PDA

View Full Version : Изпотяват ми се ...



japixloops
07-08-2008, 08:29
сутрин ставам , в 9:30-40 и отивам да спортувам

и докато спортувам не забелязвам нищо , след тренировката като тръгна да се прибирам

са ми изпотени гащите отзад , не много да тече вода но все пак ако бяха черни щеше да се вижда

има ли нещо с което да се намали изпотяването ?

п.с. става само когато спортувам

Nadelina
07-08-2008, 08:48
Kakvo ti prechi da sa izpoteni, nali veche se pribirash i shte gi smenish?

japixloops
07-08-2008, 09:54
ами да не стане някой път , отивам на кафе и стане нещо та се изиска повече физическа дейност и се изпотя ?

Ще ме бъде срам да ми е мокро дупето :?

dimanushka
07-08-2008, 11:19
boje.. ami nali sportuva6. 4ovek kato sportuva se izpotqva.. koi pove4e koi po malko.. i na men mi se e slu4valo kato hodq da bqgam i da se izpotqvam..... :razz: vse pak bqgam.... zalepva mi ancunga na zadnika i po krakata.... normalno e da se izpotqva6.. ama ne mi e qsno ti primerno sled kato si hodil da trenira6 na kafe li hodi6 vednaga????? poten i mrusen.. zasrami se...!!!!

death_wish_
07-08-2008, 12:18
boje.. ami nali sportuva6. 4ovek kato sportuva se izpotqva.. koi pove4e koi po malko.. i na men mi se e slu4valo kato hodq da bqgam i da se izpotqvam..... :razz: vse pak bqgam.... zalepva mi ancunga na zadnika i po krakata.... normalno e da se izpotqva6.. ama ne mi e qsno ti primerno sled kato si hodil da trenira6 na kafe li hodi6 vednaga????? poten i mrusen.. zasrami se...!!!!

+1 :D

qg0dkata
07-08-2008, 12:34
boje.. ami nali sportuva6. 4ovek kato sportuva se izpotqva.. koi pove4e koi po malko.. i na men mi se e slu4valo kato hodq da bqgam i da se izpotqvam..... :razz: vse pak bqgam.... zalepva mi ancunga na zadnika i po krakata.... normalno e da se izpotqva6.. ama ne mi e qsno ti primerno sled kato si hodil da trenira6 na kafe li hodi6 vednaga????? poten i mrusen.. zasrami se...!!!!

+1 :D
+1000000000 :grin: :grin: :grin:

japixloops
07-08-2008, 13:08
опс не схванахте , веднага като се прибера отивам на плаж след като ям разбира се

но ако не ходя на плаж се купя . не мога да седя потен

и вечер като ходя на кафе , следобед при температура 50* просто няма да изляза . Вечер , като излезна официално облечен , изтупан и примерно тичан по някаква странна причина и ми се изпоти гъза

:lol: :lol: :lol: това беше разкодирано ^ :)

Slun4evko
07-09-2008, 07:01
Абсолютно нормално е в тея жеги,особено при момчетата.няма никакж проблем,просто носи по леко памучно бельо,което не ти спарва. Памука изсъхва по-лесно,затова ти го препоръчвам.