PDA

View Full Version : Въпрос за операция на късото гемче



Mazen_ciganin
07-07-2008, 16:22
Здравейте! Значи реших се най-после да отида да си го оперирам. Ясно че ще трябва да отида до личния лекар първо да ми даде направление. Да питам само няколко неща:

1) Личния ще ме преглежда ли долу или направо ще ми даде направление? :oops:

2) Къде да отида с направлението да ми го направят (от опит някой ако знае)

3) Някой който наскоро е претърпял операцията да каже какви следи остави тя? Много ли си личи че са те оперирали?

4) Много ли е мъка дните след операцията?

Мерси предварително ;)

Smokk
07-07-2008, 20:05
Аз преди 2 месеца бях опериран от къс гем ..значи зимаш си направлението тя няма да те гледа..пък и какво те е срам..зимаш го отиваш при лекара показваш пишката моя беше много компетентен и само като го показах за секунда видя че е с късо и тръгна да го пипа ама ми е много чуствителна главата и му казах да не я пипа..видя отидах тряа ходиш да ти зимат кръв оперират те за 15-20 мин някъде после пишката ти е цялата в марли..мене ми беше много гадно и чаках сигурно от 10 до 3-4 часа и се стискам от 2 часа някаде докато разбера че за да ме пуснат трябва да се изпикая..и там трябваше да си махна марлите и отидах да пикая..ама на мене ми прилошава от такива работи пък тръгнах да си махам марлите..и махам си ги ази ме боли нали е чуствителна щях да падна в кенефа отидах издърпаха ми я набързо изпиках се сичко точно..заминах си седях седмица и половина някъде с конците но на първата седмица си набих чикия..трябваше да го мажа с дефламол зада не ми бодът конците там оправих са..и няа последствия сичко е добре..само дето още немога немога да правя секс с презерватив..

Smokk
07-07-2008, 20:07
Това е от главната тема за ФИмоза където бях писал.. :
Еми значи отидох там нали седях в една стая с майка ми чакахме ходих да пикая и да ми взимат кръв от пръста.После се върнах чакахме и дойде един и ми каза хаиде на разходка.Влизам аз сабух си джапанките сложих найлонови торби на краката и на главата шапка и отидох легнах на операционното легло.Сложих си лявата рака на на нещо там да ми я подпира и анестезиолога и оше една ми напраиха там система в вените ли какво е незнам.Дойде една друга ме саблече гол пред всичките там покри ми смока с нещо сложи ми раката в нещо като ракав което продължава и тя ме помоли да си надигна дупето и го сложи под гъза ми продалжението и седях така.И ми сложиха упоикйата и понеже много ми се спеше дори не усетих кога е станало.Занесали са ме на носилка и аз помня когато ме оставиха започнах да говоря глупости..тоест пях химна на България казвах кого обичах и така нататака..После се оправих и ме болеше малко..целия беше увит в марли..И чакахме сигурно 3 часа да си трагнем докато разберем че трябва да се изпикая ..пък аз се стисках от 1-2 часа.. и отивам аз в тоалетната махам си марлите прилошава ми някво гадно такова остана една малка марля .но като я дръпнех ме болеше.Отидох при сестрата показах и и тя я дръпна силно заболя ме малко но се оправих..Отидох пиках сичко нормално освен че се опиках защото ми прилоша много лошо..Отидах да ми махат онова от вената за системата и там ми прилоша..Махнаха го де и си тръгнахме..Вечерта го видях много гаден с някакви конци отзад много гадно..Трябва да го мажа с ДЕФЛАМОЛ така и правя .. това е всичко

batkodoki
07-07-2008, 20:46
Здравейте! Значи реших се най-после да отида да си го оперирам. Ясно че ще трябва да отида до личния лекар първо да ми даде направление. Да питам само няколко неща:

1) Личния ще ме преглежда ли долу или направо ще ми даде направление? :oops:

2) Къде да отида с направлението да ми го направят (от опит някой ако знае)

3) Някой който наскоро е претърпял операцията да каже какви следи остави тя? Много ли си личи че са те оперирали?

4) Много ли е мъка дните след операцията?

Smok, не харчи усиля момко!
"питащия" търси просто забавления....

иначе всичко е консолидирано ТУК:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122598

и за разумните е достатъчно...

Мерси предварително ;)

Mazen_ciganin
07-08-2008, 14:31
Добре де но къде точно отиде? Каква беше тази болка? Не разбрах нещо за изпикаването за какво говориш...


А и няма ли местна упойка? Аз бих предпочел местна!

Smokk
07-09-2008, 05:44
еми нз аз ако съм и примерно дори и да не гледам ко ми праят ако съм в съзнание ши полудея ддз..аве тва за пикането никва болка ае нямаш никви болки .. :) и кое точно отиди.. Гемчето ли ? то си седи там самоче е по дълго.. :)

Mazen_ciganin
07-09-2008, 09:20
Нямах предвид гемчето, но... как така си "седи там само че е по-дълго"?

А и имаше ли избор каква да бъде упойката (с лекаря ли разговаря за това или с кой?)

gogozarkov
04-19-2011, 07:02
ок самоче и аз неразбрах нещо колко време ти трябва за въстановяване след операцията смисъл след колко време можеш да правиш секс?И какво платихте за дадената операция?