PDA

View Full Version : На море в цикъл.!?



irinaAaAa92
07-07-2008, 16:21
Имам проблем!Цикълът ми закъснява с 4 дни (100% не съм бременна),а заминавам на море в събота и неискам да ми дойде точно тогава.Четох по форумите разни неща,но никаде не намерих някой да пише за хапчета или някакъв начин,който да предизвиква започването на цикъла...Има ли такава възможност???Ако някой знае моля да пише. :)

lionak
07-09-2008, 07:43
Има хапчета,за да ти дойде по-бързо,но те се пият 5 дни и след това чакаш още толкова,за да ти дойде.Но има хапчета,които до го забавят Оргаметрил.

hottie
07-09-2008, 08:26
има много хапчета, но е опасно да ги взимаш ей така без лекарски съвет.

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-09-2008, 12:53
Не е опасно да се взимат без лекаско предписание! Ако беше опасно нямаше да ги продават без рацепти! Ходи в някоя аптека и питай за такива хапчета! Аз една година на морето имах същия проблем и си взех! Сега не си спомням как се казват, но те там ще ти предложат няколко вида предполагам!

(Тези хапчета са за забавяне на цикъла! До сега не съм чувала да има такива за предизвикване! Може и да има не знам!)

Forester
07-09-2008, 22:12
Има и тампони!

anellimm
07-10-2008, 05:14
И аз се притеснявах да не ми дойде точно на морето както се очертаваше, закъсняваше ми със седмица. Опитах няколко неща за предизвикване на цикъла, за които бях чела - канела, ванилия, аспирин, затопляне... Не помогнаха. Обаче майка ми ми направи 2 чаши чай от лук (лучени люспи) И след 24 часа ми дойде! Гадно е на вкус - направо ти се повдига, но напълно си струваше.