PDA

View Full Version : Хелп!Избавление от скуката!!!



just_say_it
07-07-2008, 16:14
Здравейте.Никога не съм си и помисляла,че ще попадна в такава ситуация.По-точно...След като завъших 10 клас,по-цял ден седя на компютъра и разцъквам някакви тъпи игрички.Дори в скайпа,не ми се пише...Прекалено тъпо ми е.Наще ходят на работа,а като се приберат се започва едно мрънкане,че нищо не съм свършила през деня...То просто няма какво да се прави,в тая проклета къща :o И с приатели не мога да излизам...Едната ми приателка е при баща си за целия месец,и е логично да не я притеснявам.Все пак тя много искаше,да прекара целия месец с него...Другата ми приателка е на море.А третата ходи на курсове и по цяла седмица я няма...Няма какво да правя и вече наистина откачам...Мислех си да ида да се поразходя някъде,но в тая жега а и няма с кого... :( Ежедневието ми е адски еднообразно.Ставам към 11 часа.Оправям си стаята и хоп на компа и така до 7 часа,когато ставам за да седна пред тв-то и после вечеря и хоп в леглото...Писна миии!!!Дайте някакви идейки какво да правя....Или някое сайтче което може да ме занимава по някакъв начин.Единственото ми спасение беше,да отида на работа,но плановете се промениха и няма да мога да започна...Така,че се очертава цяло лято ат хоум...Ще се гръмна честно.Тъпо е от всякъде...Чудех се да разместя нещо в стаята си,но от последния път когато го направих,майка ми за малко не припадна,баща ми се прекръсти 3 пъти,а аз си навехнах крака!!!Давайте идейки,моля ви.Ще съм ви много благодарна :-)

TinkyWinky
07-07-2008, 16:30
измисли си някакво хоби, спорувай... и при мен е нещо подобно в момента, наборке 8-)

just_say_it
07-07-2008, 16:36
Ми пробвах какво ли не...От рисуване до футбол...И в двата случая се чувствам убита,и за да си отпочина на другия ден съм на компа ол дъ тайм :lol: Явно нещо не съм в ред...Все пак благодаря,че поне написа някой ред,и не се чувствам единствената :) :)

ElisaDay
07-07-2008, 16:38
Определено не си единствена :D Днес напуснах работа и усещам, че ще се мре от скука .. :D И аз съм отворена за предложения .. Кажи от кой град си :D Ако си от моя :smt007

TinkyWinky
07-07-2008, 16:39
може да тичаш сутрин или вечер, когато е по-хладно... аз откога се каня... :D :D

mArMaLaDkA
07-07-2008, 16:47
О,и аз съм така,спокойно.Едната ми приятелка ми би шута в най-неподходящия момент,другата ме обвини колко съм ужасна,третата живее на майната си , и за да излезем трябва да бия 20 минути път до тях.По цял ден съм на компютъра,вечер също.Преди ми се излизаше,сега даже и не си го помислям.Тъпо ми е навън.Пробвай да поканиш някой съученик/съученичка на по един сок в това горещото. 8-) Ако не се познавате добре,тъкмо ще се сближите.Можеш да се запишеш на някакъв спорт...чети книги за лятото,ако имаш.

kuchkata__12
07-07-2008, 16:50
i mNen MiI eSkHY4no i NinAzm ko Dsa PrAvQaqQ II POlYdQvrAvAm

machine
07-07-2008, 17:23
едно много полезно и приятно занимание е да отидете в с някой приятел/ка в някоя фитнес зала,където можете да намерите сродни души.Примерно тренирате 1 час и след това отивате на кафенце и вечерта ще разказвате колко гот ви е било.

Ако си от ученолюбивите можеш да четеш книги ,които са ти дали от даскало или някои кото са ти приятни и неангажиращи за четене.

И когато ти е скучно се обади на някой по-близък приятел да си споделите нещо и така ще ти олекне.Хайде лято е времето за забавление ,дискотеки и свалки.

А ако тръгнеш на фитнес пиши и ще ти кажа какво да правиш.Няма да съжаляваш хем ще ти е гот,хем ще е полезно ,а и може да намериш много нови приятели.
УСПЕХ!!!!!

Slun4evko
07-07-2008, 17:31
О,и аз съм така,спокойно.Едната ми приятелка ми би шута в най-неподходящия момент,другата ме обвини колко съм ужасна,третата живее на майната си , и за да излезем трябва да бия 20 минути път до тях.По цял ден съм на компютъра,вечер също.Преди ми се излизаше,сега даже и не си го помислям.Тъпо ми е навън.Пробвай да поканиш някой съученик/съученичка на по един сок в това горещото. 8-) Ако не се познавате добре,тъкмо ще се сближите.Можеш да се запишеш на някакъв спорт...чети книги за лятото,ако имаш.


20мин път много ли са ? :lol: И на мен ми е скучна,ама се готвя за кандидат студентските изпити,така че имам с какво да запълвам времето. Разхождай се и карай колело сама ако трябва,щом няма с кого.

dudumaster
07-07-2008, 17:46
аз съм точно така, завърших 10 клас и са по цял ден скучая, освен ходенето на работа денонощно съм на компа, твърде топло е за да ходя да играя баскет и напрао умирам, наистина нямам идея кво да правя ма поне да знаеш че има и другио умрели от скука :D :D :D

just_say_it
07-07-2008, 17:46
Toва с тичането ми хареса :grin: Само дето пуша и много лесно се запъхтявам :oops: Май си намерих сестри по неволя :-D Обаче чакам още предложения.Да ви кажа,днес превъртях една игричка,може и вие да я пробвате (отнася се за нежната половинка във форума) Cooking Academy...Лично на мен ми харесва много,и по-лесно ми се мина времето,но както казах вече я превъртях и ми стана безинтересна.Ако се сетите за някоя игричка която може да ми запълни времето,ще съм ви много благодарна :-| :|

just_say_it
07-07-2008, 17:49
dudumaster то че има и други който умират от скука,е напълно ясно.Само дето чаках някой да си го признае и да ми олекне :D Напълно изтрещявам...Преди по-цял ден правех клипчета с преводчета на песни,любовни...абе с една дума "глупости",но и това лесно омръзва...Изчерпах се от всякъде. :shock: Супер зле съм :neutral:

dudumaster
07-07-2008, 17:50
Toва с тичането ми хареса :grin: Само дето пуша и много лесно се запъхтявам :oops: Май си намерих сестри по неволя :-D Обаче чакам още предложения.Да ви кажа,днес превъртях една игричка,може и вие да я пробвате (отнася се за нежната половинка във форума) Cooking Academy...Лично на мен ми харесва много,и по-лесно ми се мина времето,но както казах вече я превъртях и ми стана безинтересна.Ако се сетите за някоя игричка която може да ми запълни времето,ще съм ви много благодарна :-| :|
Тетрис, може да звучи тъпо и старо ма след толкова време може и да се зарибиш, иначе също Blip-Blop е луда (трепаш анимационни герой), Pocket Tanks е разтоварваща едни танкчета се стрелят 2D :)

machine
07-07-2008, 17:55
игра-sims.
ако започнеш да тичаш не гледай дистанцията а времето,40 мин max

just_say_it
07-07-2008, 17:58
dudumaster ако щеш вярвай,но Blip-Blop дори я имам на компа си.Стигам до 4 ниво и все не мога да го мина.Адски се дразня и за това вече не я играя :o Тетрис от време на време играя,но и тя бързо ми умръзва...Sims...добра игричка,ще я дръпна отново 8-) А можете ли да кажете някое интересно сървърче,дето става яко меле на counter strike 8) ...ако някой я играе де :)

machine
07-07-2008, 18:00
cs-мале толкова съм зле на тая игра :grin:
Слушай си музичка-чалга якоооо :D

H8_mE
07-07-2008, 18:24
Олеее супееер не съм единственатаа! :grin: :grin: :grin: Аз също лежа на същото ложе по цял ден е голяма скууука!На мен ми се излиза много ,ама няма с кой ,което е много гадно и вися само пред компа.Всъщност към скучната си програма аз поне съм включила тичане сутрин,вечер каране на колело и следобед упражнения.Отделно чета и книги ,ама е пак е скучно.То да си само ти и мисълта ти и ви става тъпо такова...

machine
07-07-2008, 18:27
Кажи кви са ти упражненията и кво целиш отслабване,стягане ли?
А и хубавото да сте сами с мисълта ти е че сама си задаваш въпроси и сама си отогваряш :D

mimsssssss
07-07-2008, 18:53
измисли си някакво хоби, спорувай... и при мен е нещо подобно в момента, наборке 8-)
то май всички минали 10клас сме малкио на тема скука 8-) и при мене има някакъв застой само

Seducti0n
07-08-2008, 00:06
Прави нещо полезно, такова което ще ангажира свободното ти време и ще те отдели от пс и тв.
Аз например чистя през ден, а излизам почти ежедневно с приятели.Разхождаме се, говорим си, споделяме и ни е супер заедно.
Взех си учебници за Адванс от една приятелка и като ми остане време и тях ги попрелиствам, записвам си непознати думи, гледам филми пускай английски субтитри, въобще има какво да се правя, стига да имаш въображение.
Жегите не са кой знае колко голям проблем.Ако ще излизам някъде ставам рано, иначе по обяд-абсурд.В последно време много си падам по вечерните разходки. :)

Liar
07-08-2008, 00:21
Охх и аз съм така :D

for_love
07-08-2008, 06:30
Емиии аз ходя с фр на басейн,в тея жеги каня приятелите си във нас и се забавляваме и ве4е кат не е толковаа жега излизаме някъде,а ако съм сама ,на компа,гледам някви филми,не6то си подреждам и такааа :D :D Абе винаги може да се избавим от скукатааа :grin: :grin: :grin:

Bubbly
07-08-2008, 09:33
Радвайте се, че не сте като мен и не си убивате времето с ядене. :D

Madn3s5
07-08-2008, 10:28
Имам абсолютно същото ежедневие откакто сме в ваканция :? добре че август ще ходя на море иначе щях да се гръмна цяло лято така :lol: и на мен майка ми вика че нищо не правя по цял ден :? :lol:

UnaBletoLoVeU
07-08-2008, 11:06
Симса добре запълва времето :grin:
Иначе и аз бях като теб, само дето съм си измислила какво да правя, за да ми е по-интересно.
Сутрин ставам към 10, оправям си стаята, чета/кисна пред компа,като стане към 5 отивам да бягам малко, къпя се, а после излизам из центъра. Прибирам се към 11, пак се къпя и ако не ми се е доспало вече сядам малко на компа, а после лягам. (=

chocoleptic
07-08-2008, 11:23
и кво имате само по 2-3 познати ?!

:-o

Pliok0019
07-08-2008, 12:20
При мен положението е същото. Седя на компютъра, ям, спя... Няма с кого и за какво да си пиша по скайп. Чета книжки, игая БГ мафия (пуснаха новия сезон), същото от време на време Симс...

При мен проблема е че не съм в София, където са приятелите ми...

prettyIdeath
07-08-2008, 12:57
Ами прочети нещо например. Вместо да се цъклиш по цял ден пред компа, го прави пред някоя книга. Или пък вземи се разтъпчи 20 мин и отиди до твойта приятелка . Май не толкова ти е скучно, колкото те мързи да се мръднеш :D

__SuNshInE__
07-09-2008, 09:48
И аз съм така като се изключи че мойте "най-добри" фр се оказаха боклуци... :D
Ежедневието ми е адски скучно и еднообразно :?
Писва ми вече, но ако наистина няма какво да правиш препоръчвам ти симс 2 :D Голяма зарибявка е тая игра :D Запълва времето добре :P

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-09-2008, 16:29
Вземи си кученце :-D Така всеки ден ще излизаш най-малко 2 пъти за да го разхождаш, а и ще има с какво да се занимаваш докато си вкъщи :wink:

Може също и да си пуснеш музика, да си намериш текста на песента и да си направиш караоке :D Все пак си сама у вас, никой няма да те чуе :wink:

Ето ти и няколко интересни сайтчета :)
http://rozali.com/
http://www.tialoto.bg/
http://www.cosmopolitan.bg/
http://www2.victoriassecret.com/category/?cgnbr=OSSWMZZZZZZ
http://humor.start.bg/
От тук можеш да си изтеглиш различни демо игри, лимита им е за по 1 час! :) Има много зарибяващи! Разгледай, определено някоя ще ти хване окото и няма да усетиш как ти минава 1час ==> http://www.bigfishgames.com/

Гледай филми ===> http://bg.dtrailer.com/ тук можеш да си харесаш <===

Прочети някоя книга или списание

Такива неща, все ще намериш какво да правиш :)

fall_out_girl
07-09-2008, 17:56
Runners или Bulldozer избягай от скуката :D :-D

LadySunshine
07-09-2008, 18:27
тичането сутрин е мн добра идея :D и аз от няколко дена се опитвам и успешно си загубвам около 2 часа. Ходи малко при баба/дедо хем и те малко да се позарадват :lol: А и да може и да си почнеш списъка с книги за лятото, стига да не е като този за 10-ти клас :x

volleYgirl
07-09-2008, 19:08
Самоубийството е временно решение срещу скуката

:grin:

само тва недей прай
ходи на кафе смислено е :D

spiderka
07-09-2008, 20:22
защо имам чувството,че бях същата??? /Аз разцъквах яко World of Warcraft а съм момиче все пак../ Изтрих я и станах нов човек.

По темата: Ако започнеш да спортуваш или пък да започнеш да се занимаваш с нещо полезно и сериозно?? :) :) :-)

LINKNOT
07-09-2008, 21:18
От повечето мнения останах с впечатлението,че за вас да убиеш скуката е да си губиш времето с ненужни дейности ... като например играенето пред компа .... :? Не си хабете живота! Излизайте,забавлявайте се,радвайте се на малките неща,създавайте нови запознанства ... Усетете живота,както се казва ... Човек трябва да си обогатява душата всекидневно и да се наслаждава на моментите,а не просто да забърза времето,очаквайки залеза. :)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-09-2008, 21:26
Еми така е, но приятелите и са заети, с кой да излиза? Да излезе сама и да каже на първия срещнат " Здраси искаш ли да се запознаем! Аз съм ... " Тъпо е! Аз например не мога да излизам сама :( някакси ми е самотно и ... де да знам странно ми е да се шлая сама :(:?

TheNewReligion
07-09-2008, 22:49
Излизай сама . Разхождай се . Мисли си за хубави неща и си почивай .

DevilWish
07-19-2008, 22:44
Отиди на шопинг ;)
А аз какво да кажа ,като съм в чужбина и всичките ми приятели в момента са си по техните страни за ваканцията + гаджето ,по цял ден съм само с 1 момче ,ама от сутрин до вечер ,ма вече и с него нямам какво да си кажа ,ще получа удар.Толкова ми е тъпо вече с него ,че незнам :shock:

petet
07-20-2008, 01:51
Ох и аз съм така.....

Ставам в 2-3
СЯДАМ НА КОМПА до 6 сутринта

лягам в 6.30 ставам в 2-3
СЯДАМ НА КОМПА

и така вс ден

фр ми са на работа,аз н можах да си намеря,тъпият й шеф я държи до 20:30 АБСОЛЮТНОП всекиде ден,не и дава почивки и така....УМИРАМ ОТ СКУКА...само днеска излезнах малко вечерта до 12 ное ето ме пак пред компа

sladkъ_mackъ
07-20-2008, 11:03
може да тичаш сутрин или вечер, когато е по-хладно... аз откога се каня... :D :D Пфф как ли пък не :? И мен ми се тича ма кат няма с кой.. Едва ли ше тръгне сама да си тича :)

tdk
07-21-2008, 13:11
Moito polojenie e sa6toto s izklu4enie na tva 4e iam s koi dai zlizam i sam na van povazmojnost nai-mnogo,no ne seki den frs sa mi svobodni.Az li4no obi4am da razglejdam mn saitove,da risuvam,reshavam krystoslovici .sudoko,gledam filmi. Ama zn 4e i tva omrazva i za tav zn li kakvo 6ete te posavetvam nai-dobre napravi kato mene stani i otidi si potarsi nqkade raota,kolkoto tebe sam i akto servitiorka se nqkade 6te te zamat,pone 6te si zapalva6 vremeto i 6et si na van.Az o6te 4akam uj mi obe6taha na 1 mqsto,ama dokato 4akam prodaljavam d apraq gore izbroenite ne6ta :) Uspeh :-)

kuklichka_bg
07-21-2008, 21:18
ami izleze navanka be ko sa oplakvash tapa li si kfa si