PDA

View Full Version : Sound drivers



xaxa
07-07-2008, 14:44
xmx zna4i predi nqkolko dena si preinstalirax windowsa do tuk dobre posle si instalirax driverite i kakvo zabelqzax vsi4ki driveri se instaliraxa "u6" a nemoga da slu6am muzika prosto nese startirat driverite v add/remove programs gi ima instalirani oba4e puskam winampa pesnite si prodaljavat a na praktika ni6to nese 4uva napravo :lol: nqkoi da si ima naideq kak da gi opravq
na Realtak sa draiverite i do sq nemi be6e stavalo taka! :x

Ruthless
07-07-2008, 15:11
Влез в Volume (камбанката в System Tray, в долния десен ъгъл до часовника) и виж дали всичко е най-горе т.е. на 100%. После виж дали някаква букса не се е изплъзнала. Ако не влез в програмата, която би трябвало да се е инсталирала с драйверите за audio-то и виж дали там нещо не е намалено или е сложена грешна отметка.

xaxa
07-07-2008, 17:23
Влез в Volume (камбанката в System Tray, в долния десен ъгъл до часовника) и виж дали всичко е най-горе т.е. на 100%. После виж дали някаква букса не се е изплъзнала. Ако не влез в програмата, която би трябвало да се е инсталирала с драйверите за audio-то и виж дали там нещо не е намалено или е сложена грешна отметка.
zna4i v programkata koqto kaza est 4e vsi4ko e na max ^^ buksite s1m gi pregledal nqkolko p1ti i te sa v izrqdnost, v papkata C:\Program Files\Realtek\InstallShield ima instalirani draivara no kato se opitam da gi otvorq r14no ( a trqbva da sa Startup s startirvane na windows ) nese otvarqt pak i prosto ne izd1rjam ....

BLaCKBLooD
07-07-2008, 18:10
Предполагам си инсталирал същия Windows? Оригиналните драйвери ли инсталира /имам предвид тези от диска към дъното/ ?

Може да разгледаш и тук:

http://www.postimage.org/gx2csz79.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=gx2csz79)

xaxa
07-08-2008, 15:53
da 1 i s16ti Windows XP SP1 kakto i prednite p1t..
da copy s1m si gi na harda i ot tam si gi instalirvam ot originalniq disk na d1noto mi..
a sound programata na Realtek be6e po razli4na ot tazi :) nqmam si i na ideq kakvo da pravq da t1rsq drugi driveri ili .. :?

xaxa
07-08-2008, 17:10
tai li 6a me ustaite bez zvuk :x :-x

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
07-08-2008, 17:18
търси най новите драйвъри , имаше 1 програма Driver Genius или нещо такова която ти търси най новите и ти ги сваля или пък си виж модела на картата и питай бай гоогъл

xaxa
07-08-2008, 17:33
търси най новите драйвъри , имаше 1 програма Driver Genius или нещо такова която ти търси най новите и ти ги сваля или пък си виж модела на картата и питай бай гоогъл
ex to za kakvo sa mi nai novite driveri kato nestava s originalnite? d1noto mi nqma da se e promenilo na po nov model..

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
07-08-2008, 17:35
търси най новите драйвъри , имаше 1 програма Driver Genius или нещо такова която ти търси най новите и ти ги сваля или пък си виж модела на картата и питай бай гоогъл
ex to za kakvo sa mi nai novite driveri kato nestava s originalnite? d1noto mi nqma da se e promenilo na po nov model..windows не ти е с лиценз нали

xaxa
07-08-2008, 17:38
търси най новите драйвъри , имаше 1 програма Driver Genius или нещо такова която ти търси най новите и ти ги сваля или пък си виж модела на картата и питай бай гоогъл
ex to za kakvo sa mi nai novite driveri kato nestava s originalnite? d1noto mi nqma da se e promenilo na po nov model..windows не ти е с лиценз нали
i predi nemi e bil licenziran :) minimum 10 p1ti sam go preinstalval :P

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
07-08-2008, 17:42
търси най новите драйвъри , имаше 1 програма Driver Genius или нещо такова която ти търси най новите и ти ги сваля или пък си виж модела на картата и питай бай гоогъл
ex to za kakvo sa mi nai novite driveri kato nestava s originalnite? d1noto mi nqma da se e promenilo na po nov model..windows не ти е с лиценз нали
i predi nemi e bil licenziran :) minimum 10 p1ti sam go preinstalval :Pтогава нарпави квото ти акзвам ... компанията обновява драйверите с цел по добър звук и изчистване на евенутални проблеми при миналите версий

xaxa
07-08-2008, 17:46
dobre!
oba4e ne6to mnogo bavno se teglqt novite driveri :shock: mai 6te pita utre dali e stanalo ako prodaljava taka... :shock:

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
07-08-2008, 17:49
dobre!
oba4e ne6to mnogo bavno se teglqt novite driveri :shock: mai 6te pita utre dali e stanalo ako prodaljava taka... :shock:с програмата ли теглиш

xaxa
07-08-2008, 17:53
dobre!
oba4e ne6to mnogo bavno se teglqt novite driveri :shock: mai 6te pita utre dali e stanalo ako prodaljava taka... :shock:с програмата ли теглиш
da tq avtomati4no gi tegli.. 2mb za 10 min :lol:

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
07-08-2008, 17:56
dobre!
oba4e ne6to mnogo bavno se teglqt novite driveri :shock: mai 6te pita utre dali e stanalo ako prodaljava taka... :shock:с програмата ли теглиш
da tq avtomati4no gi tegli.. 2mb za 10 min :lol:тегли от на майка си пичката някви японски сайтове у а спок някой ден ше си готов :lol:

xaxa
07-08-2008, 17:57
dobre!
oba4e ne6to mnogo bavno se teglqt novite driveri :shock: mai 6te pita utre dali e stanalo ako prodaljava taka... :shock:с програмата ли теглиш
da tq avtomati4no gi tegli.. 2mb za 10 min :lol:тегли от на майка си пичката някви японски сайтове у а спок някой ден ше си готов :lol:
4mb o6te 58 :razz:

xaxa
07-09-2008, 11:01
kolko qko taq programka ma iznervi i q istrix! vidqx 4e daje tegli driveri za video s 1kb/s za zvuk ni6to .. ta tai nqkoi ako ima dr idei neka pi6e 4e mi pisna da slu6am Retro Radio :x