PDA

View Full Version : Помощ!!Влюбена съм в македонец...



c0oLcaT
07-07-2008, 13:21
Всичко започна когато бях на море,там се запознах с много хора и имаше едно момче,което ме поздравяваше,но ние дори незнаехме имената си.Всяка вечер в хотела се организираха различни забавления и един ден преди да си тръгна имаше дискотека около басейна...Аз бях сама,забавлявах се и по едно време дойде приятелят на въпросното момче и се запознах с него,но усетих,че има някой зад мен и когато се обърнах видях "македонеца"...Запознах ме се,даде ми е-майла му,потанцувах ме и приятелят му дори ми каза,че това момче ме харесва...Той искаше да останем на саме и околко час и нещо бяхме само двамата(това бяха най-хубавите ми моменти ппекарани с момче),но трябваше да се прибирам в хотелската стая,за да си оправя багажа и да се наспа,защото на другия ден ми предстоеше дълаг път...Когато си ме изпрати ме попита дали на сутринта ще се видим и аз му отвърнах,че най-вероятно ще бъда на басейна и ще се видим,но нещата се стекоха по различен начин и не можах да го видя...Моля ви помогнете ми,кажете ми какво да правя...привлича ме ужасно много,не спирам да мисля за него...а има ли смисъл...разумът ми казва да го забравя,но сърцето ми не го позволява... :(

w0sh
07-07-2008, 13:24
Всъщност не си влюбена в македонец,а в македонски българин.

c0oLcaT
07-07-2008, 13:33
:D :D Тфа определено го знам 8-)

c0oLcaT
07-07-2008, 13:47
:( :( айде хора...помогнете ми...дайте съвет... ;[[

girl_in_black
07-07-2008, 13:50
Пиши му, едва ли ще излезе връзка при положение, че е далеч, но нищо не пречи на едно приятелство, макар и предимно чрез писма.

c0oLcaT
07-07-2008, 13:54
Писах му,ама ако нещо не е записал е-майла както трябва или нещо стане ии нямам никаква връзка с него...охх...ще умра :(

EritYy
07-07-2008, 13:55
пиши му...може пък да се видите отново кой знае...

davkata
07-07-2008, 14:01
имаше тема : Помощ:влюбена съм в турчин " или нещо подобно намери си я прочети мненията които отговарят на темата (мисля че все пак има)и си готова а иначе към останалите коя тема ще дойде първа ? Помощ:влюбена съм в румънец или Помощ влюбена съм в грък 8)

huligankata
07-07-2008, 14:32
Чудо за 3 дни - споко ще минат седмица две и изобщо ще го забравиш ;) ще ти остане само хубавия спомен. И все пак няма лошо щом си му писала - ще ти отговори, когато има възможност предполагам.

cooool
07-07-2008, 14:40
Здравей, преди месец някъде и на мен ми се случи нещото, харесах си един чужденец, и то в чужбина, в страна от която не е никой от нас. Та така историята е същата, но малко по-развита, бяхме заедно 10 дни, той е е румъния и за мен това навярно са най-романтичните мигове в живота ми.. да пишем си с него в скайп, но не е същото... той ми е казвал че ме обича, но не го приемам за реално, въпреки това, от всичко което видях от него - на пръв поглед той е перфектния за мен.. а дали не е не се знае.. иначе с много оговорки и мечти за бъдещето плануваме да се срещнем пак и т.н.... даже си разменихме малки символични подаръци.. даже ми стана съвестно, че той се влюбва за пръв път в мен.. След поредните невинни целувки и прегръдки и страстни погледи не ми се тръгваше, а трябваше .. той завинаги ще остане в сърцето ми.
Така е, в живота понякога се случват доста странни неща... важното е да видим каква е развръзката, но нали точно те правят живота ни вълнуващ и неповторим ?

ако искаш ми пиши на лична :) може да мога да помогна с нещо.

c0oLcaT
07-07-2008, 14:54
:( Офф,многу ми е мъчно....благодаря на тези,които се опитват да ми помогнат по някакъв начин!

davkata
07-07-2008, 15:02
знаех си че румънеца ще е преди гърка аре чакаме го и него 8)

c0oLcaT
07-07-2008, 15:21
ае стига ебавки...дай по-сериозно :D иначе действително позна...

eLeinS
07-07-2008, 15:35
И руснака ще е преди гръка :lol:
Беше моята малка лятна случка..ходих в Русия при роднините ми,и там беше той..Всичко което бях искала някога, и прекарах вълшебно лято.
Липсва ми..мъчно ми е, няма спор.Пишем си от време на време, но..не е това което беше там.
Такива връзки нямат бъдеще..поне в повечето случаи.Препоръчвам ти да запазиш хубавия спомен..отначало е много гадно, но се свиква..
Shit happens.. ;)

c0oLcaT
07-07-2008, 15:38
Еле,как ми се иска да гледам на това,като нещо моментно...ама не мога...някак си с всяка секунда се вманиячавам се повече... ;[[ Много съм нещастна...

BulgariaZaBulgarite
07-07-2008, 20:05
Влюбена си в пиян българин :D

c0oLcaT
07-07-2008, 20:21
Стига сте взимали всичко на шега...сериозно е... ;[[

c0oLcaT
07-12-2008, 12:51
М,то вече няма смисъл от тази тема...май ще се наложи да го забравя...благодаря на всички отделили по малко време за тази тема...

petet
07-12-2008, 12:52
Добре дошла в клюб "Любов на километри" :(

c0oLcaT
07-12-2008, 12:54
:( :(

w0sh
07-12-2008, 13:15
:( :(
??