PDA

View Full Version : Нужно ли е според вас..?



great_mari
07-07-2008, 20:19
Така започвам с това,че съм на 14 и майка каза,че след записванията за училищата и т.н. ще ходим на гинеколог,за да ме прегледа,защото имам бяло течение и т.н.Това със срама го преодолях психически,но въпросът ми е дали да накарам майка ми преди въпросния преглед да отида на козметичка,защото досега съм карала с бръснача и никога не съм се бръснала до доло смисъл все са ми били късички,но си ги е имало космите,а сега се чудя дали да накарам майка да отидем да ми ги махнат с кола маска :-o Питам ви защото мен ще ме е малко срам да отида космясала,но от друга страна ме е срам да отида на козметичка,а и незнам как ще го приеме майка ми - дали ще се съгласи или не...Та въпросът м ие дали според вас да отида по някакъв начин на козметик или да си отида направо на гинеколог :-o
Мерси предварително на хората,които ще се отнесат сериозно към темата :-)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-07-2008, 20:24
Амииии ... няма нищо лошо в това да отидеш на козметик, не виждам защо майка ти да ти забрани :) А ако те е срам може да си вземеш лентички на Стреп примерно :)

TheNewReligion
07-07-2008, 20:28
"Да отида ПО НЯКАКЪВ НАЧИН на козметик" е тъпо изречение . 8-)
По темата : Като те е срам , защо не си напораивш кола маска сама вкъщи . :? И моля ви престанете с гнусните теми лишени от смисъл . Все едно нямаш глава на раменете и не можеш да се сетиш , че и в домашни условия може да се обезкосмиш с кола маска . :?

preichetoy
07-07-2008, 20:33
От гинеколога няма какво да те срам, че имаш косми, той няма да обърне внимание, повярвай ми. А от козметичката може да те е срам, защото, когато имаш бяло течение ВОНИ!

ell_ownz
07-07-2008, 20:34
oh sam e trydno dori i na krakata kamoli na triugalnika... stiga be hora...shtom si preodolqla psihi4eski straha ot ginekologa, she go preodoleesh i ot kozmeti4kata, pomoli maika si...i men me vodeha za bqloto te4enie i nishto mi nqmashe apak i mislq 4e e normalno..ddz

preichetoy
07-07-2008, 20:39
срам*

psychopath
07-07-2008, 22:52
повярвай ми...гинеколозите за виждали доста по-отблъскващи неща

така че няма да им направи впечетление :)

Seducti0n
07-07-2008, 23:39
dark_sw,
проблема на девойката не е в това, че не може да се обезкосми сама, а че я е срам да отиде на козметичка, а при гинеколога не иска да ходи с косми.Ако е несръчна с кола маска в домашни условия така ще се "оклепа" , че само разправии ще си създаде.

То, като изчетеш написаното и може да се хванеш за главата от това от колко много неща я е срам, та в такъв случай купуваш си една самобръсначка, махаш всичко в деня преди прегледа и това е . :)

Liar
07-08-2008, 00:12
Може с лентички или депилатоар в домашни условия.

preichetoy
07-08-2008, 00:22
Може с лентички или депилатоар в домашни условия. Мн ми е чудно как ще стоя разкраччена 15 минути :D . Дали домашна кола маска или лентички .. няма огормна ралзика.

Spider4eto
07-08-2008, 00:32
Може с лентички или депилатоар в домашни условия. Мн ми е чудно как ще стоя разкраччена 15 минути :D . Дали домашна кола маска или лентички .. няма огормна ралзика. о аз ползвам депилатор и седя разкрачена 15 минути 8-)

great_mari
07-08-2008, 05:35
Мерси на отговорилите.Не искам в домашни условия с кола маска,защото каквато съм несръчна в тея неща ще стане мазало 8-)
Реших,че ще си продължа с бръснача,защото наистина както някой каза еда ли ще и е приятно на козметичката ако имам бяло течение,затова първо ще отида на гинеколог и ако ми има нещо ще се излекувам,след което евентуално ще започна да се обезкосмявам с кола маска :)
П.П.Някой спомена за едно от изреченията ми,имах напредвид,че дори и майка ми да не даде,ще ида с приятелка или сама без тя да знае,но се изразих неправилно,за което съжалявам :oops:

AliceSw
07-08-2008, 07:34
правила ли си секс? - ако не си, въобще няма да те карат да се събличаш...ако си правила секс и го кажеш на доктора, се прави пълния преглед

adizitk1
07-08-2008, 13:57
Абе майка ти е мн непросветен човек.Напълно нормално е всяка жена да има бяло течение.Ненормално е,ако го няма или промени цвета или мириса си.Нищо ти няма!Вобще не е нужно да ходиш по гинеколози.Вече почти всяко момиче знае тва.

nejnaDROGA
07-08-2008, 14:15
Абе майка ти е мн непросветен човек.Напълно нормално е всяка жена да има бяло течение.Ненормално е,ако го няма или промени цвета или мириса си.Нищо ти няма!Вобще не е нужно да ходиш по гинеколози.Вече почти всяко момиче знае тва.
А ти от къде знаеш дали не се е променил мириса или цвета,че говориш такива простутии?!А и е хубаво профилактично да се ходи при гинеколог!

Liar
07-08-2008, 14:28
Може с лентички или депилатоар в домашни условия. Мн ми е чудно как ще стоя разкраччена 15 минути :D . Дали домашна кола маска или лентички .. няма огормна ралзика.
Ще свикнеш 8-)
adizitk1,сори,мила,ама непросветената си ти!

babylove
07-08-2008, 18:24
ami neznam dali trqbva da hodish na kozmetik ili ne. Znam, 4e ako imash samo bqlo te4enie ne trqbva da hodish na ginekolog. Bqloto te4enie go ima vsqka vtora jena/momi4e, da ne kajq vsqka. Zatova ne smqtam,4e trqbva da hodish na ginekolog. A maika ti ne znae li, 4e po4ti vsi4ki jeni imat bqlo te4enie?

o0ps
07-08-2008, 19:23
ami neznam dali trqbva da hodish na kozmetik ili ne. Znam, 4e ako imash samo bqlo te4enie ne trqbva da hodish na ginekolog. Bqloto te4enie go ima vsqka vtora jena/momi4e, da ne kajq vsqka. Zatova ne smqtam,4e trqbva da hodish na ginekolog. A maika ti ne znae li, 4e po4ti vsi4ki jeni imat bqlo te4enie?
Оффффф абе няма ли да спрете да пишете глупости!!! Че и съвети давате, нищо че си нямате хал хабер за какво става съпрос! Прочетете първо това и после се правете на "просветени"! :-x
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=180589

Deliverance
07-08-2008, 20:00
тг

TheNewReligion
07-08-2008, 20:50
И моля ви престанете с гнусните теми лишени от смисъл

гнусни теми, лишени от смисъл?!
баш тва ли е гнусно, след всичките оплаквания, които се леят тук? ти не си у ред, ходи си провери температурата, да се надяваме, че е заради нея :/

а иначе... гинеколозите кво ли не са виждали, предполагам едни обрасли детски гениталии няма да им направят впечатление :/
Нямам температура . Нищо , то е хубаво и профилактично да се измерва . Сега си ти наред . 8-)

Deliverance
07-08-2008, 21:18
x

Iviqna
07-08-2008, 21:35
Не можеш ли да отидеш с някоя фр на козметик ? Задължително ли е да си с маика си ?!

_FaShIoN_
07-09-2008, 13:09
С кола маска на триъгълника боли изключително много.... :lol: :D

Obsession
07-09-2008, 18:02
Просто ползвай самобръсначка и този път. После, когато оправиш здравните си проблеми (ако изобщо има такива), тогава отиди на козметик.