PDA

View Full Version : Контактни лещи



djuki
07-07-2008, 08:33
Тъй като не съм много започната , но имам желание да изненадам гаджето ми и за период от 1 седмица да сменя цвета на очите си . Мога ли без да имам проблем с тях да сложа лещи и какви точно . А и ако може да ми кажете за какви цени става въпрос

butty
07-07-2008, 08:39
може, разбира се.. не трябва да имаш някакъв диоптър, за да си вземеш цветни лещи.. не знам точно на какви цени са.. Аз си взимам обикновени за около70 лв.. предполагам, чве тези ще са над 100. Но знай, че е доста трудно, да се научиш да слагаш самите лещи.. в началото ги слагах по 1-2 часа .. :shock: след време се научих,ама не много бързо :)

_princess_
07-07-2008, 08:40
Първите няколко пъти ще ти е трудно да ги носиш, но писле се свиква. Първият път ще ти е най-трудно да ги сложиш. Цените варират от 60 до стотина лева и нагоре. Моите са сини, струваха 80 заедно с разтвора.

PinkFloydSound
07-07-2008, 10:03
Никога не съм носила лещи, харесвам си очите и ви се чудя как го търпите това нещо в очите си! :?
Хора, разберете, бъдете благодарни за това, което имате и бъдете естествени!
Няма нищо по-хубаво от естественото!

_princess_
07-07-2008, 10:59
Никога не съм носила лещи, харесвам си очите и ви се чудя как го търпите това нещо в очите си! :?
Хора, разберете, бъдете благодарни за това, което имате и бъдете естествени!
Няма нищо по-хубаво от естественото!

ооо, я стига! не ми казвай, че никога не използваш грим, не би си боядисала косата, не се обезкосмяваш, само и само за идеята да си естествена! Благодарна съм за това, което имам, но това не ми пречи да експериментирам и да искам да изглеждам различна понякога.

xXxScreamxXx
07-08-2008, 07:39
Никога не съм носила лещи, харесвам си очите и ви се чудя как го търпите това нещо в очите си! :?
Хора, разберете, бъдете благодарни за това, което имате и бъдете естествени!
Няма нищо по-хубаво от естественото!

ооо, я стига! не ми казвай, че никога не използваш грим, не би си боядисала косата, не се обезкосмяваш, само и само за идеята да си естествена! Благодарна съм за това, което имам, но това не ми пречи да експериментирам и да искам да изглеждам различна понякога.


Съгласна .. ;-)

djuki
07-08-2008, 07:46
ама чакайте малко кой е казал че не харесвам това което имам ... просто искам да изпълня една от фантазиите на гаджето ми

Fx1
07-08-2008, 08:46
ооо, я стига! не ми казвай, че никога не използваш грим, не би си боядисала косата, не се обезкосмяваш, само и само за идеята да си естествена! Благодарна съм за това, което имам, но това не ми пречи да експериментирам и да искам да изглеждам различна понякога.

Едно е да се гримираш и да си боядисваш косата, съвсем друго да носиш лещи! Нищо лошо няма, но трябва да си достатъчно отговорен към очите си, да си купиш качествени лещи и разтвори, да спазваш безупречна хигиена, защото с изгорена коса можеш да ходиш, но очите са едно от най-ценните неща, които имаш! Прекалено лековерно отношение имаш - "ще си лакирам ноктите оранжеви...а, защо не си сложа и лилави лещи".


ама чакайте малко кой е казал че не харесвам това което имам ... просто искам да изпълня една от фантазиите на гаджето ми

Това изобщо няма да го коментирам. Ако нямах диоптър никога не бих помислила да си мъча очите по този начин, а да го правя заради някой друг...немислимо. Очите са си твои.

По темата - около стотина лева излизат лещи + разтвор. Най-популярните и достъпни марки тук са Б&Л и Фрешлук. Отиваш в оптиката и пробваш. Съмнителни лещи под 60-70 лева не си купувай.

Liar
07-08-2008, 12:56
ооо, я стига! не ми казвай, че никога не използваш грим, не би си боядисала косата, не се обезкосмяваш, само и само за идеята да си естествена! Благодарна съм за това, което имам, но това не ми пречи да експериментирам и да искам да изглеждам различна понякога.

Едно е да се гримираш и да си боядисваш косата, съвсем друго да носиш лещи!
Така е,едно е да си боядисваш косата,друго е да си сложиш изкуствена,едно е да се лакираш,друго е да си сложиш изкуствени нокти.В първия случай се подчертава естественото.Но всеки си решава какво да прави.Ако не си харесвах очите сигурно и аз щях да си сложа лещи...

adizitk1
07-08-2008, 12:58
Отиваш в оптиката и разпитваш специалистите. :)