PDA

View Full Version : Всичко свърши нелепо,да го потърся ли?



_Addicted_
07-07-2008, 10:04
Миналата седмица бях за няколко дни на море в Несебър.В хотела имаше едно супер готино момче.Последната вечер бях на дискотека,случайно и той беше там,дойде при мен и се запознахме .Беше супер мил,говорихме си,потанцувахме и тн.Всичко беше идеално,после в хотела ми вика айде ела в стаята да си лафиме,защото бяха затворили фоаето .Казах му,че ще се кача до стаятада си взема телефона и той ми каза в коя стая да го търся после.И като отидох не можах да намеря стаята.(да знам,че съм зле)Сигурно просто не съм го чула правилно не знам...Прибрах се,на сутринта си тръгнах и не се видяхме повече.От един и същи град сме,знам и къде учи,но тъй като предишната вечер не намерих тъпата стая не си разменихме нито телефони нито скайп.Мисля,че знам достатъчно за да го намеря но няма ли да изглежда ...отчаяно нз.?Не искам да изглежда все едно се влача след него и да ме помисли за няква досадна кифла...Обикновенно флиртове с момчета по дискотеките си остават само това и нищо повече,но с него беше различно,просто адски много ми допадна...
От тогава не могада мисля за нищо друго,да го потърся ли?Моля ви дайте съвет и БЕЗ ТЪПИ ОТГОВОРИ!

Presley
07-07-2008, 10:06
Щом искаш да го намериш,естествено,че ще ти кажа НАМЕРИ ГО.Тъпа тема.Само се филмираш.

Nadelina
07-07-2008, 10:09
Nameri go.

FataMorgana
07-07-2008, 10:09
Миналата седмица бях за няколко дни на море в Несебър.В хотела имаше едно супер готино момче.Хареса ми страшно много още първия път като го видях.Последната вечер бях на дискотека,случайно и той беше там,дойде при мен и се запознахме .Беше супер мил,говорихме си,потанцувахме и тн. изкарах си супер!Той постоянно се усмихваше и всичко беше идеално,после в хотела ми вика айде ела в стаята да си лафиме,защото бяха затворили кафето и фоаето ,тъй като беше късно.Казах му,че ще се кача до стаятада си взема телефона и той ми каза в коя стая да го търся после.И като отидох не можах да намеря стаята.Сигурно просто не съм го чула правилно не знам...Прибрах се,на сутринта си тръгнах и не се видяхме повече.От един и същи град сме,знам и къде учи,но тъй като предишната вечер не намерих тъпата стая не си разменихме нито телефони нито скайп.Мисля,че знам достатъчно за да го намеря но няма ли да изглежда ...отчаяно нз.?Обикновенно флиртове с момчета по дискотеките си остават само това и нищо повече,но с него беше различно,не знам,звучи тъпо,но нещо като любов от пръв поглед,просто адски много ми допадна...
От тогава не могада мисля за нищо друго,да го потърся ли?Моля ви дайте съвет и БЕЗ ТЪПИ ОТГОВОРИ!


emi 4estno kazano az ne bih imala dostatu4no kuraj da go potursq i bih se zainatila 4e toi sam moje da me nameri i bez tova ako tlkova iska...no tova sum az ..a puk az ne sum ot nnai normalnite hora..ako tolkova go haresva6 potarsi go...no 4akai da mine malko vreme ,ili puk mu nameri skypa...nqma6 li priqteli ot mestoto kudeto u4i toi?Ve nqkoi go poznava nali?

Iv4eTy
07-07-2008, 10:11
Ами намери го, щом имаш възможност. Пък и защо да изглежда отчаяно, като го видиш му кажи нещо от сорта "мисля че ти дължа поне едно кафе, заради онази вечер" ии така. Ще му обясниш какво е станало и знае ли човек може и да се получи :-)
Късмет :)

sh3_1s_7h3_0n3
07-07-2008, 10:12
Потърси го, но по интересен начин... за да изглежда като закачка, а не като отчаян опит да се добереш до него. :)

mysterious93
07-07-2008, 10:17
Iv4eTy Пуснато на: Пон Юли 07, 2008 1:11 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Ами намери го, щом имаш възможност. Пък и защо да изглежда отчаяно, като го видиш му кажи нещо от сорта "мисля че ти дължа поне едно кафе, заради онази вечер" ии така. Ще му обясниш какво е станало и знае ли човек може и да се получи
Късмет

ами защо не?а и предполагам че ще е приятна изненада за него :)

_Addicted_
07-07-2008, 10:21
emi 4estno kazano az ne bih imala dostatu4no kuraj da go potursq i bih se zainatila 4e toi sam moje da me nameri i bez tova ako tlkova iska...no tova sum az ..a puk az ne sum ot nnai normalnite hora..ako tolkova go haresva6 potarsi go...no 4akai da mine malko vreme ,ili puk mu nameri skypa...nqma6 li priqteli ot mestoto kudeto u4i toi?Ve nqkoi go poznava nali? Виж сега,според мен той мисли,че съм го отрязала или нещо от сорта,като не съм дошла и едва ли ще ме потърси,освен това знае само къде уча,дори не знае кой клас съм :?

sladkish_14
07-07-2008, 10:27
Потърси го :wink: Едва ли ще изгубиш нещо от това!?Несебъррр :grin: :grin: :grin: хубаво ли беше :oops: ?

white_chick
07-07-2008, 10:34
Опитайте се да сесрещнете уж неволно.Щом знаеш къде учи и сте от едни град,опитай да го видиш и наблюдавай каква ще му е реакцията,защотно може нарочно да те е прецакал.

MakeMeLaugh
07-07-2008, 10:41
Риторични въпроси...
Ти така или иначе ще го намериш, ама ще се чудиш дали да му се обадиш.

Еми действай.
Ама не му казвай, че не си намерила стаята щото е адски смешно. Даже аз се смях :D :D :D

Freiheit
07-07-2008, 10:47
прочети си поста и виж за кое си писала повече.. ми като искаш да го намериш - отивай да го намериш.. даже да ти кажа - не, ще ме послушаш ли? :-)

GabisiTa
07-07-2008, 10:51
Потърси го ;) :grin:

ThePowerOfLove
07-07-2008, 11:03
Щом сте се харесали го намери :)

manyYy
07-07-2008, 11:55
Ами намери го бе :grin: нищо не губиш поне ще си опитала :) ;) аз ако съм на теб ще си седя и ще си 4акам колкото и да ми е гадно но... поне може да опиташ :P А тва за стаята... :razz: малко е странно

vikt0riQ
07-07-2008, 12:10
просто го потърси :)