PDA

View Full Version : Как да ни харесват момичетата



Alabalaportokala
07-08-2008, 01:19
Всяко момче иска да бъде харесвано от момичета ? Как да направим така че да ни обръщат внимание

Рецептата :
1 щипка грубост
В месеца 1 път комплимент за квото и да било, може и без него
Сваляне на звезди никога с голямо Н
Поне някой лев в джоба за почерпка
Малко НЕглиже стайл

И най - важното е хич ама хич хич да не им цепите басма ! ! !

За финал : жената е такова животно че колкото по малко я гониш толкова повече те гони затова недостАпността е задължителна.

И предварително да отговоря че съм голям КОМПЛЕКСАР.

П.С. Това не важи при момичета които са "секси" задръстенячки демек 9 вечерта са в къщи, 10 по леглото, учат нон-стоп и казват че гледали първо характера на човека, па после външността на човек. Т.Е. 99,99999% от момичетата в тийнпроблем.нет . Те са тези които първи ще отрекЪт горенаписаното :D:D:D

Успех...

sweet4esf
07-08-2008, 02:12
em pich sushtoto se otnasq i za momichetata za da ni hodite VIE po gaza...jalko che sa malko momichetata deto ne go razbirat tva...a vie ne go zaslujavate shtoto ste edni leketa :D :D aide yspeh :razz:

fire_lovka
07-08-2008, 03:50
Пич, ти през живота си имал ли си си гадже? :D :D :D :-D И ако си имал коя е била таз селска девойка, която се е радвала на дивата ти грубост, липсата на комплименти, 2те стотинки в джоба ти и тази неотразима недостъпност :D :D :D :D съгурно и тя е била от тези "секси" задръстенячки, които споменаваш :-o обаче ти е била шута и ти сега се опитваш да си го изкараш на останалите в сайта :razz: :razz: :razz: :razz: умнооооо....
все пак да ти кажа, за да не си останеш в заблуда - няма себеуважаваща се жена, която да търпи мирно и кротко такова дърварско поведение! :) С пожелание да намериш душевен мир :-)

cinderella_gugutka
07-08-2008, 04:28
абе,пи4,ти знаеш ли що е любов???а изпитвал ли си го?а някой изпитвал ли го.е към теб(без майка ти иили ...т.н.)аз мисля 4е не щот аз никога не бих се влюбила в такъв кат тебе :? а от писаното разбирам 4е и ти никога не си се влюбвал.ако си ходил с някоя тя тряя да е няква супер проста к.

lipsvashh_mi
07-08-2008, 05:06
Пич, ти през живота си имал ли си си гадже? :D :D :D :-D И ако си имал коя е била таз селска девойка, която се е радвала на дивата ти грубост, липсата на комплименти, 2те стотинки в джоба ти и тази неотразима недостъпност :D :D :D :D съгурно и тя е била от тези "секси" задръстенячки, които споменаваш :-o обаче ти е била шута и ти сега се опитваш да си го изкараш на останалите в сайта :razz: :razz: :razz: :razz: умнооооо....
все пак да ти кажа, за да не си останеш в заблуда - няма себеуважаваща се жена, която да търпи мирно и кротко такова дърварско поведение! :) С пожелание да намериш душевен мир :-)
+1..нали знаеш,че сам не можеш да си причиниш такова главоболие и проблеми каквито ,която и да било жена/момиче,дори от тези както ти галантно ги наричаш"секси" задръстенячки,може да ти причини..Така,че по-полека с думите и горе главата-някой ден и ти ще си намериш майстора..или по-скоро МАЙСТОРКАТА :razz:

Nedoobmisliliq
07-08-2008, 06:05
Нема такъв женомразец.. Кво стана бе човече..?Имаш да връщаш или..?И ти си от ония BadBoys.. :o ..май така излиза..Не че верно кат им обръщаш внимание не ти се качват на главата... ама нека има и малко разнообразие..Пък и не сме жребци за разплод..нека има и малко тръпра , а не само стойки.. :-D

ell_ownz
07-08-2008, 06:52
moje i da sam zadrastenq4ka, neznam, no az nemislq 4e si prav...az ne haresvam takiva mom4eta kato goreopisanite, no moga da ti kaja 4e i zadrastenqcite gledat purvo vanshniq vid, se pak tfa e purvoto vpe4atlenie i tova te privli4a purvo v edin 4ovek apak ve4e za haraktera e mn trydno da se kaje ot 1-2 sreshti trqa dosta vreme za opoznavane... i da, kompleksar si....

NaNa_SladuRana
07-08-2008, 07:04
А бе ще си намериш майстора,не се бой 8)

xXxScreamxXx
07-08-2008, 07:07
Съгласна съм с fire_lovka ;-)

мн ми е интересно0 и на мен кое ли ще е тфа моми4е дет да търпи такъв .... дебил

ss
07-08-2008, 07:42
Хаха чак смешно стана...еми пича си е прав...и колко пъти са писани теми дето,,харесвам лошите''ама вие си сте виновни момичета аз съм се убедил...Вие дори и с най-доброто момче да сте искате да правите ДРАМИ-значи тва ви е в кръвта(просто незнам защо е така...)имате момче което се обичливо и се грижи и вие се нещо ама не го обичам искам да се разделим(само не отричайте че ще ме карате да испиша цяла страница с линкове от предишни теми)!Просто не искате да сте щастливи а да правите Драми да казвате вечно как не ви е добре и никога неможе да ви се угоди...не го казвам с лоши чувства а защото е така и никога не съм могъл да си от обясня...

Tazadar
07-08-2008, 07:55
Хаха чак смешно стана...еми пича си е прав...и колко пъти са писани теми дето,,харесвам лошите''ама вие си сте виновни момичета аз съм се убедил...Вие дори и с най-доброто момче да сте искате да правите ДРАМИ-значи тва ви е в кръвта(просто незнам защо е така...)имате момче което се обичливо и се грижи и вие се нещо ама не го обичам искам да се разделим(само не отричайте че ще ме карате да испиша цяла страница с линкове от предишни теми)!Просто не искате да сте щастливи а да правите Драми да казвате вечно как не ви е добре и никога неможе да ви се угоди...не го казвам с лоши чувства а защото е така и никога не съм могъл да си от обясня... Верно си е :) Пък и теорията на първия пич е вярна. Тъпите вагини харесват "Лоши момчета" :)

white_chik
07-08-2008, 08:05
хахааха,поредния,решил,че е открил топлата вода.Значи момичетата във форума са задръстени, а момчетата са лудите фенове-звучи логично :smt001
По темата,съгласна съм,че има супер тъпи парчета,момичета,които не знаят какво искат и т.н.,но 100 пъти сме говорили,че не можеш да сложиш всички под общ знаменател,хората са различни,чувствата и желанията им са различни.Ми честно да ти кажа,ако приятелят ми ми парвеше комплимент един път в месеца щях да реша,че не му харесвам и щях да се запитам,защо тогава е с мен,така че логиката ти изобщо не е издържана.Има още бая хляб да изядеш,преди да се правиш на философ!

trayana
07-08-2008, 08:08
Vsqko gurne si namira pohlupak ne se bezpokoi!

Prokopi
07-08-2008, 09:21
Има истина ..:)

Липсата на интелектуална мощ в днешно време доста допринесе за скучните връзки.

За пример бих дал факта, че всяка 3 жена запитана "Какво искаш?" би отговорила "Ми не знам"...

Иначе за грубоста .. може би е нужно в малко количество.Пребиването с колана след работа не е в тази графа.Парите също не са определящ фактор.Макар, че могат да ударят едно рамо.

А първото впечатление на всеки човек е външния вид.Защото за опознаването на нещо друго е нужно внимание ..;) 90% от жените гледат първо задника на един мъж и гърбът му.(да помислим за фитнеса?).

И за бога престането да казвате."Обичал лиси някога?","Бил ли си влюбен някога?".Хлапета! Едва ли някои би знаел смисъла на думата.То ва, че сте имали хлапашко увлечение по някои от другия пол(по същия) не значи, че сте били влюбени.В противен случен съм влюбен в храната!Просто има хора които се превързват по бързо от другите.И смятат, че изпитват чуства, които далеч не са такива каквито искат да са.

И да жените са зле.. но мъжете не отстъпват ни най малко...Но всеки си има своето лозе да си го варди.

За зубарите.И те са хорица.Макар,че си имат своите мечти и идеи за бъдещото.Но лично не подкрепям теорията с много четене .. се постига нещо.Запомнянето на 20 страници биология за 7 клас не те прави boy/girl гении!По скоро, ще можеш да си хванеш 5-цата за срока.Но и това не е малко на онзи етап от живота.

Лягането в 10 часа не е лошо.Лично често имам това желание но техническата странна на проблема ме възпира.:)

А за хората от селата не коментирам.Те са и извън селата..Дори имат статут на 'граждани' а още тръпката за брането на мамулите ги блазни.

Но и тук се свежда до възпитание и поглед над нещата.

Успех.. на тези на които ще се борят да променят нещо.

dantro
07-08-2008, 09:25
А защо половината му викате ПИЧ :grin: :grin: Бил незнам си кво а у а му викате ПИЧ ??? :grin: :grin:

i'm so excited!
07-08-2008, 09:38
всъщност си донякъде много прав. аз си падам по такива гадни момченца, за които малко трябва да се постарая. един вид да знаеш, че си успял да укротиш звяра :D егото, егото.
но някакви такива пичаги, които са пък крайно 'недостъпни' (или просто се правят на такива, както в твоя случай) обикновено дори и в самото начало не предизвикват никъв интерес от моя страна.
в смисъл едно момче трябва знае кога да спре да се прави на чифут-непукист иначе губи. то и за момичетата се отнася де.

vamp
07-08-2008, 10:21
Здрасти ПРИЯТЕЛ :grin: :grin: :grin:
За някои неща съм съгласен с теб,за повечето всъщност!
Да се свалят звезди-да,НИКОГА!!!
Направих я тая грешка,после мацката не ме взимаше насериозно,ебаваше се с мен направо,все едно съм плюшена играчка без чувства.
Зубарките,секси задръстенячките-НА САПУН,мразя тия лигави извратени ДЕВОЙКИ(защото за девствени казвам девойки ;) ) Гони ги параноята,че са велики и имат много мозък в главата,а една долна курва се оказва в пъти по-добра в моментът в който имаш нужда от жена.Защо?Има 2 функции-да се ебе и да мълчи.А когато ти е кофти зубарката ти казва:"Всичко ще се оправи",пише го ти на смс или в чата на следващия ден.А ти си без работа,дом,пари,приятели,да ааа всичко ще се оправи,някой ден но не сега...
Грубост,винаги но с чар!Никога пряка и брутална агресия към НЕЯ,но винаги да знае кой е шефа.Няма да забравя как ТЯ млъкваше когато видеше приятелите ми и си говорихме наши работи,как тя се правеше,че не чува за какво говорим,но премисляше всяка дума.През цялото време знаеше,че я обичам,обаче не съм момче което ще разиграва вечно...
Парите,да,шибаните пари-чувството да имаш хубаво БМВ или пистов мотор нямат равни.Момичето е просто допълнение към красивата гледка.Може да се окаже обаче,че за нея ти си просто банкомата...
Почерпка-общо взето против,според случая казвам аз.Ако мацката е долна курвичка,имам парички в мен,защо да не я почерпя мелба,а после с езиче да обере сметаната от друго място...Така е още по- забавно ;)
Защо момичета не харесват добрите мили момчета и им казват нека си останем приятели?Няма тръпка,тъжно но факт,обичаш някоя,сваляш звезди,за нея правиш всичко,тя обаче не те взима насериозно.В мислите й е старото и гадже,който е тъп и си разменя дясната с лявата обувка,не разбира тя какво иска и т.н. и не я уважава,а тя си мисли,че той е недостъпен и тича след него,защото си е навила на пръста,че той ще бъде нейн.
Колкото повече ги режеш,толкова повече тичат след теб...
Доказно вярно твърдение,ако жените имаха поне малко мозък в главата едва ли щеше да е така.Истината е,че мислим различно-мъже и жени.
Не казвам,че е редно обаче,един мъж за да живее добре и да има готини жени,не трябва да му пука за тях.Ако му пука не трябва да го показва,това си е слабост.След последната ми връзка,не мразя жените,обаче съм загубил вяра в тях.Едва ли ще обичам някоя толкова много,ще се доверявам така и т.н.Готов съм да разкарам всяка в момента в който почне да ме дразни и ще го направя без да се замисля,колкото и да ме боли...Така и стана...

cS_LaMeRkA
07-08-2008, 10:24
Яж ми гъза в действие бе !! :D

Wrathchild
07-08-2008, 10:34
Ооо, глупости. Този би бил по-голям егоцентрик от мен, а аз такива не ги търпя много много. Аз искам внимание, обич, вярност и т.н. Без тези неща просто не бих търпяла този, който е до мен.
Впрочем и лесните не ги обичам - 1 поглед и са ми в краката. Предпочитам всичко да е постепенно.

Ivalinka
07-08-2008, 11:52
Момичето е просто допълнение към красивата гледка

ето,ние сме били допълнение :D :D :D ,ами хубаво,бе.карайте си без него.то не е задължително :)

DYNAMIC
07-08-2008, 22:56
всъщност си донякъде много прав. аз си падам по такива гадни момченца, за които малко трябва да се постарая. един вид да знаеш, че си успял да укротиш звяра :D егото, егото.
но някакви такива пичаги, които са пък крайно 'недостъпни' (или просто се правят на такива, както в твоя случай) обикновено дори и в самото начало не предизвикват никъв интерес от моя страна.
в смисъл едно момче трябва знае кога да спре да се прави на чифут-непукист иначе губи. то и за момичетата се отнася де.
+1

Pliok0019
07-08-2008, 23:06
vamp, Alabalaportokala има нещо вярно в думите ви. Колкото и да ми е кофти да го призная...и аз предпочитам момчетата, които са глупави, самонадеяни егоцентрици през милия сладък пич, които би направил всичко за мен. Не знам защо... Може би, защото имам нужда да изпитам по-силно страстта, да ми бъде по-интересно... Не знам дали при всички момичета е така, защото е невъзможно всички да бъдем под един знаменател, но май при повечето...

Е, жалко за нас.

HePeAJIeH
07-09-2008, 00:10
Бро` тряя те черпя 8-)

vamp
07-09-2008, 08:57
vamp, Alabalaportokala има нещо вярно в думите ви. Колкото и да ми е кофти да го призная...и аз предпочитам момчетата, които са глупави, самонадеяни егоцентрици през милия сладък пич, които би направил всичко за мен. Не знам защо... Може би, защото имам нужда да изпитам по-силно страстта, да ми бъде по-интересно... Не знам дали при всички момичета е така, защото е невъзможно всички да бъдем под един знаменател, но май при повечето...

Е, жалко за нас.

Знаеш ли,аз не съдя момичетата по тоя въпрос...Кой каквото си надроби това ще сърба,те хората са го казали.Иначе разбирам защо е всичко-от една страна заради тръпката и забавлението.От друга страна не всички,които се правят на лоши момчета и т.н. са наистина такива,някои са обикновени лиглъовци,загубеняци и простаци.Обаче никое момиче не е способно да направи разликата,казвате "всички мъже/момчета са еднакви",само простаците са еднакви с едни и същи простотии,между другите разликата е голяма в акъл и поведение.
Колкото по недостъпен си,толкова повече тичат след теб.Или ти си играеш с момичето или то с теб,има ли чувства става лошо...

Pliok0019
07-09-2008, 09:58
vamp, Alabalaportokala има нещо вярно в думите ви. Колкото и да ми е кофти да го призная...и аз предпочитам момчетата, които са глупави, самонадеяни егоцентрици през милия сладък пич, които би направил всичко за мен. Не знам защо... Може би, защото имам нужда да изпитам по-силно страстта, да ми бъде по-интересно... Не знам дали при всички момичета е така, защото е невъзможно всички да бъдем под един знаменател, но май при повечето...

Е, жалко за нас.

Знаеш ли,аз не съдя момичетата по тоя въпрос...Кой каквото си надроби това ще сърба,те хората са го казали.Иначе разбирам защо е всичко-от една страна заради тръпката и забавлението.От друга страна не всички,които се правят на лоши момчета и т.н. са наистина такива,някои са обикновени лиглъовци,загубеняци и простаци.Обаче никое момиче не е способно да направи разликата,казвате "всички мъже/момчета са еднакви",само простаците са еднакви с едни и същи простотии,между другите разликата е голяма в акъл и поведение.
Колкото по недостъпен си,толкова повече тичат след теб.Или ти си играеш с момичето или то с теб,има ли чувства става лошо...
Съгласна съм. Има и нещо кофти в цялата тази работа - бягаме от тези, които ни обичат и обичаме тези, които бягат от нас.

Аз никога не съм казвала, че всички момчета/мъже са еднакви. Всеки човек е различен и уникален по своему...както и всички останали.

vamp
07-09-2008, 11:04
vamp, Alabalaportokala има нещо вярно в думите ви. Колкото и да ми е кофти да го призная...и аз предпочитам момчетата, които са глупави, самонадеяни егоцентрици през милия сладък пич, които би направил всичко за мен. Не знам защо... Може би, защото имам нужда да изпитам по-силно страстта, да ми бъде по-интересно... Не знам дали при всички момичета е така, защото е невъзможно всички да бъдем под един знаменател, но май при повечето...

Е, жалко за нас.

Знаеш ли,аз не съдя момичетата по тоя въпрос...Кой каквото си надроби това ще сърба,те хората са го казали.Иначе разбирам защо е всичко-от една страна заради тръпката и забавлението.От друга страна не всички,които се правят на лоши момчета и т.н. са наистина такива,някои са обикновени лиглъовци,загубеняци и простаци.Обаче никое момиче не е способно да направи разликата,казвате "всички мъже/момчета са еднакви",само простаците са еднакви с едни и същи простотии,между другите разликата е голяма в акъл и поведение.
Колкото по недостъпен си,толкова повече тичат след теб.Или ти си играеш с момичето или то с теб,има ли чувства става лошо...
Съгласна съм. Има и нещо кофти в цялата тази работа - бягаме от тези, които ни обичат и обичаме тези, които бягат от нас.

Аз никога не съм казвала, че всички момчета/мъже са еднакви. Всеки човек е различен и уникален по своему...както и всички останали.

На 18-19 години ли си?И нагоре?Питам защото ми е интересно на колко години може да осъзнае едно момиче нещата които ти си осъзнала ;)

Alabalaportokala
07-11-2008, 23:31
Тръгнали сите келеши да ми разправят за ЕГОцентричност,его,гордост и тем подобни. Вие знаете ли въобще същността на тези думички че ги използвате ей така на сляпо щото сте видели от някой друг форум да ги използват ? И замисляте ли се какво значат те? Не, не и при положение че 1/2 от тука смучат близалки а другата 1/2 гледa cartoon network. Аз гадже (сериозно) през живота си не съм имал ако това е въпроса ви, не ми е трябва. Момиченца, поОтраснете с няколко годинки още, понаебете се, пък после вземете посъзрейте и тогава разправяйте кое било вярно и кое не :D. Следващия път като поствам тема ще моля най-любезно след като напишете мнение да има и 1 възраст ей така информативно. Сега разсъждавате така, нормално..., но след известно време всичко това което написах в първия пост ще започне да ви харесва и привлича. Не спорете, излишно е. Празни приказки не пиша - всичко съм си го доказал и е от личен опит.


А защо половината му викате ПИЧ Бил незнам си кво а у а му викате ПИЧ ???

Защото дори в интернет пространството се кефят като ги правиш на 5 ст'инки и нон-стоп се подмокрят пред монитора. Направо океан човече :lol: :lol: :grin: :D

П.С. Само мачканите дебили и шматки в тоя живот се утешават че тоя и оня щял да си намери майстора,похлупака,гърнето ,мърнето и т.н... . Само че нали знаете че "тоя и оня" са били майстори на мн хора на времето, докато вие си оставате поредните мачкани пешки в системата и цял живот ще хленчите клишираните фрази понеже няма какво друго да направите. Аз може и да си намеря майстора, но поне знам че на сума индивиди от срещуположния пол съм го слагал отзад и в преносен и буквален смисъл. А вие ? Вие никога няма да ми бъдете майстор колкото и да ви се иска. :-P :P

П.С.2 Не, не знам що е любов !

Приятна вечер


Алабалапортокала !

Pliok0019
07-12-2008, 07:51
vamp, Alabalaportokala има нещо вярно в думите ви. Колкото и да ми е кофти да го призная...и аз предпочитам момчетата, които са глупави, самонадеяни егоцентрици през милия сладък пич, които би направил всичко за мен. Не знам защо... Може би, защото имам нужда да изпитам по-силно страстта, да ми бъде по-интересно... Не знам дали при всички момичета е така, защото е невъзможно всички да бъдем под един знаменател, но май при повечето...

Е, жалко за нас.

Знаеш ли,аз не съдя момичетата по тоя въпрос...Кой каквото си надроби това ще сърба,те хората са го казали.Иначе разбирам защо е всичко-от една страна заради тръпката и забавлението.От друга страна не всички,които се правят на лоши момчета и т.н. са наистина такива,някои са обикновени лиглъовци,загубеняци и простаци.Обаче никое момиче не е способно да направи разликата,казвате "всички мъже/момчета са еднакви",само простаците са еднакви с едни и същи простотии,между другите разликата е голяма в акъл и поведение.
Колкото по недостъпен си,толкова повече тичат след теб.Или ти си играеш с момичето или то с теб,има ли чувства става лошо...
Съгласна съм. Има и нещо кофти в цялата тази работа - бягаме от тези, които ни обичат и обичаме тези, които бягат от нас.

Аз никога не съм казвала, че всички момчета/мъже са еднакви. Всеки човек е различен и уникален по своему...както и всички останали.

На 18-19 години ли си?И нагоре?Питам защото ми е интересно на колко години може да осъзнае едно момиче нещата които ти си осъзнала ;)
На 16.

Iv4eTy
07-12-2008, 11:58
Пич, ти през живота си имал ли си си гадже? :D :D :D :-D И ако си имал коя е била таз селска девойка, която се е радвала на дивата ти грубост, липсата на комплименти, 2те стотинки в джоба ти и тази неотразима недостъпност :D :D :D :D съгурно и тя е била от тези "секси" задръстенячки, които споменаваш :-o обаче ти е била шута и ти сега се опитваш да си го изкараш на останалите в сайта :razz: :razz: :razz: :razz: умнооооо....
все пак да ти кажа, за да не си останеш в заблуда - няма себеуважаваща се жена, която да търпи мирно и кротко такова дърварско поведение! :) С пожелание да намериш душевен мир :-)

Абсолютно съм съгласна :lol: Коя ще е тая дето ще седи и ще му търпи поведението тип селски бек?! Отговор - Може би някоя задръстенячка, която мъж не е виждала, ама в един момент и на нея и е писнало и адиос риос :lol:

vamp
07-12-2008, 12:03
Тръгнали сите келеши да ми разправят за ЕГОцентричност,его,гордост и тем подобни. Вие знаете ли въобще същността на тези думички че ги използвате ей така на сляпо щото сте видели от някой друг форум да ги използват ? И замисляте ли се какво значат те? Не, не и при положение че 1/2 от тука смучат близалки а другата 1/2 гледa cartoon network. Аз гадже (сериозно) през живота си не съм имал ако това е въпроса ви, не ми е трябва. Момиченца, поОтраснете с няколко годинки още, понаебете се, пък после вземете посъзрейте и тогава разправяйте кое било вярно и кое не :D. Следващия път като поствам тема ще моля най-любезно след като напишете мнение да има и 1 възраст ей така информативно. Сега разсъждавате така, нормално..., но след известно време всичко това което написах в първия пост ще започне да ви харесва и привлича. Не спорете, излишно е. Празни приказки не пиша - всичко съм си го доказал и е от личен опит.


А защо половината му викате ПИЧ Бил незнам си кво а у а му викате ПИЧ ???

Защото дори в интернет пространството се кефят като ги правиш на 5 ст'инки и нон-стоп се подмокрят пред монитора. Направо океан човече :lol: :lol: :grin: :D

П.С. Само мачканите дебили и шматки в тоя живот се утешават че тоя и оня щял да си намери майстора,похлупака,гърнето ,мърнето и т.н... . Само че нали знаете че "тоя и оня" са били майстори на мн хора на времето, докато вие си оставате поредните мачкани пешки в системата и цял живот ще хленчите клишираните фрази понеже няма какво друго да направите. Аз може и да си намеря майстора, но поне знам че на сума индивиди от срещуположния пол съм го слагал отзад и в преносен и буквален смисъл. А вие ? Вие никога няма да ми бъдете майстор колкото и да ви се иска. :-P :P

П.С.2 Не, не знам що е любов !

Приятна вечер


Алабалапортокала !

Послеписа е цялата гадна истина за живота и за женските и т.н.
Така е,тарикатите са си тарикати,те живеят тук и сега,а дали някой ден ще си намерят майстора може балъците само да злобеят.Човек никога не знае какво ще стане.По-добре ти да си майстора,отколкото всеки ден да те работя в работа,личен живот и т.н.
Отново АлаБалаПортокала обира точките и с този коментар!