PDA

View Full Version : Първият път при козметичка?



antoanette
07-07-2008, 12:52
Може и смешно да звучи, а може и да има милион такива теми и все пак ще ходя за първи път при козметичка на кола маска за крака - досега съм редувала епилатор,бръснене, почти винаги несполучлива домашна кола маска и затова съм решила да ходя пък и на 26 юли заминавам на море и не знам кога е най-подходящото време да отидя три дена преди да замина или по-рано да ходя ? Много бих искала и някой опитен да ми разкаже как протича процедурата, защото хем ме е страх хем и ме и мъничко срам :(

iPurple
07-07-2008, 12:55
Щом преди това си си махала космите с епилатор няма защо да те е страх с кола маска боли 2 пъти по малко! Дори и 1 ден преди морето да отидеш няма проблем.

iPurple
07-07-2008, 12:57
Как може да протича процедурата? Махаш си панталона и козметичката те маже с кола маска и след това дърпа с едни лентички.. Омг толкова ли не можеш да питаш майка си?

antoanette
07-07-2008, 12:59
еми майка ми не е в България в момента ... и ако имах начин щях да я питам ...

Fx1
07-07-2008, 17:05
Разбирам да беше на триъгълника, че да те е срам. Но на краката няма от какво. Отиди един ден преди морето, освен ако кожата ти е много чувствителна - тогава 2-3 дни по-рано.

scanadal
07-07-2008, 17:10
Е няма от какво да се срамуваш,това са крака все пак :D
Можеш да отидеш в деня преди заминаването за море.А процедурата е следната-намазва те с кола,залепва лентичката отгоре,дърпа рязко,ауууч и си готова :wink:

MidnightCreep
07-07-2008, 17:20
Където ти е по-тънка кожата/най-горната част на бедрата/малко боли,обаче се понася. :)
След колата трябва да ти сложи кремче за успокояване на кожата.

Axel_f
07-07-2008, 18:50
Какво толкова като е попитало момичето?? Нали затова сме тука ние :shock:

Мацка, не се безпокой, изобщо не боли, а ефектът е много добър и дълготраен. Може веднага след процедурата да ти се появят малки пъпчици и да си чувстваш некомфортно кожата, но най-късно след 2-3 дена няма да има и следа от тях. А и колата маска е не просто обезкосмяване, ами и пилинг - кожата се обновява по-бързо :)

ILiAnKa
07-07-2008, 21:34
a kusi kosymcheta hvashta li kolata maska ?

little_elf
07-08-2008, 13:19
а пъпчиците може и по-бързо да изчезнат,при мен изчезват след 2-3 часа

_FaShIoN_
07-09-2008, 13:06
Няма от кфо да те е срам,нито пък страх,при положение че преди това си си махала космите с епилатор,а с епилатора боли повече...Можеш да отидеш и деня преди да заминеш,но не и в същия ден,защото с кола маската ти се сваля горния слой на кожата,този който събира мръсотията и т.н. и когато ти се вадят косъмчетата ти се отварят фуликулите и ако след това отидеш на плаж,ще изгориш 100%,но ако ходиш на следвашия ден няма проблем... :)