PDA

View Full Version : Диетка + Тренировка



suitable
07-07-2008, 23:15
Имам няколко въпроса отнасящи се повече към фитнеса, не към диетите .. та, реших да започна да си поддържам формата .. не искам да спазвам някаква диета или нещо по-специално .. храня се нормално .. дори по-малко от това .. не ям сладки неща и винаги отделям мазнините на страна .. научих се да не ям по-късно от 9 вечерта .. надявам се с времето тази граница да се понижи .. тоест да не се храня по-късно от 8 или нещо такова. Започнах и да тренирам вкъщи .. наистина предпочитам дома си за по-добро място от фитнеса, защото не искам да ставам "скала", а просто да подобря външния си вид .. единият от въпросите ми е колко често трябва да си тренирам, защото в момента правя нещо такова .. коремни за горна и долна част, лицеви, клякания, вдигам си тежести за бицепс и за трицепс .. днес започнах и за раменете и всички тези упражнения ги правя по 4 пъти, тоест 4 серии. Правя всичко това през ден и някак си се събира в рамките на 1 час. Ако може някой да ме съветва за нещо .. аз лично намирам програмата си за доста добра, но може би греша някъде, затова ви питам вас да ми помогнете :}

BoRe
07-07-2008, 23:17
чай са ти мъж ли си първо

suitable
07-07-2008, 23:20
Дам.. 18г. :}

BoRe
07-07-2008, 23:23
и кфо искаш мускули тфа ли е дебел ли си слаб ли ?

BoRe
07-07-2008, 23:27
аха ясно и ако искаш мускули копеле треа фитнес
тия гири у вас дет ги имаш не ми ги вкарвай

BoRe
07-07-2008, 23:31
а и никфи диети яж наред
тряа ти маса ти искаш да топиш кила
яж много и всичко и ходи поне 3 пъти седмино на фитнес редовно ;]

suitable
07-08-2008, 08:09
.. прочети първото нещо, което съм написал, моля те ..

suitable
07-08-2008, 14:17
Може ли някой с по-компетентно мнение да се изкаже по въпроса, защото наистина ми е нужен съвет за това, което правя в момента. Примерно дали ще има някакъв ефект, как мога да го усиля и т.н. > мерси

MidnightCreep
07-08-2008, 16:20
Не разбирам много от фитнес,обаче защо не пуснеш тема в някой сайт за фитнес(бб тийм примерно),хората са много по-грамотни.
За храната:има и полезни мазнини(зехтин,сурови ядки),трябва да поемаш все някакви мазнини,не трябва да ги комбинираш с въглехидрат(ориз,картофи,х яб);няма значение в колко часа ядеш,важно е количеството поета енергия да съответства на изгореното.