PDA

View Full Version : поредния проблем



КЗЛ
07-07-2008, 07:42
Значи проблема ми е следния ...
С моята приятелка правим секс от около 2 месеца .. около преди 2-3 седмици презерватива ни се скъса , но аз усетих , извадих го и не сме правили повече нищо .. не се и изпразних.След седмица го правихме без презерватив и съм сигорен ,че точно преди да свърша го извадих и се изпразних на корема и .. Бяхме сигорни и не сме и мислили за хапчета , но сега тя получава някакви симптоми .. гади и се ..тази сутрин е припаднала .. а и ми каза ,че постоянно има чувството ,че и се пика , но като отиде в тоалетната пика по малко ..ако вобще пика. Та вече започвам да се плаша от цялата работа.
Да, да знам .. ще хода по-късно за тест за бременност , но все пак искам да ми дадете някакви савети



САМО ЕДНО СЕ МОЛЯ...ДАНО НЕ Е ВЯРНО #-o

BlackaTBW
07-07-2008, 07:44
Aми... ние как искаш да ти помогнем. Станалото станало. Така и не се научихте, да правите секс С презерватив.

LiloTa
07-07-2008, 07:44
А за другия пт...ами има една течност дето се отделя по време на половия акт (предяекулационна) в която също има сперматозоиди,но от нея щанса за забременяване е мн малък

angelcheeee_93
07-07-2008, 07:47
Aми... ние как искаш да ти помогнем. Станалото станало. Така и не се научихте, да правите секс С презерватив.

+1

Impossible_Is_Nothing
07-07-2008, 07:47
Значи проблема ми е следния ...
С моята приятелка правим секс от около 2 месеца .. около преди 2-3 седмици презерватива ни се скъса , но аз усетих , извадих го и не сме правили повече нищо .. не се и изпразних.След седмица го правихме без презерватив и съм сигорен ,че точно преди да свърша го извадих и се изпразних на корема и .. Бяхме сигорни и не сме и мислили за хапчета , но сега тя получава някакви симптоми .. гади и се ..тази сутрин е припаднала .. а и ми каза ,че постоянно има чувството ,че и се пика , но като отиде в тоалетната пика по малко ..ако вобще пика. Та вече започвам да се плаша от цялата работа.
Да, да знам .. ще хода по-късно за тест за бременност , но все пак искам да ми дадете някакви савети



САМО ЕДНО СЕ МОЛЯ...ДАНО НЕ Е ВЯРНО #-o

Нищо друго не можем да ти кажем освен да си направи тест ... Щом не си свършвал в нея и двата пъти има вероятност да й няма нищо, но все пак - тест и да не се притеснявате ...
Не съм на ясно за хапчета дали има смисъл вече да се взема - до колкото разбрах сте го правили без презерватив преди седмица ... така че някой, който е на ясно с хапчетата - да каже ;)

Успех!!!

LiloTa
07-07-2008, 07:49
Значи проблема ми е следния ...
С моята приятелка правим секс от около 2 месеца .. около преди 2-3 седмици презерватива ни се скъса , но аз усетих , извадих го и не сме правили повече нищо .. не се и изпразних.След седмица го правихме без презерватив и съм сигорен ,че точно преди да свърша го извадих и се изпразних на корема и .. Бяхме сигорни и не сме и мислили за хапчета , но сега тя получава някакви симптоми .. гади и се ..тази сутрин е припаднала .. а и ми каза ,че постоянно има чувството ,че и се пика , но като отиде в тоалетната пика по малко ..ако вобще пика. Та вече започвам да се плаша от цялата работа.
Да, да знам .. ще хода по-късно за тест за бременност , но все пак искам да ми дадете някакви савети



САМО ЕДНО СЕ МОЛЯ...ДАНО НЕ Е ВЯРНО #-o

Нищо друго не можем да ти кажем освен да си направи тест ... Щом не си свършвал в нея и двата пъти има вероятност да й няма нищо, но все пак - тест и да не се притеснявате ...
Не съм на ясно за хапчета дали има смисъл вече да се взема - до колкото разбрах сте го правили без презерватив преди седмица ... така че някой, който е на ясно с хапчетата - да каже ;)

Успех!!!





за хапчета е кусно вече...Тея хапчета се взимат до 72 часа (3 дена) след "опасния" акт

saltbaby
07-07-2008, 07:49
Toi choveka ne moje da pishe pravilno ..vie iskate da polzva takiva slojni neshta kato prezervativi...

Impossible_Is_Nothing
07-07-2008, 07:51
за хапчета е кусно вече...Тея хапчета се взимат до 72 часа (3 дена) след "опасния" акт

Ами да и аз знам, че до 72 часа, ама не бях сигурен. 10х за инфото ;)

sheilsis
07-07-2008, 07:54
4estito 6te stava6 tatko..pone po tiq simptomi sydq de..

ell_ownz
07-07-2008, 08:10
Ima shans za zabremenqvane i da ne si svarshil v neq... kato ne iskate da stavate mama i tatko, prosto vinagi polzvaite prezervativi + hap4eta zadaljitelno, kakvo tolkova shte vi stane ??? [ i dvete poneje ako se skasa prezervativa pone dane se pritesnqvate za bremennostta.. ]

P.S.: Mn tup narod se navadi... :?

tigity
07-07-2008, 08:27
4estito she staash bashta 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) ako e momi4ence krustete go na mene :D 8) :oops: :-P

Spider4eto
07-07-2008, 08:30
Тия симптоми се проявяват чак на 3тия месец :roll:

DaamIt
07-07-2008, 08:31
споко пич до колкото знам аборта е 300 кинта се ще съберете по 150 на глава :)

sh3_1s_7h3_0n3
07-07-2008, 08:33
Излишни паранои. :)
Може да й е станало така от нерви, ако не е яла, или ако е с ниско кръвно.

SpOrTs_GiRl
07-07-2008, 10:37
Пич .. те презервативите на са на 100% сигурни, а ти без го правиш .. .. .. Интересни хора, ей ..
Шанса да е бременна е минимален, но го има. Тест.

mysterious93
07-07-2008, 12:12
Toi choveka ne moje da pishe pravilno ..vie iskate da polzva takiva slojni neshta kato prezervativi...

:D :D :D от къв зор сте правили секс без презерватив тогава?амаха..егати хората :-x