PDA

View Full Version : На горещия стол е machoka.



Страници : [1] 2

bungle
07-07-2008, 18:01
Не знам дали е бил на стола.

Какво е да си модератор в толкова дебилен форум? :D

Saymon90
07-07-2008, 18:05
Е, как не знаеш бе, мацко? Не си ли го питала дали е съгласен? :)

preichetoy
07-07-2008, 18:13
Защо някои хора нарушават правилата безнаказано, а на други едно единствено малко нарушение се зачита :?

1n5ub0rd1na73
07-07-2008, 18:29
Спортуваш ли?
Ако да - какво? Ако не - защо?
Колко езика знаеш? На какво ниво?
Какво харесваш в едно момиче?
Защо имаш такъв дебилен аватар?

Поздрави

Saymon90
07-07-2008, 18:35
Кое е най-ценното нещо за теб?
А какво искаш да постигнеш най-много?
Обичаш ли?

Loshotia
07-07-2008, 18:44
Защо хлапето плаче(на аватара)?
Как следиш нещата във форума?
С кого от форума се познаваш лично?

RoyTheReaper
07-07-2008, 20:02
Доставя ли ти удоволствие модерирането? Защо?

hottie
07-07-2008, 20:03
Kak si? :)

machoka
07-07-2008, 20:28
Хаха, баси почудата ме обзе, като видях ника си в тази тема, какво трябва да правя, да ви отговарям на въпросите?! Колко искрен трябва да бъда :-o

fall_out_girl
07-07-2008, 20:30
На колко си?
Обичаш ли да четеш?
Какво мислиш по въпроса "На къде отива света"?

machoka
07-07-2008, 20:31
Не знам дали е бил на стола.

Какво е да си модератор в толкова дебилен форум? :D

'какво е да си модератор' - каквото и да си потребител, с няколко бутона в повече + вечно да си черната овца и виновен за всичко ;)

Saymon90
07-07-2008, 20:31
Трябва да отговориш на всички въпроси... води се, че трябва да си искрен. Но то кой ли е :)

machoka
07-07-2008, 20:36
Защо някои хора нарушават правилата безнаказано, а на други едно единствено малко нарушение се зачита :?

Посочи ми някой на ЛС, който нарушава правилата безнаказано?! Няма такива.. всички се санкционират спрямо степента на нарушенията, които са направили )

machoka
07-07-2008, 20:41
Спортуваш ли?
Ако да - какво? Ако не - защо?
Колко езика знаеш? На какво ниво?
Какво харесваш в едно момиче?
Защо имаш такъв дебилен аватар?

Поздрави

1. Преди спортувах активно плуване и ски. В тези 2 спорта съм добър, в тенис на маса също съм на доста добро ниво. Отделно съм минал покрай почти всички спортове за по малко, които можете да се сетите - даже и спорта стрелба и фехтовка.

2. Английски на добро ниво

3. Да има характер и да знае какво иска, да е любвеобвилна и искрена и т.н. и т.н... това не е тема за един пост.

4. Винаги съм бил с този аватар и никога няма да го сменя, защото изразява много неща. Символизъм.

machoka
07-07-2008, 20:45
Кое е най-ценното нещо за теб?
А какво искаш да постигнеш най-много?
Обичаш ли?

1. Музиката + отношението между хората
2. Различни неща в личен и професионален план.
3. Обичам разходките сред природата )

Saymon90
07-07-2008, 20:49
Ех, ама си тактичен... :)
Окей, няма да те изтезавам аз.

machoka
07-07-2008, 20:51
Защо хлапето плаче(на аватара)?
Как следиш нещата във форума?
С кого от форума се познаваш лично?

1. Защото е самотно и наранено.
2. С много чете в свободното време
3. Ъ, с много хора, в най-различни отношения.

machoka
07-07-2008, 20:52
Мачок,кога най-после ше се видим за по бира или десет?Обещал си ми още от преди 3 месеца!

Знаеш къде да ме намериш ;) Аз и в момента се наливам )

machoka
07-07-2008, 20:58
Доставя ли ти удоволствие модерирането? Защо?

Стига с това модериране бе хора.. не ми доставя удоволствие, просто някой трябва да контролира нещата тука, дразня се на тесногръди и преднамерени хора и ги ограничавам по общовалидни критерии, които са оповестени в правилата на форума.

machoka
07-07-2008, 21:02
Kak si? :)

Така като ме питаш, вече съм по-добре 8)

RAWRRR
07-07-2008, 21:04
Едно пиленце ми спомена,4е пушиш тънки цигари..защо така,не е ли малко нетипи4но за мъжете?
Хетеросексуален ли си :)?

machoka
07-07-2008, 21:05
На колко си?
Обичаш ли да четеш?
Какво мислиш по въпроса "На къде отива света"?

1. 20
2. да
3. Светът отива натам, от където е тръгнал.

Bolt_f
07-07-2008, 21:06
Svirish na piano?
Ot kolko vreme?Kyde uchish?
Mislish li che si "muzikant" i izobshto za teb kakvo se krie zad tazi duma?
Lubimo proizvedenie?
Rachmaninov... imashe edni Kartini za piano... imam ujasno smyten spomen... sviril?
Do kakva stepen ti se povryshta kogato chuesh nqkoi da "sviri" Fur Elisa?
Muzikalno razvitie v Bylgaria, klasicheska muzika... ima li takova jivotno?
Lubim muzikalen instrument, zashto?
Zashto pianoto e nai-trudniq instrument?
Kakvo svirish v momenta? Chuvstvata ti kym piesite koito svirish?
Chuvstvash li muzikata?
Zashto svirish na piano...?
Kak zapochna vsichko?
Kakvo ti dava muzikata?
A kakvo ti otnema?

Izvinqvam se za latinicata.

machoka
07-07-2008, 21:06
Едно пиленце ми спомена,4е пушиш тънки цигари..защо така,не е ли малко нетипи4но за мъжете?
Хетеросексуален ли си :)?

Пуша от няколко месеца. Тънки пуша, щото са най-леки, ако запаля дебела цигара започва да ми се вие главата, щото пуша отскоро. Освен това е по-стилно. По принцип пуша пурети вечерно време, а наргилето ми е първи приятел 8-)

Напълно 8)

machoka
07-07-2008, 21:24
Svirish na piano?
Ot kolko vreme?Kyde uchish?
Mislish li che si "muzikant" i izobshto za teb kakvo se krie zad tazi duma?
Lubimo proizvedenie?
Rachmaninov... imashe edni Kartini za piano... imam ujasno smyten spomen... sviril?
Do kakva stepen ti se povryshta kogato chuesh nqkoi da "sviri" Fur Elisa?
Muzikalno razvitie v Bylgaria, klasicheska muzika... ima li takova jivotno?
Lubim muzikalen instrument, zashto?
Zashto pianoto e nai-trudniq instrument?
Kakvo svirish v momenta? Chuvstvata ti kym piesite koito svirish?
Chuvstvash li muzikata?
Zashto svirish na piano...?
Kak zapochna vsichko?
Kakvo ti dava muzikata?
A kakvo ti otnema?

Izvinqvam se za latinicata.

1. Пианист съм, да.

2. От детската градина. Завърших музикалното училище в София, в момента съм студент в Консерваторията /Музикалната Академия/.

3. Много са ми любимите произведения, едно от тях можете да видите и чуете в подписа ми. Рахманинов има етюди картини, а 'Картини от една изложба' за пиано са на Мусоргски, не знам дали не се бъркаш. И двете не съм ги свирил, защото предпочитам да интерпретирам Скрябин от руската литература.

4. До мнооого голяма..

5. Има доста голямо развитие на класическата музика в България в последните години, още от първото поколение БГ композитори започва това - около първата световна. Нашите пианисти и цигулари печелят много реномирани конкурси, а много наши оркестри музицират по цял свят. За пример - Светлин Русев, страхотен цигулар, Павлина Доковска, на чиито конкурс съм стипендиант - шеф на катедра пианисти в Манес - това е Консверваторията в Ню Йорк, заедно с Джулиард и т.н. и т.н., много са, наша пианистка скоро спечели конкурса на кралицата на Белгия. Много наши млади таланти учат по цял свят и се съревновават с руснаци и дръпнати по световните подиуми /а техните школи са много по-силни/ - включително и аз.

6. Любими музиканти много.. инструменти - цигулка, чело и кларинет.

7. Пианото е най-труден инструмент, защото е най-виртуозен, свири се с 10 пръста едновременно, понякога на 3, 4 и повече петолиния и т.н. Вярно, че на орган се свири и с крака, но той не е толкова виртуозен.

8. В момента съм в творческа пауза. Завърших миналата година в Академията с Бетовен - Патетична соната, Бетовен - 3 клавирен концерт /който в 10 клас изпълних във Видин с тамошната филхармния по тяхна покана, след конкурс в София, диригент Свилен Симеонов/, Скрябин патетичен етюд и още доста други неща.

9. Чувствам я, разбира се.

10. Защото ми доставя удовлетворение и за да предам чувствата и емоциите си на публиката.

11. Наще ме заводоха при добри преподаватели още преди да започна да ходя.

12. Музиката ми дава всичко, от което имам нужда за да живея.

13. Отнема ми огромна част от личния живот.

Bolt_f
07-07-2008, 21:33
7. Пианото е най-труден инструмент, защото е най-виртуозен, свири се с 10 пръста едновременно, понякога на 3, 4 и повече петолиния и т.н. Вярно, че на орган се свири и с крака, но той не е толкова виртуозен.



A ako tuk kaja, che greshish? :)
Zashtoto vse pak, svireiki na piano izpolzvash dvete si ryce po edin i syshti nachin (fizicheski poglednato). Intonaciqta ti e na lice, edinstvenoto tehnicheski ot koeto se nujdaesh e byrzina na prystite.
Sblyskvala sym se s mnogo pianisti koito sa mi otgovarqli po nachina po koito ti go napravi, no sym dalech nesyglasna. Syvsem malko sa pianistite, koito sa me nakarali da se razchuvstvam (haha, kolko jenski zvuchi) svireiki tochno zashtoto pianoto e edin... prost i v syshtoto vreme ujasno slojen instrument. Trudno e da pravish Muzika na piano. Tam nqma vibrato, nqma gi vsichki shtrihi koito izpolzvat strunnite instrumenti naprimer. Edna cigulka moje da te pobyrka s nachina po koito cigularqt sviri na neq prosto zaradi samiq zvuk, koito toi samiq vadi. Ujasno trudno e edin pianist da nameri sobstveniq si stil i zvuk, zashtoto pianata ne sa tolkova razlichni kolkoto drugite instrumenti. A az gresha li?

machoka
07-07-2008, 21:47
Ще се съглася с теб, и едновременно ще те опровергая.

Принципно няма най-сложен, но пианото се отличава от всички останали с едно нещо, но то е от изключително важност. Само пианото е инструмента, за който се казва че замества и звучи като цял оркестър - и знаеш ли защо.. защото може да провежда едновременно няколко мелодични линии. Това никой не го може - едновременно на пианото могат да звучат чело, цигулки и флейти. Многопластов инструмент. Това е, което го отличава от всички останали.

Seducti0n
07-07-2008, 21:51
Изброй всички положителни неща, които ти е дал/на които те е научил този форум. :)
Айде сега и отрицателните за баланс. :-D
С какво се отрояваш от останалите?
Как точно виждаш бъдещето си в професионален план след завършване на консераторията?
Либерален ли си и ако да, има ли нещо, което по никакъв начин не можеш да приемеш, поради една или друга причина?

Айде, чакам отговор. :-D

machoka
07-07-2008, 21:56
Изброй всички положителни неща, които ти е дал/на които те е научил този форум. :)
Айде сега и отрицателните за баланс. :-D
С какво се отрояваш от останалите?
Как точно виждаш бъдещето си н професионален план след завършване на консераторията?
Либерален ли си и ако да, има ли нещо, което по никакъв начин не можеш да приемеш, поради една или друга причина?

Айде, чакам отговор. :-D

Форума на нищо не ме научил, нито пък обратното - да ми е повлиял отрицателно по някакъв начин. Това не е част от живота ми или нещо по-специално от хоби, даже не е и хоби.

От останалите се отличавам със стил и красота 8) 8-)

Бъдещето в професионален план още не мога да ти кажа на тоя етап по няколко причини, които са дълги за обянсние, а и не вълнуват по никакъв начин широката публика.

Напълно либерален съм, не мога да приема расизма поради тази причина. Има и други, като например жените да се държат като пропаднали мъже.

Jesus
07-07-2008, 22:02
Малко глупав въпрос, но ти си човек на изкуството и ще ти го задам. Според теб коя е най-великата песен на всички времена.
А забравих да те питам и друго. Какво ти е мнението за чалгата ?

hottie
07-07-2008, 22:03
Ехеее пиано. Не бих предположила. Страхотно. И аз свирих, но спрях преди вече доста време..за съжаление.

Защо пиано? Откъде тръгна всичко?
Къде искаш да пътуваш и защо там?
Лято или зима?
Какво искаш да правиш в следващите няколко часа?

Seducti0n
07-07-2008, 22:10
Е самият факт, че му отделяш от времето си, по някакъв начин, не го ли прави част от живота ти, дори и това, с което се занимаваш тук да не е значимо...? :-o

machoka
07-07-2008, 22:11
Малко глупав въпрос, но ти си човек на изкуството и ще ти го задам. Според теб коя е най-великата песен на всички времена.
А забравих да те питам и друго. Какво ти е мнението за чалгата ?

Няма 'най' в тоя 'бранш'.. като цяло не обичам квалификациите тип 'общ знаменател'.. има толкова много рок, метъл, реге и всяяяякакви други стилове парчета, че е невъзможно дори топ 100 да се направи, камо ли топ 1.

Чалгата?! Печеливш бизнес за предприемчиви хора като Митьо Пайнера, трохите, но и славата остават за певиците. Знаеш кавко искаш масата - даваш му го - и те доволни, и ти богат.
С едни приятели сега правим чалга - кючек.. много голяма мазнотия, но е забавно. Има и добри попадения в тоя жанр, все пак не мога да не го отбележа.

preichetoy
07-07-2008, 22:14
Защо някои хора нарушават правилата безнаказано, а на други едно единствено малко нарушение се зачита :?

Посочи ми някой на ЛС, който нарушава правилата безнаказано?! Няма такива.. всички се санкционират спрямо степента на нарушенията, които са направили )
Лъжа!

Seducti0n
07-07-2008, 22:14
Любима чалга песен или айде да кажем поп-фолк, тъй като като ми кажеш чалга и все кючеци напират в съзнанието ми. :-D

machoka
07-07-2008, 22:18
Ехеее пиано. Не бих предположила. Страхотно. И аз свирих, но спрях преди вече доста време..за съжаление.

Защо пиано? Откъде тръгна всичко?
Къде искаш да пътуваш и защо там?
Лято или зима?
Какво искаш да правиш в следващите няколко часа?

По-нагоре отговорих 'как започна всичко' - заведоха ме нашите при добри педагози още в детската градина, разбра се че имам слух и от там нататък се завъртя колелото и това се превърна в начин на живот.

2. Имам си една 'мечта' и тя е да ида на Бора-Бора - група островчета близо до о. Таити.. От България се хваща полет - с преспиване една вечер в Париж, на сутринта полет до Таити - а от там с малък самолет или корабче до Бора-Бора.. искам да спя точно там, където ще видите на картинката:
http://www.totalwallpapers.com/nature/wallpapers/bora-bora-island-tahiti-french-polynesia.jpg
http://www.weddings-abroad.com/images/borabora_lemeridien_waterbungalow_01.jpg
http://wallpapers.free-review.net/wallpapers/63/Hotel_Bora_Bora.jpg
.. и въобще напишете Bora Bora в google images и разглеждайте на воля какъв рай е там.

3. Лято.

4. В следващите няколко час искам да правя ъъъ, секс?! 8-) За жалост ще си вися на компа по работа и задължение до 8 сутринта, нищо, една вечер без спамери във форума 8)

Bolt_f
07-07-2008, 22:19
Ще се съглася с теб, и едновременно ще те опровергая.

Принципно няма най-сложен, но пианото се отличава от всички останали с едно нещо, но то е от изключително важност. Само пианото е инструмента, за който се казва че замества и звучи като цял оркестър - и знаеш ли защо.. защото може да провежда едновременно няколко мелодични линии. Това никой не го може - едновременно на пианото могат да звучат чело, цигулки и флейти. Многопластов инструмент. Това е, което го отличава от всички останали.

Pianoto moje da izsviri partiite na vsichki instrumenti ednovremenno, no nikoga ne bi moglo da zameni zvucheneto na absolutno nikoi ot tqh... i sqkash nikoga da napravi nqkoq melodiq tolkova krasiva i chuvstvena kakto edin strunen instrument bi mogyl. Ima golqma razlika :) Liniite, primerno pri Bach, v piesite za piano za izrazeni po-qsno, no tova ne znachi che ne syshtestvuvat v strunnite instrumenti... tova che melodiite ne sa izvireni po edno i syhto vreme ne znachi che gi nqma. Sys sigurno si slushal suitite za chelo hilqdi pyti taka che nqma nujda da obqsnqvam.
A pyk neshtoto koeto nai- haresvam za pianoto e che v povecheto piesi ne se nujdae ot akompaniment. :)

No, da, syglasna sym, che nqma Nai-truden instrument. Prosto ne sym se izrazila pravilno ot samoto nachalo :)


Ako ima piesa koqto nai-mnogo ot vsichko bi iskal da svirish sega, tq e... ?

machoka
07-07-2008, 22:19
Е самият факт, че му отделяш от времето си, по някакъв начин, не го ли прави част от живота ти, дори и това, с което се занимаваш тук да не е значимо...? :-o

Нищо вирутално не е част от живота ми, имам си прекалено ангажирано ежедневие ;)

hottie
07-07-2008, 22:22
Да, но защо точно пиано? :oops:

Bolt_f
07-07-2008, 22:23
Да, но защо точно пиано? :oops: Me nako pitash, povecheto muzikanti ot tam pochvat. Roditelite nqmat mnogo vyobrajenie 8-)

machoka
07-07-2008, 22:24
Ako ima piesa koqto nai-mnogo ot vsichko bi iskal da svirish sega, tq e... ?

Можем много да спорим за пианото, но именно качеството да провежда няколко мелодически линии го прави:
1. Много сложно като техническо изпълнение и музициране
2. Единствен и неповторим 8)

Вдигнал съм мерник на Чайковски - първи концерт и Шопен - първи, евентуално Рахманинов втори - но той е на заден план. Това са трите произведения, които са сред топ 10 на най-трудно изпълнимите. ГОляма хапка са, още не се чувствам достатъчно готов психически за това, но ще му дойде времето скоро.

Jesus
07-07-2008, 22:24
Любима чалга песен или айде да кажем поп-фолк, тъй като като ми кажеш чалга и все кючеци напират в съзнанието ми. :-D
Е как коя Ванеса-Купони :D :D :D песен с по пропаднал текст няма.
И на мен ми е интересно един интелектуалец и ценител на изкуството дали има любима песен от този жанр.

jony
07-07-2008, 22:25
как започна във форума? Т.е. направо като модератор или преди си бил и прост потребител. От самото начало ли си с този аватар?
каква бира пиеш най-често?
Ако имаше 1 милион долара и трябва да ги похарчиш за 1 ден, какво би си купил? (изключваме отговора "пиано") :)

07-07-2008, 22:25
Ще се съглася с теб, и едновременно ще те опровергая.

Принципно няма най-сложен, но пианото се отличава от всички останали с едно нещо, но то е от изключително важност. Само пианото е инструмента, за който се казва че замества и звучи като цял оркестър - и знаеш ли защо.. защото може да провежда едновременно няколко мелодични линии. Това никой не го може - едновременно на пианото могат да звучат чело, цигулки и флейти. Многопластов инструмент. Това е, което го отличава от всички останали.

Pianoto moje da izsviri partiite na vsichki instrumenti ednovremenno, no nikoga ne bi moglo da zameni zvucheneto na absolutno nikoi ot tqh... i sqkash nikoga da napravi nqkoq melodiq tolkova krasiva i chuvstvena kakto edin strunen instrument bi mogyl. Ima golqma razlika :) Liniite, primerno pri Bach, v piesite za piano za izrazeni po-qsno, no tova ne znachi che ne syshtestvuvat v strunnite instrumenti... tova che melodiite ne sa izvireni po edno i syhto vreme ne znachi che gi nqma. Sys sigurno si slushal suitite za chelo hilqdi pyti taka che nqma nujda da obqsnqvam.
A pyk neshtoto koeto nai- haresvam za pianoto e che v povecheto piesi ne se nujdae ot akompaniment. :)

No, da, syglasna sym, che nqma Nai-truden instrument. Prosto ne sym se izrazila pravilno ot samoto nachalo :)


Ako ima piesa koqto nai-mnogo ot vsichko bi iskal da svirish sega, tq e... ?
Т'ва ми звучи като една теорема по математика :
Всико може да се построй с линия(без оразмеряване) и пергел, но всичко построено с линия и пергел, може да се построй и само с пергел! :lol: :lol: :lol:

machoka
07-07-2008, 22:26
Да, но защо точно пиано? :oops:

и отговор:


Me nako pitash, povecheto muzikanti ot tam pochvat. Roditelite nqmat mnogo vyobrajenie

т.е. - така са ме тласнали като малък, за което към днешна дата малко съжалявам - цигулката е прекрасен инстурмент, а с нея реализацията ти е сигурна, с мннооооого добро заплащане. Но никога няма да се откажа от пианото, разбира се.

vodolei4e_m
07-07-2008, 22:31
Ima6 li si priqtelka? Ako da muzikantka li e i otdelq6 li i dostaty4no vreme? Kak se kazva6? koga si roden(dd/mm/gggg)? 8-)

machoka
07-07-2008, 22:36
Любима чалга песен или айде да кажем поп-фолк, тъй като като ми кажеш чалга и все кючеци напират в съзнанието ми. :-D
Е как коя Ванеса-Купони :D :D :D песен с по пропаднал текст няма.
И на мен ми е интересно един интелектуалец и ценител на изкуството дали има любима песен от този жанр.

Има една много хубава, която е кавър - на Нелина и Иво Гяуров - живея за теб - страхотни гласове имат и двамата..

И сега дами и господа, THE BEST - Сашо Роман - Цвете мое:
http://www.data.bg/f.php?fid=15209521
Това за мен е най-великото парче в цялата ера на поп-фолка, а Сашо Роман - най-добрия изпълнител на всички времена 8-)
А ако става въпрос за беснеене - Сашо Роман - Ой! Сашко хаха
http://www.data.bg/f.php?fid=16932424
E на тая песен грача с пълно гърло хаха

Абе Сашо Роман - това в човек, който пее с душа, има уникален тембър и всички песни са му хитове ) Харесвам хората, които се раздават в изкуството, независимо какво е то.

Briseis
07-07-2008, 22:37
А можеш ли да свириш на друг инструмент, поне малко?
Композираш ли?
"Музикант къща не храни"?
Сам ли живееш или с вашите?

Seducti0n
07-07-2008, 22:40
Ооо, доста добре си се ориентирал към островчетата-велико е.
Иначе браво за песничката-Цвете мое, обожавам я. =D> :smt007

machoka
07-07-2008, 22:49
как започна във форума? Т.е. направо като модератор или преди си бил и прост потребител. От самото начало ли си с този аватар?
каква бира пиеш най-често?
Ако имаше 1 милион долара и трябва да ги похарчиш за 1 ден, какво би си купил? (изключваме отговора "пиано") :)

Прост потребител не съм бил, бил съм само потребител... 8-)
Около 2 месеца, после получих предложение да стана модератор, не познавах никой от колеткива - даже напротив.. един път ме беше модерирала BABY_SEXY_GIRL - и много и се ядосах и я нахраних в едно ЛС, а тя съвсем човешки ми обясни защо го е направила... хахаха..

Пия всякаква бира без изключение - не намирам разлики.

Бих си купил Mercedes SLR McLaren ))

Pliok0019
07-07-2008, 22:49
Имаш ли си приятелка?

Какво цениш най-много в живота?

Религиозен ли си?

Едит: Леле каква правописна грешка... :D

machoka
07-07-2008, 22:50
Ima6 li si priqtelka? Ako da muzikantka li e i otdelq6 li i dostaty4no vreme? Kak se kazva6? koga si roden(dd/mm/gggg)? 8-)

От тези въпроси ще ти отговора само, че се казвам Васко, приятно ми е ;)

xaxa
07-07-2008, 22:51
machoka 6te mi v1rnete li tqnko :)

machoka
07-07-2008, 22:56
А можеш ли да свириш на друг инструмент, поне малко?
Композираш ли?
"Музикант къща не храни"?
Сам ли живееш или с вашите?

1. На друг инструмент не мога да свиря.

2.Пиша музика, да. Имам написана музика към една театрална постановка - куклена, за деца.. играеше се в Ателие 33 в Красна поляна, беше голям фън по писането и после по записването на траковете. Иначе в момента имам идея и главна тема за, надявам се страхотха хихи поп балада.. трябва ми женски вокал - някоя дама да е навита? ))
Писал съм и класическа музика, най-мащабното е първа част на цигулков концерт - говоря за цяла партитура.

3. В България - да. По света няма нищо общо. Плюс това, понятието е малко общо - музикант може и тука да храни къща, и то доста добре - но не и от хонорари от концертни изяви.

4. Не е важно.

Bolt_f
07-07-2008, 23:19
a da te vidim na snimka bi li se smetnalo za vypros?

Bolt_f
07-07-2008, 23:25
мачока свои снимки не дава,май го е страх от нещо...не знам.
обаче е средно висок,кльощав и в лицето прилича малко на Сидеров...не се ебавам! 8-)

Togava, Machok, kak bi se opisal s nqkolko izrecheniq? Ne samo vynshnostta si...

machoka
07-07-2008, 23:28
Имаш ли си приятелка?

Какво цениш най-много в живота?

Религьозен ли си?

2. Много неща, не е едно

3. Не.

machoka
07-07-2008, 23:28
machoka 6te mi v1rnete li tqnko :)

не

machoka
07-07-2008, 23:29
що си против насилието ?
да не би като малък
да си ставал негова жертва ?

Щото както каза Sam - в наше време нещата не се решават с факли и лопати.

Не съм ставал жертва на никакво насилие.

w0sh
07-07-2008, 23:30
Защо още не съм баннат? До тук имах вече 2-3 предупреждения.

machoka
07-07-2008, 23:33
мачока свои снимки не дава,май го е страх от нещо...не знам.
обаче е средно висок,кльощав и в лицето прилича малко на Сидеров...не се ебавам! 8-)

Togava, Machok, kak bi se opisal s nqkolko izrecheniq? Ne samo vynshnostta si...

носа ми е крив, леко съм кривоглед, гърбав, космат доволно .. нещо такова.

Като 'вътрешност' не мога да се опиша, би било прекалено самохвално 8)

machoka
07-07-2008, 23:33
Защо още не съм баннат? До тук имах вече 2-3 предупреждения.

Пропуснали сме те явно, лесно поправима е тая грешка.

Bolt_f
07-07-2008, 23:35
Koe e lubimoto ti proizvedenie napisano za strunen instrument? :)

What about some oldschool death metal? :D

machoka
07-07-2008, 23:41
Koe e lubimoto ti proizvedenie napisano za strunen instrument? :)

What about some oldschool death metal? :D

Много са бре, хора.. така като започнете 'любимо'.. има едни ужасно трудни сонати на Изае за соло цигулка, иначе Паганини - Кампанела, Бах - сюитите, Елгар концерта за чело, от по-съвременните - Main Theme от саундтрака на Списъка на шиндлер:

СПЕЦИАЛЕН ПОЗДРАВ:
http://www.data.bg/f.php?fid=21413453

Bolt_f
07-07-2008, 23:54
СПЕЦИАЛЕН ПОЗДРАВ:
http://www.data.bg/f.php?fid=21413453


Aaa, ne moga da si vidq pozdrava. Daleche sym ot Bylgariq, za jalost :)

machoka
07-08-2008, 00:01
^^ не се интересувам от футбол )) Гледам само финали на европейско и световно първенства.

Bolt_f - прати ми скайпа си или пощата на ЛС някой път, ако искаш за да ти пратя - иначе Main Theme на Schindler's List - навсякъде я има )

Не си падам по метъл, особено ако е дет ;)

w0sh
07-08-2008, 00:02
^^ не се интересувам от футбол )) Гледам само финали на европейско и световно първенства.

От кой спорт се интересуваш тогава?
И кой ти е фаворит в този спорт?

machoka
07-08-2008, 00:03
Не се интересува до толкова от никой спорт, че да съм зарибен от резултати, да имам кумири-фаворити и такива )

Deadlock
07-08-2008, 00:07
Книги? (:

machoka
07-08-2008, 00:10
Отдавна не съм чел стойностна, световна литература. Просто имам прекалено много да чета такава на професионална тематика - Проблеми на оркестрацията, инструментознание, хармония, полифония и други такива. Извън тези - последните бяха 'Философският Ерос' (Платонови диалози + анализ) и 'По пътя на Галилей' на Хосе Ортега-и-Гасет.

Иначе чета доста музикална литература, защото теоритичен факултет в академията не се взима лесно.

Saymon90
07-08-2008, 06:43
Според теб отличаваш ли се от тези, които те обкръжават?
С какво?

DjBaloon
07-08-2008, 07:50
И аз да задам няколко въпросчета тук:
Взимаш ли прибързани решения?
Признаваш ли грешките си?
Какъв тип човек си-емоционален,спокоен,безгри жен и т.н.т
В личнитети приоритети професионалното развитие на кое място е?

machoka
07-08-2008, 11:29
Според теб отличаваш ли се от тези, които те обкръжават?
С какво?

Не се отличавам. Всеки е избрал по кой път да поеме и си следва неговата си пътечка на развитие. Отличавам се само от тези, които витаят в нищото все още /визирам хората над 18/, които не са решили какво ще правят с живота си.

machoka
07-08-2008, 11:31
И аз да задам няколко въпросчета тук:
Взимаш ли прибързани решения?
Признаваш ли грешките си?
Какъв тип човек си-емоционален,спокоен,безгри жен и т.н.т
В личнитети приоритети професионалното развитие на кое място е?

1. Ако 'спонтанни' влиза в тази графа - всичките ми са такива.
2. В повечето случаи - да. Ама май не във всички.
3. Емоционален и крайно уравновесен като личност. Няма нещо на тоя свят, което 'може да ме изкара извън нерви'.
4. Не мога да отговоря - личен и професионален живот са тясно свързани при мен, едното не може без другото.

Seducti0n
07-08-2008, 11:48
Нещата, които те карат да се усмихваш са...?

machoka
07-08-2008, 11:50
Нещата, които те карат да се усмихваш са...?

Приятно, позитивно настроено и лъчезарно момиче по улиците.. или всички от темата за снимките :smt003

MusicIsTheKey
07-08-2008, 11:50
Доверчив човек ли си?

machoka
07-08-2008, 11:52
Доверчив човек ли си?

По-скоро да, но не в смисъла на наивен. Но недостатъкът или качеството, в зависимост от конкретния случай, да се съмнявам компенсира отчасти доверчивостта. :)

Seducti0n
07-08-2008, 12:16
Най-голямата саможертва, която си правил до този момент.
В какво се изразява тя и имало ли е смисъл от нея?

Ice_Queen_
07-08-2008, 12:22
Каква кола викаш караше ? ;)
И по дяволите,не ти ли писна да си мод тук..

machoka
07-08-2008, 12:54
Най-голямата саможертва, която си правил до този момент.
В какво се изразява тя и имало ли е смисъл от нея?

Нямало е големи 'саможертви' и мелодраматични обрати в живота ми :-D

Единствено това, че както споменах заради заетостта си, доста неща в личния живот остават на заден план, но всичко е в границите на нормалното.

machoka
07-08-2008, 12:55
Каква кола викаш караше ? ;)
И по дяволите,не ти ли писна да си мод тук..

Опел Астра карам, по-точно не слизам от нея )

Писнало ми е отдавна да модерирам, но тук по-скоро играя ролята на цензор само когато се наложи, не модерирам чаак толкова много.

Seducti0n
07-08-2008, 13:03
Ммм, ясно.Норламно е да няма пълен баланс, винаги едното ще е за сметка на другото, важното е превеса който заема да не твърде явен.
Иначе, имал ли си някога проблеми със закона, дребни нарушения, ала-бала? 8-)

machoka
07-08-2008, 14:28
Нямал съм проблем със закона.

Е, покривал съм се от патрулка през нощта, щото с френдове пиянствахме и пушихме забранени субстанции по кварталните градинки, ама нищо повече :D

Christ
07-08-2008, 15:41
Не само пияното може да се ползва като много инструменти. ;)

http://youtube.com/watch?v=Ddn4MGaS3N4

^^

ScionOfStorm
07-08-2008, 16:15
Кажи сега колко приблизително мацки и мацковци си бананизирал ;р?

machoka
07-08-2008, 16:53
Не само пияното може да се ползва като много инструменти. ;)

http://youtube.com/watch?v=Ddn4MGaS3N4

^^

Дам, дам.. Аугъст Ръш... е, далече си от това, което говорих - но и това е много добро попадение )

ScionOfStorm - не можеш да смяташ до толкова ))

shivacheva
07-08-2008, 17:03
Само да попитам-нали за тази кола става въпрос?...
http://prikachi.com/files/230775a.jpg
И...ще ти стигне ли 1 милион за нея? :)

machoka
07-08-2008, 17:18
Само да попитам-нали за тази кола става въпрос?...
http://prikachi.com/files/230775a.jpg
И...ще ти стигне ли 1 милион за нея? :)

точно това е сладурчето.. един милион ще стигнат да си я купя и да я покарам... 2-3 месеца )

shivacheva
07-08-2008, 17:30
Добър избор...хич не е лоша,бих ти завидяла ако те видя с нея... :wink:

Seducti0n
07-08-2008, 17:55
Хаха да за това нарушение си ми разправял, е и хубаво е, че няма други.. 8-)

Най-големия успех, който си постигнал до този момент? :)

Christ
07-08-2008, 18:07
Не само пияното може да се ползва като много инструменти. ;)

http://youtube.com/watch?v=Ddn4MGaS3N4

^^

Дам, дам.. Аугъст Ръш... е, далече си от това, което говорих - но и това е много добро попадение )

ScionOfStorm - не можеш да смяташ до толкова ))

Е, той сционе може да смята до... 5-6 най-много. :-D

ScionOfStorm
07-08-2008, 18:19
така си е, прости сме, явно O_o

От кога си админ в сайта, вей дъ бай?

Jesus
07-08-2008, 19:02
Вече мислиш ли кой ще е следващ на стола ? Ако неможеш да решиш, аз имам едно момиче предвид . :D Айде на бас на по едина каса бекс че неможеш да се сетиш за кой става дума :)

Jeuelle
07-08-2008, 20:46
Банален въпрос , на който съм почти сигурна , че няма да ти се иска да отговориш , НО :

Не мислиш ли , че е редно да пуснеш поне една снимка.
В крайна сметка си част от модераторски екип ( не си съвсем обикновен потребител) и би следвало да знаем и как изглеждаш ( за вътрешните ти качества изчетох 7 страници ).
Всеки е пускал ...
Едва ли се притесняваш от критики...


8)

Mementomori
07-08-2008, 23:04
Подкрепям Jeuelle,ще видим тогава кой колко малък изглежда...... :razz:

machoka
07-09-2008, 01:16
Хаха да за това нарушение си ми разправял, е и хубаво е, че няма други.. 8-)

Най-големия успех, който си постигнал до този момент? :)

Успявам да живея в пълна хармония със себе си :) Ти си разтълкувай какво точно означава това. Малко хора могат да се похвалят с такава нагласа и към себе си, и към света.

machoka
07-09-2008, 01:16
така си е, прости сме, явно O_o

От кога си админ в сайта, вей дъ бай?

Кой те излъга, че съм админ, нали виждаш какво ми пише под ника 8)

machoka
07-09-2008, 01:17
Вече мислиш ли кой ще е следващ на стола ? Ако неможеш да решиш, аз имам едно момиче предвид . :D Айде на бас на по едина каса бекс че неможеш да се сетиш за кой става дума :)

Това кога трябва да го кажа кой ще е следващия и да започне той да отговаря? :) Ще имам предвид предложението ти, но и друго ми се върти в главата :)

Seducti0n
07-09-2008, 01:20
Хаха да за това нарушение си ми разправял, е и хубаво е, че няма други.. 8-)

Най-големия успех, който си постигнал до този момент? :)

Успявам да живея в пълна хармония със себе си :) Ти си разтълкувай какво точно означава това. Малко хора могат да се похвалят с такава нагласа и към себе си, и към света.

Знам, знам.
Може би имаш предвид,че си цениш труда и всяко едно нещо ти носи удоволетвореие, колкото и малка да е значимостта му. :)

machoka
07-09-2008, 01:20
Банален въпрос , на който съм почти сигурна , че няма да ти се иска да отговориш , НО :

Не мислиш ли , че е редно да пуснеш поне една снимка.
В крайна сметка си част от модераторски екип ( не си съвсем обикновен потребител) и би следвало да знаем и как изглеждаш ( за вътрешните ти качества изчетох 7 страници ).
Всеки е пускал ...
Едва ли се притесняваш от критики...


8)

Това, че съм модератор няма нищо общо със снимките ми) Що се отнася до форума - важно е какво пиша и правя, не как изглеждам външно. За останалото - който е от София, има GSM предполагам, точно под профила ми има едно бутонче ЛС :) :-o

sh3_1s_7h3_0n3
07-09-2008, 10:12
Топ5 на нещата, които искаш да имаш и които искаш да направиш/постигнеш. ;)

fall_out_girl
07-09-2008, 11:03
Какво ти е мнението за Гейовете?
Какво предпочиташ:Дъщеря проститутка или син гей?

cherinka
07-09-2008, 11:09
Подреждаш ли си слиповете по цветове и големина, и ако не, то защо, подяволите, не го правиш!!?

machoka
07-09-2008, 11:18
Топ5 на нещата, които искаш да имаш и които искаш да направиш/постигнеш. ;)

1. Искам да съм много свеж и готин..ъ, това вече съм го постигнал сори :oops: ..
2. Желая да упражнявам властта на американският президент.. е добре де, да ми поверят само външното разузнаване /CIA разбирайте/
3. Искам да се усъвършенствам професионално, но далеч повече в личен план.
4. Искам да имам приятели и приятелка до мен, заради които да си заслужава да се будя сутрин.
5. Mercedes CLRRRRR, или поне няколко кръгчета на писта ;PpP~

machoka
07-09-2008, 11:22
Какво ти е мнението за Гейовете?
Какво предпочиташ:Дъщеря проститутка или син гей?

1. 'Не одобрявам мнението ти, но съм готов да умра за да го отстоявам'.
2. Предпочитам смислените въпроси, а не тези които се вписват в графата 'олигофренски буламач'.

machoka
07-09-2008, 11:27
Подреждаш ли си слиповете по цветове и големина, и ако не, то защо, подяволите, не го правиш!!?

Виждам, че имаш желание да дойдеш да ми помогнеш с това, но не съм толкова лесен, момиче! Първо трябв да ме изведеш на вечеря :-o

hottie
07-09-2008, 11:33
Вече мислиш ли кой ще е следващ на стола ? Ако неможеш да решиш, аз имам едно момиче предвид . :D Айде на бас на по едина каса бекс че неможеш да се сетиш за кой става дума :)

Това кога трябва да го кажа кой ще е следващия и да започне той да отговаря? :) Ще имам предвид предложението ти, но и друго ми се върти в главата :)

Ако е момичето, за което си мисля не е подходящо за тази позиция ;)

hottie
07-09-2008, 11:35
Коя ти е любимата напитка?(бзалкохолна и алкохолна).
Без какво не можеш да излезеш от вкъщи?
Любима книга?
Любим филм?
Какъв си бил като малък?

machoka
07-09-2008, 11:45
Коя ти е любимата напитка?(бзалкохолна и алкохолна).
Без какво не можеш да излезеш от вкъщи?
Любима книга?
Любим филм?
Какъв си бил като малък?

Чудя се как да отбивам вече въпроси, започващи с 'Любима/о/и...'

1. Алкохол пия само 2 вида - вино и бира, на корем. Друго не близвам. Безалкохолни - на нощна смяна пия по 2л питбул.

2. Без GSM и колата /и презервативи/. Вече съм напълно зависим от тях) :oops: :-D
3. Няма
4. Амадеус, Аугъст Ръш и още много
5. Уф, тук мога да пиша с години, ако трябва да ти отговоря сериозно. Главно - бях с ясно разграфено ежедневие по часове и много дисциплиниран заради това - 7 часа свирене /в ненатоварен график - преди концерти, конкурси и други е било по 10/, яко спорт, вечер след 20:00 се интегрирах в социалната среда на квартала - разбирай жмички, футбол, дребни хулигански прояви )) Имах незабравимо детство, което освен страхотни мигове и дълги приятелства ме обогати и житейски.

cherinka
07-09-2008, 12:10
Свинско, телешко или агнешко месо?
Или и трите?

Падаш ли си въобще по аслъ мазните храни..
Относно свинското и телешкото и агнешкото имам предвид средно до много тлъсто.

sh3_1s_7h3_0n3
07-09-2008, 12:39
Какво НЕ би направил за приятел?
А какво може да те нарани много?
или да те обиди жестоко? :)
На самотен остров кои са единствените 3 неща, които би взел със себе си? gsm, кола и презервативи? :D

machoka
07-09-2008, 13:13
Свинско, телешко или агнешко месо?
Или и трите?

Падаш ли си въобще по аслъ мазните храни..
Относно свинското и телешкото и агнешкото имам предвид средно до много тлъсто.

Ям абсолютно всичко без копър и магданоз. Месо - на килограм. McDonald's и китайско - също на килограм. Голям чревеугодник съм ))

Seducti0n
07-09-2008, 13:15
А форнетите?! :-D

Въпрос-Най-голямата грешка, която си направил до сега?

xaxa
07-09-2008, 13:16
machoka 6te mi v1rnete li tqnko :)

не
:lol:

machoka
07-09-2008, 13:37
Какво НЕ би направил за приятел?
А какво може да те нарани много?
или да те обиди жестоко? :)
На самотен остров кои са единствените 3 неща, които би взел със себе си? gsm, кола и презервативи? :D

1. Не бих наранил /'предал'/ друг приятел )
2. Изневяра, някой да ми каже че прическата ми не струва :o
3. Момиче /моля, да не се счита че гледам на момичетата като на предмети хахаха/ ; голяма кърпа и одеало..

Кърпата ми е, защото ще лежим по цяла вечер на пясъка отправили поглед към звездите и единствени те ще бъдат свидетели на нашия свещен съюз. Когато ни натежат клепачите, ще я завия с одеалото за да не и стане хладно от сутрешния бриз, ще и дам най-топлата целувка на която съм способен, ще и пожелая да спи добре и ще я гушна за да и е по-удобно, и така вплетените ни тела заедно ще посрещнат изгрева.

Seducti0n
07-09-2008, 13:50
Голям романтик се оказа, брей-брей. :smt003

sh3_1s_7h3_0n3
07-09-2008, 14:02
мани-мани. Тихите води са най-дълбоки. Май само се прави на строг по форумите.. http://www.ue-varna.info/images/smilies/ranting.gif ^^

А ако на този остров не си за ден-два, а за мнооого повече време? :)

f.a.k.e.
07-09-2008, 14:08
Кой ще сложиш на стола? :)

cherinka
07-09-2008, 14:15
Пушил ли си чай?

machoka
07-09-2008, 15:57
А форнетите?! :-D

Въпрос-Най-голямата грешка, която си направил до сега?

Форнитите малко над половин кило с шунка и кашкавал за нищо ги нямам :oops:

machoka
07-09-2008, 15:57
мани-мани. Тихите води са най-дълбоки. Май само се прави на строг по форумите.. http://www.ue-varna.info/images/smilies/ranting.gif ^^

А ако на този остров не си за ден-два, а за мнооого повече време? :)

Това мога да го правя цял живот )

machoka
07-09-2008, 15:58
Кой ще сложиш на стола? :)

Не знам )


Пушил ли си чай?

Да, в лула.

akinom
07-09-2008, 16:01
4ovek bez rabota si ti :?

Saymon90
07-09-2008, 16:05
Нали си по класическата музика :) Препоръчай ми нещо меланхолично с цигулка :Р

GetNasty
07-09-2008, 16:10
Форумът за теб е работа или удоволствие?
На колко си години?
Как се казваш?
Обвързан ли си? :-D
Какво образование имаш?
В какво вярваш?
Чел ли си история на философията от Уил Дюкан?
Обичаш ли да дъвчиш дъвка?
Колко пломби имаш?
Как да си сложа снимка на подпис? :D
Слушаш ли чалга и какво мислиш за самия стил?
Какво мислиш за интернет запознанствата?

ЗАсега е това. Чао. :)

Seducti0n
07-09-2008, 16:14
Хъх и аз много ги тачех фурнетите през зимата, но ми омръзнаха и вече не ги папам. :-D

Чувстваш ли се готов за създаването та семейство, деца? :-o

machoka
07-09-2008, 18:09
Нали си по класическата музика :) Препоръчай ми нещо меланхолично с цигулка :Р

Чуй поздрава, който направих преди няколко страници )


Чувстваш ли се готов за създаването та семейство, деца?

Не, че не съм мислил чисто теоритично по този въпрос. На практика мога да се справя, но определено не е това възрастта, на която бих искал да го направя. Мисля, че всички ще се съгласим, че сме още млади и едвам можем да се грижим за себе си, камо ли за други около нас.

Seducti0n
07-09-2008, 18:13
Питам те, защото постоянно водим спорове с баща ми, относно възрастта на която той се оженил и аз съм се родила.Нямал е навършени 22, сега да не си помислете, че сватбата е била належаща-напротив, тъкмо обратното.Първо са се венчали, после съм станала аз. :oops: И аз все го майтапя, че му е било рано, че не си е изживял младините, но той не е на това мнение, ама нали е бил малък и глупав и мама го е излъгала/тя е по-голяма/ и така :-D

Най-романтичната ситуация, в която някога си попадал е? :)

machoka
07-09-2008, 18:14
Форумът за теб е работа или удоволствие?
На колко си години?
Как се казваш?
Обвързан ли си? :-D
Какво образование имаш?
В какво вярваш?
Чел ли си история на философията от Уил Дюкан?
Обичаш ли да дъвчиш дъвка?
Колко пломби имаш?
Как да си сложа снимка на подпис? :D
Слушаш ли чалга и какво мислиш за самия стил?
Какво мислиш за интернет запознанствата?

ЗАсега е това. Чао. :)

На останалите въпроси отговорих вече по-рано в темата.
1. Не съм чел тази философия, но ще се радвам да ми разясниш в какво се състои :)
2. Да - орбит диня
3. Една май, или 2... не помня
4. Порови се в раздела за Въпроси и Предложения към екипа и ще разбереш.
5. Не съм против, стига всеки да си поема отговорност за последствията. Много щастливи двойки са се събрали от интернет запознанство. Също така, много хора със специфични предпочитания в секса се намират помежду си.

machoka
07-09-2008, 18:18
Питам те, защото постоянно водим спорове с баща ми, относно възрастта на която той се оженил и аз съм се родила.Нямал е навършени 22, сега да не си помислете, че сватбата е била належаща-напротив, тъкмо обратното.Първо са се венчали, после съм станала аз. :oops: И аз все го майтапя, че му е било рано, че не си е изживял младините, но той не е на това мнение, ама нали е бил малък и глупав и мама го е излъгала/тя е по-голяма/ и така :-D

Най-романтичната ситуация, в която някога си попадал е? :)

Рано му е било. Имам познати с млади родители, които са най-големите боклуци на квартала, щото не получават никакво възпитание и контрол от родителите си, кривнали са в грешната пътечка.. и от там всичко отива по дяволите. Не си представям баща и син да са с разлика от 20 години и да ходят заедно на диско да забиват мацки.

Въпросът ти е прекалено личен, поради което няма да получи отговор.

GetNasty
07-09-2008, 18:23
1. Не съм чел тази философия, но ще се радвам да ми разясниш в какво се състои :)


Не знам, не мога да я намеря и реших, ако си я чел да ми кажеш за какво става въпрос. :D

Seducti0n
07-09-2008, 18:28
Ееее, аз толкова ли съм невъзпитана?! :shock: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Шегувам се. :)

Гасял ли си някога пожар?

Saymon90
07-09-2008, 18:29
Него го чух още като го пусна ;)

Имаш ли истински приятели, с които си се запознал тук? И да/не стига.
А изобщо според теб едно мини общество като това може ли да играе ключова роля в живота на някого? Лошо ли би било това?
Използвал ли си сайтове за запознанства?

kksstta
07-09-2008, 19:23
Следя форума от доста време,не пиша,но се регистрирах само заради сядането ти на стола.Бих искала да чуя мнението ти по доста въпроси,защото от доста време не съм виждала толкова свестно момче.


1. Защо пазиш в тайна дали имаш приятелка или не?Това е много личен въпрос,но едва ли е голям проблем човек да каже "да,имам" / "не,нямам".
2.Каква трябва да бъде една мадама, за да ти се хареса?Качества,външност,х рактер?
3. Може ли едно интернет запознанство да прерасне нещо повече?
4.Изобщо какви качества цениш у един човек?
5.Имаш ли приятели, на които би могъл да разчиташ по всяко време?
6.Защо се сългаси да отговаряш на тези въпроси?

За момента ще питам само това,но сетя ли се за нещо друго, отново ще пиша.Стига да имам време,защото и работя.Мога само да ти кажа да останеш такъв,какъвто си.

RoyTheReaper
07-09-2008, 19:29
ЗАЩО не си показваш лицето? Отговор "не е важно" или заобиколни такива не се приемат. :D

Обичате ли се с агентите? Как започна всичко между вас? 8-)

machoka
07-09-2008, 20:39
Мачок,да приемем че плануваш да имаш деца.Колко искаш,от какъв пол и как ше ги кръстиш?
Ти за или против абортите си?
Искаш ли 3000 лева и една клечка за зъби? :D

1. За децата - предпочитам един ден да имам 2 деца, независимо какъв пол и с какви години разлики или близначета. Забелязвал съм, че при семействата с 2 деца, въпросните винаги са израствали в една по-добра среда. Чувството да знаеш, че има на кой да разчиташ, да имаш 'най-добър приятел' от рождението си е нещо много важно за оформянето на психиката в детска възраст, важно е и 'for the real life'.

2. Абортите - мнооого сложна тема, нямам конкретно становище по въпроса на този етап.

3. Имам си ;)

machoka
07-09-2008, 20:42
Ееее, аз толкова ли съм невъзпитана?! :shock: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Шегувам се. :)

Гасял ли си някога пожар?

Не съм, ти ме изкара супер-герой хихии. Не сум гасял пожар и не съм тикал лошите момчета зад решетките :-D

Seducti0n
07-09-2008, 20:46
Аз пък съм. :P :-P :-D

Колко си висок, винаги ми е било интесно... :oops:

machoka
07-09-2008, 20:57
ЗАЩО не си показваш лицето? Отговор "не е важно" или заобиколни такива не се приемат. :D

Обичате ли се с агентите? Как започна всичко между вас? 8-)

Стига с тия снимки де. Не обичам лицето ми да виси по форуми, за това и не пускам снимки във форумите. ДА не говорим, че на снимки и клипове нямам НИЩО общо с това, което е в действителност, просто излизам нетипично. На всичо отгоре преди много време бях поствал тука една снимка, хаха, айде сега пак ще ви я покажа като толкова настоявате:
http://img.data.bg/i.php?id=61123
На няколко години е тая снимка ) Сега съм по-готин хаха 8)

Агентите ми бяха абонати в датата много преди да започна да влизам тук. Даже се опасявам, че се преместиха от там - тук, отчасти заради мен :oops:

machoka
07-09-2008, 21:18
Следя форума от доста време,не пиша,но се регистрирах само заради сядането ти на стола.Бих искала да чуя мнението ти по доста въпроси,защото от доста време не съм виждала толкова свестно момче.


1. Защо пазиш в тайна дали имаш приятелка или не?Това е много личен въпрос,но едва ли е голям проблем човек да каже "да,имам" / "не,нямам".
2.Каква трябва да бъде една мадама, за да ти се хареса?Качества,външност,х рактер?
3. Може ли едно интернет запознанство да прерасне нещо повече?
4.Изобщо какви качества цениш у един човек?
5.Имаш ли приятели, на които би могъл да разчиташ по всяко време?
6.Защо се сългаси да отговаряш на тези въпроси?

За момента ще питам само това,но сетя ли се за нещо друго, отново ще пиша.Стига да имам време,защото и работя.Мога само да ти кажа да останеш такъв,какъвто си.

Я ми кажи, как е Мегалан като доставчик, защото мисля да минавам към тях, а гледам че живееш и в района, та ще ми бъде много полезно да кажеш как е връзката и каква ти е скоростта, благодарско)
Мерси за милите думи, надявам се да не те 'разочаровам'.

1. Трябва да има за какво да си говоря с някой, като се видим, нали така :) Не може всичко да знаете по жицата)
2. Трябва предимно да е нежна и женствена, да се поддържа като външност, да струи чар от нея, да има ХАРАКТЕР, а не постоянно да е 'пас'. Писнаха ми вече разговори от типа: "Къде ще ходим?" "Еми не знам, където кажеш" ; "Какво ще правим?" "Еми не знам"..пууу..Трябва да има акъл в главата, любвеобвилна и т.н. и т.н..
какво да ти кажа, не подбирам момичетата по някакви критерии. Нищо лично към метълките, които населяват този форум, но момиче с кубинки, провиснали дрехи и двуцевка бира в ръката на някоя пейка на НДК не е представата ми за ... жена?!

3. Може разбира се. Аз също имам такъв случай )

4. За жените споменах.. При момчетата - да не е путка, точен, да мога да разчитам на него винаги, както и той на мен.. разни такива.. имам няколко такива приятели.

5. Виж 4. ))

6. Не съм се съгласявал на практика. Преди време пак ме сложиха на стола, но тогава отказах и стана скандал.. Сега пак си прочетох изненадващо името, след като видях че е пусната темата и счетох, че като толкова искате да ме питате 'как си подреждам бельото', ще отделя време.

machoka
07-09-2008, 21:32
Него го чух още като го пусна ;)

Имаш ли истински приятели, с които си се запознал тук? И да/не стига.
А изобщо според теб едно мини общество като това може ли да играе ключова роля в живота на някого? Лошо ли би било това?
Използвал ли си сайтове за запознанства?

1. Истински, по смисъла на това определение, приятели от никой форум нямам. За сега.

2. Напълно нормално е едно такова мини-общество, както сам го нарече, да играе ключива, или поне важна роля. Много хора от тук до колкото знам си се срещат постоянно, вече като приятели. То това е идеята на форумите - да обединява хора с еднакви интереси.

3. Използвал съм и в момента докато работя по 12 часа вечерно време, като нямам какво да правям - браузвам ги, само дето няма какво да си кажеш с хората там.. май )

Ще ти изровя нещо друго с меланхолична цигулка скоро )

machoka
07-09-2008, 21:37
...а въпросите колко съм висок и за мазните баници ще ги пропусна с най-топли чувства ;)

kksstta
07-09-2008, 21:44
По едно време помислих,че няма да отговориш на въпросите ми.Благодаря,че го стори.Бих питала още много неща,но нямам намерение да те тормозя.

За интернета бих ти отговорила на лично съобщение,ако нямаш против.

Christ
07-09-2008, 23:12
добре де,какво имаш против мазните банички?! О.о

Той е елегантен мъж, не е простак като нас. :-D (Не се заяждам, защото виждам, че изглежда така. :-D)


Също така... Мегалан са най-добрия доставчик в България. :smt006

Взимам си по 100 мегабита на торенти...

ScionOfStorm
07-10-2008, 00:11
Дам,
коя Фанта ти е любимата?

machoka
07-10-2008, 06:53
Не бе, муам си банички с кайма или класиката - със сирене, кашкавалки, милинки, кремвиршки.. всичко от тоя род)
Фанта не обичам, в краен случай портокал.. а всичко с вкус на лимон мразя и ми се повръща )

Люто шкембе също обичам да набивам.

techCandy
07-10-2008, 07:16
Наистина ли си пропушил? Защо?

Briseis
07-10-2008, 09:18
Ходил ли си в друга държава и с какви впечатления остана от нея?

п.п. Орбит Диня :grin:

machoka
07-10-2008, 10:50
Наистина ли си пропушил? Защо?

Ами, не мога да ти кажа точно защо, понеже и аз не знам. Много нерви изхабих покрай изпити.. примерно няма какво да правя 1 час пауза между два много сложни изпита.. хем от напрежение, хем за да убиеш времето.. но не е по много и мога да ги 'спра' когато поискам хехе, знам че често се чуват такива реплики, но именно понеже скоро ги почнах и не съм 7 клас мога и да ги спра.

machoka
07-10-2008, 10:57
Ходил ли си в друга държава и с какви впечатления остана от нея?

п.п. Орбит Диня :grin:

Ходил съм на о. Кипър - Ларнака.. хубаво курортно градче, много отворени хора - оставяш открехнати входни врати през вечерта, запознаваш се със случайни хора по улиците от всякакви националности и си купонясвате заедно.. и не на последно място много красиво.. и топло )

hottie
07-10-2008, 10:58
1. Къде обичаш да ходиш на море?
2. На хотел, квартира или палатка би предпочел?
3. За какво харчиш най-много пари(ако смяташ, че е прекалено лично не отговаряй).

machoka
07-10-2008, 11:36
1. Къде обичаш да ходиш на море?
2. На хотел, квартира или палатка би предпочел?
3. За какво харчиш най-много пари(ако смяташ, че е прекалено лично не отговаряй).

1. На всякъде, където има повече хора. Навалицата ми допада в това отношение.
2. На хотел.. малко съм разглезен в това отношение.. няма ли климатиче, сат. тв и wi-fi, трудно ще ме убедите ))
3. На първо място за гориво и поддръжка на колата /постоянно пътувам по България на разходки, в София не се спирам и така/, на второ за техника и след това битови нещица - заведения, момичета .. знаеш как е )

hottie
07-10-2008, 19:13
Винаги ли плащаш сметката на момичето, с което си? 8-)
Уго или Дивака? :P

machoka
07-10-2008, 19:15
Винаги ли плащаш сметката на момичето, с което си? 8-)
Уго или Дивака? :P

1. Да
2. По едно време живях в Дивака, а интересното е че не съм ходил там никога през деня, а винаги след 00:00... Но е адската дупка, 10 пъти по-добре е в Уго )

cherinka
07-10-2008, 22:13
Прясното плодово мляко на фибела съдържа ли консерванти?
Обезкосмяваш ли си? Как? Къде?

machoka
07-10-2008, 22:15
Прясното плодово мляко на фибела съдържа ли консерванти?
Обезкосмяваш ли си? Как? Къде?

1. И аз от няколко дена не мога да заспя, защото този въпрос ме гложди.

2. Където трябва, като всеки нормален човек. Краката си няма да обезкосмя обаче хЪхЪ, нека ви е гадно :D

cherinka
07-10-2008, 22:23
Ще ти стане по-гадно ако видиш стоножка или хлебарка в мивката си в банята?
и що!? кво против стоножките имаш!

ROCKLIFE
07-10-2008, 23:08
Можеш ли да плуваш?
Какво мислиш за рок музиката?
Гледаш ли телевизия?
По какъв тип литература си падаш?
Имаш ле си девиз или някаква мисъл с голямо значение за теб?

Казвам се Владо. Казвам ти името си поради причината,
че щом ще отговаряш на въпросите ми е добре
да знаеш поне името ми.

:)

machoka
07-11-2008, 06:27
Ще ти стане по-гадно ако видиш стоножка или хлебарка в мивката си в банята?
и що!? кво против стоножките имаш!

нищо против нямам, стига да не са в банята ми. Иначе не съм гнуслив, нямам проблем с всякакви твари )

machoka
07-11-2008, 06:29
Можеш ли да плуваш?
Какво мислиш за рок музиката?
Гледаш ли телевизия?
По какъв тип литература си падаш?
Имаш ле си девиз или някаква мисъл с голямо значение за теб?

Казвам се Владо. Казвам ти името си поради причината,
че щом ще отговаряш на въпросите ми е добре
да знаеш поне името ми.

:)

1. Много добре
2. Това е цяла една философия за света.
3. Рядко, но гледам само БТВ и Канал 1, защото съм на антена. Кабелната я изключих преди години.
4. По специализирана.
5. Нямам определен девиз.

Приятно ми е, Владо )

Jesus
07-11-2008, 06:44
Кой е първият ти спомен от детските години.

hottie
07-11-2008, 08:44
Винаги ли плащаш сметката на момичето, с което си? 8-)
Уго или Дивака? :P

1. Да
2. По едно време живях в Дивака, а интересното е че не съм ходил там никога през деня, а винаги след 00:00... Но е адската дупка, 10 пъти по-добре е в Уго )

Дивака много ясно ! Уго не само поскъпна, а и го развалиха според мен. А и омръзва. 1кг картофи в Дивака е къде по-добре :D

Според мен пък и жените и мъжете трябва да си делят сметката или ту единия, ту другия.

На колко години искаш да си и защо?

machoka
07-11-2008, 08:49
Кой е първият ти спомен от детските години.

Как падам от количката.. ама е толкова 'смътен', като на сън.. че не знам спомен ли е или си измислям нещо )

А иначе съзнателен спомен, който ми е направил силно впечатление:
интересно е, че си спомням почти целия период на детската градина.. с подробности. Как плаках често, бях много срамежлив и седях по ъглите.. как майка ми закъсня един-два пъти да ме вземе и чаках плакайки, щото мислих че ме е 'изоставали', а лелките ме успокояваха, как не можех да спя по обяд час-два когато всички спахме и само се въртях.. и най-вече ми се е втълпил мириса на белина.

Но имаше едно момиче тогава /хахха, от тогава започнаха любовните ми терзания/, което беше чужденка и се казваше Лара. И когато в тоя период ми взеха куче /в детската градина/, го кръстих Лара.. и то беше член на семейството близо 17 години.

А другият по-силен спомен е от пътви клас, с едно момиченце отидохме в тоалетната на училище, свалихме си бельото и си гледахме 'нещата' около минута, с небивал интерес хахах :D

LiveFlower
07-11-2008, 09:04
Кой е първият ти спомен от детските години.

Как падам от количката.. ама е толкова 'смътен', като на сън.. че не знам спомен ли е или си измислям нещо )

А иначе съзнателен спомен, който ми е направил силно впечатление:
интересно е, че си спомням почти целия период на детската градина.. с подробности. Как плаках често, бях много срамежлив и седях по ъглите.. как майка ми закъсня един-два пъти да ме вземе и чаках плакайки, щото мислих че ме е 'изоставали', а лелките ме успокояваха, как не можех да спя по обяд час-два когато всички спахме и само се въртях.. и най-вече ми се е втълпил мириса на белина.

Но имаше едно момиче тогава /хахха, от тогава започнаха любовните ми терзания/, което беше чужденка и се казваше Лара. И когато в тоя период ми взеха куче /в детската градина/, го кръстих Лара.. и то беше член на семейството близо 17 години.

А другият по-силен спомен е от пътви клас, с едно момиченце отидохме в тоалетната на училище, свалихме си бельото и си гледахме 'нещата' около минута, с небивал интерес хахах :Dxaxaxax tva poslednoto me razbi 8-)

machoka
07-11-2008, 09:14
Винаги ли плащаш сметката на момичето, с което си? 8-)
Уго или Дивака? :P

1. Да
2. По едно време живях в Дивака, а интересното е че не съм ходил там никога през деня, а винаги след 00:00... Но е адската дупка, 10 пъти по-добре е в Уго )

Дивака много ясно ! Уго не само поскъпна, а и го развалиха според мен. А и омръзва. 1кг картофи в Дивака е къде по-добре :D

Според мен пък и жените и мъжете трябва да си делят сметката или ту единия, ту другия.

На колко години искаш да си и защо?

Дивака просто ми писна на мен.. нали ти казвам, че живях по едно време там и... писна ми, нямаше какво различно да си поръчам.. а и не ме кефи много как готвят, порциите им са малки като цяло, поне на салатите. Виж, специалната им супа в хлебче е нещото, което може да ме накара да ида пак )
Уго е скъпо, но вкусно, а и обслужването е на ниво.
Иначе няколко години обядвах всеки божи ден в О!Шипка, на Шипка зад СУ. Това е заведението - THE BEST for me, особено когато бачкаше горния салон за непушачи - комфортно и удобно, гледаш си каквото си пуснеш на огромния телевизор, готвят добре и е евтино, а най-важното е че има free wi-fi )


Относно сметката при мъжете и жените - когато са заедно - да. Напълно е нормално е не толкова да си поделят сметката, колкото единия път да плаща момчето, друг път момичето.. всичко да е 'общо' един вид. Това е много добре и винаги съм го адмирирал. Но първоначално, докато не са заедно, а се свалят или фиртуват, няма да позволя момиче да ми плати сметката. Ще изглежда смешно и тъпо, то по принцип не е - но така е устроен света, какво да направим )

rakiQ
07-11-2008, 09:19
machoka кфо стаааааа??????????
кфо ще правиш неска ???????
ае излеземе???

hottie
07-11-2008, 09:28
Какво мислиш за скайп-а? :D

machoka
07-11-2008, 10:40
machoka кфо стаааааа??????????
кфо ще правиш неска ???????
ае излеземе???

аз ще изляза, за вас не знам 8)



Какво мислиш за скайп-а?

Попитай ме на ЛС и ще ти кажа :-o

Seducti0n
07-11-2008, 14:21
Удоволетворение ти доставя...?

cherinka
07-11-2008, 16:14
Какво мислиш за жълтите стотинки?
:P

machoka
07-11-2008, 16:42
Удоволетворение ти доставя...?

...да доставям удоволствие на момичето до мен.


Какво мислиш за жълтите стотинки?
Много се дразня, че повечето хора им се мръщят и те гледат на кръв ако им дадеш няколко жълти стотинки като плащаш нещо. Да си гледат работата - парите са пари и трябва да се радваш на всяка стотинка, която имаш. Защото от тук присъстващите малко хора си изкарват парите сами и още не могат да разберат колко е трудно когато се издържаш сам.

Jesus
07-11-2008, 16:52
Ще мога ли да разбера мнението за Skype ?

machoka
07-11-2008, 16:55
Попитай я сам, не се срамувай ;)

mhmhmhmhm
07-11-2008, 17:08
как си измисли ника?
може да е задаван,не знам... :-o

Jesus
07-11-2008, 18:01
Какъв мобилен имаш, а notebook. А ползваш ли free wi-fi ? Да не забравиш да кажеш параметрите.

machoka
07-11-2008, 18:16
как си измисли ника?
може да е задаван,не знам... :-o

Съвсем случайно, няма конкретна причина.

Seducti0n
07-11-2008, 18:20
Най-хубавото нещо, което някога си получавал за Коледа е ?

machoka
07-11-2008, 18:22
Какъв мобилен имаш, а notebook. А ползваш ли free wi-fi ? Да не забравиш да кажеш параметрите.

Мобилният ми е Noika 6600 - от както излезе в България го имам, сигурно вече 5-6 години.. нямам намерение да го сменям )

Лаптопът е машина на MSI, 2GB Ram, 1.8 Celeron, 80GB HDD, вградно видео 128MB, DVD+-RW , 15.4widescreen. Използвам го за работа, всички лекции ги водя на него. Използвам Wi-Fi на всякъде, където има. Скоро пуснаха в Заимов градинката, често съм там, иначе по заведенията предимно.

machoka
07-11-2008, 18:23
Най-хубавото нещо, което някога си получавал за Коледа е ?

Не си спомням нещо конкретно хубаво да съм получавал :-o

Seducti0n
07-11-2008, 18:30
На какво искаш да научиш детето си, един ден когато станеш баща.Тоест, кои са нещата във възпитанието, спомагащи за поставянето на стабилна основа/най-важната част от развитието/?

FeelMyPain
07-11-2008, 18:33
Какво имаше предвид преди малко за подписа ми?За кой мислиш, че е? :-D

cherinka
07-11-2008, 18:34
Дам.

Нали якобса в пакетче от двадесет и пет стотинки е по-хубаво от три в едно от цели 45 стотинки?

machoka
07-11-2008, 18:35
Какво имаше предвид преди малко за подписа ми? :-D

Питам дали случайно или нарочно заглавието на филма от подписа ти съвпада с ника на участник в тази тема )) 8)

FeelMyPain
07-11-2008, 18:37
Какво имаше предвид преди малко за подписа ми? :-D

Питам дали случайно или нарочно картинката от филма на подписа ти съвпада с ника на участник в тази тема )) 8)

Хаха не.Филма е "The hottie and the nottie", но подписа няма нищо общо с the_hottie.Има връзка с една твоя колежка. :P

SeXyL[!]Nk@
07-11-2008, 18:37
Коя зодия си? :smt059

machoka
07-11-2008, 18:39
На какво искаш да научиш детето си, един ден когато станеш баща.Тоест, кои са нещата във възпитанието, спомагащи за поставянето на стабилна основа/най-важната част от развитието/?

Ще го възпитам точно на това, на което ме възпита моя, Бог да го прости. Самоуважение, амбиция, хъс за успех и постигане на целите.. и т.н.

machoka
07-11-2008, 18:41
Какво имаше предвид преди малко за подписа ми? :-D

Питам дали случайно или нарочно картинката от филма на подписа ти съвпада с ника на участник в тази тема )) 8)

Хаха не.Филма е "The hottie and the nottie", но подписа няма нищо общо с the_hottie.Има връзка с една твоя колежка. :P

Хаха, аз знам кой е филма и за това като видях подписа, се учудих.. В крайна сметка няма нищо случайно на тоя свят - а иначе много ухажьори станахте на клона хаха

machoka
07-11-2008, 18:43
Дам.

Нали якобса в пакетче от двадесет и пет стотинки е по-хубаво от три в едно от цели 45 стотинки?

Като кафе пия само 3в1, нищо друго.. т'ва Якобс е голяма помия )

Seducti0n
07-11-2008, 18:45
На какво искаш да научиш детето си, един ден когато станеш баща.Тоест, кои са нещата във възпитанието, спомагащи за поставянето на стабилна основа/най-важната част от развитието/?

Ще го възпитам точно на това, на което ме възпита моя, бог да го прости. Самоуважение, амбиция, хъс за успех и постигане на целите.. и т.н.

Браво, щастливо ще да е детето ти, с баща като теб. :)

Jesus
07-11-2008, 18:46
колко ухажори станаха ? ако може и никовете на останалите.
Забравих да те питам имаш ли MP3/4, PSP или нещо от тоя род ?

machoka
07-11-2008, 18:50
Nk@] Коя зодия си? :smt059

Скорпионче 8)


колко ухажори станаха ? ако може и никовете на останалите.
Забравих да те питам имаш ли MP3/4, PSP или нещо от тоя род ?
За какво ми е mp3-ка, сложил съм си музика в колата, никъде не вървя пеша хахах, там е моята mp3ka.
Едно време имах Nintendo, Terminator хахах, сещате се - тия телевизионните игри.. голяма зарибявка беше.

FeelMyPain
07-11-2008, 18:51
Имаш ли кола?С кого живееш?Какво значи ника ти?

сри ако някой въпрос се повтаря...

Jesus
07-11-2008, 18:54
Някой питаше ли как се казва ? Няма значение и да е питал.
Как се казваш (ако не е твърде лично) ?

Васил ;)
.: machoka :.

Васе я сега кажи колко ухажори станаха ? и никовете и адресите на останалите (днес дадох 12 и 50 за бензин на резачката ама може и да го ползвам като коктейл Молотов :D )

Да кажа че има само 2 зодии: телец и намушкани от телец :-P .

sh3_1s_7h3_0n3
07-11-2008, 19:15
СКОРПИОН

Господ сам от него да се пази!
/ Все ще се опитва да те "сгази"/
Вечно ще спори , ще се бунтува,
срещу всичко той ще негодува.
Те са си ревниви и опасни,
изобилни с планове ужасни.
Те понякога изневеряват,
но на други "правото" не дават...
Иначе са умни и добрички,
щедро харчат своите парички.
В нужда ли сте - ще ви подпомагат.
Бедни ли сте - няма да избягат.
За рождени дни ще ви почитат,
даже и за близките ще питат.
Мъж ли е - за правда ще се бори
и каквото може, той ще стори.


Каква част от "характеристиката" на зодията ти е вярна и за самия теб? :)

machoka
07-11-2008, 19:38
^^ по принцип не вярвам в зодии, но за Бога, всичко е вярно :-o

cherinka
07-11-2008, 20:18
Дебел ли си?
Имаш ли целулит?

machoka
07-11-2008, 20:19
Не съм дебел и нямам никъф целулит хаха

cherinka
07-11-2008, 20:22
Какъв продукт използваш за премахване на пъпки?

machoka
07-11-2008, 20:24
Какъв продукт използваш за премахване на пъпки?

Не съм имал такова ;PpP~

cherinka
07-11-2008, 20:25
Храниш ли се здравословно? :)
И кои са последните нездравословни храни, които си хапнал?

machoka
07-11-2008, 20:39
Храниш ли се здравословно? :)
И кои са последните нездравословни храни, които си хапнал?

Въобще не ям здравословно, ръгам в корема каквото ми падне и каквото ми е вкусно .. последно - ъъ, почти всяка вечер ям от МкДоналдс.. от това по-нездравословно здраве му кажи.

Jesus
07-11-2008, 20:40
Васе я сега кажи колко ухажори станаха ? и никовете и адресите на останалите (днес дадох 12 и 50 за бензин на резачката ама може и да го ползвам като коктейл Молотов Very Happy )

Да кажа че има само 2 зодии: телец и намушкани от телец Razz .

Очаквах че ползвап Wi-Fi, но не очаквах че само на notebooka мислех че и на тела или Ipod и тем подобни.

Кой ще вземе супер купата на Европа: Ман или забравих го тоя руския :-D

machoka
07-11-2008, 20:44
Ухажорите.. не знам - сам си разбери - едно ЛС работа към избранницата :-D

Нямам идея за тая супер купа )

Saymon90
07-11-2008, 20:49
Обичаш да сваляш някого или да бъдеш свалян?
Кое се случва по-често?
Колко често си падаш по някого по-сериозно?
Плачеш ли? Ако не - тогава какво мислиш, че би могло да те разплаче?
Обичаш ли родителите си?

Jesus
07-11-2008, 20:51
Ако можеш да избираш м/у Mclaren Mercedes SLR 722, Bugatti Veyron, Ferrari FXX, Ultimate Aero TT и Lamborghini Reventon кое би си взел.

Bombshell
07-11-2008, 20:51
Какъв продукт използваш за премахване на пъпки?

Не съм имал такова ;PpP~
Пхаххаха, ебахти въпроса бате http://www.cheesebuerger.de/images/midi/frech/a104.gif

machoka
07-11-2008, 20:54
Обичаш да сваляш някого или да бъдеш свалян?
Кое се случва по-често?
Колко често си падаш по някого по-сериозно?
Плачеш ли? Ако не - тогава какво мислиш, че би могло да те разплаче?
Обичаш ли родителите си?

1. Обичам и двете. Не знам кое е по-често, напоследък май по-често ме свалят.
3. Рядко, но се случва. Като си навия нещо на пръста се побърквам )
4. Вече по-рядко, но се случва.
5. Обичам майка си и всички други роднини. Баща ми издъхна в ръцете ми от инфаркт преди около година и предпочитам да не говорим за това, ако позволите.

machoka
07-11-2008, 20:56
Ако можеш да избираш м/у Mclaren Mercedes SLR 722, Bugatti Veyron, Ferrari FXX, Ultimate Aero TT и Lamborghini Reventon кое би си взел.

Не съм почитател на Бугатито и Фераритаа, бих се замислил между Мерджана и Ламборгинито, кефят ме колите от тая марка.

Saymon90
07-11-2008, 21:03
Окей. ;)

Вярваш ли в любовта? Че "избраният" рано или късно идва и т.н...
А мислиш ли, че ти е писано да бъдеш с някого?
Самотен ли си?

SeXyL[!]Nk@
07-11-2008, 21:06
1-Имаш ли някакви животни?
2-Обичаш ли животните?

machoka
07-11-2008, 21:06
Окей. ;)

Вярваш ли в любовта? Че "избраният" рано или късно идва и т.н...
А мислиш ли, че ти е писано да бъдеш с някого?
Самотен ли си?

1. Вярвам
2. Не ти е писано нищо. Не вярвам в 'съдбата'. Човек става такъв, какъвто пожелае.
3. Мм, може би, не знам.

Saymon90
07-11-2008, 21:09
Значи, за да намериш човек, с който да се чувстваш добре, трябва просто да го пожелаеш? Само толкова ли струва?
Каква цена изобщо плаща човек, за да бъде щастлив, според теб? Готов ли си да я платиш?

machoka
07-11-2008, 21:25
Nk@]1-Имаш ли някакви животни?
2-Обичаш ли животните?

Обичам животните.

Имах куче почти 18 години, към което естествено бях много привързан защото израстнахме заедно) То беше много привързано към мен също, имал съм стотици случки които го доказват. Накрая му се схванаха крачетата /задните/ от старост, постоянно виеше, не можеше да се изходи и въобще да ходи.. голямо мъчение му стана да 'живее' и се наложи да взема решение да му бием последна инжекция.
Скоро видях едно кученце, почти новоредено на улицата.. взех го у нас, направих му всички възможни процедури по ваксини, обезпаразитяване и всякакви витамини и други екстри.. грижих се за него, привързхаме се и с него макар и само за 4-5 дена.. но изведнъж пък му се схванаха предните крачета на него, хлипове и гърчове, давеше се в собствената си слюнка и трябваше да му поддържам главичката.. явно се мъчеше и го закарах една вечер в единствения денонощен ветеринарен кабинет в Младост - и му биха последна инжекция.. после ми сложиха трупчето в един чувал и се наложи да го заравям посред нощите пффф.. оказа се болно по рождение от гана - смъртоносно при кучетата.

machoka
07-11-2008, 21:28
Значи, за да намериш човек, с който да се чувстваш добре, трябва просто да го пожелаеш? Само толкова ли струва?
Каква цена изобщо плаща човек, за да бъде щастлив, според теб? Готов ли си да я платиш?

Ти можеш да се чувстваш с много хора добре, не е нужно да 'плащаш някаква цена', за да бъдеш щастлив. 'Голямата любов' не можеш да бъде сигурен до края дали е именно тя, защото всяка любов в началото е една и съща, и само времето е истинското мерило за това до колкото истинска е била..

SeXyL[!]Nk@
07-11-2008, 21:43
Nk@]1-Имаш ли някакви животни?
2-Обичаш ли животните?

Обичам животните.

Имах куче почти 18 години, към което естествено бях много привързан защото израстнахме заедно) То беше много привързано към мен също, имал съм стотици случки които го доказват. Накрая му се схванаха крачетата /задните/ от старост, постоянно виеше, не можеше да се изходи и въобще да ходи.. голямо мъчение му стана да 'живее' и се наложи да взема решение да му бием последна инжекция.
Скоро видях едно кученце, почти новоредено на улицата.. взех го у нас, направих му всички възможни процедури по ваксини, обезпаразитяване и всякакви витамини и други екстри.. грижих се за него, привързхаме се и с него макар и само за 4-5 дена.. но изведнъж пък му се схванаха предните крачета на него, хлипове и гърчове, давеше се в собствената си слюнка и трябваше да му поддържам главичката.. явно се мъчеше и го закарах една вечер в единствения денонощен ветеринарен кабинет в Младост - и му биха последна инжекция.. после ми сложиха трупчето в един чувал и се наложи да го заравям посред нощите пффф.. оказа се болно по рождение от гана - смъртоносно при кучетата.


...И аз имах кучe,както и ти , и аз отраснах с нея.Живях 12 години , с това куче, и миналото лято,вече беше много зле от старост,неможеше да ходи и едвам ставаше,а пък и попринцип немските очварки си имат проблем с краката , трябваше по асансиьора да я возим, и колкото и да не ми се искашe,майка ми в този момент беше права,защото то така се мъчеше горкото животно,и трябваше да и бият приспивателно...те отидоха с баща ми,аз до последно молех доктора да и помогне ,да и бие пак някакво лекарстро , но се знаеше,че и колкото лекарства да и бият , това няма да я спаси,и скоро ще умре...и като видях , че немога да направя вече нищо, оставих я с нашите,за да и бият последната смъртоносна доза, и си тръгнах разплакана,защото неможах да издържа,да гледам как и убиват.....и майка ми каза, после,че преди да я приспат агонизирала ....горката.... :cry: :cry: :cry: а аз после неизлизах въопще от нас няколко дни,нищо не ми се правеше,с никой не ми се ходеше,никъде не ми се излизаше,и нищо не ме интересуваше.Сега обмислям да си взимам ,пак куче.

machoka
07-11-2008, 21:47
Много съжалявам за твоето кученце, наистина... но така се случва в живота.. трябва да си подготвена за това и да стиснеш зъби като се случи. ;)

Christ
07-11-2008, 22:03
http://youtube.com/watch?v=8O-hCtPfef8&feature=related

А тоя пич виждал ли си го? ;)

machoka
07-11-2008, 22:43
http://youtube.com/watch?v=8O-hCtPfef8&feature=related

А тоя пич виждал ли си го? ;)

Изгледай много внимателно и до края това:
http://youtube.com/watch?v=wK2RT_9Kri8

Seducti0n
07-11-2008, 22:45
Някога правил ли си дарения, независимо под каква форма?

machoka
07-11-2008, 22:52
Да

Christ
07-11-2008, 22:58
http://youtube.com/watch?v=8O-hCtPfef8&feature=related

А тоя пич виждал ли си го? ;)

Изгледай много внимателно и до края това:
http://youtube.com/watch?v=wK2RT_9Kri8 Малкия кърти. :) Но вадрумчо няма втори като него.

machoka
07-11-2008, 23:03
Не знам, ама малкият го слага в малкия си джоб от към техника и всичко останало)

kalinapet
07-11-2008, 23:48
Кое е най-трудното произведение, което си свирил?
Виждал ли си природна картина, която да те развълнува - ако да коя?
Гледаш ли Формула 1?
По колко часа горе-долу стоиш в колата си?
Какво пиеш най-често?

machoka
07-12-2008, 00:08
Кое е най-трудното произведение, което си свирил?
Виждал ли си природна картина, която да те развълнува - ако да коя?
Гледаш ли Формула 1?
По колко часа горе-долу стоиш в колата си?
Какво пиеш най-често?

1. 'Дилмано Дилберо' вариации на Ал. Владигеров /син на Панчо и голям джазмен същевременно'.. това каква изродия е, няма да ви разправям.. народната песен обърната в типично джазов вариант, мнооого ефектно парче но и неимоверно трудно.. Самият Ал. Владигеров е казал за него 'за да се изсвири това парче, трябва да имаш топки' )

2. Асеновградската крепост

3. Като я хвана случайно я гледам, доставя ми удоволствие.

4. Повече от колкото вкъщи, с една дума много

5. бира.

quench
07-12-2008, 08:24
Г-н machoka, Вашата слава на покорител на дамски сърца е легендарна

Кажете, верен ли е слухът за Вас, че сте имал над 6000 фенки и жена Ви се нерви?

И един друг въпрос от любопитство - хубаво ли е човек да е такъв добър свирач като вас?

8)

machoka
07-12-2008, 11:11
Г-н батенце,

слуховете са точно заради това - защото винаги остават неофициални и широката публика се чуди до последно вЕрни ли са или не :|

Свирач да си в днешно време, не знаеш къде да си похарчиш парите )) :?

Seducti0n
07-12-2008, 11:16
Ъъъ, не ти ли се спи?

Моля не възпримай въпроса ми като несериозен, но наистина ми е любопитно...
Всичко на енергийните напитки ли се дължи или по скоро на режима, който сам си си изградил? :-o

machoka
07-12-2008, 11:22
Спах 3 часа бре, кой е шефа сега ) Стигат ми за поне 3 дни на пред будуване )

Seducti0n
07-12-2008, 11:24
Хехехе, аз съм поспалана в случая, спах 4 часа, но ако бяха 5 щеше да е перфектно...
А иначе, кажи коя е най-добрата енергийна напитка според теб, аз само на някакви гадни попадам... :-o

SweetBunny
07-12-2008, 11:24
Каза, че си си измислил ника спонтанно... Винаги съм се чудила от кое идва - от мечок 8-) или от мачо :D 8-) (предполагам е от второто :lol: )

Има ли известно музикално произведение, от което ти е дошло до гуша :? А някое, от което имаш лоши спомени? Кое е? А спомените :smt003

machoka
07-12-2008, 11:35
Каза, че си си измислил ника спонтанно... Винаги съм се чудила от кое идва - от мечок 8-) или от мачо :D 8-) (предполагам е от второто :lol: )

Има ли известно музикално произведение, от което ти е дошло до гуша :? А някое, от което имаш лоши спомени? Кое е? А спомените :smt003

Един път имаше изречение в учебника по български за 5 клас ако не се лъжа, в което се използваше думата 'мачок' - това е мъжка котка на шопски диалект.. Та от там май ми хвана окото. Няма нищо общо с мачовци и тем подобни, себичен съм, ама не чак толкова :-D

2. Има - Fur Elize и лунната соната. Имам лоши спомени от един прелюд и фуга от Бах, щото ги сгафих много лошо на един международен конкурс пред именито жури, но който не се е качвал на голяма сцена - той не е гафил като идиот )

Jesus
07-12-2008, 12:27
Време е да оповестиш кандидатите за стола.
Ще взимаш ли предвид предложения за стола ?

machoka
07-12-2008, 14:33
1. Има време до понеделеник
2. Не, твоето го знам и без да го казваш.

kalinapet
07-12-2008, 15:02
Кога би подарил цвете на жена?
Какъв сладолед предпочиташ?
Ядеш ли ябълки? :D

preichetoy
07-12-2008, 19:34
Защо във форума е позволено да се пише на латиница?

Seducti0n
07-12-2008, 19:38
Най-голямата клюка, която си чул за себе си е?
Обичаш ли да бъдеш център на вниманието или предпочиташ да заемаш периферията?

machoka
07-12-2008, 21:35
Кога би подарил цвете на жена?
Какъв сладолед предпочиташ?
Ядеш ли ябълки? :D

1. При специален случай.
2. Делта на клечка, класик.
3. Не

machoka
07-12-2008, 21:37
Най-голямата клюка, която си чул за себе си е?
Обичаш ли да бъдеш център на вниманието или предпочиташ да заемаш периферията?


1. Че съм станал татко :-D
2. Периферията

preichetoy
Защото не сме го забранили още. Влизат много хора от чужбина, където няма достъп до кирилица, а и не му е дошло времето все още като цяло да се пише на кирилица. Всеки има правото да избира дали да чете латиницата или не. Аз например не чета нищо написано на латиница.

Seducti0n
07-12-2008, 22:05
Нали горе-долу сте по една седмица на тоз горещ стол..
Та, кажи сега беше ли ти интерсно или го възприе само като още един ангажимент? :)

sh3_1s_7h3_0n3
07-12-2008, 22:13
Най-голямата клюка, която си чул за себе си е?


1. Че съм станал татко :-D


w0w Искаш да кажеш, че в 'пространството' се е носело слух, че си Татко, а ти не си бил?! http://www.ue-varna.info/images/smilies/hmm.gif http://www.ue-varna.info/images/smilies/haha.gif Това малко като от латиноамерикански сериал. Всички във филма знаят всичко с подробности около главния герой...само не и той. http://www.ue-varna.info/images/smilies/mhihi.gif

Seducti0n
07-12-2008, 22:16
Примел-Сестра ти е най-пропадналото момиче в града
ай сега ходи доказвай, че нямаш такава :D

Jesus
07-13-2008, 03:13
Пример-Сестра ти е най-пропадналото момиче в града
ай сега ходи доказвай, че нямаш такава :D
Това ми харесва.


В колко стана тази сутрин ?
Спи ли ти се още ?
Как си кръстил детето (или как би го кръстил) ? :D :D :D
А какво би направил по проблема http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=182413#3325879 ?

machoka
07-13-2008, 06:21
Нали горе-долу сте по една седмица на тоз горещ стол..
Та, кажи сега беше ли ти интерсно или го възприе само като още един ангажимент? :)

По-скоро второто.

machoka
07-13-2008, 06:23
Пример-Сестра ти е най-пропадналото момиче в града
ай сега ходи доказвай, че нямаш такава :D
Това ми харесва.


В колко стана тази сутрин ?
Спи ли ти се още ?
Как си кръстил детето (или как би го кръстил) ? :D :D :D
А какво би направил по проблема http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=182413#3325879 ?

1. Около 7.30
2. Малко да.
3. Джинджър ахаха, от къде да знам )
4. Написах си мнението в последния пост по темата

DarkmasteR_TB
07-13-2008, 07:24
Колко време на ден отделяш за форума ?

LizZz
07-13-2008, 09:38
Ъъ, откъде ти хрумна този ник?

hottie
07-13-2008, 10:02
Защо не мога да си кача аватар до уж 24 часа :-k а и не мога да си върна стария :(

Jesus
07-13-2008, 10:07
Ъъ, откъде ти хрумна този ник?


Един път имаше изречение в учебника по български за 5 клас ако не се лъжа, в което се използваше думата 'мачок' - това е мъжка котка на шопски диалект.. Та от там май ми хвана окото. Няма нищо общо с мачовци и тем подобни, себичен съм, ама не чак толкова :-D

machoka
07-13-2008, 10:22
Колко време на ден отделяш за форума ?

Различно, в момента съм напълно свободен една-две седмици и съм често тук.

the_hottie
Има някакъв проблем май с аватарите, ама в момента ти виждам аватара?