PDA

View Full Version : Най - роматничното ви преживяване досега ?



LoVeIsGoNe
07-07-2008, 14:57
Най - роматничното ви преживяване досега ? :-)

Presley
07-07-2008, 14:58
Иэобщо не съм по романтиката. :Д

LoVeIsGoNe
07-07-2008, 14:59
Em ok... ti kato ne si moje drugi da sa i moje bi iskat da spodelqt nai romantichnito si prejivqvane ...

Presley
07-07-2008, 15:02
Em ok... ti kato ne si moje drugi da sa i moje bi iskat da spodelqt nai romantichnito si prejivqvane ...
Не прави коментари върху това,което съм каэала.

LoVeIsGoNe
07-07-2008, 15:04
OMG :razz:

ss
07-07-2008, 15:06
Имаше такива теми,но все пак ще отговоря:
1 едиствено нещо немога да кажа,но примерно зимата(за мен)е най-романтичният сезон(стига да има сняг)

LaDy_DaQnA
07-07-2008, 15:08
mii tykmo si misleh da puskqm nqkoq podobna temi4ka za6toto ot nqkolko dni 1 romanti4na slu4ka mi se vyrti v glavata ne sym q prejivqla nikoga nqma da q prejiveq no mi se iska6e da q spodelq s nqkogo [ ne6to kato me4ta]:....az i mom4eto koeto obi4am a to men...ne nqkak si po slu4ainost sme ostanali 2-mata za otricatelno vreme sami..togava poglejdam 4asovnik...4asyt e 22:22....kazvam mu zatvori si o4ite...toi se dyrpa....prosto mi povqrvai....toi gi zatvarq...kazvam mu pojelai si ne6to.... i to4no togava go celuvam po ustnite...toi me poglejda u4udeno i az mu kazvam prosto iskah da byda sigurna 4e moeto jelanie 6te se sbydne..... emi imam razvinteno vyobrajenie i prosto re6ih da vi spdelq dori da vi se stori naludni4evo.. :))

LiloTa
07-07-2008, 15:10
mii tykmo si misleh da puskqm nqkoq podobna temi4ka za6toto ot nqkolko dni 1 romanti4na slu4ka mi se vyrti v glavata ne sym q prejivqla nikoga nqma da q prejiveq no mi se iska6e da q spodelq s nqkogo [ ne6to kato me4ta]:....az i mom4eto koeto obi4am a to men...ne nqkak si po slu4ainost sme ostanali 2-mata za otricatelno vreme sami..togava poglejdam 4asovnik...4asyt e 22:22....kazvam mu zatvori si o4ite...toi se dyrpa....prosto mi povqrvai....toi gi zatvarq...kazvam mu pojelai si ne6to.... i to4no togava go celuvam po ustnite...toi me poglejda u4udeno i az mu kazvam prosto iskah da byda sigurna 4e moeto jelanie 6te se sbydne..... emi imam razvinteno vyobrajenie i prosto re6ih da vi spdelq dori da vi se stori naludni4evo.. :))






красиво е :) Иначе моето...хммм може би когато си дойде и....като тръгнах към него....начина по който ме хвана....Държеше ме а аз му чувах дъха и сърцето....Беше....... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Wrathchild
07-07-2008, 15:13
Има много, но има 2, които са ми на сърцето. И двете със сегашния ми приятел. Едната беше една особено красива вечер в Борисовата градина миналото лято, имаше една мъгла и където и да погледнеш беше невероятно. И точно тогава играта на гоненица беше най-романтичната, която съм преживявала.
А другата беше, когато вървяхме и говорехме за подаръци, а имам от него едно плюшено сърчице. И ми говореше, че ми е подарил 2 сърца. Аз му казвам, че имам 2, но едното ми е от майка ми, а той отвърна, че значи имам 3. Когато попитах кое е третото ми хвана ръката и я сложи на сърцето си.

LaDy_DaQnA
07-07-2008, 15:21
Има много, но има 2, които са ми на сърцето. И двете със сегашния ми приятел. Едната беше една особено красива вечер в Борисовата градина миналото лято, имаше една мъгла и където и да погледнеш беше невероятно. И точно тогава играта на гоненица беше най-романтичната, която съм преживявала.
А другата беше, когато вървяхме и говорехме за подаръци, а имам от него едно плюшено сърчице. И ми говореше, че ми е подарил 2 сърца. Аз му казвам, че имам 2, но едното ми е от майка ми, а той отвърна, че значи имам 3. Когато попитах кое е третото ми хвана ръката и я сложи на сърцето си.


ooooooo kolko e sldako milo i romanti4no..... (love) lele nepopravima romanti4ka sym :))

EritYy
07-07-2008, 15:37
Най-романтичната ми случка беше миналото лято.Една вечер се бяхме събрали в двора на старото ми дасколо и изведнъж,разхождайки се ,се оказахме в задния двор само аз и едно момче.Ненадейно заваля силен дъжд и застанахме под една сушина ..там "прекарахме" два часа,интересното беше че дочакахме точно полунощ,а на другия ден момчето имаше рожден ден и аз бях 1-вата която му го честити

c0oLcaT
07-07-2008, 15:44
Охх...мойта най-романтични историй са две...едната е когато с бифщето ми гадже се разхождахме по парка,заваля дъжд ии спряхме под едно дърво ии той ми припомни какво казва Хилари на Чад Майкъл Мъри в "История за пепеляшка" ("Какво чакаш,да завали пустинен дъжд,за да ме целунеш ли") ии тогава се целунахме (малко объркано го разказах,но надявам се да сте ме разбрали),а другата ми романтична история беше сега на морето,когато прекарах няколко часа на една пейка на тенис корт в прегрътките на едно момче ии когато тръгнахме да излизаме вратата на корта беше заключена ии се наложи да прескачаме ограда висока близо 3-4 метра ии той ме повдигна ии офф...беше толкова сладко...

eLeinS
07-07-2008, 15:53
Охх...мойта най-романтични историй са две...едната е когато с бифщето ми гадже се разхождахме по парка,заваля дъжд ии спряхме под едно дърво ии той ми припомни какво казва Хилари на Чад Майкъл Мъри в "История за пепеляшка" ("Какво чакаш,да завали пустинен дъжд,за да ме целунеш ли") ии тогава се целунахме (малко объркано го разказах,но надявам се да сте ме разбрали),а другата ми романтична история беше сега на морето,когато прекарах няколко часа на една пейка на тенис корт в прегрътките на едно момче ии когато тръгнахме да излизаме вратата на корта беше заключена ии се наложи да прескачаме ограда висока близо 3-4 метра ии той ме повдигна ии офф...беше толкова сладко...

Да не е било в Бургас? :-D

megasexy
07-07-2008, 15:54
Най - роматничното ви преживяване досега ? :-) Все още ми е в сънищата но много скоро ще се сбъдне. Аз съм най-красивата.

c0oLcaT
07-07-2008, 15:55
хаха нем ;]]

w0sh
07-07-2008, 16:04
Веднъж ядохме бобец заедно.

jujulinkaa
07-07-2008, 16:25
Има много, но има 2, които са ми на сърцето. И двете със сегашния ми приятел. Едната беше една особено красива вечер в Борисовата градина миналото лято, имаше една мъгла и където и да погледнеш беше невероятно. И точно тогава играта на гоненица беше най-романтичната, която съм преживявала.
А другата беше, когато вървяхме и говорехме за подаръци, а имам от него едно плюшено сърчице. И ми говореше, че ми е подарил 2 сърца. Аз му казвам, че имам 2, но едното ми е от майка ми, а той отвърна, че значи имам 3. Когато попитах кое е третото ми хвана ръката и я сложи на сърцето си.

много мило :-) :)

Fagile
07-07-2008, 19:53
Аз не съм романтична...което е странно, да. Та...имала съм романтични историй, въпреки това. Имаше една с бившето ми гадже на рождения ми ден, обаче не мисля да я разказвам...
А сега- една от най- красивите ми , не само истории, но и преживявания. Беше в Италия, в едно малко, малко градче. И предположете там колко е горещо през юли и то в един мизерен хотел- където климатикът се заплащал :shock: Та аз малко пийнах от ... любовна мъка и от скандали с приятелки, лежах в мойта стая..сиг беше 40 градуса, а прозореца беше на тавана и не се отваряше. Само се виждаха звездите и аз :( :( рееееев, като за последно, а и ЖЕГА,хора! И след 20 мин идва единсъученик, който също не беше много добре и само като ме видя, а и усети колко е горещо, ме взе при него...спахме на терасата...под звездите!!! Не знам дали е романтично. На другия ден отидохме в Рим. Там беше много хубаво и без звезди и тераси :oops: разбирате ме...