PDA

View Full Version : Дали някой ден ще е различно?



vaLq_14
07-08-2008, 04:01
Искам да споделя и да поискам съвет или подкрепа,защото не издържам на напрежението. :(
Има едно момче,което страшно много ме нарани.В началото се обичахме.Никой не може да ме убеди в обратното,защото си личеше,защото го усещах.Но след като се разделихме почнахме да си правим на пук. :? Той се държеше безразлично,аз също,а много ми пукаше. :( Ту се виждахме,после се скарвахме много лошо.Това продължи няколко месеца,след което почнах да чувам и обиди.Отново се карахме,отново неразбирателство.Дълго време плаках,защото му се доврих,а сега се чувствам толкова предадена.
Спряхме да се виждаме,да си пишем по мое желание.Тоест той ми писа,но аз не му отговорих.Сметнах,че ще го забравя по-лесно,но уви.Тъпата съдба направи така,че пак си писахме,а отначалото дори не разбрах,че е той.Просто стана една малка обърквация и той си помисли,че нарочно му пиша,а не беше така и се опитах да му обясня.Не бяхме си писали доста време,месеци.Пишеше ми все едно не съществувам,все едно...никога не сме били заедно и никога не ме е гледал така,както ме гледаше. :( Мислех си,че ако един ден това стане,много ще ме заболи.Но след всичко,което той ми причини по-скоро почувствах една гадна празнота в себе си.Не усетих болка,дори не заплаках.Просто ми стана едно безразлично. :(
Това е хубаво.Може би го забравям или вече съм свикнала с това,че е край.Проблема е,че излизам с момчета,към които не усещам нищо.Няма тръпка от 1-ва среща,няма тръпка и след това.Не мога да се привържа към никой.Промених се.Станах един пълен непукист.И нараних много хора. :? И мисля,че причината е той,защото благодарение на него сега не мога да се доверя на никой.Искам да бъда отново щастлива,да съм онова момиче с усмивка на лицето.Писна ми да мисля за миналото и да анализирам неща,които отдавна отминаха.Но ме е яд и ми беше болно,че свърши така брутално.Да беше просто край...разбирам.Но той страшно много ме нарани.
Просто искам мъничко щастие...А имам чувството,че никога няма да го достигна. :( Моля ви,дайте ми съвет. :(

cinderella_gugutka
07-08-2008, 04:21
разбирам те,наранил те е мн и то4но заради това ти трябва време-не за да анализираш миналото или да потънеш в спомени или ме4ти ,а време за да се излекува сърцето си,да се върнеш към предишния на4ин на живот(преди да го срещнеш)и 4ак тогава ще можежеш да бъдеш отново щастлива и да се довериш и влюбиш отново.знам,трудно е-но това е животът :( помни 4е всяка болка която не те убива те прави по силен :)

message
07-08-2008, 07:10
Спри да мислиш за него отърви се от миналото и продължи напред.На мен ми се случи нещо подобно но без обидите и караниците.Просто наложих една дистанция спрях да ходя на местата където ходи и го избягвам.

NaNa_SladuRana
07-08-2008, 07:12
язък за хубавите спомени,щом после сте ги развалили с това "на пук",просто престани да отвръщаш на предизвикателствата му.Бъди силна ние сме с теб :-)

xXxScreamxXx
07-08-2008, 07:12
имах една подобна история , която продължава и до днес ...
Това 4е не си същия човек според мен наистина се дължи на него ... (поне така е при мен),това 4е когато си с някой не ти пука за него показва 4е още оби4аш/ мислиш за предишното мом4е .. както са казали хората : Старата любов ръжда не хваща ...
Не знам какво др мога да ти кажа ... Айде УсПеХ :)

trayana
07-08-2008, 07:32
Mila naistina e ujasno che te e naranil no se opitai da ne mislish za nego i izvesno vreme ne izlizai s drugi momcheta zashtoto shte ti stava po-kofti!Otdelqi vreme na priqtelite si i na sebe si!I naistina tova koeto ne ni ubiva ni pravipo-silni!

monkata93
07-08-2008, 07:35
И аз бях почти по същия начин.Дай си цел - да го забравиш и мисли за позитивните неща, който са се появили след като сте скъсали.След времеще ти стане безразлично към него...Успех :)

spensi
07-08-2008, 07:56
Времето лекува :)

NeLLy_BaBy
07-08-2008, 09:30
Ето днес стават точно 10 дни,откакто скъсахме с моя вече бивш приятел, не съм го виждала от 5 дни някъде, тъй като излизаме в обща компания , а и той гледа да е далеч от мен. Доста е трудно по принцип да се настроиш с цялата промяна, а като сте и от по-дълго време заедно още по -трудно. Но както твоята така и в моята ситуация само времето ще помогне. Наистина щом се чувстваш така по-добре излизай с приятели и за сега не ходи на срещи ако чувстваш че не си готова. Дай на сърцето си почивка както се казва. Кофти и е да излизаш с момчета, с които уж може да стане нещо,но накрая всъщност разбираш че не си готова за връзка. Така дръгия остава наранен. По-добре сега си дай почивка. Така е най-добре. Успех! :)

vaLq_14
07-08-2008, 14:19
Незнам... може би проблема е,че се привързах.Както и да е.Този човек не заслужава това,което бих направила за него.Надявам се да срещна някой друг,който да ми донесе щастие и тогава да мога да кажа с ръка на сърцето:забравих го! :(