PDA

View Full Version : Гей-парада-размисли и страсти по повод предавенето Сблъсък



teen-age-R
07-07-2008, 03:06
Iskam kato stanete vsi4ki da vidite temata!
Sedq az i gledam povtorenieto na ''Sblusuk'', temata otnovo e za vuprosniq gei parad. I sedq i si mislq, za6to maika my stara vsi4ki sko4iha sre6ty homoseksyalnite, kato vsi4ki se kefqt da gledat kak 2 macki se lijat i si burkat po dypkite? Drygite puk sko4iha da za6titavat bezza6titnite horica. I za6to ne ostavime homoseksyalnite da si jiveqt bez da gi diskriminirame, a te ni ostavqt da si jiveem bez da paradirat s tova s koi se 4ykat? I ZA6TO nqma koi da napravi edin parad ''ne na korypciqta'', ''doly ''gladnite'' dypetati(nqma gre6ka)'', ''pisna mi ciganite da me kradat, da ''qdat'' odrujkite ot zaplatata na ba6ta mi, da 6tipqt sestra mi po dypeto v reisa, otivaiki na y4ili6te'' 6to ne se naprai edna takava anti kampaniq sre6ty tova, sre6ty koeto naistina trqbva da sme anti i e 2 puti po-vajno da se demonstrira? 6to ne se napravi ne6to po vuprosa bulgarkata da rodi 4-5-6 deca, a ne 1 kakto do sega? natatuk produljavate vie! znam 4e ima kakvo da kajete! nqkoi ot nas sa pulnoletni, t.e. pulnopravni grajdani na RB, na drygi ot nas tova predstoi. da sprem da se primirqvame s tova, koeto se sly4va, a ne ni haresva - neka da go promenim. nie sme bude6teto na Bulgariq, i bude6teto na Bulgariq e v na6ite ruce! ne go izpyskaite, ne go zahvurlqite, a go drujte zdravo i go modeliraite!!!

т.7
krem4et0

velma
07-07-2008, 07:43
Хей,мислех да пусна същата тема!На същото мнение съм.Тези хора са съвсем нормални ,плащат си данъците,ходят на работа ,децата им ходят на училище....На никого не пречат.Аз също гледах Сблъсък тогава и съм напълно съгласна с това ,което каза Емил Кошлуков.Просто българите са едни консервативни хора,които не могат да приемат по- различните от тях.Защото ,ако националистите не се бяха разграчили срещу гей-парада и не бяха хвърляли разни бомби ,никой нямаше да разбере,че има гей-парад освен хората ,които живеят по улицата,по която се състоя парадът.Нито са били разголени ,нито са викали ,на никого не са пречели.А пък родителите толкова като не искат децата им да виждат парада ,да ги затворят там за няколко минути докато свърши.Макар че не виждам просто защо не им позволяват да го гледат.Страх ги е ,че и техните деца могат да станат гейове и лесбийки ли ?Те ако ще стават ,ще стават и без да гледат парада.А този парад всъщност беше толкова малък-бяха 250-300 души.В другите държави тези паради са толкова по-пищни и толкова по-големи...В края на краищата нали Христос проповядва именно любов между хората,а не омраза и ние наистина не можем да бъдем съдници и не можем да кажем дали "грешните" души на тези хора ще бъдат приети в Рая.Защото както има гадни и зли хомосексуалисти,така има и още по-зли хетеросексуални хора.Но никога не съм чувала гей да е изнасилил някого. Всеки ден по новините се съобщава за разни убийства и кражби-те от хомосексуалисти ли са извършени?НЕ! Не са!От така наречените "номални" хора.А техните души-на престъпниците-ще бъдат ли изкупени или не?2 от Божийте заповеди са : не кради и не убивай.Но срещу хората,нарушаващи тези 2 заповеди нищо не се говори,нито се протестира,някои дори и в затвора не влизат.

Proud Bulgarian
07-07-2008, 08:51
Преди този гей парад не съм чувал някой да е "дискриминирал" хомосексуалисти.А вие? Нямам нищо против гейовете, но съм твърдо против парадите им.

ell_ownz
07-07-2008, 09:18
България просто вече няма спасение...Аз съм решила какво ще правя с моя живот...Просто няма да живея тук, ще направя като мнозинството умни хорица и ще уча и живея на запад...Просто вече съм се отказала от всичко тук, стигнали сме такава фаза на погубване на държавата, че почти няма връщане назад..Който иска да ми противаречи, но аз не бих си жертвала живота и бъдещето, за да се опитвам да преча на упадъка на Републиката.Успех на силните хора, които биха останали.

Proud Bulgarian
07-07-2008, 09:22
България просто вече няма спасение...Аз съм решила какво ще правя с моя живот...Просто няма да живея тук, ще направя като мнозинството умни хорица и ще уча и живея на запад...Просто вече съм се отказала от всичко тук, стигнали сме такава фаза на погубване на държавата, че почти няма връщане назад..Който иска да ми противаречи, но аз не бих си жертвала живота и бъдещето, за да се опитвам да преча на упадъка на Републиката.Успех на силните хора, които биха останали.
Никой не говори да си жертваш живота и не мисля, че ако останеш тук ще го жертваш. А все още има шанс.И в по трудни моменти сме били. Ама Левски и Раковски не са емигрирали, нали?

w0sh
07-07-2008, 10:05
Защо ме дразнят тези хомосексуалисти.
Защото парадират със сексуалността си. Аз тръгнал ли съм по улицата да развратнича с момичета?
Става дума за обществен морал.

Бтв отностно гордия българин.
Раковски повечето си живот го е прекарал извън териториите на етническа българия - Цариград, Одеаса, Букурещ, Нови Сад (Австрия), Белград

Proud Bulgarian
07-07-2008, 10:09
Защо ме дразнят тези хомосексуалисти.
Защото парадират със сексуалността си. Аз тръгнал ли съм по улицата да развратнича с момичета?
Става дума за обществен морал.

Бтв отностно гордия българин.
Раковски повечето си живот го е прекарал извън териториите на етническа българия - Цариград, Одеаса, Букурещ, Нови Сад (Австрия), Белград
Знам. Обаче това е билоо с цел да помогне на българите, а не, за да се отърве от тук и да търси по-добър живот.

w0sh
07-07-2008, 10:16
Всъщност просто е имал издадена смъртна присъда в Османската империя.

Freiheit
07-07-2008, 10:38
w0sh, прав си.. ако почнем да правим компромиси с морала само защото има и по-големи проблеми в това общество - представете си до къде ще стигнем.. дай утре аз да си хвърля хартийката на улицата, тя е само 1, за събирането й не се искат почти никакви усилия и ресурси, а парите от един корумпиран управител са хиляди, дори милиони пъти повече.. и така като направим 8 милиона човека сещаш се къде отиваме.. Що се лепят националистически плакати - за да се предизвика общественото внимание и мисъл по въпросите на нашето време - същата е и целта с митингите (ако нямаш хора лепиш плакати, ако имаш - правиш митинг) - така е и с гейовете.. един вид агитират населението. И само да вметна, че футболни хулигани, които не се търпят са се обединили и в Сърбия и в Румъния и са смачкали гей парадите там.. докато тук - и сами знаете..... Когато Панайот Хитов не е имал достатъчно момчета за да се бори ефективно срещу империята - той е повел агитационен марш (един вид парад, а?) с цел да намери още момчета, които носят България в сърцата си. Така че колко безобиден е гей парада според теб?

SiegHeil
07-07-2008, 18:19
Като са нормални хора що са им тея паради бе, нали уж не са по различни, с кво парадират..

velma
07-07-2008, 21:54
На вас ,хора,не може да се помогне!Защото вие ще си останете едни консервативни комплексари,които се правят на големи националисти.Но за престъпниците нищо не казвате.Те не ви дразнят,те са нещо,което вие сте приели и което не ви прави впечатление.Сега може би ще кажете,че и те ви дразнят. Истината е ,че умните хора,които стават за нещо отиват да работят и учат извън България и определено има защо.Глупавите хора парадират всеки ден с глупостта си и , политиците са прекалено корумпирани и наистина много хора са толкова изкуствени и парадират с това всеки ден.И тези хора са навсякъде и са толкова еднакви и фалшиви.А хомосексуалистите го правят веднъж в годината.И мисля ,че те наистина нямат от какво да се срамуват и не се срамуват и нямат причина да се крият.

w0sh
07-07-2008, 22:28
На вас ,хора,не може да се помогне!Защото вие ще си останете едни консервативни комплексари,които се правят на големи националисти.Но за престъпниците нищо не казвате.Те не ви дразнят,те са нещо,което вие сте приели и което не ви прави впечатление.Сега може би ще кажете,че и те ви дразнят. Истината е ,че умните хора,които стават за нещо отиват да работят и учат извън България и определено има защо.Глупавите хора парадират всеки ден с глупостта си и , политиците са прекалено корумпирани и наистина много хора са толкова изкуствени и парадират с това всеки ден.И тези хора са навсякъде и са толкова еднакви и фалшиви.А хомосексуалистите го правят веднъж в годината.И мисля ,че те наистина нямат от какво да се срамуват и не се срамуват и нямат причина да се крият.

А ти сигурно си от умните хора. С насадена толерантност и криво разбиране за българско.
Говориш приказките, чути от мама и тате за корумпирани политици и изтичане на мозъци.
Знаеш ли кое аз смятам за престъпление? Това че хората са толкова безхаберни и не заемат никаква позиция. Пасивни сте всички, дори да не ви харесва нещо вие се криете и чакте някой да ви оправи. Това е престъпление към родината и към самите вас.

SiegHeil
07-07-2008, 22:32
Ми нека си ходят в чужбина като искат да парадират бе...всеки парадира с нещо, айде и ние, така ли ?
Като искат нормално отношение да се държат нормално, когато спрат да ми навират в лицето тва че са меки китки тогава и аз ще се отнасям с тях като с обикновени хора...
Ако не ти харесва може и ти да отидеш в чужбина, аз ще си остана тук и ще се боря докрай против всеки който вреди на България..

Lychezar
07-08-2008, 08:17
SiegHeil,там е работата,че ти си вреден за България с твойто крайно нетолерантно отношение и с буржоазно "националистическата" позиция,която си заел.Ако излизаш на протести примерно,свързани с екологични,социални или пък на работното място,тогава ще ти кажа едно евала.Но да говориш против турци,цигани,гейове,да насаждаш някаква омраза спрямо тях,това е идиотщина!
И като говорите за Ботев,Левски,първо научете за какво те са се борили,стига сте опетнявали името им!
Щом държавата не осигурява пълна заетост на труда,перспективи и т.н. от какъв зор ще стоя в Б-я?

Proud Bulgarian
07-08-2008, 08:46
"Щом държавата не осигурява пълна заетост на труда,перспективи и т.н. от какъв зор ще стоя в Б-я?" -Отговорът зависи от това дали си Българин или не.

SiegHeil
07-08-2008, 09:15
Нетолерантел съм бил, да бе забравих че трябва да ги 'интегрираме'..
А сега ще се цитирам..

Ако си чувал е направен експеримент, зети са 3 черни и 3 бели деца без родители и са поставени отеделно едно от други в абсолютно еднакви условия, без дискриманиця, без бой, без нищо...и познай кво, негърчетата и циганчетата са били по необразовани, по мръсни и по нецивилизовани, ебати съвпадението а ?
А циганите НЕ искат да се образоват, не искат да зимат пари и да лежат, има програма за преквалифициране и намиране на работа, но 90% от циганите в тези програми просто не са се явили...

"В мизерия без ток и вода тънат обитателите на гетото в Дряново



Мариана ДИМИТРОВА

Мизерия, липса на пътища и канализация, помия, която се излива в дупки, изкопани в дворовете или направо на пътя - такава е реалността, в която живеят дряновските роми, събрани на едно място в квартал "Изгрев". Известен още като "циганския квартал", той има още по-кратко име - гетото.

В община Дряново все още не са чули за програмата, предвидена от правителството, предназначена за изграждането на жилища за ромите с цел да бъдат премахнати т. нар. цигански гета в България. Местната управа обаче винаги е търсела възможности за осигуряването на домове за хората от ромския етнос, твърдят от администрацията. Имало изоставени свободни сгради общинска собственост, които можело да бъдат преустроени в жилища, но за целта били необходими доста средства. Затова община Дряново се надява на чуждо донорско финансиране.

В момента около 1 500 роми живеят в кв. "Изгрев", при условие, че жителите на град Дряново наброяват близо 9 500. Редовно се случва работни групи на "ВиК" заедно с полицията да влизат в циганското гето и принудително да запечатват чешмите. Причината за тази принудителна мярка е, че не са плащали водата си с години и дължат хиляди левове. От миналата година е спряна водата на най-големите длъжници, съдия-изпълнител е описал макар и мизерното им имущество, дори има домакинства, на които са иззети телевизорите.

Почти всички роми в квартала са безработни и разчитат единствено на социални помощи. На една част от тях се осигурявала работа по програми на временната заетост, но когато идвало време да си отработват помощите, повечето от циганите си вземали болнични."
Само ми кажи държава в която са интегрирани успешно и ще те призная за бог :)

Е кажи ми как да ги интегрираме като самите те не искат ??

Lychezar
07-08-2008, 09:42
SiegHeil,конкретните социални обстоятелства в живота на детето определят,първо,продължите лността на преходния период,второ,наличието или липсата на криза,конфликти и трудности,трето,характера на самия преход от детството към съзряването.Природното у човека не може да се противопостави на социалното тъй като,природното у него е социално...Равнището на общественото развитие стимулира развитието на едни или други природни качества у човека.
Може да ти посоча други експирименти,които сочат точно обратното на този,който си написал(а в него не се вижда нито къде и проведен този експеримент,кога,как и други подробности...)

Proud Bulgarian,не си ти човекът,който ще определя какъв съм!Утре държавата може да ни каже да се обесим,тогава,който е българин да се беси,нали?Ае,молА ти са....

SiegHeil
07-08-2008, 12:03
По късно ще се поразровя в книгите за да ти намеря подробности...и все пак още не съм видял държава в която да са интегрирани циганите, а ти ?
А има дъжави в които ако кажеш 'Горд съм че съм бял' ще те пратят в затвора, така че не можем и да говорим за къвто и да е расизъм..

w0sh
07-08-2008, 13:07
Защо някой трябва да казва, че е горд, че е бял.
Въпрос номер две. Има ли държава в света със стопроцентова заетост, че всички се оплаквате от безработицата и си мислите,че в европата не е така.
Там е още по-зле. В Германия безработицата е колосална оклоло 15 милиона души.

Freiheit
07-08-2008, 22:34
100% трудова заетост = голяма инфлация, наистина не го искате ;) Ако няма работна ръка - боклука няма да има кой да ви го събере и ще си тънете в мизерия..

Националист
07-09-2008, 12:59
На вас ,хора,не може да се помогне!Защото вие ще си останете едни консервативни комплексари,които се правят на големи националисти.Но за престъпниците нищо не казвате.Те не ви дразнят,те са нещо,което вие сте приели и което не ви прави впечатление.Сега може би ще кажете,че и те ви дразнят. Истината е ,че умните хора,които стават за нещо отиват да работят и учат извън България и определено има защо.Глупавите хора парадират всеки ден с глупостта си и , политиците са прекалено корумпирани и наистина много хора са толкова изкуствени и парадират с това всеки ден.И тези хора са навсякъде и са толкова еднакви и фалшиви.А хомосексуалистите го правят веднъж в годината.И мисля ,че те наистина нямат от какво да се срамуват и не се срамуват и нямат причина да се крият.

Ако българите не бяхме консервативни нямаше да се запазим като народ толкова хилядолетия. Така ,че в нашия консерватизъм няма нищо лошо. За разлика от слободията обхванала света под предтекста на някакви "демократични ценности" се сее разврат ,морален упадък, а хората си траят заради пропагандата която се излива върху тях всеки ден.
ХОМОСЕКСУАЛИЗМЪТ Е ТОЧНО ТОВА РАЗВРАТ И МОРАЛЕН УПАДЪК!!! А ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ ХОМОСЕКСУАЛИСТИ СА СБИРЩИНА ОТ ИЗВРАТЕНЯЦИ ЗА КОИТО НЕ СЪЩЕСТВУВАТ НЕЩА КАТО ТРАДИЦИЙ,РОД И РОДИНА!!!

А за парада напротив имаше много български националисти ,които се опитаха да се противопоставят на тази изродщина ,но полицайте които ,ако ти трябват ги няма тогава се бяха събрали да пазят педалите.
За 50 човека имаше охрана от 300 полицай ,които превишиха доста правата си. Разбира се това им е заповядано отгоре защото и управниците ни са педали!

teen-age-R
07-09-2008, 16:01
a be wosh iska6 li da ti kaja ne6to? i da ne iska6 pak 6e ti go kaja! slojil si si gerba na VMRO na avatara i kvo? golqm rodolubec stana...pra- pradqdoto na ba6ta mi e edin ot osnovatelite na taq organizaciq! toq 4ovek e ymrql hvurlen v gorq6ta var, cqloto selo e bilo izbito ot... gurcite... ocelqli sa 20tina dy6i sred koito e du6terqta na toq 4ovek ( sire4 prababata na ba6ta mi). a ti hybaveco, vmesto da hyli6 koito trqbva i koito ne 4atkaiki ot kompa vku6ti, vzemi svur6i ne6to polezno... stiga s toq psevdomoral i psevdonacionalizum! ne stavaite jalki, ima dostatu4no takiva. ako pedalite gi zabelqzahme za6toto sa razli4ni i se gordeqt s tova, a be maika my stara daite vsi4ki razli4ni, ednakvi, sme6ni, seriozni, tupi, ymni i tn i tn da vzemem da se obedinim v edno cqlo... sega parlamenta e pulen s razni nabori na dedo mi, ama sled 40 godini nqkoi ot nas 6te e tam. i kvo? su6toto li 6te e ili po zle?

teen-age-R
07-09-2008, 16:03
В Германия безработицата е колосална оклоло 15 милиона души.
ot kude ima6 tezi danni? vupros nomer 2: kolko e naselenieto na germaniq?

kristo
07-10-2008, 10:58
a be wosh iska6 li da ti kaja ne6to? i da ne iska6 pak 6e ti go kaja! slojil si si gerba na VMRO na avatara i kvo? golqm rodolubec stana...pra- pradqdoto na ba6ta mi e edin ot osnovatelite na taq organizaciq! toq 4ovek e ymrql hvurlen v gorq6ta var, cqloto selo e bilo izbito ot... gurcite... ocelqli sa 20tina dy6i sred koito e du6terqta na toq 4ovek ( sire4 prababata na ba6ta mi). a ti hybaveco, vmesto da hyli6 koito trqbva i koito ne 4atkaiki ot kompa vku6ti, vzemi svur6i ne6to polezno... stiga s toq psevdomoral i psevdonacionalizum! ne stavaite jalki, ima dostatu4no takiva. ako pedalite gi zabelqzahme za6toto sa razli4ni i se gordeqt s tova, a be maika my stara daite vsi4ki razli4ni, ednakvi, sme6ni, seriozni, tupi, ymni i tn i tn da vzemem da se obedinim v edno cqlo... sega parlamenta e pulen s razni nabori na dedo mi, ama sled 40 godini nqkoi ot nas 6te e tam. i kvo? su6toto li 6te e ili po zle?
Е добре, и аз имам пра дядо, който е бил от ВМОРО/ Вътрешна македоно-одринска организация се е наричала тогава, защото е обхващала и Одринско/ и е съсечен от турците, а е бил един от функционерите на организацията в Одринско, но не го изтъквам това наляво и надясно. И се научи да пишеш на кирилица първо като си голям/а патриот/ка и не съди този и озни затова, че сме националисти. И без това ни останаха доста малко неща, които да ни крепят в нерадостното ни битие в България, та да бъдем обвинявани затова, че сме националисти. Та какви трябва да бъдем според тем, глобалисти ли? Граждани на света? Не, благодаря, аз съм Българин и се гордея че съм такъв и ще отстоявам българщината си цял живот! И няма да се предам заради това, че сега не живеем добре и някакви безродни комунисти, ционисти и масони ни управляват и мачкат, а напротив, обединени българските националисти ще ги смачкаме и ще оправим родината си напук на всички.

kristo
07-10-2008, 11:04
А тази хомосексуална измет заслужава да лежи по затворите и концлагерите заради това, че се натрапва толкова нагло и грозно на българското общество и го развращава :-x. Били различни, искали да се покажат, изобщо не ми дреме, да ходят да се обесят най-добре. И най-жалкото е, че в България такава измет безподобна е толерирана пред нормалните български граждани, патриоти и националисти, които защитават и обичат Родината си. Свестните у нас считат за луди е казал Ботев преди повече от 130 години. И си е така. Били различни, какво като са различни, всеки е различен от другия, един е по-умен, един по-тъп, един е по-силен физически, други по-слаб. Какво, те и педофилите са различни, и садо-мазото и те са различни, да започнат и те да се показват и да искат да ги "разберем", така ли :-x? защо ни натрапват, че трябва да ги разбираме и харесваме едва ли не, само това не мога да разбера? Да си бъдат каквито щат в тяхната среда, но да ми се разкарват по улиците и да си показват гнусотиите пред майки с деца на по 2-3 години е направо отвратително :-x.

white_power_
07-25-2008, 15:13
За мен тоя гей парад беше пълна безмислица и много се издразних на тапите ушеви,че спряха всички които бяха против товаа!!! гейове тва за мен са клоуни!!!аидеее лека им пръст на всички гейове!!!

diver
07-25-2008, 16:08
За мен тоя гей парад беше пълна безмислица и много се издразних на тапите ушеви,че спряха всички които бяха против товаа!!! гейове тва за мен са клоуни!!!аидеее лека им пръст на всички гейове!!!

Яд те е че ви спряха,или че ви биха. 8-)

totenkopf
07-30-2008, 17:01
Direktna Akcija - ubi pedera!.mp3 pozdrav za mrusnite pedali

petet
07-30-2008, 18:13
Хайде без тези номера - държавата не осигорява работа.Работа има за всички,друг е въпросът,че тези,които все се оплакват,че няма работа,не са си мръднали гъза от тях и живеят от парите на данъкоплатците.
Вярно,има и такива,които наистина не могат да си намерят,но това са 0.05% от безработните! :o

А за хората с различна ориентация не съм против,но не и голямото изявяване на нея и феминизираните(отвращавам се)!!!
А този парад нямаше да стане ако българското общество беше нормално-то е ненормално!

kristo
07-30-2008, 22:25
Не разбирам защо продължаваме да им обръщаме излишно внимание на тези. Верно, те ни се натрапиха много нагло и противно с този парад, ама ние един месец и нещо по-късно продължаваме да ги коментираме и да им обръщаме излишно внимание, което те определено не заслужават. И по този начин да ги правим по-значими, отколкото са. И те точно това искат, да им обръщаме голямо внимание, а не трябва да го правим поне в случаите, когато няма подобни техни акции.