имах предвид, нещо по-екстремно, по-необичайно, а не стандартни лесно изпълними работи!

jghgh
07-07-2008, 18:58
имам пипе, представяш ли си ;]

paranoia
07-07-2008, 20:13
naprai mi vpe4etlenie,4e pove4eto dulgi vruzki se razvalqt 6ot horata se vijdat seki den,tfa ne e pravilno,taka 4ovek se zadu6ava,trqbva da ima malko trupka,pr ne tolko 4esto praene na sex,no puk ka4estveno i nezabravimo,ili ne da se vijdate seki den mi pr nakusano,nz spored men taka horata ne si omruzvat 4ak tolkova,a kolkoto do tova,az sum 6irokoskroen 4ovek xD tui 4e si padam po extremnite raoti,a kolkoto do iznenadite,kogato 4ovek iska,ako 6te i ot 20 godini da sa zaedno muj i jena,se 6e izmisli kak da iznenada polovinkata si ;]

krem4et0
07-08-2008, 06:24
Бих казала, че и двамата си угаждаме в нормални граници. И все пак не се чувствам глезена, а просто уважавана в желанията си. Него също не го глезя, въпреки че си го пазя и глдам. Колкото до спонтанността в отношенията......това е сложна работа. С приятеля ми съм от 3 години и 10 месеца(днес стават толкова). би трябвало всяка спонтанност да е отишла на майната си. но аз не мисля така. Да, знаем си не кътните зъби, а всяка пъпчица и бемчица по тялото, знаем реакциите на другия в 1 ситуация, знаем, ч при спор той ще замълчи, а аз ще се разплача........И все пак не мисля, че връзката ни е предвидима. Аз си я харесвам, целувките ни все още се спонтанни, ласките ни все още са изпепеляващи, погледът ни все още гори......докато тези неща ги има, и връзката ще я има. Но от опит казвам-за да си с някой повече време спри да му угаждаш, покажи малко зъби и нокти, така ще си по-желана и по-ценена!

Ivalinka
07-08-2008, 13:02
не е много хубаво да ти угажда за всичко-губи се интерес...

SINDEL
07-08-2008, 13:46
Не съм съгласна с горните две мнения.
За мен колкото пове4е си угаждате и сте склонни да давате, толкова по-добре за връзката ви. Това не озна4ава, 4е трябва да оставяте другият да ви се ка4и на главата, но аз съм на принципа, 4е ако мога да направя нещо за него, ще го направя. Няма да откажа, само за да не го разглезвам или за да се правя на интересна. Нищо интересно няма в това да си с 4овек, който се 4увства незадоволен от партньора си в някакво отношение (не говоря за секс).

soul1199
07-08-2008, 14:08
не е много хубаво да ти угажда за всичко-губи се интерес...taka e 8)

Liar
07-08-2008, 14:12
аз мисля че той не говореше за "искам да ме погушкаш малко" Оп!
ами за екстремни работи от рода на.. хмм 00 часа вечерта смс "хайде да караме колела" и мацката се навива..
много ясно че е скучно всяка прищявка да е изпълнявана, ама аз пък като съм човек без много прищявки?
иначе аз си угаждам на партньорите.. когато искат нещо от мен (не любовно, лигаво и сополиво) веднага се навивам и си правим кефа..
не може да се каже генерално дали ще е скучна една връзка, в която партньорите си изпълняват потребностите.. винаги си има едно "зависи" .. дали говорим за сополиви истории или за друго яче..
ама от друга страна двама сополанковци като се съберат и като почнат да си угаждат на нежностите ще са щастливи, не е ли така?
мисля че е добре всеки да отговаря за себе си..
именно! именно, тва имах предвид, нещо по-екстремно, по-необичайно, а не стандартни лесно изпълними работи!
Ако става въпрос за такива неща аз бих се съгласила.На мнението на Sindel съм.
А и бтв Кремче честито :) Пожелавам ви още дълги години да сте заедно и да се обичате :)

trayana
07-08-2008, 14:17
Не съм съгласна с горните две мнения.
За мен колкото пове4е си угаждате и сте склонни да давате, толкова по-добре за връзката ви. Това не озна4ава, 4е трябва да оставяте другият да ви се ка4и на главата, но аз съм на принципа, 4е ако мога да направя нещо за него, ще го направя. Няма да откажа, само за да не го разглезвам или за да се правя на интересна. Нищо интересно няма в това да си с 4овек, който се 4увства незадоволен от партньора си в някакво отношение (не говоря за секс).
Suglasna sum s teb!

krem4et0
07-08-2008, 20:11
Не съм съгласна с горните две мнения.
За мен колкото пове4е си угаждате и сте склонни да давате, толкова по-добре за връзката ви. Това не озна4ава, 4е трябва да оставяте другият да ви се ка4и на главата, но аз съм на принципа, 4е ако мога да направя нещо за него, ще го направя. Няма да откажа, само за да не го разглезвам или за да се правя на интересна. Нищо интересно няма в това да си с 4овек, който се 4увства незадоволен от партньора си в някакво отношение (не говоря за секс).
Аз също не съм слонна да отказвам, особено на него. но понякога сама са заставям, защото като му давам повече, той изисква повече. Въпреки, че не се знаем от вчера, смятам, трябва да има малко дърпане, малко интрига.......иначе не съм добра за себе си. Пак го казвам-от опит е. Колкото повече съм му угаждала, толкова повече връзката е ставала рутинна.....сега се научих да не се отдавам толкова и връзката си върви прекресно...Въпрос на гледна точка, ама жена да глези и да лигави мъж е.....жалка работа.

gPa3HuTeJl
07-08-2008, 20:59
с1седката.. абе.. с няколко думи... The Girl Next Door.. xD

DYNAMIC
07-08-2008, 22:32
аз искам партньор тип: I want it all AND I want it now. :-D 8-) ..не искам мн нали