PDA

View Full Version : Какво става...незнам какво да правя...



hpffy
07-07-2008, 22:58
Ситуацията е следната...Ходя с едно невероятно момче и го обожавам...самоче има и друг...който е незнам..той човекът, който мога да кажа, че обичам истински...Едва ли някога ще имам нещо общо с него..но съм много обиркана..всичко е супер когато съм с приятелат ми..самоче видя ли другият и полудявам..днес за малко да скъсам с гаджето си...не ми се иска обаче да бъда сама..не ми се иска и да го лъжа по този начин...Незнам..Вие как бихте постъпили..Дайте ми съвет...Или просто кажете нещо..защото аз найстина незнам какво да правя...

MiMcHeToOo
07-07-2008, 23:05
Аз викам да си попремислиш малко нещата, така до никъде няма да стигнеш ;)

Jeuelle
07-07-2008, 23:10
ти въобще знаеш ли какво искаш?

hpffy
07-07-2008, 23:28
ти въобще знаеш ли какво искаш?

Ами..да знам...самоче не зависи само от мен...ако се разделя с приятеля ми оставам сама.. с който и да съм, ще се чувствам така..а с това другото момче никога няма да имам нищо общо..ако съм сама ще се чувствам още по-зле..адски оплетено е :(

angel_love_
07-07-2008, 23:28
Миличка помисли си добре на кого държиш повече ..колко добре познаваш другото момче,да не се окаже някой кретен с който две думи накръст да неможете да си кажете в последствие..но може и самата мисъл,че си имаш приятел да те кара да искаш някой друг малко разнообразие,но ако държиш истински на човека с когото си в момента немисля,че това увлечение ще трае дълго...успехчета от мене :-)

NaNa_SladuRana
07-07-2008, 23:37
аман от хора,които нито знаят какво искат,нито-какво чувстват...
Помисли трезво-това е моя съвет :)

Alice Cullen
07-08-2008, 01:55
uff ami kakvo da te posuvetvam i az v taq situaciq... :( samo deto moq priqtel sega jivee na 10 000 km ot mene i mi e oshte po trudno...:( razbiram te napulno i bih te posuvetvala da si pomislish hubavo za chuvstvata si...
i edno vaprosche drugiq poznavash li go dobre, sm priqteli li ste, che kazvash che go obichash poveche?? :-o

stop_looking_at_me
07-08-2008, 03:43
стой си при гаджето ако питаш мен. Щастлива си с него, ама не знаеш дали ще си щастлива с другия. Струва ли си да пропилееш всичко за едно момче с което дори не се знае дали ще имаш бъдеще?

ненавиждам момичета, които се "влюбват" във всяко момче което си е направило труда да ги забележи с едно здрасти примерно. (Не казвам че тва е случая в точно тази тема.)

Моме, осъзнай се... мама и тати може да си ги обичаш... ама дълбоко се съмнявам, че обичаш и тея две момчета.

cinderella_gugutka
07-08-2008, 04:31
абе,остани си с гаджето а другия гледай да не се заси4аш с него и бързо ще го забравиш

spensi
07-08-2008, 07:47
ти въобще знаеш ли какво искаш?

Ами..да знам...самоче не зависи само от мен...ако се разделя с приятеля ми оставам сама.. с който и да съм, ще се чувствам така..а с това другото момче никога няма да имам нищо общо..ако съм сама ще се чувствам още по-зле..адски оплетено е :(
Ти да не ходиш по задължение и какво като останеш сама първо помисли трезво какво искаш найстина и после действай както сметнеш за добре

ss
07-08-2008, 08:01
Бе то бива бива ама толкоз тъпа п*тка като теб нема...Се 1 аз да си хода с някоя просто да не съм сам и да искам др а лошото е че си няква пикла дето незнае какво иска!И само някои дебил би тръгнал с теб като знае,че късаш с 1 заради него еми то и с него после може да стане същото...просто хора като теб са с някаква извратена предства за света...тъпо к*рве...(немога да се здържам вече...)

MartyParty
07-08-2008, 08:06
ти въобще знаеш ли какво искаш?

Ами..да знам...самоче не зависи само от мен...ако се разделя с приятеля ми оставам сама.. с който и да съм, ще се чувствам така..а с това другото момче никога няма да имам нищо общо..ако съм сама ще се чувствам още по-зле..адски оплетено е :(
Така,кифличке,няма да е зле,ако ни напишеш цялата ситоация малко по-подробно,колкото и дълго да излезе.Аз откъде да знам какво да ти кажа,като ти си си извадила някакви си крйни изводи за себеси,аз може да преценя,че има начин да сте заедно...Дугото нещо ,което не разбирам е:Какво лошо има в това да си сама?Говорите така за самотата все едно е нещо ужасно и никой не би могъл да живее пълноценно сам.Хич не е вярно.В живота занапред няма да има вечно на кого да разчиташ. :? Ще си намериш някого с когото да си щастлива,обаче преди това трябва да спреш да го търсиш.Той сам ще си дойде при теб,а междуременно недей да даваш напразни надежди на някой друг.

Prokopi
07-08-2008, 09:33
Мразя да чета всичките ви постове.Ако повтарям от казаното по горе.Нищо затвърждаваме наученото.

----

От това което каза.Става ясно (поне за мен), че втория обект на желанието ти едва ли знае за съществуването ти.Дори може дори да не те е виждал.А второто ми предположение е, че ти си под възрастовата граница да се качиш на виенско колело.А тои е на възраст годен за пенсия.И не би забелязал детското ти желание за връзка.Разбира се това е в границите на гаданията ..

Реално погледното ти не изпитваш никакви чуства.Защо?Защото мисълта "не искам да съм съма" означава, че просто трябва да си момичето със статута 'имам си приятел!' На всяка цена.Няма значение кои е.Може да е чичката от бакалията стига да ти седи статуса.

Когато в една връзка мине идеята 'да го зарежа ли?'.това е края и.Просто вече няма за какво да седите заедно.

А за това, че не искаш да го лъжеш.Не е защото не искаш, а защото ще бъдеш сам, след като така или иначе ще те остави.

Моя съвет е.. вземи си златна рибка.

Успех.

hpffy
07-08-2008, 11:12
Хахахахах...Разбихте ме...Да обясня по-подробно- С другото момче се познаваме доста добре и сме много добри пр-ли...И да, мога да кажа, че го обичам..защото познавам до болка и лошите му страни(а те не са малко) но пак изпитвам такива чувства...Другото, което е не съм "пикличка"...разликата във възрастта ни е 2 години..И относно самотата..преживявам един доста труден период от живота с..до някъде се страхувам да остана сама, защото не знам какво бих направила..Не ходя с приятела ми само за да съм с някой, а защото наистина ми е добре с него....

dantro
07-08-2008, 11:15
Аз щях да се гръмна :-# :-# :-# :-# :-# :smt017 :smt017 :smt023 :smt023 :smt079 :smt079 :smt047 :smt047 :smt047 :smt047 :smt072 :smt072 :smt089 :smt089 :smt089 :smt120 :smt120 :smt112 :smt112 :smt112 :smt090 :smt090 :smt115 :smt115 :smt115 :smt107 :smt107 :smt099 :smt099 :smt085 :smt085 :smt101 :smt101 :smt110 :smt110 :smt110 :smt078 :smt078 :smt042 :smt042 :smt026 :smt026 :smt027 :smt027 :smt012 :smt012

AnIcHkAtA
07-08-2008, 11:23
От два стола-на земята.Избери си един от двамата.Ако си избереш този, с когото не ходиш и не успееш да тръгнеш с него значи така е било писано ;) .

Vichko0o
07-08-2008, 11:29
Бе то бива бива ама толкоз тъпа п*тка като теб нема...Се 1 аз да си хода с някоя просто да не съм сам и да искам др а лошото е че си няква пикла дето незнае какво иска!И само някои дебил би тръгнал с теб като знае,че късаш с 1 заради него еми то и с него после може да стане същото...просто хора като теб са с някаква извратена предства за света...тъпо к*рве...(немога да се здържам вече...)
Аз съм изключително съгласен с теб !!!!!Това вече просто почна да става нещо като задължение едно момиче да ходи с 1 и да "обича" друг !!!!! Просто такива тъпи п***и като вас трябва да ви се изтръгнат съцарата и цял живот да сте сами ! Моме толкова ли си тъпа бе ? Ама хич не е трудно да избереш ...Едното момче което "обичаш" неможеш да бъдеш с него, следователно "да бе що да си скучая като мога да го обичам да се съжалявам и да не го имам......" , другото момче което явно е дебил че си харесва заблудени като тебе може да е някъв свестен но заради тебе да пропада щото той иска нещо сериозно, а ти си с него само колкото да не си сама !!!!! ЗАСТРЕЛЯЙ СЕ МОЛЯ ТЕ !!!!!

NeLLy_BaBy
07-08-2008, 12:10
Щом ти е добер с приятеля ти не го напускай. Особено ако наистиан не искаш да сама, но ако е само зарадитова по-добре не залъгвай момчето. Добре помисли към кого какви чувства имаш и чак тогава направи избора си .