PDA

View Full Version : Нещо намаляващо апетита :[[



sladkъ_mackъ
07-06-2008, 21:52
да ми препоръчате?? Или да сте ползвали(хапчета,дъвки и тн..) нямам предвид да се отслабва от такива глупости,а просто да намаляват апетита.Щот аз имам огромен апетит по всяко време и 40 градуса да е :? Не искам диети-слаба съм си,но ако плюскам така няя си запазя фигурата.. :? дайте съвет или как решавате подобен проблем(ако някой е като мен) 10кс :-)

LadyCarameL
07-07-2008, 05:19
Виж това - http://hranene.tialoto.bg/article.php?id=6489

Kisses_P
07-07-2008, 06:48
Воля ;)

Arr0gAnT
07-07-2008, 07:07
пии чай с мед - на мене ми помага, хем ти пълни корема, хем е сладичко :P

Fx1
07-07-2008, 07:26
Най-полезно и ефективно - пий много вода! По 40 мл на килограм тегло, или малко повече, всеки ден!

LadyCarameL
07-07-2008, 07:28
Виж това - http://hranene.tialoto.bg/article.php?id=6489Тези дъвки са шит!За нищо не стават.Ти пробвала ли си ги?Защото ако не си ги пробвала не препоръчвай така....

По темата: 3-4 дни ще стискаш малко да ядеш и така стомаха ще ти се свие и ще започнеш да ядеш по-малко.Само 3-4 дни ще се ограничаваш.
Само написах "виж" не пробвай :D И аз мисля,че са поредния боклук,но все пак 8-) Ако разчитате на дъвки,бонбонки,хапчета до никъде няма да стигнете от личен опит го казвам!

sweetsunshine
07-07-2008, 08:10
Купи си дъвки Мотиф засищат глада. :grin:

mechtaq_za_teb
07-07-2008, 08:14
Купи си дъвки Мотиф засищат глада. :grin:А като ги спреш ?

mysterious93
07-07-2008, 08:16
ами ти щом досега си яла много и не ти е проличало какъв е проблема?имам приятелки,които по цял ден ядат(в смисъл повече от мен) и пак са по слаби :D

iPurple
07-07-2008, 08:17
Имах ги тея дъвки мотив за нищо не стават! Имат вкус на лимон и даже още повече огладняваш... :?

mechtaq_za_teb
07-07-2008, 08:26
И аз бях така.В смисъл си хапвах доста.Не ми личеше,но когато се качих на кантара и полудях.Но си казах,че няма да гладувам,защото после... не ми се качват двойно.Затова спрях хляба,сладкото,безалкохолн ите.Изобщо почнах да се храня по 3 пъти на ден,като наблягах на здравословна храна.Повече салати,течности,плодове.И си отслабнах с 5 кг.Имаше моменти,в които ми се прияждаше повечко.Тогава хапвах плод или пиех сок.И така...Също почнах да се разхождам повечко,да правя коремни преси.И съм си доволна от това,което постигнах.
Ако решиш да правиш същото не очаквай резултат за 1 седмица.Сваля се бавно,но се сваля.Според мен гладуването не е решение.

LovePoisoned
07-07-2008, 08:26
Виж това - http://hranene.tialoto.bg/article.php?id=6489Тези дъвки са шит!За нищо не стават.Ти пробвала ли си ги?Защото ако не си ги пробвала не препоръчвай така....

По темата: 3-4 дни ще стискаш малко да ядеш и така стомаха ще ти се свие и ще започнеш да ядеш по-малко.Само 3-4 дни ще се ограничаваш.
Мда, шит са. Определено. :x
Съгласна съм с твоята идея и ще прибавя още нещо, което при мен поне има значително влияние: преди и след ядене пиеш по чаша вода. :P Тъкмо ще си пиеш достатъчно за през летния сезон. Мен лично водата винаги ме засища лекичко преди обяд например, не съм склонна към преяждане. (:

preichetoy
07-07-2008, 09:05
Преди ядене пий по една чаша топла вода или чай без захар. Бъди постоянна.

lwsu
07-07-2008, 09:10
СПОРТ, няма да ти намали апетита, но ше ти помогне - МНОГО СПОРТ

Nadelina
07-07-2008, 09:45
Prosto ima momicheta, na koito ne im se hvashta nishto, qvno ti si ot tqh. Imam edna poznata, koqto qde za zakuska po 2 sandvicha i 1 toster i e syvsem slaba.

preichetoy
07-07-2008, 10:20
Майка ми разботи в ресторант. Отидох там с една позната, за да поискам на мама малко пари. Колегите на майка ми ни поканиха да хапнем с тях. Имаше поне 6 плата пълни съ ранзообразно ядене :D Освен това ни дадоха по една порция родпски сарми.... доста огромни. Момичето е най много 45 кила, девети клас е и е нормално висока 1,60 и нещо. Всички хапнахме по малко, тя изяде вичко останало, яде може би повече от всички нас взети заедно. Майка ми ни беяе направила преди отва по еидн сандвич :D :D :D А въпросното момиче, което беше с мен след това искаше да си купи ххл дюнер :D :D :D :D тосрет и два сандвича не са нищо !