PDA

View Full Version : Пак за тъпата хронология...



SuNsEt
07-07-2008, 10:30
Как мога да си изчистя хронологията?Скайпа ми е на български...Пробвах от опцията "Хронология",но когато го изтрия от там и после като отида на абоната,тя още си седи...Пробвах и във Инструменти,обаче там няма нищо за настройка на чатове и триене...Какво да направя за да я изчистя?Аз търсих теми,подобни на моите,обаче както казах,скайпа ми е на български и е друга версия...И...нещо не мога да намеря от къде... :?

qg0dkata
07-07-2008, 10:35
Ами отиди си на хронологията в самото меню и натискаш бутона "Delete" и тя се изтрива..записите се изтриват, а като искаш напълно да я изтриеш ето пътя

Инструметни->Настройки->Поверителност->Разширени настройки и там по-долу виждаш как има:
Води хронология:
и има едно падащо меню пише постоянно, 2 седмици, един месец и изключено..като натиснеш изключено няма да ти води хронология никога повече, освен ако ти не пожелаеш..след това натискаш тва бутонче отстрани 'Изчисти записите' натискаш 'Запиши' и си готова (:

Айде мила успех :P

SuNsEt
07-07-2008, 10:38
Ами може ли изтрия хронологията само с един абонат?...Или когато натисна за изчистване на хронологията,ще ми се изтрият хронологийте с всички абонати? :-o ...