PDA

View Full Version : Какво търсите в едно момиче..?



Gracielka_Sf
07-07-2008, 17:13
Има много филми, чрез които един мъж може да разбере какво търси една жена. Това е една често срещана тема за разговори и в различни предаяания, по телевизията. Но наистина рядко съм срещала (даже не съм ) филми, предавания и тн. , които разкриват какво търси един мъж в една жена.. :?: И затова реших да ви попитам :
Момчета какви момичета ви допадат и какво трябва да притежава една жена (освен голям бюст :) ) за да ви привлече? 8) 8) 8)

r0dd1ck
07-07-2008, 17:37
1. мозък
2. красота

:] кратко точно ясно :]

HePeAJIeH
07-07-2008, 17:44
Туй мнение над мене...туй търсим 8-)


Ето и от мене още 8-)



Искрящо бели зъби
ГотЯн характер не да ми мрънка през 5 минути
90+ гръдна обиколка
Да не е стисната
ДА МОЖЕ ДА ГОТВИ,ПОДЯВОЛИТЕ!! 8-)

пЛюш!нкаАа~
07-07-2008, 17:46
Момиче съм,но ще ти отговоря..преди бюста и красотата най-важното е - кво имаш в главата..а не да си като някоя куха лейка..

cHaLGa KiLLeR
07-07-2008, 17:56
На този етап ми трябва само да е убава и наперена иначе би било добре да знае че компа не става само за чат, поща и скъпе :) Тоест ентелигента.

w0sh
07-07-2008, 18:07
Бяла усмивка, фино тяло, нежна кожа, мека коса.

И кво само аз ли гледам външния вид?
Всички сте някакви моралисти, дето са готови да скочат на всяка Ентелигентна.

Remini
07-07-2008, 18:10
Предпочитам брюнетки пред блондинки.
Да бъде задължително с ум в главата...нямам желание да разговарям с кукла(която разбира се не може да говори)
Да имаме общи интереси...
Не ми харесват момичета с тонове грим.
Просто едно обикновено момиче...с чувство за хумор

kifla
07-07-2008, 18:13
Към авторката: Спри да гледаш толкова много филми!
Реалността е доста по-различна от прадставената романтика и глупости във филмите,много малко са случейте ,в които го има това ,което сценаристите са постигнали във филм ,за да заинтригуват и размекнат студените ни сърца!
А иначе по темата ..момиче съм и по мойте скромни наблюдения смятам ,че малките тиинове до 16 години искат момичето да е повече красиво от колкото умно ,докато при вече попорасналите дори и малко момчета до 18 определящо е това момичето да може да схваща шегите и да е готина.За мъжете над 20 бих казала ,че търсят повече попораснало момиче,което да не им се лигави а да се държи като такава каквато всъщност е! Пиша това ,защото съм имала връзка и с по-малък от мен ,и с доста по-голям от мен (разлика 5 години )

NaNa_SladuRana
07-07-2008, 18:20
хмм с интерес ще чета :)

Lav40
07-07-2008, 18:28
Предпочитам брюнетки пред блондинки.
Да бъде задължително с ум в главата...нямам желание да разговарям с кукла(която разбира се не може да говори)
Да имаме общи интереси...
Не ми харесват момичета с тонове грим.
Просто едно обикновено момиче...с чувство за хумор
:grin: Най-накрая някой с вкус за момичета подобен на моя :)

BlindedAngel
07-07-2008, 18:29
Каквото търсил съм намерил.А именно интелигентна,естествено красива,с хубаво тяло ( да не кажа перфектно ),и голяяяяяяяяяяяяяяямо чувство за хумор 8)

vvs_go
07-07-2008, 18:43
ще ги изброя с теренца щото не мога да ги подредя по важност:

-красива(достатъ4но за да ми хареса)
-да ме уважава
-да знае как да ме успокои
-да е стабилна(връзката ни)
-да е дива когато правим секс
-да има самочувствие
-да си стои на мястото
-да ме обича
-да не ме пресира потиска изобщо връзката ни да е лека и приятна
-да ме слуша или да ми казва не те слушам когато не ме слуша
-да не закъснява и да си държи на уговорките

LaDy_DaQnA
07-07-2008, 20:27
ae ne vi li e qsno 4e tiinovete tyrsqt hubavi momi4eta kolkoto sem oje po leki kolkoto da ne e bez hi4 za neangajira6ta vryzka kyfi ntelekt tyrsqt mom4etata na tezi godini

spensi
07-07-2008, 20:53
:D да пуши да пие и да ходи по маже и най вече да има яко тяло за Акъла не много важен ако е за една вечер :D

Whyniser
07-07-2008, 21:44
1.Да има сиво вещество в лейката
2.Да е красива
3.Да е искренна
4.Да си мие зъбите

Писна ми от такива теми :? За всеки човек си е индивидуално :-x

GregoryHouse
07-07-2008, 22:11
Предимно съм забелязал че залитам по кестеняви предимно леко къдравички (леко не като овча вълна) все са някъде към 165-170...среден бюст (не ме кефят цици като самуни...) очите нямат особено значение...важното да е чаровна и секси...това търся за момента...като тръгна да си търся някоя за дълго дет ще се женя за нея ще гледам дали има нещо в лейакта за сега и това ми стига...

П.п баси обаче рижавелките ми бъркат в здравето :D

babity
07-08-2008, 03:59
Има нещо мнооого гадно в тая работа! Преди да се изперхидроля всички мрънкаха за руси каки. След като се изрусих започна модата на брюнетките! :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ivalinka
07-08-2008, 12:59
абе каквито и да търсите,понякога може да си харесате нещо напълно различно :)

KING_OF_SOROW
07-08-2008, 13:10
кво да кажа по принцип сам искал ... по обикновено момиче .. просто да цени истинската любов ... и да нее такава к....ва като 98% от момичетата и тва го казвам с голямо съжеление

PePeLePew
07-08-2008, 13:47
Има нещо мнооого гадно в тая работа! Преди да се изперхидроля всички мрънкаха за руси каки. След като се изрусих започна модата на брюнетките! :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

не се притеснявай още има момчета който залитат към русото :)

soul1199
07-08-2008, 13:52
кво да кажа по принцип сам искал ... по обикновено момиче .. просто да цени истинската любов ... и да нее такава к....ва като 98% от момичетата и тва го казвам с голямо съжелениеei tva e 4oveka,bravo :)

mediterrane0
07-08-2008, 15:08
1) относно бюста не съм претенциозен
2)да има красиви очи
3)добър характер, да е искренна и честна за всичко без да се притеснява за последствията.
4)вярност

не мисля че е съм толкова претенциозен :)

ring321
07-08-2008, 15:23
Да бъде искрена спрямо мен,

да бъде интелигентна и чаровна

да не се страхува от чувствата си и да ги показва

да е достатъчно толерантна, за да възприеме моя характер и неговите недостатъци, без това да я накара да се отдръпне,

да е склонна на компромиси, когато се налага, но нека отстоява мнението си и да не се превръща в безгласна буква

да е готова на нещо непредсказуемо, което да донесе положителни емоции и за двама ни

Що се отнася до някакви хмм... технически параметри като външност - щом сме заедно, значи я възприемам като наистина красива.

f.a.k.e.
07-08-2008, 15:24
biusta ima golqmo znachenie, mene mai za tova ne me haresvat...... ;(

Celldweller
07-08-2008, 23:52
Предпочитам брюнетки пред блондинки.
Да бъде задължително с ум в главата...нямам желание да разговарям с кукла(която разбира се не може да говори)
Да имаме общи интереси...
Не ми харесват момичета с тонове грим.
Просто едно обикновено момиче...с чувство за хумор


кво да кажа по принцип сам искал ... по обикновено момиче .. просто да цени истинската любов ... и да нее такава к....ва като 98% от момичетата и тва го казвам с голямо съжеление

=;