PDA

View Full Version : Относно менструацията (въпросче)



NaNa_SladuRana
07-08-2008, 00:04
Притеснена съм...
От 2/3 години когато ми дойде,ми тече съвсем слабо за 2-максимум 3 дни, и се чувствам идеамно,това,че съм неразположена,не ми прави никакви проблеми...НО...през последната година направо не знам какво да правя, започна до ми тече силно,от което ми спада кръвното и припадам,не мога да стана от кревата,защото се чувствам отпаднала и всичко ме боли.
Безпокоя се,но майка ми каза,че това е нормално.Вие как мислите?На какво би могло да се дължи това според вас?
Благодаря ви предварително :)

Spider4eto
07-08-2008, 00:19
Ми може да е някакъв хормонален дисбаланс :-o отиди на гинеколог, той най-добре ще ти каже

vetev
07-08-2008, 00:29
дам...трябва задължително да отидеш!!!сигорно не е нищо сериозно...слу4ва се но отиди (:

Alice Cullen
07-08-2008, 01:09
dam ne e losha ideqta za genekologa no i az imah edin takuv period prez vtorata tretata godina :) spored men vsichko e ok

samonervi
07-08-2008, 06:03
Трябва да отидеш на лекар ,да те прегледа и да ти каже дали всичко е наред

fenkatakrisi952
07-08-2008, 06:07
Напълно е нормално.Ще ти мине с времето няма да ти прави впечатление.А за отпаднолоста и ниското кръвно-яж повече шоколат 8-)

natity
07-08-2008, 08:01
da imash silno techenie e normalno na za umora i pripaduci po dobre vurvi na lekar moje da ti dade nqkakvi hapcheta da ne e tolkova strqkasht cikula ti

hottie
07-08-2008, 08:06
Нещо хормонално може би. Отиди на лекар, това може да е и доста опасно. Една моя приятелка имаше подобен проблем и припадаше.Ставаше все по-лошо с времето. Предписаха й противозачатъчни.

dantro
07-08-2008, 08:48
Притеснена съм...
От 2/3 години когато ми дойде,ми тече съвсем слабо за 2-максимум 3 дни, и се чувствам идеамно,това,че съм неразположена,не ми прави никакви проблеми...НО...през последната година направо не знам какво да правя, започна до ми тече силно,от което ми спада кръвното и припадам,не мога да стана от кревата,защото се чувствам отпаднала и всичко ме боли.
Безпокоя се,но майка ми каза,че това е нормално.Вие как мислите?На какво би могло да се дължи това според вас?
Благодаря ви предварително :)

Маикати сериозно ли мисли че е нормално да припадаш :shock:

SpOrTs_GiRl
07-08-2008, 09:25
Нормално е!! .. При мен също беше така .. 2-3 години ми беше 4-5 дни и нито ме болеше корем, нито се чувствах неразположена. От около година обаче получавам спазми и не мога да изляза от вкъщи ..
Една позната също е на твоето дередже .. ;) .. Спокойно.

dantro
07-08-2008, 09:31
КОЕ Е НОРМАЛНО БЕ !! ДА ПРИПАДА Е НОРМАЛНО ??? :grin:

SpOrTs_GiRl
07-08-2008, 10:07
КОЕ Е НОРМАЛНО БЕ !! ДА ПРИПАДА Е НОРМАЛНО ??? :grin:
Ти жена ли си?! Цикъл имаш ли?!?!?!?!?!?!

Имам познати със същия проблем .. При всеки организъм е различно ..

mir4ovski
07-08-2008, 10:36
Pri vsi4ki polojeniq nee normalno da pripada6.edno e da si otpadnal i umoren-tva e savsem normalno,ama pripaducite sa signal 4e ima neshto.nai-dobre otidi na lekar,za da si sigurna.Bezsmisleno e samo da se trevoji6,prosto idi.uspeh i dano si4ko e ok! :)

PeopleAlwaysLeave
07-08-2008, 10:45
При мен пък беше точно обратното - първата година силно, минавах само с болки в корема, а сега вече първите 2 дни ми е силно и ми трае 4-5 дни. Обаче почти всеки път ми пада кръвното. Случвало ми се и да припадам 1-2 пъти ама като знам, че ще ми идва винаги си купувам по нещо сладичко в чантата да си имам за кръвното. Ако абсолютно всеки път припадаш по-добре наистина отиди на лекар - може да е сериозно.

SunShinePearl
07-08-2008, 11:01
hm az puk dori ne use6tam koga mi idva absolutno ni6to ne me boli,po dobre otidi da te pregledat nemoje vseki put da pripada6

romantika_f_13
07-08-2008, 15:48
а на мен ми идва през един месец и първите два три дни тече много силно.. :-o пфф....тва цикъла е сложна работа :(

DevilWish
07-08-2008, 18:02
Аууу ужас. . . консултирай се с лекар ;) Той ще ти даде най-добро решение за проблема ;) дори може хапчета ,които ще ти го регулират малко ;)

sladur4etyYy
07-08-2008, 18:38
иди на лекар най-добре, за да ти предпише хапчета и да не ти става толкова зле

miShle
07-08-2008, 19:51
Значи майка ми ми е разказвала и тя като е била на 16-17 някъде и на нея и е било така.Припадала е,не е можела да става от леглото многооо годно точно както ти го описа .. Лекарят и бил казал,че е просто от хормоните .. така и е било докато ме е родила после всичко се е нормализирало. Върви и ти на лекар за най-добре .. :) Иначе наистина си е нормално ..

gurdolini
07-08-2008, 21:15
задължително посети лекар

Pebles
07-08-2008, 21:44
SpokoIno..nishto neredno ne se sLuchva..Pone se bLagodari, 4e si prekarala malko vreme s perfeckten cikuL.. :P pone ne povrushtash ;).. Shte sviknesh spox..pii pove4e vitamin4eta i si po4ivai :)

albb
07-09-2008, 12:10
Относно припадането и аз мился,че ще е най-добре да чеуш мнението на специалист! :wink:
При моя цикъл когато беше съвсем в началото,което ще рече преди 3 години,не ми течеше много силно и дори ми се налагаше да ползвам само по три превръзки на ден :-o и ми свършваше до 4 дни максимум! Корема ми ме болеше различно-понякога през деня,понякога през нощта,но повече през ноща и не можех да мигна :-x ! Сега обаче е малко по-различно:въпреки че цикълът ми пак ми е 4 дена течението е доста по-силно!Така че не се притеснявай от това че и при тебе се е засилило!А относно болката мене всеки път таза зверски ме боли,че ако не пия обезболяващо от сорта на АУЛИН или НИМЕЗИЛ аз просто ще умра! :shock: А когато ми се случи да ми дойде в учебно време не ме питайте как уча :-x

mArChEtYy
07-11-2008, 23:25
Ми може да е някакъв хормонален дисбаланс :-o отиди на гинеколог, той най-добре ще ти каже

^^ мда И аз мисля Така :-D 8)

mArChEtYy
07-11-2008, 23:25
Ми може да е някакъв хормонален дисбаланс :-o отиди на гинеколог, той най-добре ще ти каже


^^ мда и аз мИсля Така :-D 8)

cherinka
07-11-2008, 23:32
Съгласна съм с всичко, което казаха до сега.
Само ще вметна, че докато си неразположена се храни доста здравословно, защото не само кръвта допринася за здравия ни организъм.

Puky
07-12-2008, 09:45
Нормално е според мен.. На мен всеки божи ден ми пада кръвното и пия кафе и се оправям дори като съм в менструация.. :)