PDA

View Full Version : Конфузни ситуации



preichetoy
07-07-2008, 22:53
Попадали ли сте в такива. Опишете ги ;)

w0sh
07-07-2008, 22:54
Ако си мислиш, че ги помня.

jony
07-07-2008, 22:55
Да, като лятото с късите панталонки, Пешо надигне глава в автобуса става весело :D

bulgarche
07-07-2008, 22:59
Десетки

psychopath
07-07-2008, 23:00
много.

preichetoy
07-07-2008, 23:00
Аз честитих на еидн приятел мюсюлманин Възкресение Христово ...

w0sh
07-07-2008, 23:00
Аз честитих на еидн приятел мюсюлманин Възкресение Христово ...
Аз пък правих хайка за цигани по Великден.

Pliok0019
07-07-2008, 23:01
Бяхме в Турция на море. Един приятел ми каза да донеса вино. Зех го и седнах на една маса, като подадох чашата на човека до мен.

Изведнъж чух смях... не бях уцелила масата.

xaxa
07-07-2008, 23:01
Аз честитих на еидн приятел мюсюлманин Възкресение Христово ...
ne6to podobno samo 4e na mnogo staro gaje ^^

w0sh
07-07-2008, 23:03
Аз честитих на еидн приятел мюсюлманин Възкресение Христово ...
Аз пък правих хайка за цигани по Великден.


гхахахахаах смешник :lol: от де тая смелост да не е от аватара :lol:
Е, това беше в миналото. Доста боен бях.

w0sh
07-07-2008, 23:10
Сарказма ти не ме засяга.
Отностно мачока, не го познавам и не искам.
Вие истинските кежуали сте единствените опълномощени да използват думите "бой" и "бия" това ви прави ТРУ-та

preichetoy
07-07-2008, 23:14
Днес си стоя на спирката, чакам трамвая и си огворя с моята приятелка. Една кола спира на светофара и едно от момчетата от колата каза нещо от рода на ''Здравейте, момичета'' или нещо подобно, при което аз се стреснах и подскочих :D бях обърната с гръб

w0sh
07-07-2008, 23:15
Днес си стоя на спирката, чакам трамвая и си огворя с моята приятелка. Една кола спира на светофара и едно от момчетата от колата каза нещо от рода на ''Здравейте, момичета'' или нещо подобно, при което аз се стреснах и подскочих :D бях обърната с гръб|

Това е самата сконфузност. Есенцията на тази дума.

preichetoy
07-07-2008, 23:17
ок така ми дойде... :D ще се сетя .. има ги наистина конфузни ..

Seducti0n
07-08-2008, 00:16
Хехе, на дали има човек, който да не...
Ами, веднъж пазарувахме с наще в Билла и аз бях така да се каже-сънена... :oops: и някаква жена си мери плодове и аз отивам и започнах да и мърморя някакви простотии/няколко секунди по-късно вдигнах глава нагоре и срещнах шашнатия поглед на жената, която обърках с майка си/
Извод от цялата ситуация-шемет съм 8-)

preichetoy
07-08-2008, 01:26
Аз отдалече помислих една циганка от другия вход за майка си. Запоянах да търча към нея без да я поглеждам. Докато тичах се провиканх '' Какво е тва яке бе'' и си продължих да тичам. Когато стигнах на половин метър разстояние от жената я погледнах и се усетих, че не е майка ми, завиж рязко към входа си, без лицето ми да издава грешката :D А тая сега като ме види всеки път мегледа много странно.

IdiOtKa
07-08-2008, 07:12
видях едни познати и нали такава кво става а-у и с тях имаше някви момичета и аз нали си викам а тея не ги познавам и вече трагвам и едната ми казва здрасти ... при което аз и отговарям "теб пък от къде те познавам" и окоо 30 сек я гледам в лицето и й разпраам как немога да се сетя ... когато ми каза коя е последва бурен смях и думите "колко си се проминилаа... " ..в момента за тва се сещам ...

Seducti0n
07-08-2008, 09:56
Като прочетох мнението на- IdiOtKa и се сетих за една случка миналата седмица.Та, отивам аз в старото ми даскало/в което учих до 7-ми клас/ и срещам госпожата си по История, при което от нейна стана чувам следната реплика:"Здравей, Мария.Ти тази година завършваш висше, нали...?" И аз нищо не казах на момента, защо си помислих, че нещо се шегува и после и обясних коя съм, а тази жена ми е преподавала в продължение на цели 3 години, направо останах безмълвна... :shock:

hottie
07-08-2008, 10:46
веднъж седнах в скута на един без да искам :oops: не се обърнах, а той за секунди е седнал на мястото ми. Не го познавах.

V1k1tYyY
07-08-2008, 11:00
хахаха :D точно навреме :D няма такава като мен честно :-D значи вчера бех излязла с фр за обувки..ии минаваме покрай един магазин за козметика..и аз каквато съм маниачка на тема лакове ,ощи отвън видях един невероятен жълт лак и реших да си го купя (проклинам този миг)..а вратата на магазинчето е такава прозрачна..естествено досещате се какво стана..казах на фр си "яя жълт лак,влизам " и като невидяла си мислех,че вратата е отворена,просто не бях забелязала :D лелееее как издрънча,сички впериха погледи в мене и се хилят тъпаците :lol: :lol: :-D :-D :D :D фр ми ест едва не изпопадаха по земята от смях а аз се червя неква :D Ужасно беше