PDA

View Full Version : ЕГ Ловеч



bunny...killer
07-07-2008, 19:55
Има ли някой от там?Кои паралелки са най-добри?Някой случайно да кандидатства там? :o :)

xXxScreamxXx
07-07-2008, 20:32
ааа за лове4 нищо не знам ..
GregoryHouse да ти помага :D :D :D

AliceSw
07-07-2008, 21:34
тази година я завърших...прекрасно място...бях немска паралелка...за мен немският винаги е бил на по-високо ниво от английския, просто гимназията винаги се е знаела като "немската", ако ще кандидатстваш с немски, това е мястото...от друга страна съм ходила на уроци по английски при една от учителките на подготво, за нея също мога да кажа, че е страхотна

абе не би сбъркала, което и да избереш, все пак стоя твърдо зад немския...

slavito007
07-08-2008, 11:00
Ам супер си е там.
Аз пък си стоя твърдо зад английския, защото уча ся немски като втори език и не мога и не мога да се оправя с него :o Добре, че влязох с английски.
Абе с две думи влез или с английски, или с немски :D
Не мисля, че ще съжаляваш

BlueGirl
07-08-2008, 19:35
Дам,супер си е училището.Все пак се смята за едно от най-елитните в България.Най-добри са английските паралелки(или поне бяха доскоро).Така че ако ще кандидатстваш там,по-добре избери английския.На мен лично ми е по-лесен и по-приятен за учене от немския(само да не ме чуе госпожата по немски :D ).Голямо учене пада в началото,но си струва.

LaDy_DaQnA
07-08-2008, 20:34
Дам,супер си е училището.Все пак се смята за едно от най-елитните в България.Най-добри са английските паралелки(или поне бяха доскоро).Така че ако ще кандидатстваш там,по-добре избери английския.На мен лично ми е по-лесен и по-приятен за учене от немския(само да не ме чуе госпожата по немски :D ).Голямо учене пада в началото,но си струва.


6te ima6 da zema6v 4e tr u4i angliiski tam tam se u4i nemski i na visoko nivo pitala sym mng trei 4e ne obyrkvai deteto az si podadoh dokumenti za u4astie v 1-vo klasirane tam s 1-vi ezik nemski
dano vleza

bunny...killer
07-08-2008, 22:06
Ам аз писах първо английски! :)
Да се надяваме,че ще ме приемат :)
LaDy^DaQnA дано да се видим на 15ти септември :smt023

Bianca
09-21-2008, 09:50
Ооо, Марти, доволна ли си вече от даскалото? :-D