PDA

View Full Version : karate-do



pdd
07-08-2008, 00:23
Ima li karatisti i ot koi klub ste ?

xXxScreamxXx
07-08-2008, 07:05
:o :o чак 2 теми ли тряяше да пуснеш !?!??! :x

moncho
07-08-2008, 09:21
:o :o чак 2 теми ли тряяше да пуснеш !?!??! :x

Едит: 3 са :-x

pdd
07-08-2008, 09:29
e dobre de bez da iskam

love_shu
07-08-2008, 11:15
:o :o чак 2 теми ли тряяше да пуснеш !?!??! :x

Едит: 3 са :-x

Е к'во ревете толкова, бил му е бавен нета и е цъкнал 3 пъти.... пфууу... голямото чудо станало!! :x

moncho
07-08-2008, 13:05
:o :o чак 2 теми ли тряяше да пуснеш !?!??! :x

Едит: 3 са :-x

Е к'во ревете толкова, бил му е бавен нета и е цъкнал 3 пъти.... пфууу... голямото чудо станало!! :x

Не се карай! Като е видял че са 3 е можело да изтрие 2-те :-x

pdd
07-08-2008, 15:26
dgd

pdd
07-08-2008, 19:00
:o :o чак 2 теми ли тряяше да пуснеш !?!??! :x

Едит: 3 са :-x

Е к'во ревете толкова, бил му е бавен нета и е цъкнал 3 пъти.... пфууу... голямото чудо станало!! :x

Не се карай! Като е видял че са 3 е можело да изтрие 2-те :-xam kfo mi se obesnqvash tyk ako imash mnenie po temata pishi be ..... katy ne ...

love_shu
07-08-2008, 19:57
:o :o чак 2 теми ли тряяше да пуснеш !?!??! :x

Едит: 3 са :-x

Е к'во ревете толкова, бил му е бавен нета и е цъкнал 3 пъти.... пфууу... голямото чудо станало!! :x

Не се карай! Като е видял че са 3 е можело да изтрие 2-те :-x

1во - Не се карам.. нито имам такива намерения..
2ро - Като не ги е изтрил, какво толкова е станало?! :o
Предполагам, че модераторите няма толкова да се затруднят с цъкането на 2 бутона? Големия проблем стана... хах.. айде стига толкова да не разводняваме темата :)

moncho
07-08-2008, 20:27
Е ко стига ,ако всеки почне да пуска по 3 еднакви теми а не по 1 какво ще стане в този форум :?

Freiheit
07-08-2008, 23:12
бивш - карате клуб Видин.

love_shu
07-09-2008, 08:34
Е ко стига ,ако всеки почне да пуска по 3 еднакви теми а не по 1 какво ще стане в този форум :?

Е добре де, каза, че без да иска го е направил!! Какво толкова е станало..... :?
Ако всеки пуска по 3 еднакви теми - модовете ще имат повече работа или ще ви се налага да четете през 2 реда...
Пък на всеки може да се случи да сбъркааа.... :o

maigeri08
07-13-2008, 16:43
Да, тренирам в клуб Каминари.

pdd
07-14-2008, 17:44
Да, тренирам в клуб Каминари.tova kade e m kaf stil ?

nasko07
07-15-2008, 16:29
Киокушин - Те Ками

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
07-15-2008, 19:10
Киокушин - Те Камимания ли е , щото и на мене ми беше мерак пък почнах айкидо

pdd
07-15-2008, 20:08
Киокушин - Те Камимания ли е , щото и на мене ми беше мерак пък почнах айкидо kikoshin e mn po dobre ot aikido ;) tva aikido spored men i izmislica.... parodiq na boino iskustvo ;)

07-15-2008, 22:21
Киокушин - Те Камимания ли е , щото и на мене ми беше мерак пък почнах айкидо kikoshin e mn po dobre ot aikido ;) tva aikido spored men i izmislica.... parodiq na boino iskustvo ;)
Зле си много.
Аикидото си има цел, дето няма да я разбереш ти, дето само машах с ръце и крака (тренирам го, тренирам и други неща, тъйче споко). И само не ми казвай, че е пародия, щото ловя бас, че след 1 ключ ще ревеш на земята?

Orono
07-15-2008, 22:34
Да, бе, вЕрно гледам само айкидисти по MMA турнирите...
Направо са МАШИНИ :smt104

pdd
07-15-2008, 23:54
Киокушин - Те Камимания ли е , щото и на мене ми беше мерак пък почнах айкидо kikoshin e mn po dobre ot aikido ;) tva aikido spored men i izmislica.... parodiq na boino iskustvo ;)
Зле си много.
Аикидото си има цел, дето няма да я разбереш ти, дето само машах с ръце и крака (тренирам го, тренирам и други неща, тъйче споко). И само не ми казвай, че е пародия, щото ловя бас, че след 1 ключ ще ревеш на земята? xhahxha stiga ste prekazvali smeshki za tova imate aikidistite samo nqkfi naglaseni demonstaci ... :-x am nqmate sastezaniq da se izqvite :D pak i na putq shte trugnaehs da mi rpavish kluchove btw ot koga trenirash ?

pdd
07-16-2008, 00:01
Да, бе, вЕрно гледам само айкидисти по MMA турнирите...
Направо са МАШИНИ :smt104 po MMA ne sam vijdal do sega aikidis ;) do kolkoto sma zapoznat

07-16-2008, 07:42
Да, бе, вЕрно гледам само айкидисти по MMA турнирите...
Направо са МАШИНИ :smt104
Аикидото е забранено в ММА турнирите, сети се защо.
Защото няма измъкване от ключовете и направо се остава без ръка. А й трябва малко повече от това да можеш да риташ и удряш напред, за да практикуваш айкидо на ниво. Трябва да се мисли при изпълнение на техниките. А и въобще не е атрактивно, боя на ММА турнира да свърши веднага.
Лиф Фиф, айде като си толкова на зор ела да пробваме всичко ли е нагласено? Щото ловя бас, че си такова дърво , че и без да съм тренирал нищо , ще те намачкам с 1 удар.
А това за нагласените... ще кажеш , че по карате демонстраците ви не са нагласени? Да бе... И това, че имате само няколко удара в главата е също доста смешно.
А и нали знаете за тея турнири, че айкидото не е нарпавено заради това постояно да се състезават практикуващите го, развива други качества.
Тоя ороно , май те помня като човек дето преди постояно сам си противоречеше и реши да направиш кратка почивка от форума да те позабравим ли? :razz:

Orono
07-16-2008, 10:17
Сещам се, щото са абсолютните смешници и ще чистят пода редовно.
Т'ва айкидо е само за геймъри и зубари нещастни, на к'ъвто ми напомняш ти.

А във форума не можех да влизам дълго време, не знам поради к'ва причина, но се радвам, че ме помниш.

http://www.youtube.com/watch?v=I7mqQIwvNC8
WTF

07-16-2008, 10:30
Сещам се, щото са абсолютните смешници и ще чистят пода редовно.
Т'ва айкидо е само за геймъри и зубари нещастни, на к'ъвто ми напомняш ти.

А във форума не можех да влизам дълго време, не знам поради к'ва причина, но се радвам, че ме помниш.

http://www.youtube.com/watch?v=I7mqQIwvNC8
WTF
Доста си смешен. Ама найстина смешен.
А това на клипчето, за мен повечето неща също са глупост (ки фловове и т.н.). Но всичките тенкани и иримита, са за да се научи основата. Найстина никой няма да седи и да те чака да му правиш тинкани. Но, както сенсей казва "Първо ще минеш от голямото движение, за да стигнеш до малкото", а при малките движения нещата найстина са истински и реални.В айкидото няма да получиш бързи резултати, трябват години практика, ама ти си оставаш поредния смешник.

Orono
07-16-2008, 10:53
Айкидото уж ви учи на уважение, мъдрост, самоконтрол... Теб май само на тъпотия те е научило, трол. Нашит си, загубил си си времето.
http://en.wikipedia.org/wiki/Jason_Delucia

Дърпам ти сифона и ти казвам чао, айде пиши си сам, келеш. Да не ме занимаваш с твойте глупости.

07-16-2008, 12:15
Айкидото уж ви учи на уважение, мъдрост, самоконтрол... Теб май само на тъпотия те е научило, трол. Нашит си, загубил си си времето.
http://en.wikipedia.org/wiki/Jason_Delucia

Дърпам ти сифона и ти казвам чао, айде пиши си сам, келеш. Да не ме занимаваш с твойте глупости.
Бахаха. Май като няма с какво да си подкрепиш аргументите веднага "келеш си ае чао".
Поредния селяк и смешник. Айде на село да пасеш кравите и ги побутвай от време на времей с някой тай кик по гъзО.

pdd
07-16-2008, 13:24
xhaxhaxhaxhh malchu am kfo shte praim li sparing ?:) :-o :lol:

Orono
07-16-2008, 15:42
xhaxhaxhaxhh malchu am kfo shte praim li sparing ?:) :-o :lol:
Тренирай и не се занимавай с глупости, на тия куража им е само във форумите и на теория.

pdd
07-16-2008, 15:43
xhaxhaxhaxhh malchu am kfo shte praim li sparing ?:) :-o :lol:
Тренирай и не се занимавай с глупости, на тия куража им е само във форумите и на теория. da i az sam na tvoito mnenie ;)

07-16-2008, 17:00
Тренирам ММА и не ми казвай само , че куража ми е по форумите.
Точно ти си смешника, дето май от много бой в главата, вече един валиден аргумент не може да извади.
А до лоф фиф, с теб няма какво да говоря, ти си пълен идиот не знам кой те пусна да тренираш каквото и да е...

Orono
07-16-2008, 19:32
Това е последното ми мнение насочено към теб.
Официално те каня да ми дойдеш на гости в Бургас за един MMA мач, ще те посрещна на гарата, ще те закарам до залата и ще ползваме ринга. Ела да ми покажеш похватите си от Айкидо.

nasko07
07-16-2008, 20:33
Да Киокушина наистина е яко :) . Но в залата освен да се уча да се бия съм се научил и да уважавам както другите Бойни Изкуства така и хората които ги тренират. Това май не е мн познато на някои хора тук...
И бтв този ММА мач 100% ще е интересен. Мисля че моя "фаворит" е ясен :) . Ако за някои не е ясен аз съм сигурен че той самия се е досетил (не познавам никой от двамата). Просто по - разумното му държание ме кара да му симпатизирам. :)

pdd
07-16-2008, 22:04
Тренирам ММА и не ми казвай само , че куража ми е по форумите.
Точно ти си смешника, дето май от много бой в главата, вече един валиден аргумент не може да извади.
А до лоф фиф, с теб няма какво да говоря, ти си пълен идиот не знам кой те пусна да тренираш каквото и да е... ha of s tapanari katy teb nemi se trovqt nervit vij ako iskate daa se organizirame i da naprai edno MMA i tam da se opravim ? inache tyk nqma smisla da se psuvame !! kakty vika picha v burgas i na ringa shte vidim aikido ili karata il nz kfo si ......

07-16-2008, 22:13
Това е последното ми мнение насочено към теб.
Официално те каня да ми дойдеш на гости в Бургас за един MMA мач, ще те посрещна на гарата, ще те закарам до залата и ще ползваме ринга. Ела да ми покажеш похватите си от Айкидо.
Защо последното?
Изчерпа ли се напълно?

nasko07
07-17-2008, 13:36
Защото няма какво повече да се говори ако откажеш на предложението му или се опитваш да отклониш темата (както правиш) показва какъв си :) .А ако отидеш в Бургас там няа да си говорите там делата ще говорят. Според мен момчето от Бургас постъва като истински боец чрез това предложение :)
ПП С това което казвам не искам нито да те обидя или нещо подобно.(към Majestic12)