PDA

View Full Version : QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ



iskamdate123
07-06-2008, 23:36
. :booooomb:

Spider4eto
07-06-2008, 23:40
Ми ще бъда честна- не си мистър вселена, но не си и грозен, имаш чар, просто за всеки думата краси значи различно нещо. За някой ще си най-грозния мъж на света, а на други ще им изтичат очите по теб :)

Liar
07-06-2008, 23:40
Бе не изглеждаш чак толкова зле.Сигурно просто се целиш прекалено нависоко.Не може да няма момиче за теб.

iskamdate123
07-06-2008, 23:43
ami nz po princip kato govorq s momichetata stavame dobri fr , puskam nqkoi shegi te se smeqt no kato se zagovori za po blizki otnosheniq neshto vse ne se poluchava 8-)

Rosenrot_f
07-06-2008, 23:43
Е не си супер голям красавец,но не си и грозен...даже ми изглеждаш доста хубав!Момичетата сме доста капризни..някой път просто си прдаваме важност :) Иначе всеки си има различно мнение...споко за всеки влак си има пътници !!! :)

iskamdate123
07-06-2008, 23:44
Бе не изглеждаш чак толкова зле.Сигурно просто се целиш прекалено нависоко.Не може да няма момиче за теб.

da se pazq li ot tvoq nick 8-) Liar :oops:

Liar
07-06-2008, 23:45
Бе не изглеждаш чак толкова зле.Сигурно просто се целиш прекалено нависоко.Не може да няма момиче за теб.

da se pazq li ot tvoq nick 8-) Liar :oops:
Не :P
Аз не лъжа като давам съвет.Имам този ник поради друга причина.

iskamdate123
07-06-2008, 23:47
Е не си супер голям красавец,но не си и грозен...даже ми изглеждаш доста хубав!Момичетата сме доста капризни..някой път просто си прдаваме важност :) Иначе всеки си има различно мнение...споко за всеки влак си има пътници !!! :)

Da prava si ima momicheta na koito izboshto ne moga da ugodq kolkoto i da se mycha :(

Rosenrot_f
07-06-2008, 23:52
Е не си супер голям красавец,но не си и грозен...даже ми изглеждаш доста хубав!Момичетата сме доста капризни..някой път просто си прдаваме важност :) Иначе всеки си има различно мнение...споко за всеки влак си има пътници !!! :)

Da prava si ima momicheta na koito izboshto ne moga da ugodq kolkoto i da se mycha :(

И никой след теб няма да може...понякога се чудя от къде са се пръкнали тия лигли!Не че аз не съм лигава понякога де,но не толкова много... :) Не трябва заради такива принцески да си мислиш,че си грозен и тн. Има и много земни момичета,които си заслужават... :)

iskamdate123
07-06-2008, 23:56
Dano si prava i mi se shte da namerq nqkoq koqto da me haresa takyv kakyvto sym , shtoto az ne sym ot tezi " playboys" koito se predstavqt za nqkoy pred momichetata , a sa korenno razlichni po princip..

Jeuelle
07-07-2008, 00:00
Emi iskam da vi pomolq za edna usluga .. poradi prichinata che otblyskvam mnogo momichetata iskam samo da vi pomolq da si napishete mnenieto kak izlejdam az .. I MOLQ VI BEZ TYPI Komentari ! Ako mislite chte temata e typo prosto nedeite da bydete aktivni v tazi.. Blagodarq predvaritelno

1 snimka http://img509.imageshack.us/img509/9905/dgfa4.th.jpg (http://img509.imageshack.us/my.php?image=dgfa4.jpg)

2 snimka http://img74.imageshack.us/img74/6942/qaqafe4.th.jpg (http://img74.imageshack.us/my.php?image=qaqafe4.jpg)

Ако и двете ти снимки са с нормални цветове , ако и на двете не позираш , ако и на двете си без очила ..... тогава ще ти кажа какво мисля ;)

Rosenrot_f
07-07-2008, 00:01
И сегашния ми приятел мислеше като тебе(щото доста преди да тръгнеме бяхме добри фр и ми е споделял)...всеки намира подходящия за него.Аз намерих човека който ме допълва,който само с поглед ме разбира и съм щастлива..той не вярваше,че бих го харесала..щото не бил плейбой ии тн.. Никое момиче не обича момчета тип "дебна да ебна",тоест 98% от момичетата! Ще си намериш някоя..сигурна съм :)

Spider4eto
07-07-2008, 00:02
"дебна да ебна" :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Rosenrot_f
07-07-2008, 00:03
"дебна да ебна" :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Еми така де... :D

Spider4eto
07-07-2008, 00:04
е уби ме с тва. Направо плаче да си го напиша на скайпа :razz: :razz: :razz:

iskamdate123
07-07-2008, 00:05
emi ne se chuvstvam mnogo fotogenichen.. :? i DA! ne se haresvam kak izlejdam .. Bih iskal da popitam za nqkakva ideika kak da se stegna i da si pokacha po nqkakyv nachin samochustvieto .. ? 8-)

Rosenrot_f
07-07-2008, 00:07
е уби ме с тва. Направо плаче да си го напиша на скайпа :razz: :razz: :razz:

Хахаха пишии...една фр си го беше написала на скайпа и оттам го знам :D :D :D

Rosenrot_f
07-07-2008, 00:09
emi ne se chuvstvam mnogo fotogenichen.. :? i DA! ne se haresvam kak izlejdam .. Bih iskal da popitam za nqkakva ideika kak da se stegna i da si pokacha po nqkakyv nachin samochustvieto .. ? 8-)

Еее можеш да почнеш фитнес(ако не те мързи)..смени прическата..накупи си цял сак с дрехи....де да знам,почнах да ръся глупости вече !!! :D

iskamdate123
07-07-2008, 00:11
Еее можеш да почнеш фитнес(ако не те мързи)..смени прическата..накупи си цял сак с дрехи....де да знам,почнах да ръся глупости вече !!! :D
em normalno 3 h stana :-D otnosno pricheskata neznam tochno kfo da izpozlvam izlejda nishty ne mi otiva 8-)

iskamdate123
07-07-2008, 00:15
Mislq da lqgam da spa shtoto i az izkufqh veche 8-)

Spider4eto
07-07-2008, 00:15
вие па, ще лягате, то толкова рано

Rosenrot_f
07-07-2008, 00:16
Еее можеш да почнеш фитнес(ако не те мързи)..смени прическата..накупи си цял сак с дрехи....де да знам,почнах да ръся глупости вече !!! :D
em normalno 3 h stana :-D otnosno pricheskata neznam tochno kfo da izpozlvam izlejda nishty ne mi otiva 8-)

Оооо толкова рано ли е..не бях забелязала :D Относно прическата-няма как да не отива..кат идеш при фризиорката(ама глей да става нещо от не я) и кажи че тряя си поблъскате тиквите и да измислите нещо което да ти тичка и да те удовлетворява...а за фитнеса,моето добиче(демек гаджето) когато не се чувства особено добре(което е почти непрекъснато) отива във фитнеса,блъска 1-2 часа и после му минават дивотиите от главата..пък и добра форма добива..той как е близо стотина килца си ги е напрайл на мускулченца !!! :D :D :D

iskamdate123
07-07-2008, 00:21
той как е близо стотина килца си ги е напрайл на мускулченца !!! :D :D :D

Ok stqgam se ot utre na fitnesss 8-) i na men mi trqbvat nqkolko kilca :P

Rosenrot_f
07-07-2008, 00:25
той как е близо стотина килца си ги е напрайл на мускулченца !!! :D :D :D

Ok stqgam se ot utre na fitnesss 8-) i na men mi trqbvat nqkolko kilca :P

Хаха не те карам,ако не искаш!Просто се опитвам да помогна..ако си слаб можеш да блъскаш за релеф,което също е много добре!Ма то на моя фитнеса си му е хоби,мания....ейййй можеш да си купиш неко мерцедес иии веднага ш ти се лепнат :D :D :D

Rosenrot_f
07-07-2008, 00:26
Оле не е добре..нааистина започвам да говоря глупости :) :) :) :)

iskamdate123
07-07-2008, 00:27
Emi az tuka u nas se mycha da pravq nekakvi uprajneniq obache efekta e ( ay da ne kaja NULEV ) slab.. po edno vreme otivah na fitnes no poradi lipsa na jelanie sprqh .. 8-)

iskamdate123
07-07-2008, 00:29
Оле не е добре..нааистина започвам да говоря глупости :) :) :) :)

Nishto ne sym zabelqzal :D

Rosenrot_f
07-07-2008, 00:38
Оле не е добре..нааистина започвам да говоря глупости :) :) :) :)

Nishto ne sym zabelqzal :D

Мерси,че се пробваш да ме успокоиш :D Ми щом те помръзва идейката за фитнеса отпада,въпреки че не е никак лоша! Мерцедеса също е добър вариант ама да е последен модел..та да се кефят повече хахаха(тва е в кръга на шегата) :) :grin:

iskamdate123
07-07-2008, 00:43
Za mercedesaa shte govorim kat navyrsha 18 8) , a za fitnesa nachii shte hodq samo da si namerq kompaniq shtoto ako sym sam shte se otkaja mnogo byrzo :D :P :P

Rosenrot_f
07-07-2008, 00:44
А сега лягам,че ще избълвам още куп глупости :) Ако ми хрумне нещо по въпроса ти ще пиша ! А ти ако се сетиш и имаш желание разбира се..можеш да пишеш и лично съобщение (просто да си говорим,не си мисли други неща) :) 8-)

iskamdate123
07-07-2008, 00:45
I az misleh da lqgam da ne bi da chetesh mislite mi :D

Rosenrot_f
07-07-2008, 00:45
Za mercedesaa shte govorim kat navyrsha 18 8) , a za fitnesa nachii shte hodq samo da si namerq kompaniq shtoto ako sym sam shte se otkaja mnogo byrzo :D :P :P

Аааа така те иска..се ще пръкне някой от някъде,то повечето момчета само за това мислят :P Btw на колко си ?

iskamdate123
07-07-2008, 00:47
17 :oops: Check out ur private messages please :lol:

Rosenrot_f
07-07-2008, 00:48
Хехе и аз съм на толкова :)

NightGuardian
07-07-2008, 02:41
Когато , не търсиш те намират... :grin: :)

Saymon90
07-07-2008, 05:54
Поне да бе пуснал снимки без очила. И въобще... не мога да ти опиша колко ми е смешна тази тема.
Я се съвземи и стига си се вайкал за глупости. Нямаш си друга работа...

NaNa_SladuRana
07-07-2008, 06:20
Виж какво няма грозни хора,всеки си има своето излъчване,някое момиче ще оцени твоето,не се безпокой :)

mrssmith
07-07-2008, 06:34
мен ако ме ОТБЛЪСКВА едно момче, почти никога не е заради външност, а е заради поведение и манталитет. замисли се не само над това как изглеждаш-понякога има много другеи неща с които да отблъскваш хората около себе си.

jghgh
07-07-2008, 06:39
малко на сигане мязаш, струва ми се че трябва да се грижиш повече за кожата си, и си помисли нещо - с вид ли отблъскаш момичетата, или с поведение?
доста момчета не знаят как да се държат с момичетата, слагат се постоянно, угаждат, държат се като путьовци и тва автоматично ги прави out
много ли си напорист, ала бала
повикай някоя приятелка да ти обясни негативите в характера, не че си грозен.. според мен не си грозник имаш шансове
но очевидно си жалък, извинявай ама да пускаш такива теми...? :?

и някой май ти беше казал на 1ва страница да не се целиш нависоко..
и аз искам най-красивото момче, ама то няма да се загледа тоочно в мен, така че по-скромната и демонстрирай мъжко поведение, без да се правиш. не бъди простак, не бъди изтривалка за обувки.. абе нз, ще се осъзнаеш и ти...

AnChItOoOo
07-07-2008, 06:54
Просто не си попадал на момиче...огледай се и ще видиш че има и момичета които искат да бъдат с теб...просто не си ги забелязал до сега :)

jghgh
07-07-2008, 07:08
Просто не си попадал на момиче...огледай се и ще видиш че има и момичета които искат да бъдат с теб...просто не си ги забелязал до сега :)

тихо малко

тва е изтъркано вече.
факт е, че момчетата трудно си намират аверки, момичетата са повече от момчетата, то за момиче е трудно да си намери приятел, а за момче, тц тц.
мисля че съм реалистка.. младежта на България е самотна.
кво да се оглежда, тва някво правило ли е?
тва че съм сам значи да се "оглеждам" и да си знам по default че има човек,който тайно ме харесва и "иска да е с мен"...
бахти простотиите.

автора по-добре да се оправи като поведение, да се осъвършенства, да добие самочувствие и мъжко поведение и да не се надява на такива приказки, направени само за успокоение. ДЕЙСТВАЙ.

и бтв и аз сега съм много самотна, ама както и да се оглеждам сама съм си и тва еее, кво да се оглеждам.. повече от ясно е че в момента нямам и много контакти с момчета, кой да ме харесва..
ай сиктир от клишета..

и не за всеки влак има пътници. единици или не, някои ще си седят самотни цял живот и ще умрат сами, ха ха.
груба реалност.
по-важното е да се бориш и да се самоосъвършенстваш, и да вярваш.. щото вярата (надеждата) крепи човека.. просто се бориш и тва е.
а реалността си е реалност, и всякви клишета от рода на "има момиче, което тайно мечтае за теб" изобщо не помагат, само те карат да се успокоиш и да спреш борбата...
нахъсвай се мойто момче, всичко зависи само от теб, не от някви бабешки приказки..

Dan1
07-07-2008, 07:19
А бе пич имам 1 въпрос към теб тииии за к'во живееш заради самия себе си или заради мнениети на другите който те харесва такъв какъвто си нали знаеш че идеални хора по тоя свят няма !!! :grin: :grin: :grin:

sh3_1s_7h3_0n3
07-07-2008, 07:26
Винаги ми са ми се стрували много грозни и унизителни подобни комплексарски истории... - някой/я да пусне снимка с цел другите да му вдигнат самочувствието, убеждавайки го, че той/тя не само че не е грозен/а, ами дори е и красив/а и чаровен/а. Супер глупаво е това... още повече, че външността е само 'опаковката', а к'во се крие 'отвътре' трудно би могъл да прецениш от една снимка. :?

Madness
07-07-2008, 07:43
да е,пич жалвай се по форумите
а и с тва отчаяно комплексирано отношение към себе си май става по-лошо :?

kuklichka_bg
07-07-2008, 09:49
ne me kefish prili4ash mi na mangal az samo parvata snimka vijdam ama se samnqvam vtorata da e razli4na pak i si s o4ila kato gi mahne6t.......... po dobre da ne gleadm ve4e eto mnenieto mi bez da laja sorry ako se obidi :D

FataMorgana
07-07-2008, 10:05
Emi iskam da vi pomolq za edna usluga .. poradi prichinata che otblyskvam mnogo momichetata iskam samo da vi pomolq da si napishete mnenieto kak izlejdam az .. I MOLQ VI BEZ TYPI Komentari ! Ako mislite chte temata e typo prosto nedeite da bydete aktivni v tazi.. Blagodarq predvaritelno

1 snimka http://img509.imageshack.us/img509/9905/dgfa4.th.jpg (http://img509.imageshack.us/my.php?image=dgfa4.jpg)

2 snimka http://img74.imageshack.us/img74/6942/qaqafe4.th.jpg (http://img74.imageshack.us/my.php?image=qaqafe4.jpg)

Izglejda6 dobre ne grozen ne super krasiv prosto dobre

love_enrique
07-07-2008, 10:10
Проблема едва ли е във външния вид,а в поведението ти най-вероятно.Познавам много по-грозни момчета,които имат успех с момичетата :?

assd
07-07-2008, 10:40
абе ти си яко зле бе!!!
алоооу? :lol:

бате кво да ти кажа, супер си си, ама явно имаш ниско самочувствие
работи над него, и аз едно време се мислих за неособено привлекателен и не голям хубавец, ама кво да ти кажа - преодолях го като си рекох че съм най-красив (даже сега прякора ми има нещо общо с това че съм най-красив иготен :lol: 8-) ) и сега хич не се оплаквам, ич не се хабя да заговарям мацки - те сами идват при мене (край на рекламната пауза!)

ама то да си пич е комплекс от качества като чар, характер, чувство за хумор, да говориш увлекателно и тн. ако ги развиеш или ако ги притежаваш природно като мене, нема да имаш грешка баце 8-) ае успех и пари да имаш, оти с тях и без ни едно друго качество си по вървежен хаха
мир вам!

iskamdate123
07-07-2008, 11:14
1vo iskam da znaete che ne sym nqkoe dale , "sigane" ili mangal , da znam tfa e zaradi cveta na kojata ( priznavam si malko sam prekalil sys slynceto i sym izgorql :D )no neznam kak me sravnqvate chak pyk s onezi ot mahalata male :shock: 2ro bqh kazal che ne iskam typi postove no nqkoi iskat prosto da trupat postove may a ;) nqq znachenie blagodarq vse pak za vashite mneniq 8-) :

r0dd1ck
07-07-2008, 11:39
не си грозен :)

пЛюш!нкаАа~
07-07-2008, 11:47
Как да преценя като не си качил снимка без очила

iskamdate123
07-07-2008, 15:10
:booooomb:

eLeinS
07-07-2008, 15:24
Чаровен си, много даже ;) Може би просто не си открил на коя дама пасва стъклената пантофка..но и това ще стане :) не се отчайвай :P
И наистина..внимавай с поведението, не го давай много нежен..нон-стоп да гледаш да угаждаш и да се принасяш в жертва, мисля че момичета (поне мен) много ни дразни..Времето му е майката..когато най-малко очакваш, тогава ще ти излезе късмета.Успех ;)

Spider4eto
07-07-2008, 15:27
Бтв на последната снимка приличаш на Тоби Магуайар (тоя дето играе спайдър мен) аве сладък си, просто всеки има различен вкус

Vichko0o
07-07-2008, 15:50
Абе вие тука сте некви ЯКУ пропаданали ! Пречат ми очилата , снимката е чеорно бяла , монитора ми вижда само сини цветове ..... Аве ей заблудени дечорлига като незнаете какво да кажете и като неможете да прецените по толкова много което се вижда фанете си мълчете !!!!Пичага отностно теб ми не си грозен просто жените незнаят какво искат ... Настъпи такъв момент че колкото по добре се държиш с едно момиче толкова е по голяма вероятността да ти каже "ми даа аз много те обичам ... като приятел" ...... Просто не се дръж толкова приятелски с тях не бъди ВИНАГИ там когато им трябваш малко казвай НЕ и като ти каже някоя ми искам само приятели , кажи и "аз приятели си имам гадже си нямам" и тя да си прави избора .... Симаптяга си стегни се и да не ти пука , тъпи п***и колкото искаш ....Просто се опитай да покажеш на някое момиче че искаш да сте гаджета а не приятели ! Успех брат :)

iskamdate123
07-07-2008, 15:58
mersi 8-)

mhmhmhmhm
07-07-2008, 16:02
Абе вие тука сте некви ЯКУ пропаданали ! Пречат ми очилата , снимката е чеорно бяла , монитора ми вижда само сини цветове ..... Аве ей заблудени дечорлига като незнаете какво да кажете и като неможете да прецените по толкова много което се вижда фанете си мълчете !!!!
еми така си е ве как може да прецениш някой с очила и то на няква некачествена снимка... смисъл то нищо не се вижда
а иначе тая последната си е ок

AFT
07-07-2008, 16:07
Не, че искам да ставам злобна (макар че съм в нервна криза), но познавам едно момиче, което прилича на грозен травестит (сериозно, не прекалявам) и си има приятел (е, и той е малко уродлив,но все пак..). Та, сигурно зат'ва аз не мога да изпадна в подобни депресии - щот като знам,че те могат, що пък аз да не мога. :Д А Вичко си е прав..

megasexy
07-07-2008, 16:15
"дебна да ебна" :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Етого и най-великия лав за този месец. :D

babity
07-07-2008, 16:26
Без да го вземаш навътре, авторе: Голям си тъп! Не, че умирам да се правя на много велика и да раздавам квалификации, просто от километри си личи, че цялата тема е направена само и само да си повдигнеш самочувствието, а повярвай ми има далеч по - удачни начини да го направиш! Сериозно, колко точно човека мислиш, че ако те намират за действително грозен ще го напишат? Еми аз не мисля, че ще са много! Ако наистина имаш проблеми... не е това решението им!

Vichko0o
07-07-2008, 16:35
За пореден път доказвате колко сте КУХИ !!! Това за снимката имах съвсем друго в предвид бе ! Толкова ли е трудно да проумеете че един човек не е задължително човек да е красив за да има приятелка бе !Какво толкова всички показахте колко сте "акълести" !Щом момичетат аго харесват като приятел значи има нещо у него което показва че е добър човек !!!! Толкова ли е трудно да го проумеете че не всичко е във това как изглеждаш ? А във това какво говориш!Такаче да не е толкова трудно да прецените 1 човек и по характер не само по визия .... Правете си изводите какво говорите и какво мислите ...... Такаче пичага не се впрягай просто точно когато не очакваш точно тогава ще дойде :) А тези който не могат да те преценят от тези снимки са просто зле :) Не се притеснявай пичага визията ти не е проблем :) Определено си симпатяга и определено това не е проблема :) Другаде е :) Просто се опитай малко да не бъдеш толкова доброто приятелче :)

iskamdate123
07-07-2008, 16:47
Ddz prosto kato nqkoi me pomoli za pomosht ne obicham da otkazvam mislq che tochno v tova mi e problema prekaleno sym dobyr a ne trqbva .. :?

AnIcHkAtA
07-07-2008, 16:51
Не си грозен ;)

kuchkata__12
07-07-2008, 17:09
nIe MnE KeFiSh sOrKaAa :grin: :grin: :grin:

mhmhmhmhm
07-07-2008, 18:07
пфхахаха зле
зле
много интересно как ще разбереме характера му от една тема?
или ти освен,че си супер акъл имаш и магически способности?!

mysterious93
07-07-2008, 18:25
nIe MnE KeFiSh sOrKaAa :grin: :grin: :grin:

по изчанчено не можа ли да го напишеш? :-x по темата..не си грозен!спри да се притесняваш че момичетата ще те приемат само като приятел :P когато му дойде времето :)

Vichko0o
07-07-2008, 18:32
пфхахаха зле
зле
много интересно как ще разбереме характера му от една тема?
или ти освен,че си супер акъл имаш и магически способности?!
Не е толкова трудно да се досетиш от факта че МОМИЧЕТАТА ИСКАТ ДА СА САМО ПРИЯТЕЛИ С НЕГО , що за човек е ;) Не ти трябват магически способности ами просто малко повечко да прочетеш във темата :) Както и да е просто четете по внимателно и може да дадете някакъв конкретен коментар ! А ти вместо да коментираш мене кажи му нещо на момчето подкрепи го ! Егати т****е П***и ....

mhmhmhmhm
07-07-2008, 18:49
аз флуудя,ама и ти флуудиш нали ?
а и не съм длъжна да го подкрепям ..
и къв човек е щом успя да го определиш ?!

dantro
07-07-2008, 19:22
Emi iskam da vi pomolq za edna usluga .. poradi prichinata che otblyskvam mnogo momichetata iskam samo da vi pomolq da si napishete mnenieto kak izlejdam az .. I MOLQ VI BEZ TYPI Komentari ! Ako mislite chte temata e typo prosto nedeite da bydete aktivni v tazi.. Blagodarq predvaritelno

1 snimka http://img509.imageshack.us/img509/9905/dgfa4.th.jpg (http://img509.imageshack.us/my.php?image=dgfa4.jpg)

2 snimka http://img74.imageshack.us/img74/6942/qaqafe4.th.jpg (http://img74.imageshack.us/my.php?image=qaqafe4.jpg)

Ако постоянно ги преследваш държиш се с тях грубо нахално .. нахокано надуваш се .. ако не си естествен може и да ги отблъскваш не е от външния вид и да не си наи-големия красавец когато се грижиш за външния си вид и си себе си имаш шанс с всякоя .. е почти , но да не ставаме алчни.

xXxScreamxXx
07-07-2008, 20:08
симпати4ен си :-) :D

iskamdate123
07-07-2008, 20:36
i pak ne moga da razbera razlikata .. kogato iskam da byde mil - stavam prekaleno mil i te me priemat "samo za priqtel" tova si e malko gadnichko , kolko mil trqbva da sym za da ne me priemat taka.. trqbva malko strogo mai a 8-)

sLaDkA_GrEsHkA
07-07-2008, 20:43
ami nz po princip kato govorq s momichetata stavame dobri fr , puskam nqkoi shegi te se smeqt no kato se zagovori za po blizki otnosheniq neshto vse ne se poluchava 8-)

az ne bih se hvanala s nqkoi fr.... za kvo da gubq priqteli kato moga da namerq nqkoi slu4aen... 4estno kazano taka i napravih i veche sme zaedno 2 godini =]]]] qvno slu4ih na mom4e :)

iskamdate123
07-07-2008, 22:06
пфхахаха зле
зле
много интересно как ще разбереме характера му от една тема?
или ти освен,че си супер акъл имаш и магически способности?!
Не е толкова трудно да се досетиш от факта че МОМИЧЕТАТА ИСКАТ ДА СА САМО ПРИЯТЕЛИ С НЕГО , що за човек е ;) Не ти трябват магически способности ами просто малко повечко да прочетеш във темата :) Както и да е просто четете по внимателно и може да дадете някакъв конкретен коментар ! А ти вместо да коментираш мене кажи му нещо на момчето подкрепи го ! Егати т****е П***и ....

Mersi che me podkrepqsh i mislq che mnogo dobre me razbirash :P

Anarion
07-07-2008, 22:27
Не си зле на вид. Може би проблемите идват от ниското самочувствие :)

iskamdate123
07-07-2008, 23:33
Не си зле на вид. Може би проблемите идват от ниското самочувствие :)

i az taka predpolagam .. :oops:

SiegHeil
07-07-2008, 23:38
Толкова ли е трудно да го проумеете че не всичко е във това как изглеждаш ? А във това какво говориш!Такаче да не е толкова трудно да прецените 1 човек и по характер не само по визия ....
Значи казваш че не е грозен, а просто тъп като лопата...какъв мил комплимент :)

cS_LaMeRkA
07-08-2008, 09:51
За всеки пътник има влак... не се вталясвай

vamp
07-08-2008, 10:00
Ей пич,на мен ми приличаш на лиглъо и сваляч,по писането си личи ,че си неуверен в себе си.Иначе не ми се струваш лошо момче.Просто ти трябва фитнес,може би друга прическа(тая е много лигава и педалска),абе като цяло ти трябва по-мъжествен външен вид.Жените си падат по педали да,но повече си падат по братята на Конан Варваринът.За да имаш успехи трябва да те уважават и жени и мъже.Трябва да изглеждаш добре,да си готин,да може да се разчита на теб.
Другия вариант да привличаш жени е да имаш пари...Тогава си от губещите обаче.

LoVeIsGoNe
07-08-2008, 10:03
Абе успокои са бе човек и твоя ред ще дойде
:-D

Madn3s5
07-08-2008, 11:05
А мислил ли си че проблема не е във външността ти :wink:

soul1199
07-08-2008, 11:10
staaa6,nito si nqkoi groznik,nito pak nqkoi hubavec,no to si zavisi i ot haraktera ti 8)

Ivalinka
07-08-2008, 11:42
от тези снимки нищо не може да се разбере :(

sladky_bonbonche
07-08-2008, 12:00
ZA VSEKI VLAK SI IMA PATNICI :smt023

GotTheLife
07-08-2008, 12:05
ТИ ИМАШ САМОЧУВСТВИЕ (ИНАЧЕ НЯМАШЕ ДА КАЧИШ СНИМКИ), ОБАЧЕ СЕ ВЛИЯЕШ ОТ ХОРСКОТО МНЕНИЕ И ТЪРСИШ НАШЕТО ОДОБРЕНИЕ ЗА ДА СИ ГО ПОВДИГНЕШ ...ЗА МЕНЕ СИ ГРОЗЕН АМА НЯКОЙ ДР МОЖЕ ДА ТЕ ХАРЕСА ЩОТО КРАСОТАТА Е ОТНОСИТЕЛНО ПОНЯТИЕ... ИМАШ НУЖДА ОТ ПОДРЪЖКА.И ВМЕСТО ДА ПИШЕШ ПО ФОРУМИ ПРОСЕЙКИ СИ КОМПЛИМЕНТИ ВЗЕМИ СЕ СТЕГНИ И ДЕЙСТВАЙ КАКТО ТИ КАЗАХА ХОРАТА :D

iskamdate123
07-08-2008, 22:07
Ok stqgam se :grin: 8-)

fall_out_girl
07-09-2008, 11:13
Еми като си я пуснал тая снимка с очила немога да ти кажа грозен ли си,хубав ли си...

mechtaq_za_teb
07-09-2008, 11:21
Според мен си симпатичен и проблемът не ти е толкова външността,колкото вътрешната нагласа.
Аз съм момиче и ще говоря за себе си,а не от името на всички,защото всеки си има различно мнение.Според мен за да впечатлиш едно момиче не ти трябва само външност,а и характер.Трябва ти нещо,с което да я грабнеш.Трябва да си забавен,да я разбираш,да я развеселяваш.
Не се впрягай толкова,защото съм сигурна,че има момиче за теб,което ще те оцени. :)

vamp
07-09-2008, 11:25
Според мен си симпатичен и проблемът не ти е толкова външността,колкото вътрешната нагласа.
Аз съм момиче и ще говоря за себе си,а не от името на всички,защото всеки си има различно мнение.Според мен за да впечатлиш едно момиче не ти трябва само външност,а и характер.Трябва ти нещо,с което да я грабнеш.Трябва да си забавен,да я разбираш,да я развеселяваш.
Не се впрягай толкова,защото съм сигурна,че има момиче за теб,което ще те оцени. :)

Иначе казано да покажеш мъжко държание,че може да се разчита на теб,да се покажеш мил и готин,тогава всяко момиче е твое...Важно е да прецениш коя си заслужава,защо не всички си заслужават...
Винаги съм се стараел да показвам тези си черти,вместо други.

iskamdate123
07-09-2008, 12:13
Еми като си я пуснал тая снимка с очила немога да ти кажа грозен ли си,хубав ли си...
bqh pusnal i edna bez 8-)

suitable
07-09-2008, 12:36
Нищо ти няма бе човеко - просто може би си в такъв период и ти .. когато човек е самотен и няма много контакти - започва да търси вината в себе си, което е една голяма грешка .. просто ти трябват повече запознанства .. повече връзки или нещо такова .. трябва да се отпуснеш и да си направиш сметка какви качества притежаваш .. след това трябва да си помислиш и как можеш да ги подобриш .. имаше едно мнение, което е малко гадничко, но трябва да се съобразиш с него - купуваш си нови дрешки, сменяш си прическата и готово .. след това, ако имаш повечко запознанства ще е дори по-лесно .. написаните мнения, които не са ти харесали доказват, че място за хора като теб няма в тоя свят - затова трябва да се промениш, да се поотпуснеш и да си живееш нормално .. да се приемеш такав, какъвто си и да се развиваш .. не да стоиш в някакъв вид застой, упреквайки се ..

LiloTa
07-09-2008, 12:52
Нищо ти няма :) Имаш чар,спор няма....Просто сега всички (или айде повечето) момичета са....хммм как да кажа...Курви (най точната дума и само без тея кифли да ми пишат "ама не е тъй,ние просто..." щото ми писна от вас..шибани курволяци) И тея "момиченца" не гледат дали си хубав или не...Те гледат дали имаш кола,колко кинти имаш в джоба (в брой ест),дали имаш апартамент....Такива неща....А ако не гледат това...Тогава трябва да си "ЕбаСи пиЧа" типична к*рва като тях...Или с други думи казано....Вече повечето са само за секса и парите...тва е...Така че споко,не се отчайвай :) Все още тук таме се срещат и от другата "порода" момичета...Дано попаднеш на такава,която не е с теб,само за да я чукаш или заради парите ти :) Успех :)


п.п Кучки...сори ама си е тей :x ае Peace \\//

TiLLi
07-09-2008, 13:36
Замислял ли си се, че може проблема да не е във външния вид ами в отношението ти към момичетата?

KING_OF_SOROW
07-09-2008, 13:42
всичко е в главара брат ... ако са мислиш за грозен .. е и др виждат тва в тебе ... затва главата горе ... и аз винаги тарсих няква причина в мен ..ама нее в тва кат сам гледал кви лешове забиват яки мацки ... и тва е сичко психика

iskamdate123
07-09-2008, 14:29
Замислял ли си се, че може проблема да не е във външния вид ами в отношението ти към момичетата?

Mislq che ako problema mi e v otnoshenieto mi kym tqh te nqma vse da iskat da sym "samo priqtel " inache po princip postoqnno me vikat nqkyde a u .. I vinagi se probvam da byda maksimalno mil s tqh ..

eXciTeD
07-09-2008, 19:28
И точно в тази "милост" и приятелството ти е грешката. Изглеждаи ме свестен=>имаш ЛС

iskamdate123
07-09-2008, 23:47
И точно в тази "милост" и приятелството ти е грешката. Изглеждаи ме свестен=>имаш ЛС

ok :)

_flirt
07-10-2008, 06:43
:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P
ako momi4eto ne e nqkfo super naduto 6e te otblusne zaradi tfa kak izglejda6 ama ina4e pove4eto momi4eta sa sduhani (pone tiq koito az poznaaam ) otia6 pri tqh i po4va6 da si govori6 s tqh ili ne6o takoa ama kato te gleam kak si se ohilil na 1vata snimka mi prili4a6 na nekuf smotlio :x :-P :-P :-P :-P :-P

iskamdate123
07-10-2008, 12:28
Da v tazi snimka bqh malko :smt006 i izvendyj kompaniqta reshi da si napravim vseki po edna snimka az otnachalo ne iskah obache eto rezultata ( dokato mi praviha snimkata me razsmivaha ujasno mnogo 8-) ) :oops:

slun4ice_90
07-10-2008, 13:35
Не си толкова зле не се паникьосвай излишно. :-P :)

vamp
07-10-2008, 14:13
Da v tazi snimka bqh malko :smt006 i izvendyj kompaniqta reshi da si napravim vseki po edna snimka az otnachalo ne iskah obache eto rezultata ( dokato mi praviha snimkata me razsmivaha ujasno mnogo 8-) ) :oops:

Пич,ти скоро няма да забиеш,с други думи ако не пораснеш.Виж как се обясняваш като някоя ученичка,как се лигавиш,на снимките не изглеждаш добре дори с очилата...Много си слаб,чертите ти не са хубави,абе ставаш докато не вземеш много да говориш.Мен като момче ме дразниш много с тия лигави приказки,казвам ти го честно.Не искам да те обиждам или засягам,пиша с целта да ти помогна(ако наистина имаш нужда от помощ,щото ми се струва,че не знаеш какво искаш и просто се лигавиш с темата).
Момичетата не обичат плужеци-лигави типове,които се съмняват в себе си и търсят тяхното удобрение.
Искаш ни съвет как изглеждаш?Как да ти се отговори,за едни си хубав,за други грозен.Първоначално предизвикваш дори съжаление,ама ти във всяка страница нататък пишеш някоя простотия,не казваш нищо,но не спираш да говориш простотии.
Бъди мъж бе човек!
Промени си външния вид,стегни се.
Ето,че пак станах лошия,обаче ти си поредния комплексар,на всичкото отгоре изглеждаш зле.Затова си сам!
Успех при влизането в правия път!!!

п.п.Ако се съмняваш в думите ми,представи си какво би станало ако отидеш на кафе и седнеш при 2 непознати момичета.
възможни отговори:
1)ще те изгонят
2)ще си заминат
3)ще те бият
4)ще извикат охраната
5)ще те нахранят и затапят много мощно

mort
07-10-2008, 14:33
Пълен фешан...То не ти се вижда лицето от очилата "бъбрек".За това може да си мислят,че си грозен. 8-) Поправи нещо във външния си вид - наложително е.

xaxa
07-10-2008, 14:53
.
nesi grozen no stila ti za men e komersqlen.. :?

iskamdate123
07-10-2008, 20:26
Iskam da blagodarq na VSICHKI koito vzeha uchastie v tazi tema i izqvqvaha tehnite mneniq - syveti . Ne ochakvah che tazi tema shte prorastne tolkoz :shock: 8-) Bih iskal da pomolq edin ot ADMINITE da zatvori temata . Thanks to all

sh3_1s_7h3_0n3
07-10-2008, 21:22
Iskam da blagodarq na VSICHKI koito vzeha uchastie v tazi tema i izqvqvaha tehnite mneniq - syveti . Ne ochakvah che tazi tema shte prorastne tolkoz :shock: 8-) Bih iskal da pomolq edin ot ADMINITE da zatvori temata . Thanks to all

Речено-сторено.