PDA

View Full Version : Как бихте постъпили?



H8_mE
07-07-2008, 12:32
Какво бихте направили ,ако ходите с момче от година и половина и не постоянно,но много често се карате и много пъти той ви е късал,но вие сте правили всичко възможно,за да го върнете и сте се събирали отново.Момчето не ви уважава многои с няколко думи казано прави ви каквото си иска,защото знае,че вие го обичате и няма да се октажете от него.Но има моменти,в които все още си прекарвате страхотно и си личи тогава,че и той все още силно ви обича.Но се появява още едно момче,което изведнъж се оказва,че се влюбва във вас ,а отчасти и вие в него... Той показва много по-хубави качества от приятелят ви,който почти всеки ден ви ядосва,убижда и разочарова с нещо.И вие започвате да искате да сте с другото момче,но за съжаление точно в този момент сякаш връзката ви с гаджето става по-добра...Излизали сте няколко пъти с другото момче и сте прекарвали страхотно,но гаджето ви не знае за това.Другото момче казва,че няма смисъл да опитва да стане нещо между вас,защото вие си имате гадже,но на вас също ви се иска да стане нещо и не искате да се отказвате от него,но не можете и гаджето да зарежете.А и с другото момче нищо лошо не е ставало ,само разходки и разговори.Та кажете ми бихте ли казали за другото момче на гаджето си ,при условие,че сте сигурни,че той ще скъса с вас щом разбере ,а вие някак си не сте готови да се разделите с него.или ще предпочетете да не му казвате и да оставите другото момче да си търси късмета другаде... :( Съжалявам ,че стана толкова дълго,но го очаквах,понеже историята е доста дълга и много по-дълга от това,което аз изложих.Та кажете какво бихте направили вие,за да се наредят нещата и да няма нещо,което да ви пречи да бъдете щастливи? Кое е правилното според вас?

Presley
07-07-2008, 12:35
Ти кат не энаеш кво искаш,аэ ли да энам?

H8_mE
07-07-2008, 12:37
Ти кат не энаеш кво искаш,аэ ли да энам?
Не просто питам как бихте постъпили вие ,ако бяхте в такава ситуация...

LadySunshine
07-07-2008, 12:38
Е като не ти е кеф с гаджето фащаш другия и точка. Мен ако ме бяха унижавали година и половина ехее..

Whyniser
07-07-2008, 12:39
Ти откъде знаеш,че той просто иска да те тръшне.Само сте си говорили общи неща.Разведрете обстановката с сегашното гадже и забрави за другия.

soul1199
07-07-2008, 12:42
em 6o ne skasa6 s gadjeto si i my kaji,4e e zaradi drygo mom4e i posle otidi pri drygoto mom4e i trugnete i tva e 8)

jymmys
07-07-2008, 15:44
Ти откъде знаеш,че той просто иска да те тръшне.Само сте си говорили общи неща.Разведрете обстановката с сегашното гадже и забрави за другия.



+ 1[/b]

ss
07-07-2008, 16:01
Eми вие какво искате винаги по доброто...са съм с 1 момче а не ей там има по-богат и по-хубав ей отивам при него...на др ден виждате 3ти и айде на него...(еми как да вярвам в любовта)вие искате все повече и повече...то неможе да се угоди...ебати даже има некви мумии дето искат хем богат хем красив :lol: а като ги видиш какви крави са...
Добре ти ми кажи мислиш ли че си повърхностна?
А щом зарязваш гаджето си за др,няма ли пак да го направиш?

eLeinS
07-07-2008, 16:12
Определено си объркана..немога да ти дам съвет кой от двамата да избереш, защото обзалагам се и виждам от написаното, че и двамата те привличат по индивидуален начин.
Може би..трябва да останеш с приятеля си, защото влечението към "новото" момче предполагам е породено от неразбирането между теб и любимия ти..Ох, наистина е сложна история.. :)
Бих ти казала помисли си добре..имаш връзка..изтърпяла падения и сега е във възход..струва ли си да я замениш просто за една нова тръпка?
Просто помисли..това е нещото което мога лично аз да ти кажа..и искрено ти желая успех.. ;)

:) щастливката (:
07-07-2008, 16:12
Избирам да скъсам с гаджето и да пробвам с новото момче :-P

just_say_it
07-07-2008, 16:32
И аз бях в същата ситуация преди време.На мнение съм,че в една връзка трябва да има уважение и подкрепа!Ако не цениш себе си,и смяташ,че да те подритват и нагрубяват е страхотно-давай,остани с гаджето си.Лично аз бих предпочела,второто момче.Сама казваш,че се държи добре с теб,и не е като другия.Тогава какво още чакаш?Поредната обида,може би? :?

sh3_1s_7h3_0n3
07-07-2008, 19:19
Решаваш кого искаш и готово.
Изобщо как може да ходиш с някой, който не те уважава, обижда те и т.н.? Любов, любов... ама всичко си има граници... 'баси. :?

cinderella_gugutka
07-07-2008, 20:00
аз бих зарязала гаджето и без другото мом4е :?

PePeLePew
07-07-2008, 21:18
Зашо не и двамата?

Sigrina
07-07-2008, 21:29
Хващай новия и живей сега, а не в миналото.
И друг път не прощавай толкова много :)

devil_feel_f
07-07-2008, 21:32
Според мен не бива да се унижаваш повече с гаджето си.Аз не бих търпяла да ме унижават или обиждат толкова време.Всичко си има граници.Най-добре е да зарежеш гаджето (даже отдавна е трябвало да го направиш).Може би другото момче ще те направи щастлива.Успех! :)

DYNAMIC
07-07-2008, 21:36
Решаваш кого искаш и готово.
Изобщо как може да ходиш с някой, който не те уважава, обижда те и т.н.? Любов, любов... ама всичко си има граници... 'баси. :?
+1