PDA

View Full Version : Мисля, че съм ясновидка



Nadelina
07-08-2008, 09:06
Izvinqvam se, che puskam temata tuk, prosto ne znaeh kyde da q pusna neka modovete q premestqt, kydeto precenqt.
Mislq, che sym qsnovidka hora. Shte vi razkaja nqkolko sluchaq, v koito se e proqvilo. Nikoi ne znaeshe kyde e epilatora v kyshtata, az se pribrah ot Blagoevgrad, popitaha me kyde e i otgovorih, che ne znam. Prez noshtta synuvah, che e v edin shkaf, sutrinta se sybudih, otvorih vyprosnia shkav i toi beshe tam. A mama i sestra mi go bqha tyrsili sumati vreme.... Imah izpit i ne bqh uchila, gledah si na karti i mi se padna edna tema, napisah q na carski pishtov i se padna tochno tazi tema! Vchera obache se sluchi nai frapirashtoto - otvorih telefona na edna priatelka, za da i cheta smsite, no imashe parola, popitah q kak e, no tq otkaza da kaje, izmislih si 4 cifri i se otvori vhodqshtata kutiq! Napravo onemqh...
Ima oshte neshta, koito me karat da si mislq, che ne e normalno da gi useshtam, ama se sluchvat.....
Spored vas dali e vyzmojno prosto da imam izrazeno 6-to chuvstvo? Ama chak pyk tolkova....

Темата определено не е за тук
т.1
krem4et0

natity
07-08-2008, 09:09
mnogo ne vqrvam na tiq neshta no moje bi naistina imash 6-to chuvstvo

BringBackDaBeat
07-08-2008, 09:10
Izvinqvam se, che puskam temata tuk, prosto ne znaeh kyde da q pusna neka modovete q premestqt, kydeto precenqt.
Mislq, che sym qsnovidka hora. Shte vi razkaja nqkolko sluchaq, v koito se e proqvilo. Nikoi ne znaeshe kyde e epilatora v kyshtata, az se pribrah ot Blagoevgrad, popitaha me kyde e i otgovorih, che ne znam. Prez noshtta synuvah, che e v edin shkaf, sutrinta se sybudih, otvorih vyprosnia shkav i toi beshe tam. A mama i sestra mi go bqha tyrsili sumati vreme.... Imah izpit i ne bqh uchila, gledah si na karti i mi se padna edna tema, napisah q na carski pishtov i se padna tochno tazi tema! Vchera obache se sluchi nai frapirashtoto - otvorih telefona na edna priatelka, za da i cheta smsite, no imashe parola, popitah q kak e, no tq otkaza da kaje, izmislih si 4 cifri i se otvori vhodqshtata kutiq! Napravo onemqh...
Ima oshte neshta, koito me karat da si mislq, che ne e normalno da gi useshtam, ama se sluchvat.....
Spored vas dali e vyzmojno prosto da imam izrazeno 6-to chuvstvo? Ama chak pyk tolkova....


ти си малоумна :lol:

Nadelina
07-08-2008, 09:11
mnogo ne vqrvam na tiq neshta no moje bi naistina imash 6-to chuvstvo
Az sashto ne vqrvam, no eto, che se sluchva... Nikoga ne sym vqrvala na jeni, koito izkarvat pari, za da lyjat horata, kato im gledat na bob, karti, leqt im vosyk i t.n. No tova se sluchva s men i ne e lyja.

Dreammy
07-08-2008, 09:13
смятам,че е напълно възможно.можеш само да се радваш на дарбата си. :)

Bellisima
07-08-2008, 09:15
Izvinqvam se, che puskam temata tuk, prosto ne znaeh kyde da q pusna neka modovete q premestqt, kydeto precenqt.
Mislq, che sym qsnovidka hora. Shte vi razkaja nqkolko sluchaq, v koito se e proqvilo. Nikoi ne znaeshe kyde e epilatora v kyshtata, az se pribrah ot Blagoevgrad, popitaha me kyde e i otgovorih, che ne znam. Prez noshtta synuvah, che e v edin shkaf, sutrinta se sybudih, otvorih vyprosnia shkav i toi beshe tam. A mama i sestra mi go bqha tyrsili sumati vreme.... Imah izpit i ne bqh uchila, gledah si na karti i mi se padna edna tema, napisah q na carski pishtov i se padna tochno tazi tema! Vchera obache se sluchi nai frapirashtoto - otvorih telefona na edna priatelka, za da i cheta smsite, no imashe parola, popitah q kak e, no tq otkaza da kaje, izmislih si 4 cifri i se otvori vhodqshtata kutiq! Napravo onemqh...
Ima oshte neshta, koito me karat da si mislq, che ne e normalno da gi useshtam, ama se sluchvat.....
Spored vas dali e vyzmojno prosto da imam izrazeno 6-to chuvstvo? Ama chak pyk tolkova....


ти си малоумна :lol:

Ти пък щот си много умен/умна...
Наделина, според мен имаш 6-то чувство. Ако нещо такова се случи пак, разкажи ни... Препоръчвам ти и психолог (!не психиатър, не мисля, че си луда!).

Zombie_Art_Lady
07-08-2008, 09:17
чак ясновидка едва ли,според мен наистина много изразено 6то чувство

Wrathchild
07-08-2008, 09:19
Абе да ти кажа, има нещо вярно... позната на бабата на приятеля ми един път ме хвърли не знам къде... казваше му неща за него и сестра му, свързани със здравето им, които просто нямаше от къде да знае.
Имаш силно шесто чувство, това е. Аз примерно много често като задам въпрос и отговора прозвучава в главата ми... и после се оказва, че съм права :shock:
Не мисля, че е нещо неестествено, предвид, че използваме ужасно малък процент от мозъка си. Просто има хора, които могат да използват мааалко повече от капацитета, на който сме способни всички.

LiloTa
07-08-2008, 09:26
мммм имам подобен "проблем" лошото при мене е че всичко сънувам и след като се събудя го помня в рамките на няколко минути...и след като се случи това което съм сънувала или кажа което съм сънувала...се едни изпадам в...ддз нещо много странно...Все едно за всички без мен времето спира и...Оффф гадно е,преди си мислех че е защото постоянно сънувах кошмари (и все още сънувам но не така често) но сега,когато не е така често..незнам от какво е....Май ще ходим до лудницата ;) :-D

message
07-08-2008, 09:37
имаш 6 чувство а може би и нещо повече.... :)

LoVeIsGoNe
07-08-2008, 09:39
Chi qko0o0o0o0o :grin: :grin: :grin: :grin: :-)

FeelMyPain
07-08-2008, 09:52
Звездите ти го говорят. :P

BlackaTBW
07-08-2008, 09:57
Звездите ти го говорят. :P


И аз за това си мислех :lol:

А според мен не си нито ясновидка, нито имаш 6то чуство. Имаш просто малко повече късмет на тема 'случайни съвпадения'.
Иначе и аз трябва да се провъзглася за ясновидка, защото ги познавам всичките в Психологическата Игра (която се намира някъде другаде из тоя форум) :D
За съжаление аз не съм никаква ясновидка.

dantro
07-08-2008, 09:59
Мии ... аиде да те питаме някви работи и да те чакаме да заспиш та да ни сануваш :grin:

Nadelina
07-08-2008, 10:01
Мии ... аиде да те питаме някви работи и да те чакаме да заспиш та да ни сануваш :grin:
Aide kakvo te interesuva...

krem4et0
07-08-2008, 10:05
О, то и аз значи съм. Като съм била малка( на 2-3) са ме гледали баба и дядо на село, защото наште са строила блока. Без никой да ми каже кога ще идват, аз от вечерта съм висяла на прозореца и съм ги чакала, не съм спала цяла нощ и съм усещала, когато пристигат. да не говорим колко познавам на карти......там съм доста сдобра(поне за сега рекламации нямам). Освен това сънувам пророчески сънища-виждам хора в определени ситуации (например долу на площада, жена, облечена по 1 начин и прави жест), а на другия ден виждам абсолютно същото. Сега пък сънувам кои теми ще ми се паднат на държавния. за сега 6-та и 3-та съм сънувала, ама дано този път да греша, че са отврат и двете :D Мъжо зо РД ми взе таро и съм решили след държавния да се науча да гледам. Тогава ще видим бива ли ме или не за врачка :D

07-08-2008, 10:08
Izvinqvam se, che puskam temata tuk, prosto ne znaeh kyde da q pusna neka modovete q premestqt, kydeto precenqt.
Mislq, che sym qsnovidka hora. Shte vi razkaja nqkolko sluchaq, v koito se e proqvilo. Nikoi ne znaeshe kyde e epilatora v kyshtata, az se pribrah ot Blagoevgrad, popitaha me kyde e i otgovorih, che ne znam. Prez noshtta synuvah, che e v edin shkaf, sutrinta se sybudih, otvorih vyprosnia shkav i toi beshe tam. A mama i sestra mi go bqha tyrsili sumati vreme.... Imah izpit i ne bqh uchila, gledah si na karti i mi se padna edna tema, napisah q na carski pishtov i se padna tochno tazi tema! Vchera obache se sluchi nai frapirashtoto - otvorih telefona na edna priatelka, za da i cheta smsite, no imashe parola, popitah q kak e, no tq otkaza da kaje, izmislih si 4 cifri i se otvori vhodqshtata kutiq! Napravo onemqh...
Ima oshte neshta, koito me karat da si mislq, che ne e normalno da gi useshtam, ama se sluchvat.....
Spored vas dali e vyzmojno prosto da imam izrazeno 6-to chuvstvo? Ama chak pyk tolkova....


ти си малоумна :lol:

Ти пък щот си много умен/умна...
Наделина, според мен имаш 6-то чувство. Ако нещо такова се случи пак, разкажи ни... Препоръчвам ти и психолог (!не психиатър, не мисля, че си луда!).
Такова като 6ти чувство НЯМА. Има интуиция и опит, който ти създават осещането на 6тото чувство...
А тая тема е маса смешна

bboy_bunker
07-08-2008, 10:08
мммм имам подобен "проблем" лошото при мене е че всичко сънувам и след като се събудя го помня в рамките на няколко минути...и след като се случи това което съм сънувала или кажа което съм сънувала...се едни изпадам в...ддз нещо много странно...Все едно за всички без мен времето спира Това се нарича Дежа ву

OtherDimension
07-08-2008, 10:08
всеки сънува пророчески сънища, малцина ги помнят...

07-08-2008, 10:11
всеки сънува пророчески сънища, малцина ги помнят...
И всеки един от нас е един малък хари потър, просто малцина от нас имат магически пръчки, а?

SINDEL
07-08-2008, 10:14
всеки сънува пророчески сънища, малцина ги помнят...
И всеки един от нас е един малък хари потър, просто малцина от нас имат магически пръчки, а?

Аааа! Хари Потър, а? :D

Тва са глупости. Вси4кото тва дето му викате телепатия, ясновидство, проро4ески сънища и глупости, му се вика интуиция.

Seducti0n
07-08-2008, 10:14
Не съм много запозната, но ясновидците нямат ли дарбата да виждат в бъдещето?! :-o

07-08-2008, 10:17
всеки сънува пророчески сънища, малцина ги помнят...
И всеки един от нас е един малък хари потър, просто малцина от нас имат магически пръчки, а?

Аааа! Хари Потър, а? :D

Тва са глупости. Вси4кото тва дето му викате телепатия, ясновидство, проро4ески сънища и глупости, му се вика интуиция.
Искаш ли да си играем с моята магическа пръчка?
Ако тряба, ще викна алкохолиган/атакабг/некой корав кежуал, да ме ритне в главата да ми остане белег, ако тоя сегашния не те устройва, че е от лявата страна :( :o

DjBaloon
07-08-2008, 10:19
Коя тема щес е падне по теория на счетоводството през септемви на държавния изпит :-o

rockgirlbmw
07-08-2008, 10:28
Захария 13:2
И в оня ден, казва Господ на Силите, Ще изтребя имената на идолите от земята, Та не ще се помнят вече; Тоже ще направя лъжливите пророци и нечистият дух Да се махнат от земята.

Йов 7:14
Тогава ме плашиш със сънища, И ме ужасяваш с видения;

Матей 24:11
И много лъжепророци ще се появят и ще заблудят мнозина.

1 Йоаново 4:1
... не вярвайте на всеки дух, но изпитвайте духовете дали са от Бога; защото много лъжепророци излязоха по света.

вижте какв пише в библията за тези неща.Според мен е възможно, но Бог дава дарби на хора които вярват истински и не вършат простотии и живеят за него и с тези дарби вършат добро а не го правят затяхна изгода.

Blacklisted
07-08-2008, 10:34
Мисля, че ще умра от смях :lol:

Nadelina
07-08-2008, 10:42
Захария 13:2
И в оня ден, казва Господ на Силите, Ще изтребя имената на идолите от земята, Та не ще се помнят вече; Тоже ще направя лъжливите пророци и нечистият дух Да се махнат от земята.

Йов 7:14
Тогава ме плашиш със сънища, И ме ужасяваш с видения;

Матей 24:11
И много лъжепророци ще се появят и ще заблудят мнозина.

1 Йоаново 4:1
... не вярвайте на всеки дух, но изпитвайте духовете дали са от Бога; защото много лъжепророци излязоха по света.

вижте какв пише в библията за тези неща.Според мен е възможно, но Бог дава дарби на хора които вярват истински и не вършат простотии и живеят за него и с тези дарби вършат добро а не го правят затяхна изгода.
Vqrvam v Boga bezuslovno!

07-08-2008, 11:06
Захария 13:2
И в оня ден, казва Господ на Силите, Ще изтребя имената на идолите от земята, Та не ще се помнят вече; Тоже ще направя лъжливите пророци и нечистият дух Да се махнат от земята.

Йов 7:14
Тогава ме плашиш със сънища, И ме ужасяваш с видения;

Матей 24:11
И много лъжепророци ще се появят и ще заблудят мнозина.

1 Йоаново 4:1
... не вярвайте на всеки дух, но изпитвайте духовете дали са от Бога; защото много лъжепророци излязоха по света.

вижте какв пише в библията за тези неща.Според мен е възможно, но Бог дава дарби на хора които вярват истински и не вършат простотии и живеят за него и с тези дарби вършат добро а не го правят затяхна изгода.
Vqrvam v Boga bezuslovno!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Мисля , че ще умра от смях...

Nadelina
07-08-2008, 11:09
^ Majestic12, mojesh da si spestish glupavite komentari... Umri ot smqh, ako iskash, no mojesh da se vyzdyrjish, zashtoto ako mi kajesh, che Baba Vanga naprimer ne e mojela da vijda bydeshteto i da pomaga na horata, az shte umra ot smqh...

07-08-2008, 11:13
^ Majestic12, mojesh da si spestish glupavite komentari... Umri ot smqh, ako iskash, no mojesh da se vyzdyrjish, zashtoto ako mi kajesh, che Baba Vanga naprimer ne e mojela da vijda bydeshteto i da pomaga na horata, az shte umra ot smqh...
Да си много логичен и ентелегентен(с е!!!) не е присъщо само на баба ванга.
ама ти си мега зле, ако трябва да сме честни.
Откакто съм влизал във форума, дори със старите банати никове, все си пускала невменяеми мнения, супер глупувати и смешни.
Нищо лично де, просто си падаш доста простовата.(и грозна, кой би те взел за жена?)
Ама с тая тема изби рибата , направо 10 пъти.
Я кажи, днеска ще имали автобус в 4:15, да знам да кисна ли на спирката въобще? Няма да казвам откъде съм, нали си маса коравата ясновидка. (макар че ако не си пълен идиот можеш да видиш)

Romance
07-08-2008, 11:20
Ако ти дам една поща ще ми кажеш ли паса?

Nadelina
07-08-2008, 11:25
^ Majestic12, nqma da se hvana da se zaqjdam, prosto zashtoto e pod nivoto mi, a i sym spokoen chovek, koito ne obicha da jivee sys sporove, obicham da provokiram edinstveno. Glupavo e, ako nqkoi napada za neshto, koeto ne poznava, koeto ne useshta i ne go e dokosvalo. Osven tova ne mojesh da kajesh, che sym glupava ili pyk grozna, zashtoto ne me poznavash. Vyzdyrjai se ot podobni repliki, molq te, zashtoto pokazvash edinstveno, che imash kompleks ot neshto i se strahuvash, kogato nqkoi ne se syglasi s teb.

07-08-2008, 11:38
^ Majestic12, nqma da se hvana da se zaqjdam, prosto zashtoto e pod nivoto mi, a i sym spokoen chovek, koito ne obicha da jivee sys sporove, obicham da provokiram edinstveno. Glupavo e, ako nqkoi napada za neshto, koeto ne poznava, koeto ne useshta i ne go e dokosvalo. Osven tova ne mojesh da kajesh, che sym glupava ili pyk grozna, zashtoto ne me poznavash. Vyzdyrjai se ot podobni repliki, molq te, zashtoto pokazvash edinstveno, che imash kompleks ot neshto i se strahuvash, kogato nqkoi ne se syglasi s teb.
Имам комплекс и се страхувам от това някой да несългасен с мен?
По-голяма глупост, дори кежуалите не могат да кажат в тема с избрано от тях име, където им е позволено да пишат каквото искат :/

Decu
07-08-2008, 11:41
При мен същата работа!
Вече 2 пъти намирам от раз кабела за нета на най-добрата ми приятелка! /а тя казваше, че била проверила навсякъде/
Опа..извинете, 3 пъти! На три различни места, от първия път! 8)

И аз съм ясновидка.

Сега даже се сещам за още нещо.
Преди 2 години мисля, там някъде, гледах Сървайвър Африка. Ако сте го гледали, знаете че на края остават само двама и другите /отпадналите/ ги питат по нещо преди да гласуват. Та, една жена каза на финалистите да си изберат едно число от 1 до 1000. Е, аз познах първото число. 8-)

Явно ме бива и ще трябва да се замисля дали да не се захвана с карти Таро. :lol:

w0sh
07-08-2008, 11:41
Бог взел, Бог дал.

Има едно предаване по БТВ ходи там да ти се смеем.

TheNewReligion
07-08-2008, 12:29
Да , ясновидка си . И аз съм Хармела от село Рокаджиево .... Не са ли те учили да не четеш чужди СМС-и .... :?

Romance
07-08-2008, 12:48
.... Не са ли те учили да не четеш чужди СМС-и .... :?
Това беше първият житейски урок на мама :lol:

Nadelina
07-08-2008, 12:50
.... Не са ли те учили да не четеш чужди СМС-и .... :?
Това беше първият житейски урок на мама :lol:
Ne mojete li da ne me napadate?! Qvno ne, shtom povecheto ot mneniata sa napadki... I osven tova ne prochetoh smsite, zatvorih kutiqta!

OtherDimension
07-08-2008, 12:56
Наделина може да е във филма и да не е ясновидка, но ти маджестик 12, ти си жалък.. жалък си в опитите си да се заяждаш, жалък си, че навсякъде се опитваш да се правиш на интересен и да привлечеш внимание

Blab
07-08-2008, 13:00
Аз пък смятам, че всеки въздейства на заобикалящия го свят.
Или с други думи, с пожелаването си/мисълта си сами "нареждаме" нещата.

07-08-2008, 13:07
Наделина може да е във филма и да не е ясновидка, но ти маджестик 12, ти си жалък.. жалък си в опитите си да се заяждаш, жалък си, че навсякъде се опитваш да се правиш на интересен и да привлечеш внимание
Така си е ;)
Поне, аз не съм станал на 20 и кусор години и не обикалям тийн форумите, раздавайки "мъдрост" наляво и дясно ;) Нали така, мислителе?

OtherDimension
07-08-2008, 13:15
думата "мислителе" не ми е позната
може би си имал предвид "мислителю", ако не - разясни ;)

Blo0dyBitch
07-08-2008, 13:15
баш па ясновидка
иначе поздравления-няма лошо да ти се случват такива работи

IdiOtKa
07-08-2008, 13:18
иди пусни тото, кво чакаш !?

07-08-2008, 13:26
думата "мислителе" не ми е позната
може би си имал предвид "мислителю", ако не - разясни ;)
\ ne vinagi raboti:(
so sri
http://img233.imageshack.us/img233/5117/1215519422610mm6.jpg

Pliok0019
07-08-2008, 13:31
Освен това сънувам пророчески сънища-виждам хора в определени ситуации (например долу на площада, жена, облечена по 1 начин и прави жест), а на другия ден виждам абсолютно същото.
Това е дежа ву. Почти всички го имаме.

Към авторката: Опитай се да доразвиеш дарбата си. Това е нещо много хубаво. И аз гледам на карти Таро и по няколко нумерологични начини, но просто за забавление. :)

Успех.

SINDEL
07-08-2008, 13:33
Кви белези бе, Majestic, душа златна? :shock: Само тва изобщо не ми стана ясно.... :D

07-08-2008, 13:38
Кви белези бе, Majestic, душа златна? :shock: Само тва изобщо не ми стана ясно.... :D
Имам малка братовчедка и бях принуден да гледам Хари Потър с нея, защото не мога да си оставя всичките стърчащи кабелаци на малкото дете(имам четири 5слотови разкслонителя и имам само 3 свободни слота). Та, гледах някакъв Хитър Потър и ония пич имаше белег от лявата (май) страна...! Ха , колко съм наблюдателен!
Фор дъ глори оф ююююююююю...

AliceSw
07-08-2008, 13:42
Аз пък смятам, че всеки въздейства на заобикалящия го свят.
Или с други думи, с пожелаването си/мисълта си сами "нареждаме" нещата.

^тя е много права


не вярвам в подобни неща...поне не на повечето

ако се замислиш всичко може да има логично обяснение...за епилатора - и майка ти, и сестра ти не знаят къде е, ти сънуваш, че е в някакъв шкаф...или пък подсъзнанието ти ти напомня къде си го пъхнала последния път...


паролата на приятелката също не е особено събитие...дали пред известно време не ти е казвала пас за друго нещо и пак подсъзнанието се обажда, защото хората обикновено нямат различна парола за всяко нещо /това го правят само психопати като мен, които си забравят паролите и после ръчкат некви цифри по 2 часа/


та, за изпита се потвърждава теорията на би тру...1 тема ти се е паднала на карти, а ти си решила да направиш нея, защото си си мислела, че има най-голям шанс да се падне тя...в смисъл според 1 теория човек сам подрежда огромна част от живота си...с начина на мислене, затова е грешно да мислиш пораженчески..и затова може би и ти си вярвала, че това ще е темата...а така и се е получило


на мен ми се е случвало подобно нещо на това с темата, но не го смятам за събитие...просто стечение на обстоятелствата....

Nadelina
07-08-2008, 14:16
^ Az sym si vyv Blagoevgrad, nqmam dopir do epilatora na maika mi, ne sym go slagala az tam, tq si go e pribrala i e zabravila.
A otnosno parolata - cifrite si bqha napylno proizvolni, podsyznanieto mi ne e znaelo drugite paroli na tova momiche, prosto ei taka si gi napisah....na shega!

Just_ME !!!!
07-08-2008, 14:30
bravo na momi4eto nqma ni6to lo6o v tfa ..teq koito ne vqrvat moe prosto da zamal4at :)

AliceSw
07-08-2008, 14:37
на първата страница пише друго...

InnocentGreed
07-08-2008, 15:22
Наделина, напиши някакво мъжко име, да видим дали ще познаеш как се казвам. :D

Freeminded
07-08-2008, 15:41
Погледнато най-обективно:
1. Отворила си си шкафа и си намерила епилатора! Е голяма работа, може би просто не са искали да търсят във вещите ти докато те е нямало.
2. Падналата ти се е същата тема - тук чиста случайност!
3. На телефона си нацъкала някаква лесна комбинация - от сорта на 2580
- уцелила си!

4то. Като си таква ясновидка - познай ми паролата, а също така ми напиши печелившите числа за тотото до края на седмицата.
8)

chocoleptic
07-08-2008, 17:40
:D
..
yeah,yeah ..
dreams..

PollyPoi
07-08-2008, 17:50
Възможно е и не виждам нищо ненормално ;) радвай се ;)
И аз много пъти така съм познавала за предметите местата им и тн но си мисля че е просто 6то чувство :)

BulgariaZaBulgarite
07-08-2008, 17:54
Вече много станахте тея с дарбите.
да му еба майката

ScionOfStorm
07-08-2008, 22:35
лунатик из хааааааай ^_^ :grin:

аз пък често виждам мои познати и близки остарели с години, наслагвайки ликовете им върху ликове на случайно срещнати навън. Някои доста си приличат, хъхъ.

Авторката...хубаво. Дано продължава, за лошо или добро.

258
07-08-2008, 22:44
Бог взел, Бог дал.

Има едно предаване по БТВ ходи там да ти се смеем.
\:D/
Апък относно темата-аз незнам защо,но вярвам,че има ясновидци :)

Nadelina
07-08-2008, 23:18
^ Ne vqrvam nqkoi da moje da poznae 4 cifri, syvsem proizvolni, mogat da bydat podredeni po vsevyzmojen nachin, pyk i koi znae, che sa tochno 4, moje da bydat 2 ili 3, dori 6. Sluchaino da gi naluchvash? Dobre. Syjalqvam, che sym si pomislila tolkova glupavo neshto...

Dreammy
07-09-2008, 06:26
^ Ne vqrvam nqkoi da moje da poznae 4 cifri, syvsem proizvolni, mogat da bydat podredeni po vsevyzmojen nachin, pyk i koi znae, che sa tochno 4, moje da bydat 2 ili 3, dori 6. Sluchaino da gi naluchvash? Dobre. Syjalqvam, che sym si pomislila tolkova glupavo neshto...

стига де,не се отчайвай :) 4-цифрен код,освен ако не е 0000, малко трудно да бъде налучкан...

rakiQ
07-09-2008, 07:26
ми случва се
ако беше тва щеше да започне от малка .. тъй че ..

07-09-2008, 08:17
Възможно е.Като имаш предчувствие или видение, или сън си го записвай и така можеш да развиеш способностите си :)

ОМГ? :lol:

07-09-2008, 08:23
Възможно е.Като имаш предчувствие или видение, или сън си го записвай и така можеш да развиеш способностите си :)

ОМГ? :lol: 8-) Какво? 8-)
Хари Потър?

SINDEL
07-09-2008, 08:31
Абе Хари Потър...
Искам да пускам файърбол :D

Nadelina
07-09-2008, 08:32
Възможно е.Като имаш предчувствие или видение, или сън си го записвай и така можеш да развиеш способностите си :)

ОМГ? :lol: 8-) Какво? 8-)
Хари Потър?
Prekalqvash naistina... Sega sym ubedena, che sledvashtia ti post shte byde obida sreshtu men, prostashko e, da znaesh. Ne pokazvash nishto osven pretencii za visok intelekt bez pokritie i samo poshlost.

-нова съм тук-
07-09-2008, 13:49
Може :neutral:

MidnightCreep
07-09-2008, 14:10
Много се вживяваш.

GetNasty
07-09-2008, 16:18
мисля, че това е чиста случайност..ако имаш още такива случаи разкажи, може и нещо друго да си помислим :)

Nadelina
07-09-2008, 16:26
Imam oshte dosta takiva sluchai, napisala sym go i v pyrvia mi post, no mislq veche da spra da pisha v tazi tema, zashtoto bqh prekaleno opliuta.

GetNasty
07-09-2008, 16:27
Imam oshte dosta takiva sluchai, napisala sym go i v pyrvia mi post, no mislq veche da spra da pisha v tazi tema, zashtoto bqh prekaleno opliuta. аз не съм казала такова нещо, даже вярвам по принип в такива неща, но 3 случая не могат да докажат нищо, по-скоро случайност. :)

InnocentGreed
07-09-2008, 17:07
Наделина, напиши някакво мъжко име, да видим дали ще познаеш как се казвам. :D
Сериозно, ако познаеш ще ти повярвам наистина.

Deliverance
07-09-2008, 19:06
x

krisiiiiito
07-10-2008, 12:23
Imam oshte dosta takiva sluchai, napisala sym go i v pyrvia mi post, no mislq veche da spra da pisha v tazi tema, zashtoto bqh prekaleno opliuta.

Е ти па - по-глупаво оправдание не можа да измислиш. Винаги е имало хора, дето не вярват в такива неща.
Земи ми напиши 6 числа. Произволни. :-|

:D

07-10-2008, 12:39
Възможно е.Като имаш предчувствие или видение, или сън си го записвай и така можеш да развиеш способностите си :)

ОМГ? :lol: 8-) Какво? 8-)
Хари Потър?
Prekalqvash naistina... Sega sym ubedena, che sledvashtia ti post shte byde obida sreshtu men, prostashko e, da znaesh. Ne pokazvash nishto osven pretencii za visok intelekt bez pokritie i samo poshlost.
Мама ли те научи да говориш така , когато някой те нагруби? :lol: :lol: :lol: :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
07-10-2008, 13:09
По принцип вярвам в силно развитата интуиция, 6-тото чувство или както там му казват. Но в повечето случаи, когато някой улучи/познае нещо случайно, веднага се категоризира като 'ясновидство' и че има някакви по-специални способности. Затова и вече всичко звучи толкова налудничаво. Всеки втори "го може". :)

Ей оня ден от 200коли преди нас на КПП-то, спряха точно мен и бях 1 000 000% сигурна, че ще го направят, затова бях помолила приятелката ми да извади документите да са на лесно. И тя понеже не прозря 'логиката' седя втрещена в колата как съм можела да знам, при все че там рядко можели някой да спрат. Накрая само дето не ме изкара, че гледам в бъдещето. http://www.ue-varna.info/images/smilies/hmm.gif Просто някои неща си имат и доста добро логично обяснение. :)

vanPersieFan11
07-10-2008, 14:49
yay ti strahotna kasmetliika,samo taka si obqsnqvam tova koeto kazva6 za6toto ne si padam mnogo mnogo po razni qsnovidski raboti....

Jeuelle
07-10-2008, 16:04
На тоя форум само ясновидка му липсваше 8-)

mulgore
07-10-2008, 16:07
тука повечето сте налседници на Хари Потър и Дъмбъл Дор
:razz: :razz: :razz:

Loshotia
07-10-2008, 16:08
На тоя форум само ясновидка му липсваше 8-)

Богатството на форума са неговите юзъри :D

Jesus
07-14-2008, 05:40
Нека силата бъде с теб. Пожелавам ти вторият сеноз на Ясновидци ти да го спечелиш :) .