PDA

View Full Version : Здравейте ... искам просто ....да споделя



silveto_sisi
07-07-2008, 06:19
Здравейте ,
исках просто да споделя какво ми се случи ...

И така ... има едно момче (да го наречем Г-ин Х) от самото начало всичко беше екстра ... приятели ала бала ... бях му като сестричка (както казваше той) Но с течение на време и обстоятелства ... нещата се промениха супер много ... 1во започна да ми допада като характер ...държание ... ала бала ... След това незнам и аз как :shock: започнах да се влюбвам ... Понеже не исках да му го кажа директно ... и му намеквах и намеквах .... и преди около 2 седмици ... той се усети .... и ми каза " знам ...че ме харесваш" . До някаква степен се паникьосах ... (Признавам си ... беше ме страх ...да не е поредния кретен ... търсеш само Секса .... ) За 1 седмица ... животът ми се преобърна ... Г-ин Х беше най-милото същество ... всичко беше като в приказка ... Дори не вярвах ... Но преди няколко дни ...Разбрах , че има среща с няква мацка ... Тогава всичко пред мен за пореден път се срина ( от известно време лошият късмет ме следва навсякъде .... =( не говора само за ЛЮБОВТА .... а за всичко в живота ми =( ) В този момент щях да полудея ... изгубих всичко .... Тогава т.н. Г-ин Х ми каза ...че отново ще сме приятели и незнам си още какви простотиики ... За мен беше и все още е супер трудно ... но няма просто какво да направя :((((( ... Откакто знам ...че Г-ин Х ... е с "НЕЯ" дори не мога да спя .... :(((( лягам .. въртя се по 3/4 часа в леглото .... и постоянно "ТОЙ" ми е в главата ... :((((( Незнам какво да правя ... но по този начин ... ще откача ....

Сори ..че Ви занимавам ... но искам да чуя чуждо мнение по въпроса ... защото приятелите ми ..естветвено..че ще застанат до мен ... и ще ме подкрепят ...
А и избягвам да говоря с тях за това, защото е мн кофти за мен ... и почвам да се сдухвам ... а приятелите ми не са свикнали да ме виждат тъжна ...

Отново се извинявам... но ще полудея вече :(

jghgh
07-07-2008, 06:42
милото момиче :(

просто те е "пробвал" ... били сте най-добри приятели, а всеки знае че от силното приятелство може да излезе най-страхотната връзка или голям провал... може би и преди си е харесвал това момиче...
ама и той малко тъп, а? по-добре изобщо нищо да не е ставало, горката..
ще ти мине, вярвай в тва.. няма вечни неща, всичко си минава с времето..
ами успех занапред..

silveto_sisi
07-07-2008, 06:55
милото момиче :(

просто те е "пробвал" ... били сте най-добри приятели, а всеки знае че от силното приятелство може да излезе най-страхотната връзка или голям провал... може би и преди си е харесвал това момиче...
ама и той малко тъп, а? по-добре изобщо нищо да не е ставало, горката..
ще ти мине, вярвай в тва.. няма вечни неща, всичко си минава с времето..
ами успех занапред..


Принципно между нас НИЩО не е имало ... Но ми беше създадена илюзията ... че може да има нещо ...
Наистина странното беше ... когато се усети ...че имам чувства ... тогава започна да ми обяснява ... колко го е Яд на мен ...че не съм му била казала и т.н. НО дано наистина го забравя ... защото не мога повече така ... ще откача .... само "ТОЙ" ми е в главата :( ;(
Мерси

MartyParty
07-07-2008, 06:58
Мда..познато.Ех тез мъже хич не щадят крехките женски чувства.Някой ден ще се осъзнае и ще иска да върне времето назад,обаче няма да може.Все някога...ще се разделят,ще ти реве на рамото и на теб ще ти е още по-кофти.Мисля че трябва да се отдръпнеш от него.Недей да излизаш с него,не му пиши,не му се обаждай и така, колкото и да е трудно, ще го преживееш по-лесно.Ще си намериш нещо по-добро със сигурност,но той вече ще е далеч.

tigity
07-07-2008, 08:24
iskam umraT :lol: :lol: :lol: :lol:

bubbl3s
07-07-2008, 08:59
Lelee mita... Emi naistina nz kakvo da ti kaja!!! Mnogo gadno te e izigral toq! A poprincip sega v momenta kak se durji? :shock:

silveto_sisi
07-07-2008, 09:13
Lelee mita... Emi naistina nz kakvo da ti kaja!!! Mnogo gadno te e izigral toq! A poprincip sega v momenta kak se durji? :shock:

В момента ... постоянно ме избягва ... и ми е супер гадно ... :(
наистина нз дали мога да го забравя :( нз дали ще се оправя :( направо полудявам ... постоянно ми е някакво гадно ... сълзливо ..ревливо ... ;( А мисля ...че на него не му пука за нищо :( .... просто всичко свърши ... всички мечти са разбити .. и ... дойде КРАЯ ... дори място за приятелство няма .... ;( .. постоянно ме избягва ... Яд ме е за всичко което стана ... искам никога да не беше разбирал ..че имам чувства към него ;( .. Яд ме е ... защото дори "приятелството" си изгубих ;/// нз какво да кажа .. освен ...че наистина .... ПОЛУДЯВАМ ! :( :?

Искам да се затворя в себе си .. и да не изпитвам никога повече любов ;( :( .... Нз дали ще мога да обичам вече :( ... изглеждаше мн различен ..оот останалите ... а всъщност... :(

ss
07-07-2008, 09:42
Няма да реагирам остро защото си още малка а и написа много мило това нещо!Той не е виновен(казал ти е че си му като сестра)ами той те е обичал защото е вярвал и разчитал на теб,но само като приятел!Ами от това което прочетох не разбрах да сте били гаджета или да сте правили секс?(или греша?)ами ако това е така...наистина с това твое увлечение си загубила приятел(незнам защо момичетата си винаги се увличат по по-големи момчета)!Еми са излишно е да ти казвам,че незнаеш какво е любов,просто увлечение което само малко момиче може да испита към по-голямо момче...

Whyniser
07-07-2008, 09:44
Не се тревожи намери нещо,което да ти отвлича вниманието.Излезни с приятели.Ако не искаш намери друго момче.Момчето те е "пробвало" няма какво да го търпиш. :(

iPurple
07-07-2008, 09:50
Не се тревожи намери нещо,което да ти отвлича вниманието.Излезни с приятели.Ако не искаш намери друго момче.Момчето те е "пробвало" няма какво да го търпиш. :(

+1 :)

AnIcHkAtA
07-07-2008, 09:55
Няма какво да направиш.Времето лекува всичко.Ще мине известно време и или ще го забравиш, или ще се научиш да живееш с мисълта и няма да ти е толкова тежко.Само недей да му тичаш по гъза и да му се обясняваш в любов.Не си губи акъла по него.Мъжете са говеда и не го разбират това, най-много да го отдалечиш от себе си по този начин, а колкото повече те отбягва, толкова по-силно ще го искаш и ше си биеш главата в стената какво да направиш, за да разбере любовта ти.Той я е разбрал, просто не я иска.Следващ ще има.Дори много следващи.Никой от тях обаче няма да е като този, ако любовта ти е такава, каквато беше моята.Всички ще ги сравняваш с него.Няма как да избягаш от чувствата си.Ще минаваш през периоди "не ми пука" и през периоди "ще умра за него".Трябва да продължиш да водиш пълноценен живот, на пук на него.Покажи му че можеш да се забавляваш, да сияеш, да се радваш да живееш без него.Моя съвет е да се примириш и да продължиш напред, колкото и да тъжиш няма да промениш нищо.И както казах по-горе недей да си мислиш, че можеш да промениш нещо и да се унижаваш в очите му.Искрено ти съчувствам, знам какво е :( .

Успехчета! :)

Presley
07-07-2008, 10:00
Кофти,ама нямаш какво да напрвиш,эа да върнеш предишните ви отношения,които бтв не энам какви са били-ходили ли сте или не?
Щом е с нея,эначи така иска.И ми е пределно ясно,че каквото и да ти кажа,няма да ти повлияе и пак ще се иэмъчваш.Така че ще си спестя успокоителните думи и напраэни съвети.Keep walking.

Presley
07-07-2008, 10:01
Времето лекува всичко.
Глупости.

AnIcHkAtA
07-07-2008, 16:44
Времето лекува всичко.
Глупости.


Поне те научава да живееш с болката...

kuchkata__12
07-07-2008, 16:49
Времето лекува всичко.
Глупости.


Поне те научава да живееш с болката... Da

Fagile
07-07-2008, 19:00
Тъжно...но ямно си запозната с много работи , а момчетата харесват такива момичета, такива изцепки -
Ochi v Ochi, Ysta v Ysta, Ryka v Onova, Onova v Ryka, Onova v Onova ....III .... Stava Belq!!!

8) Какво се косиш?

jghgh
07-07-2008, 19:08
Времето лекува всичко.
Глупости.

е, не лекува лошия спомен за унижение и болка, винаги ще си спомняш че еди-кога-си си страдал.
но човека си се забравя => любовта.



и бтв всички момчета като им признаеш че ги харесваш, или ако разберат отнякъде, отбягват или спират да ти обръщат внимание.
щото знаят че си 'тяхна' и не си интересна..
ей, авторката на темата - дръж се на ниво! ..

mumiikataa
07-07-2008, 19:13
Тъпак...Опитай се да не мислиш за него...Ще го превъзмогнеш,спокойно...

Rosenrot_f
07-07-2008, 19:15
Времето лекува всичко.
Глупости.

е, не лекува лошия спомен за унижение и болка, винаги ще си спомняш че еди-кога-си си страдал.
но човека си се забравя => любовта.



и бтв всички момчета като им признаеш че ги харесваш, или ако разберат отнякъде, отбягват или спират да ти обръщат внимание.
щото знаят че си 'тяхна' и не си интересна..
ей, авторката на темата - дръж се на ниво! ..

\:D/ Точно така...това е много тъпо от тяхна страна ама какво да ги правиш ! Мила каквото и да кажа няма как да променя ситуацията,но щом той се държи така с теб .. дръж се и ти по същия начин ! Няма смисъл да му правиш кефа като те вижда че си зле !!! :(

silveto_sisi
07-07-2008, 19:22
Благодаря на всички ... Наистина ще се постарая ... да спра контактите с него ... :) :) :)
Отново Ви благодаря на всички ... и се извинявам ...че Ви занимавах с мойте " проблеми " :)

Fagile
07-07-2008, 19:25
извинена си

TreeHill
07-07-2008, 19:45
Времето лекува всичко.
Глупости.

е, не лекува лошия спомен за унижение и болка, винаги ще си спомняш че еди-кога-си си страдал.
но човека си се забравя => любовта.



и бтв всички момчета като им признаеш че ги харесваш, или ако разберат отнякъде, отбягват или спират да ти обръщат внимание.
щото знаят че си 'тяхна' и не си интересна..
ей, авторката на темата - дръж се на ниво! ..

\:D/ Точно така...това е много тъпо от тяхна страна ама какво да ги правиш ! Мила каквото и да кажа няма как да променя ситуацията,но щом той се държи така с теб .. дръж се и ти по същия начин ! Няма смисъл да му правиш кефа като те вижда че си зле !!! :(


Тъпи ботове...