PDA

View Full Version : Примолут Нор?



kvosekiorish
07-07-2008, 11:04
Познатия проблем,трябва да ми идва на морето цикъла.Обадих се на генеколог,той ми препоръча примолут нор,да го пия 3 дни преди да трябва да ми дойде цикъла и около седмица да го пия.Искам да ви питам,дали има някаква опасност от хормонални нарушения от приемането на хапчето,и проблем ли е пиенето на алкохол през това време,защото сами се досещате,че няма как да мине море без алкохол.. :? И искам точен отговор,а не да ми казвате да използвам тампони,знам че и така става,но щом съм предпочела да пия хапчета отколкото да използвам тампони значи си имам причина.Предварително благодаря :)

ell_ownz
07-07-2008, 11:24
ne mislq 4e nqkoi koito ne e doktor moje da tikaje to4no kakvoto iskash... pitai doktora ili pro4eti ko pishe na upatvaneto na hap4etaata

Yancheto
07-07-2008, 15:20
Никога не съм пила такива хапчета,нито пък имам намерение някога да пия.За това дали може да го използваш с алкохол-виж в упътването.Не знам дали ще предизвика хормонални нарушения,но си мисля,че е твърде вероятно да стане,такива хапчета само разбъркват организма.

swords1010
07-07-2008, 15:31
Попринцип едно от предназначенията на ПРИМОЛУТ-НОР наистина е изместване на менструацията. Но виж, за това дали може да предизвика нежелани реакции в организма най-добре се консултирай с гинеколога си. :)

batkodoki
07-07-2008, 20:34
Познатия проблем,трябва да ми идва на морето цикъла.Обадих се на генеколог,той ми препоръча примолут нор,да го пия 3 дни преди да трябва да ми дойде цикъла и около седмица да го пия.Искам да ви питам,дали има някаква опасност от хормонални нарушения от приемането на хапчето,и проблем ли е пиенето на алкохол през това време,защото сами се досещате,че няма как да мине море без алкохол.. :? И искам точен отговор,а не да ми казвате да използвам тампони,знам че и така става,но щом съм предпочела да пия хапчета отколкото да използвам тампони значи си имам причина.Предварително благодаря :)

"...но щом съм предпочела да пия хапчета отколкото да използвам тампони ..." - тогава какво и защо всъщност питаш. нали си решила. и си имаш мноооооооооооого важни причини ....изразяващи се в пениса на един пикльо.....

искаш точен отговор? - ето ти го:

- не, със сигурност няма да умреш от факта че за много дълго време ще разстроиш нормалния си функционален цикъл като "излъжеш" тялото си.
но тъй като всико е свързано, а най-паче в хормоналната регулация - удоволствието да не "течеш" само за да направиш кефа на някого си - ще ти струва достатъчно много, но не сега. и не утре. а най-лошото е, че когато дойде време да плащаш желанията на човек чието име вече даже не помниш и ти ще си забравила за поетите рискове понеже с умрялата в негово лице квази-любов ще си погребала и спомена за тези писания...
и ще стоиш безпаметна, тъжна и уморена пред кабинета на някои колега....
...ми ела, походи малко по този род университетски или други клиники...поогледай пациентките...всички имат едно характерно излучване...

p.s изумявам се, че модератори - призвани по презумпция, а и от Правилника на този Форум вместо да ограничат рекламата на подобни биологичновисокоактивни медикаменти ipso facto ги рекламира сред съзряващите.
Срамно е....

FreAk`OuT``
07-09-2008, 19:45
:-x