PDA

View Full Version : Море....



Шлядку*бэбэ
07-07-2008, 10:38
Какво мислите за хотела Кремиковци в Китен?

SuNsEt
07-07-2008, 15:04
И аз ще съм в Китен...ама ...все още не съм избрала хотел.Името "Кремиковци" ме кара да повърна...Определенно не бих отишла там. :-D

KariZma
07-07-2008, 16:32
Аууууууу,в Китен е много хубаво. Там има един готин къмпинг ''ВИТОША"" близо да плажа Атлиман, в една горичка - мн е яко, щото не е такава жега, а самите бунгала не са като бунгала а малки къщички. С верадна, вс плочки и луксозно обзавеждане! препоръчвам ви да отидете там! :grin: :) :-)

SeXyL[!]Nk@
07-08-2008, 19:12
Била съм там поред 2-3 години....еми не е зле ,има басейни пред хотелите,готино малко градтче....приветливо,сладк ...много си ме кефи. :-) :-)
Иначе точно до хотел ''КЕМИКОВЦИ'',има едно малко ,сравнително новичко ,на 3-4 годинки хотелче,готинко...последнат а година точно там бях....ама не му помня името. :) :-o

Axel_f
07-08-2008, 20:45
Като бях малка, преди 5-6 години може би, ходехме с мама на море на Китен и всяка година посещавахме ресторанта на въпросния хотел. Не че имам кой знае какви спомени, но имаше оркестър и беше адски вкусно :grin: И басейни и люлки имаше...Тогава ми се виждаше голяма работа, сега нямам представа как е...или по-точно как аз ще го оценя :D :lol: