PDA

View Full Version : С две дини под мишница



H8_mE
07-08-2008, 07:08
Кой е бил с двама или две едновремненно и как се е справял! :-D

NaNa_SladuRana
07-08-2008, 07:09
Дори и да имам възможността не бих го направила

soul1199
07-08-2008, 07:11
ne mi se e sly4valo :)

besnicataa
07-08-2008, 07:16
аз съм била с 2ма не е нищо сериозно било...накрая ги зае*ах и 2мата :D

trayana
07-08-2008, 07:24
Ne bih si hvanala dvama prosto zashtoto e super podlo!

ss
07-08-2008, 07:31
Трябва да си много голямо курве и да нямаш никакво самоуважение за да го направиш тва...

spensi
07-08-2008, 07:32
аз съм била с 2ма не е нищо сериозно било...накрая ги зае*ах и 2мата :D
да не се спря на трети :D :D :D

jujulinkaa
07-08-2008, 07:40
Трябва да си много голямо курве и да нямаш никакво самоуважение за да го направиш тва...

+1 ! :x

H8_mE
07-08-2008, 07:43
Само да поясня,че нещо много ожесточени към мен ми се струвате - аз не съм била,няма и да бъда.Просто обикновена тема за дискусия пуснах! :)

monkata93
07-08-2008, 07:43
Пф не съм била и не искам... ;) :)

MiLeNcHeToO
07-08-2008, 07:49
Аз не съм била с двама едновременно,дори и да имам възможност мисля,че не бих го направила.Трябва да си егати курвата да тръгнеш с двама,страшно подло и неуважително и към двамата.И рано или късно се разбират тея неща,тъй че може от два стола да паднеш на земята :grin: :D

xXxScreamxXx
07-08-2008, 08:00
Ne bih si hvanala dvama prosto zashtoto e super podlo!

+1 .. ;-)

ell_ownz
07-08-2008, 08:17
i az ne bih.

SINDEL
07-08-2008, 08:17
За известно време се полу4и така малко преди да се разделя с бившия и да тръгна със сегашния. Имаше един период, в който поддържах някакви отношения и с двамата, въпреки 4е към бившия не изпитвах абсолютно нищо. Проблемът беше, 4е той беше много ревнив и емоционално нестабилен и аз не знаех изобщо как да отреагирам адекватно. Не казвам, 4е съм постъпила правилно, но в крайна сметка наредих нещата горе-долу добре и успях да се разделя с него без инциденти :)

dantro
07-08-2008, 09:19
аз съм била с 2ма не е нищо сериозно било...накрая ги зае*ах и 2мата :D

Браво на теб :grin: Ако съм аз един здрав бои та другия път пак така да направиш и пак да се хвалиш :grin:

w0sh
07-08-2008, 10:25
Покрай сичките ми негативи имам едно положително качество- много съм верен.

Wrathchild
07-08-2008, 10:31
Не изгарям от желание да съм със 4895978 едновременно...

vamp
07-08-2008, 10:33
Кой е бил с двама или две едновремненно и как се е справял! :-D

А кой е ял шамари???Не съм привърженик на тия методи обаче в момента в който разбера,че имам рога и приятелите ми ми се смеят и историята се е разчула,а някой се хвали,че ми е чукал гаджето...Надувам главата на момичето от шамари,изтривам я от живота и никога повече не бих я погледнал,а тоя с който ми е изневерила ще му изкарам болничен престой или ще му го върна по друг начин.

За да не стига до такива случки:Ако не ме харесва,иска другия и т.н.,нека ми каже и да скъсаме,всеки по пътя си,но защо трябва да се гаври с чувствата ми и личността ми!

w0sh
07-08-2008, 10:35
Кой е бил с двама или две едновремненно и как се е справял! :-D

А кой е ял шамари???Не съм привърженик на тия методи обаче в момента в който разбера,че имам рога и приятелите ми ми се смеят и историята се е разчула,а някой се хвали,че ми е чукал гаджето...Надувам главата на момичето от шамари,изтривам я от живота и никога повече не бих я погледнал,а тоя с който ми е изневерила ще му изкарам болничен престой или ще му го върна по друг начин.

За да не стига до такива случки:Ако не ме харесва,иска другия и т.н.,нека ми каже и да скъсаме,всеки по пътя си,но защо трябва да се гаври с чувствата ми и личността ми!

Браво. Така правят истинските "пичове" Ритат бият и тормозят жени.

Wrathchild
07-08-2008, 10:38
Ама ти не знаеше ли, че така правят истинските мъже? Еми как, то боят нанесен на жена е голямо геройство.

w0sh
07-08-2008, 10:40
Ама ти не знаеше ли, че така правят истинските мъже? Еми как, то боят нанесен на жена е голямо геройство.

Ще взема и аз да стана пич тогава. То не е много трудно. Тя като има ръка 4 пъти по-тънка от моята.

Wrathchild
07-08-2008, 10:42
Ама ти не знаеше ли, че така правят истинските мъже? Еми как, то боят нанесен на жена е голямо геройство.

Ще взема и аз да стана пич тогава. То не е много трудно. Тя като има ръка 4 пъти по-тънка от моята.Ми как, нали трябва мацките да те харесват. Я виж vamp какъв плейбой е и как преди време се хвалеше, че всички готини мацки са му в краката. Взимай пример от него - купи си БМВ и бий жени.

Madn3s5
07-08-2008, 10:43
Трябва да си много голямо курве и да нямаш никакво самоуважение за да го направиш тва...

+1.. :)

PePeLePew
07-08-2008, 10:51
аз съм бил с 2 мацки едновремено ... всичко е в начин по който ги лъжеш.... проблема е че след време сам се оплиташ във всичките си лажи даже незнаеш ден ли е? нощ ли е? и естествено от 2 стола падаш на земята и осъзнаваш че е било грешка

LizZz
07-08-2008, 11:13
Имах 2 гаджета в 4 клас, които бяха най-добри приятелки..
И като първия пич си хода по коридора с двете под ръчичка.. 8-)
Детска му работа - не бих го повторил, защото е тъпо..
Обичам да съм верен на една. :oops:

AnIcHkAtA
07-08-2008, 11:29
аз съм била с 2ма не е нищо сериозно било...накрая ги зае*ах и 2мата :D

:D :D :D Къртиш :D :D :D


Не съм била с двама, не мисля и да бъда, но незнам какво ще ми поднесе утрешния ден :)

Vichko0o
07-08-2008, 12:03
То просто когато го правиш това нещо показваш колко си човек и колко ти пука за околните !Такъв тип момичета/момчета просто не трябва да ги мислиме за "идоли" , а да ги съжаляваме !Защото хем хората които им се връзват хем и хората които го правят са някакви дебили ! И не е толкова забавно да си "играеш" с хората докато те имат чувства..... Аз лично съжалявам такъв тип хора и си мисля че те са просто с кофти детство , кофти родители и кофти компания.... И това е начин да избиват свойте комплекси !Не мисля че като го изтъквате "оо ми аз ходя с по няколко да не ми е скучно" сте типичните "гъзари" ами по скоро сте типичните идиоти :) Такаче НЕ никога не бих направил това да съм с 2 момичета едновременно просто защото е долно противно и още много много жалки неща .... А определено не искам да съм жалък :)

strahotna_777
07-08-2008, 12:12
tva e dosta kofti da si s dvama... mili4ka na toq svqt vsi4ko se vra6ta i to dvoino.. sega ti naranqva6 sled izvestno vreme naranenata si ti1 moqt savet e ako si s nqkoi da si samo s nego

MiMcHeToOo
07-08-2008, 12:28
Ама ти не знаеше ли, че така правят истинските мъже? Еми как, то боят нанесен на жена е голямо геройство.

Ще взема и аз да стана пич тогава. То не е много трудно. Тя като има ръка 4 пъти по-тънка от моята.Ми как, нали трябва мацките да те харесват. Я виж vamp какъв плейбой е и как преди време се хвалеше, че всички готини мацки са му в краката. Взимай пример от него - купи си БМВ и бий жени.

А тъй. Яко бой, бе. Тя 50 кила ти 80... Супер честно, нали! Никва разлика :). Дай са сериозно... Според мене всеки мъж, който уважава себе си не би ударил момиче... Другите са палячовци! По темата - Не съм ходила с двама, не искам и да пробвам (:

vamp
07-09-2008, 11:12
Ама ти не знаеше ли, че така правят истинските мъже? Еми как, то боят нанесен на жена е голямо геройство.

Ще взема и аз да стана пич тогава. То не е много трудно. Тя като има ръка 4 пъти по-тънка от моята.Ми как, нали трябва мацките да те харесват. Я виж vamp какъв плейбой е и как преди време се хвалеше, че всички готини мацки са му в краката. Взимай пример от него - купи си БМВ и бий жени.

А тъй. Яко бой, бе. Тя 50 кила ти 80... Супер честно, нали! Никва разлика :). Дай са сериозно... Според мене всеки мъж, който уважава себе си не би ударил момиче... Другите са палячовци! По темата - Не съм ходила с двама, не искам и да пробвам (:

Повечко от 80кг,но както и да е.Както казах,НЕ СЪМ ПРИВЪРЖЕНИК на боя над жени,мисля,че някоя колкото и да ме ядоса и нарани повече от шамар не мога да й причиня.И това бих го направил може би,ако ме изнерви до краен предел,подиграе се с мен и т.н.Другия вариант е просто да й кажа да ми се маха от очите и че не искам повече да я виждам(това го направих).Зависи от момичето,от случката,от мястото и хората.Ако ми изнерви с приятел или с някой който познавам,историята се разчуе,на нея не и пука и ми се смеят,ще и набия няколко шамара за да й върна унижението.Не ми се е случвало,но така мисля.Като знам как се смяха на мои приятели ,че са им изневерили,как им викаха "путъовци" и подобни неща.И наистина хората бяха прави...Тия пичове станаха за смях и пред мъже и пред жени.Аз не бих понесъл такава обида.Предпочитам да набия няколко шамара на въпроса курва,да ми викат,че съм простак и отрепка,отколкото да ми се смеят.
Ако някоя не иска да е с мен,нека скъсаме,но да ме лъже и прави за смях,не!

slun4ice_90
07-09-2008, 14:48
Покрай сичките ми негативи имам едно положително качество- много съм верен.Това мнение най-много ме изкефи...браво Wosh. :-) :-P :grin Когато съм с един човек съм само с него.Друг не ми трябва. :-P

Spider4eto
07-09-2008, 15:17
дори и да имам възможност, никога не бих го направила, супер тъпо и курвенско е[/b]

partychild
07-09-2008, 16:28
predi dosta vreme..v edin i sa6t den mi predlojiha trima :-D i trimata gi odrqzah :lol: ne bih hodila nikoga s dvama..edin mi e dostata4en :} ne sym takova momiche :)