PDA

View Full Version : Говорете!



Sigrina
07-07-2008, 21:56
Говорете!
Скъпи читатели, които се каните да пускате теми – моля прочетете това!!!
Когато искате да говорите с гаджето, но не знаете как, когато се чудите какво би станало, ако направите еди какво си, но не ви стиска, когато ви е интересно да разберете нещо, но ви е срам да питате, когато не се разбирате с някой (гадже, приятел, роднина, съсед...), когато ви се иска да направите нещо, но не знаете дали е редно, или как точна трябва да стане, когато си мислите, че няма какво друго да ви помогне, освен потребителите на http://www.teenproblem.net/ - ГОВОРЕТЕ!
Говорете с всички, хора, с които не сте наясно относно вашите взаимоотношения, говорете, с човека, с когото сте правили секс, за да ви каже той дали повече му харесва да сте отгоре, или отдолу, говорете с роднините и родителите си, говорете с приятелите си.... Споделяйте с хората, с които имате проблеми, казвайте им това, което мислите направо в очите. Едва тогава, може да намерите най-доброто решение на “проблемите си”, а не като питате непознати...
Много е просто – бъдете истински и казвайте истината...
Късмет!

w0sh
07-07-2008, 21:59
Браво откри топлата вода. нека те светна: никой няма да обърне внимание на темата ти, както не обърнаха внимание на 10000 хиляди други такива теми, които дори бяха по-смислени.
БРАВООО

ПП: това е 3333-ия ми коментар.

GregoryHouse
07-07-2008, 21:59
Уау ти реши проблемите на всички с един пост...администратора вече може да затваря сайта...

AnIcHkAtA
07-07-2008, 22:02
Стига де не го хранете така човека :D .Да, така е, но едва ли ще си вдигнеш репутацията с този пост ...

FeelMyPain
07-07-2008, 22:06
Бати хейтърчетата сте чесно...
Просто на момичето и е писнало от тъпи безмислени теми, както и на всички нас.Всички тея теми "Дали ме обича" "Дали иска да ходи с мен"... не е ли по-добре да пита него/нея, а не нас?

SiegHeil
07-07-2008, 22:07
Изгубих 2 часа от живота си за да напиша ето тая тема http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120210&start=0
Напълно безполезно занимание..
Единственото средство което действа против идиоти е тухлата ^^

Sigrina
07-07-2008, 22:07
Първо - честит 3333-ти коментар;
Второ - Не ми казвай, че ти е приятно да четеш и отговаряш всеки Божи ден на едно и също безумие, което имам чувството, че все повече и повече расте... Ако се изпраща подобно съобщение на всеки нов потребител примерно, определено имам надежда, че може да спре да расте това безумие...
Трето - GregoryHouse, не искам да реша проблемите на всички, все пак не съм толкова жестока, че да ти отнема удоволствието от това да помагаш на хората.

Sigrina
07-07-2008, 22:10
Стига де не го хранете така човека :D .Да, така е, но едва ли ще си вдигнеш репутацията с този пост ...
В женски род съм :) И изобщо не държа да имам някаква репутация в подобен форум. :)

GregoryHouse
07-07-2008, 22:14
Първо - честит 3333-ти коментар;
Второ - Не ми казвай, че ти е приятно да четеш и отговаряш всеки Божи ден на едно и също безумие, което имам чувството, че все повече и повече расте... Ако се изпраща подобно съобщение на всеки нов потребител примерно, определено имам надежда, че може да спре да расте това безумие...
Трето - GregoryHouse, не искам да реша проблемите на всички, все пак не съм толкова жестока, че да ти отнема удоволствието от това да помагаш на хората.

1во няма начин тъпаци бол по таз земя винаги ще има кой да влезе у форума, 2ро ебахти удоволствието е понякога предпочитам тухла в главата...3то правя го като ми дотъпее и давам смислен отговор само на смислени теми а не на такива в който тря се иявявам като врачка или частен детектив....

Sigrina
07-07-2008, 22:17
Първо - честит 3333-ти коментар;
Второ - Не ми казвай, че ти е приятно да четеш и отговаряш всеки Божи ден на едно и също безумие, което имам чувството, че все повече и повече расте... Ако се изпраща подобно съобщение на всеки нов потребител примерно, определено имам надежда, че може да спре да расте това безумие...
Трето - GregoryHouse, не искам да реша проблемите на всички, все пак не съм толкова жестока, че да ти отнема удоволствието от това да помагаш на хората.

1во няма начин тъпаци бол по таз земя винаги ще има кой да влезе у форума, 2ро ебахти удоволствието е понякога предпочитам тухла в главата...3то правя го като ми дотъпее и давам смислен отговор само на смислени теми а не на такива в който тря се иявявам като врачка или частен детектив....

Винаги ще има, аз не съм казала, че ще спрат, просто ей така си се моля да намалеят поне :)
2ро, идвам в Англия скоро, може да ти донеса една тухла, ако това е проблема :) и знам какво правиш, иска ми се всички това да правеха, но уви...

AFT
07-07-2008, 22:23
И изобщо не държа да имам някаква репутация в подобен форум.


Е, как можа да го кажеш! Та нали сме едно голямо и всеотдайно семейство. Нарани чувствата ми. :smt087







Уж не искаш да има еднакви теми, а сама не си проверила дали има подобна вече. Но нека ти помогна (нали съм добра душа) - има още поне 10 такива теми. Ако помагаха (а те очевидно не помагат), нямаше сега всички да те "хранят" (Боже, огладнявам..).



:smt051

Sigrina
07-07-2008, 22:25
Не намерих точно такава тема :)
А още по-малко ми се вярва да има такава тема, с предложение подобно съобщение да се изпраща на всеки новорегистрирал се потребител :)

AFT
07-07-2008, 22:27
Е, ти какво очакваш? Някой да е казал абсолютно същото? Важното е,че навсякъде идеята е да престанат с еднаквите теми и после са дали същите съвети. Но днес на младите 'орица им е по-лесно да мрънкат по форуми, отколкото да споделят с близките си.

Sigrina
07-07-2008, 22:31
Но днес на младите 'орица им е по-лесно да мрънкат по форуми, отколкото да споделят с близките си.
Е това ми беше мисълта, да се опитаме да помогнем на младите хорица (поне на тези, които са тук) да споделят с близките си :)

HePeAJIeH
07-07-2008, 22:45
Евала :) А сега черпи една бира дето си толкоз умен/умна 8-)

Yahooooo
07-07-2008, 22:48
ne se karaite, lupaite se. Mejdudrugoto v temata ima smisyl, no poniakoga chovek ima nujda da spodeli imenno s nepoznati. Shoto e nai lesno. Tyi che .. pishete temi :D

Sigrina
07-07-2008, 22:50
Умна :D
Кажи си адреса и ще ти изпратя по DHL, че като гледам се чак в Шумен :Ь