PDA

View Full Version : НИЕ НЯМА ДА УЧИМЕ



ludisuvurshen
07-07-2008, 15:43
Завърших 12 клас...матури..учих като откачен..не преписвах на матурите и изкарах 5.25 по бел и по биология 5.29....дипломата аххх дипломата не само на мен а и на хората с които разговарях някои от тях включително и на мен от даскалото ни дадоха дипломите на 4ти в петък. Време за записване. Исках да се запиша в Софийския и в Благоевград - Югозападния...не исках да отскоча до Благоевград викам си ще отида в София....Ндк-то 22 Соу там отивам днеска да се запиша....и следва най-гадното...значи в нета пише че записванията са до 8 а в някои вузове 9 е краиния срок за записвания...струпахме се много хора всеки да се запише...идват и ни казват че записванията са били до 5...а извинете аз съм си взел дипломата на 4 както и много други мои съученици...кога да се запиша??? Отивам в Софийския незнам някъде в сайта им четох че записванията са до 12 там някаква преподавателка ми казва "да така е, но това е грешка в нета"...каква грешка....НИЕ СИ ПРОПУСНАХМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА УЧИМ НАЛИ? КОЛКО МНОГО ДЕЦА СЕГА НЕ МОГАТ ДА СЕ ЗАПИАТ ЗАЩОТО ДИПЛОМИТЕ НИ ГИ ДАДОХА ПРЕКАЛЕНО КЪСНО А И ВСИЧКИ ВЛИЗАВ В НЕТА И ОТ ТАМ ЧЕТАТ ДО КОГА СА ЗАПИСВАНИЯТА...А ЗАЩО ТАКА НИ ИЗЛЪГАХА? СЕГА ДА ПЛАЧА ЛИ..ДА СЕ СМЕЯ ЛИ...ВСИЧКО ПРИКЛЮЧИ...УЧИХ КАТО ОТКАЧЕН С ЧЕСТЕН ТРУД СИ ИЗКАРАХ 5ЦИ НА МАТУРИТЕ И СЕГА КАКВО...НИЩО ИСКАМ ДА УМРА...НЕ СЪМ ЕМО НО ОТ ДНЕСКА МАЙ ЩЕ ПОЧНА ДА СИ РЕЖА ВЕНИТЕ ЗАЩОТО МИ ПИСНА ДА МЕ ПРЕЦАКВАТ ВИНАГИ....НИКОГО НЕ ОЦЕНИ ТРУДНА МИ....



БИХ СЕ РАДВАЛ АКО ТОВА КОЕТО НАПИСАХ ГО ИЗКАРАТЕ КАТО СТАТИЯ НА НАЧАЛНАТА СТРАНИЦА...

ААА ДА ВЗЕХ СИ 2 ВЕСТНИКА НЯМА ДА КАЗВАМ КОИ ДА НЕ СТАВА РЕКЛАМА И В ТЯХ СЪЩО ПИШЕ ДАТИТЕ НА ЗАПИСВАНИЯТА ЧЕ СА ДО 9 ВКЛЮЧИТЕЛНО..НА НЯКОИ ДО 15...18 (ЗА ХЕТЕЙ ПРИМЕРНО).....А ЗАЩО ВСИЧКИ ПРИКЛЮЧИХА НА 5... НЕЕЕЕЕ НЕ МОГА ПОВЕЧЕ ;( ;( ;( ;(

Догодина министъра на образованието се сменя..и всеки казва, че матурите няма да се зачетат и ще се държат на ново изпити матури и какво ли не...с две думи - искам да умра..или да се махна от тъпата страна защото като 1 млад човек разбрах какво представлява....пътувах с влак и само се зарадвах от факта че от моят бивш клас съучениците ми до 8ми клас с които учих и с които искахме да се запишеме бяхме 7...значи си представете сега колко няма да учат.... ;(

АКО НЯКОИ РЕШИ НЕКА ДА МЕ ПОДКРЕПИ...БИХ СЕ РАДВАЛ АКО ИЗПРАТИМ ПИСМА ДО МЕДИИТЕ - НОВИНИТЕ И ВЕСТНИЦИТЕ С МОИТЕ НАПИСНИ НЕЩА..ЕДВА ЛИ ЗНАЕТЕ КОЛКО МИ Е ГАДНО...ИСКАМ ПОДРКЕПА...ИСКАМ ДА ЗАЛЕЕМ МЕДИИТЕ С ТОЗИ ПРОБЛЕМ....НЕКА НЕ СЕ ПРАВИМ НЕ БЕЗРАЗЛИЧНИ!!!!!!

Ares
07-07-2008, 15:59
Завърших 12 клас...матури..учих като откачен..не преписвах на матурите и изкарах 5.25 по бел и по биология 5.29....дипломата аххх дипломата не само на мен а и на хората с които разговарях някои от тях включително и на мен от даскалото ни дадоха дипломите на 4ти в петък. Време за записване. Исках да се запиша в Софийския и в Благоевград - Югозападния...не исках да отскоча до Благоевград викам си ще отида в София....Ндк-то 22 Соу там отивам днеска да се запиша....и следва най-гадното...значи в нета пише че записванията са до 8 а в някои вузове 9 е краиния срок за записвания...струпахме се много хора всеки да се запише...идват и ни казват че записванията са били до 5...а извинете аз съм си взел дипломата на 4 както и много други мои съученици...кога да се запиша??? Отивам в Софийския незнам някъде в сайта им четох че записванията са до 12 там някаква преподавателка ми казва "да така е, но това е грешка в нета"...каква грешка....НИЕ СИ ПРОПУСНАХМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА УЧИМ НАЛИ? КОЛКО МНОГО ДЕЦА СЕГА НЕ МОГАТ ДА СЕ ЗАПИАТ ЗАЩОТО ДИПЛОМИТЕ НИ ГИ ДАДОХА ПРЕКАЛЕНО КЪСНО А И ВСИЧКИ ВЛИЗАВ В НЕТА И ОТ ТАМ ЧЕТАТ ДО КОГА СА ЗАПИСВАНИЯТА...А ЗАЩО ТАКА НИ ИЗЛЪГАХА? СЕГА ДА ПЛАЧА ЛИ..ДА СЕ СМЕЯ ЛИ...ВСИЧКО ПРИКЛЮЧИ...УЧИХ КАТО ОТКАЧЕН С ЧЕСТЕН ТРУД СИ ИЗКАРАХ 5ЦИ НА МАТУРИТЕ И СЕГА КАКВО...НИЩО ИСКАМ ДА УМРА...НЕ СЪМ ЕМО НО ОТ ДНЕСКА МАЙ ЩЕ ПОЧНА ДА СИ РЕЖА ВЕНИТЕ ЗАЩОТО МИ ПИСНА ДА МЕ ПРЕЦАКВАТ ВИНАГИ....НИКОГО НЕ ОЦЕНИ ТРУДНА МИ....



БИХ СЕ РАДВАЛ АКО ТОВА КОЕТО НАПИСАХ ГО ИЗКАРАТЕ КАТО СТАТИЯ НА НАЧАЛНАТА СТРАНИЦА...

ААА ДА ВЗЕХ СИ 2 ВЕСТНИКА НЯМА ДА КАЗВАМ КОИ ДА НЕ СТАВА РЕКЛАМА И В ТЯХ СЪЩО ПИШЕ ДАТИТЕ НА ЗАПИСВАНИЯТА ЧЕ СА ДО 9 ВКЛЮЧИТЕЛНО..НА НЯКОИ ДО 15...18 (ЗА ХЕТЕЙ ПРИМЕРНО).....А ЗАЩО ВСИЧКИ ПРИКЛЮЧИХА НА 5... НЕЕЕЕЕ НЕ МОГА ПОВЕЧЕ ;( ;( ;( ;(

Догодина министъра на образованието се сменя..и всеки казва, че матурите няма да се зачетат и ще се държат на ново изпити матури и какво ли не...с две думи - искам да умра..или да се махна от тъпата страна защото като 1 млад човек разбрах какво представлява....пътувах с влак и само се зарадвах от факта че от моят бивш клас съучениците ми до 8ми клас с които учих и с които искахме да се запишеме бяхме 7...значи си представете сега колко няма да учат.... ;(

АКО НЯКОИ РЕШИ НЕКА ДА МЕ ПОДКРЕПИ...БИХ СЕ РАДВАЛ АКО ИЗПРАТИМ ПИСМА ДО МЕДИИТЕ - НОВИНИТЕ И ВЕСТНИЦИТЕ С МОИТЕ НАПИСНИ НЕЩА..ЕДВА ЛИ ЗНАЕТЕ КОЛКО МИ Е ГАДНО...ИСКАМ ПОДРКЕПА...ИСКАМ ДА ЗАЛЕЕМ МЕДИИТЕ С ТОЗИ ПРОБЛЕМ....НЕКА НЕ СЕ ПРАВИМ НЕ БЕЗРАЗЛИЧНИ!!!!!!
Просто не ми се мисли какво щеше да ми е,ако бях на твое място...Виж са...никакви вени няма да си режеш!Директно отиваш при министъра и си търсиш правата!Не може такова нещо!Навсякъде да пише,че е до 9ти,а те да ти изтърсят,че било до 5ти!Ти не си виновен,че тъпанарите са допуснали грешка!Отиваш и си искаш правата!Става на въпрос за ТВОЕТО бъдеще!Не може така да ти се подиграват!Бори се до последно!Може да се свържеш и с "Господари на ефира",те ще ти съдействат...УСПЕХ :( !

ludisuvurshen
07-07-2008, 16:03
Ох знаеш ли колко мои приятели няма да учат а имат прекрасни оценки от матурите...ох не не направо умирам от реф...пари толкоз много похарчих и направо нищо....

PsihoPatka
07-07-2008, 16:20
разбирам колко ти е гадно.и аз кандидатствам тая година и ако ме бяха прецакали така не знам какво щях да правя.наистина трябва да си потърсиш правата.даже може и да ги съдиш.все пак има още шанс да се запишеш някъде.в София в Специализираното висше училище по библиотекознание и информационни технологии (СВУБИТ) записването е до 9ти.може и някъде другаде да има още време.ако не стане тая година другата опитай пак.много хора не влизат веднага,но не се отказват.пожелавам ти успех!

Loshotia
07-07-2008, 16:38
Няма да ви обърнат внимание докато случаят не придобие публичност- на ваше място ще се обадя в бТВ-те умеят да правят шум. Но каквото и да правите, правете го скоро, че изпитите са другата седмица.

AFT
07-07-2008, 16:52
Обадете се на Господари на Ефира. ;]


едит: И се пише "учим", не "учимЕ". :-o

AnIcHkAtA
07-07-2008, 17:01
Наистина и аз мисля, че никой освен бТВ и Господарите няма да ви обърне внимание...

ludisuvurshen
07-07-2008, 17:08
С Бтв се свързах още по обяд но още преди да ми кажат ало връзката се разпадна и до там..а господари на ефира излиза във лятна ваканция май...

КОИТО ИСКА НЕКА ДА ДАДЕ АДРЕСИ КЪМ РАЗЛИЧНИ ПРЕДАВАНИЯ И ВЕСТНИЦИ И ДА ПУСНЕМ ПО 1 ЕЛЕКТРОННО ПИСМО ;(

PeopleAlwaysLeave
07-07-2008, 17:15
Ами какво да ти кажа... - България с една дума. Наистина по сайтовете пише дати, които не отговарят на действителността. Специално за Благоевград - в сайта им пише, че записванията им са до 7 или 8 (не помня точно), а на 2ри като отидох в 22ро да се записвам имаше 1 списък, на който пишеше,че е до 5ти записването. Ама да не подхващам тая тема, защото имам много да изпиша за простотията в тва 22ро училище и за неорганизацията по записванията...

Свържи се с БТВ или Господари на ефира - наистина в случая само медиите могат да раздуят и да се обърне внимание на случая.

AnIcHkAtA
07-07-2008, 17:26
М/у другото и Милен Цветков мисля, че ще свърши работа.Аз съм си казала, че догодина ако ни дадат гадни тестове, с нещо, което го няма в програмата, непременно ще се свържа с едно предаване в бТВ, име няма да казвам.

П.П.:Кандидат-гимназист ще съм, както споменах в няколко други теми.

ludisuvurshen
07-07-2008, 17:49
;( ;( ;(

sladur4etyYy
07-07-2008, 18:12
ми кво като се е разпаднала връзката с БТВ, опитай да се свържеш пак. не оставайте нещата така в никакъв случай.. бси как ви разиграват не е истина :?

Slun4evko
07-07-2008, 18:13
За СУ срока наистина си беше 5ти,аз никъде не видях в нета,на който да е университет,сроковете да са след 10ти/имам предвид само унитата, които ме интересуваха/. Съчувствам ти на теб и на останалите,които не са успели да се запишат,но не ме разбирайте погрешно,трябвало е да установите със сигурност докога са сроковете. Аз питах на поне 3 места,за да съм сигурна и да не изпусна желания срок. От друга страна как може във вашето училище да са забавили дотолкова дипломите ви,това си е чиста гавра,мамка му.

ludisuvurshen
07-07-2008, 18:17
Да но съгласи се, че никои няма да ходи примерно от София до университет във Варна ако реши да подава...просто ще влезне в нета така влезнахме всички а те сложили подвеждащи дати и накрая ;(

Slun4evko
07-07-2008, 18:24
Съгласна съм с теб,и аз влизах в нета,но интересното е,че никъде не видях подвеждаща информация. :neutral: :-o Много,много гадно се е получило. Но гледай от хубавата страна. Сега имаш още една година да се подготвиш,ако си решил да кандидатстваш в същия ВУЗ де,а не се запишеш в някой не толкова реномиран. Можеш да работиш освен това и да спестиш пари,които ще са ти от полза. Помни,всяка ситуация си има поне две гледни точки,ти погледни откъм хубавата.

ludisuvurshen
07-07-2008, 18:41
Аз съм песимистично настроен, след това, което стана някак си нямам вече желание за нищо, отново съм излъган...подведен и така...Ми подвеждаща информация имаше дори ето сега и на една брошурка гледам, че пише кога са записванията че са до днеска а не до 5 като дата, кога излизат класиранията и тн...дори и в брошурката има неща които не са така ;( :@

ludisuvurshen
07-07-2008, 18:41
Аз съм песимистично настроен, след това, което стана някак си нямам вече желание за нищо, отново съм излъган...подведен и така...Ми подвеждаща информация имаше дори ето сега и на една брошурка гледам, че пише кога са записванията че са до днеска а не до 5 като дата, кога излизат класиранията и тн...дори и в брошурката има неща които не са така ;( :@

Slun4evko
07-07-2008, 20:15
Дам,кофти си е.....Виж,аз ще ти го кажа,пък може и да не ми повярваш. Ще се ядосваш известно време и ще ти мине.Не забравяй,имаш още толкова възможности пред себе си,цял един живот,помисли как ще го направиш пълноценен и ще бъдеш доволен от него. ;)

Loshotia
07-08-2008, 06:55
Дам,кофти си е.....Виж,аз ще ти го кажа,пък може и да не ми повярваш. Ще се ядосваш известно време и ще ти мине.Не забравяй,имаш още толкова възможности пред себе си,цял един живот,помисли как ще го направиш пълноценен и ще бъдеш доволен от него. ;)
R u fuckin'crazy? Човека една годена от живота си да бездейства, също една година най- вероятно е ходил на уроци и се е бъхтал теми да учи.....Пич, търси гласност на случая пак повтарям и то докато не стане прекалено късно.

natity
07-08-2008, 08:31
awe s teq maturi ne razbrahte li che vsichki se precakaha tova e istinatta sorry che si se precakal no ne si edinstven tui che nedei da hlenchish sujalqvam ako zvuchi gadno no ne samo ti si precakan

Loshotia
07-08-2008, 08:47
awe s teq maturi ne razbrahte li che vsichki se precakaha tova e istinatta sorry che si se precakal no ne si edinstven tui che nedei da hlenchish sujalqvam ako zvuchi gadno no ne samo ti si precakan
Кви матури кви 5лв?

Slun4evko
07-08-2008, 16:50
Абе,информирайте се какъв проблема на човека преди да изказвате мнение :lol: Аз съм си казала моето,то си е ЛИЧНО МОЕ,и авторът ако желае може да го вземе под внимание. Не виждам нужда другите да го обсъждат.

ludisuvurshen
07-11-2008, 12:41
;( :(

Jamalska
07-11-2008, 13:43
леле баси ужаса...ако на мен ми се беше случило щях да си излея гнева на мястото.Продължавай верно да търсиш медии ала-бала.Не сте 1-2 човека...а и да бяхте пак не е честно.

Glamoroussss
07-11-2008, 14:10
ne tova naistina e ujasno :shock: :shock: naistina idi pitai govori....napravi neshto :o

ludisuvurshen
07-12-2008, 20:51
:( :( :(

pencho1991
07-12-2008, 21:25
И къде пък пише до 9 за Софийския :? ,ти сигурно си доста насметен,я виж хубаво:
http://www.uni-sofia.bg/students+bg/admission+bg/dokumenti+bg.html


Чл.15. (1) Кандидат-студентите подават лично или чрез други лица документи за кандидатстване от 23 юни до 5 юли (без неделните дни) в сградата на Ректората.
Документи се приемат и в офисите на фирми в страната до 3 юли (вж. Приложение 5 и Приложение 6).

Jamalska
07-13-2008, 11:58
УНСС и СВУБИТ пишеше до 9ти :)пак е нещо

Blab
07-13-2008, 12:08
awe s teq maturi ne razbrahte li che vsichki se precakaha tova e istinatta sorry che si se precakal no ne si edinstven tui che nedei da hlenchish sujalqvam ako zvuchi gadno no ne samo ti si precakan
Кви матури кви 5лв?
Ако не бяха матурите(оценките от които чакахме), дипломите щяха да са готови седмици по-рано. :)

БТВ "вдигат шум", само когато са лично засегнати. Разбирайте, че ако някое от дечицата на работещите там не си беше дипломата навреме, всички щяхме да разберем. :)

Авторът да се обърне към редакцията на някое сериозно журналистическо предаване.

shadow4e
07-13-2008, 12:14
А ти защо мислиш, че всички бързаха да се запишат веднага, щом им дадоха дипломите. В СУ срокът беше до 5-ти и това е ясно, при положение, че първият изпит е на 8-ми. В УНСС си беше на 9-ти. А и още нещо центорвете за подаване на докумнти за други градове винаги затварят 2-3 дена по-рано, за да могат ад си оправят документите и това е нещо известно.