PDA

View Full Version : подарък



indecent
07-08-2008, 08:31
скоро става година и половина откакто сме с приятеля ми ...още не съм сигурна какво да му подаря ... не искам да е нещо скъпо ... искам по скоро да е нещо символично...нещо,което да показва колко го обичам/не че той не го знае но../искам да е нещо което много ще му хареса .... очаквам предложения от по опитните с дълги връзки ... просто незнам точно какво се подарява по такъв повод...не искам да е нещо банално от рода на парфюм,сребро,сувенир,дрех ...

LoVeIsGoNe
07-08-2008, 08:35
Em mojesh da otidesh da kupish edno syrce da go zakarash na shivach i tam da brodirat na syrceto na dvamaat imenata i tam da pishe edi koi si toest ti love edi koi si toest toi staava mn qko i ne izliza koi znai kolko skypo na edna fr i izleze kam 10 lv brodiraneto i nz se pak kolko golqmo 6te e i syrceto koeto 6te izberesh ;] :-)

dantro
07-08-2008, 09:08
скоро става година и половина откакто сме с приятеля ми ...още не съм сигурна какво да му подаря ... не искам да е нещо скъпо ... искам по скоро да е нещо символично...нещо,което да показва колко го обичам/не че той не го знае но../искам да е нещо което много ще му хареса .... очаквам предложения от по опитните с дълги връзки ... просто незнам точно какво се подарява по такъв повод...не искам да е нещо банално от рода на парфюм,сребро,сувенир,дрех ...

Ти сама незнаеш какво искаш неискаш парфюм,сребро,сувенир,дрех а какво друго ти остава не скъпо ?
Кофичкаи лъжичка .. да си играе на пясачника .. или пък камионче :shock: :shock:

cS_LaMeRkA
07-08-2008, 09:23
Значи купуват един бял чаршав или син каф искаш свят... взимаш ваши снимки слагаш си ги на Flashkata ако имаш такава ако не става да ги запишеш на CD диск отиваш в някое фото (мисля че беше) или по специални магазини ли ебали го... и да ти отпечатат снимките на чаршава и ставата като албум... :) Имаи в напредвит че е многос скъпо това... само за 1 снимка е 9-10 лв

Друго .. същата работа само, че на тениска с ваша снимка.... (10лв)

Друго... вземи текстлни БОЙ (че маркерите са по смотани и се трият по бързо) и на тениска... може й друго.. му надраскай нещичко (10-13лв)

Друго... отиваш в фото в което правят от снимка/и пъзел (малко детстки но е оригинално) (10лв)

Друго... пак ваша снимка но ви я правят в едно като по дебело стакло и ... с не знам точно как... но изливат ватре вашата снимка и е яко...
Деа няям снимка да ти покажа как... става нагледно :smt012 (12лв)

Друго... което е супер лесно е са се сетих... ваша пак снимка асмо че я правиш в по голям размер :) (това може да е като допълнение към някой друг подарак, иначе може да ти изглежда малко... ) (5лв-7лв)

УСПЕХ! :grin:

indecent
07-08-2008, 09:26
cS_LaMeRkA mersi mnogo

KrisiBep
07-08-2008, 09:28
А защо да не е нещо,което той харесва?На което ще се изкефи и зарадва супер много...някаква малко негова мания.сигурно има нещо такова.Е,примерно,ако е луд по колите,може да му намериш някаква симпатична количка и защо не да има и имената ви по вратите...знам ли...може да е тъпо,но това ми хрумна :)

cS_LaMeRkA
07-08-2008, 09:28
Няма проблем, дано да ти свърши работа :)

indecent
07-08-2008, 12:36
:( nqkakvi drugi idei ....

jymmys
07-08-2008, 12:59
1-Сребърна гривна , на която отзад да пише ''обичам те''
2- чаша с вашата снимка
3- торта на която да пише ''обичам те....''
4-има едни интерестни кутийки във формата на сърце , в който има нна 100 листчета ''обичам те'' на различни езици и в нея слагаш и шоколадчета ''mercy'' и можеш да напишеш ''Мерси е моето благоратя, че имам теБ''

indecent
07-08-2008, 17:02
drugi idei ?

Spider4eto
07-08-2008, 17:16
Ми аз на моя му подарих една кутийка, в която бях написала 100 и кусор причини, поради които го обичам, подарявала съм му и наша снимка в дървена рамка и отгоре гравирано обичам те

Wrathchild
07-08-2008, 18:18
Друго... вземи текстлни БОЙ (че маркерите са по смотани и се трият по бързо) и на тениска... може й друго.. му надраскай нещичко (10-13лв)
Впрочем се пише БОИ с И а не с Й, тъй като се променя целият смисъл на думата. Аз за текстилен бой не съм чувала, знам за юмручен примерно, но...
Както и да е. Може да му направиш примерно албум с ваши снимки. Примерно имаше едно време (не знам сега) имаше едни листа точно за албуми със снимки - картонени с прозрачно като фолио отгоре и се слагаше снимката и се покриваше с това прозрачното... а самите албуми за тези листа бяха като класьори, ти можеш да вземеш обикновен бял класьор, който да украсиш сама.

kifla
07-08-2008, 19:02
скоро става година и половина откакто сме с приятеля ми ...още не съм сигурна какво да му подаря ... не искам да е нещо скъпо ... искам по скоро да е нещо символично...нещо,което да показва колко го обичам/не че той не го знае но../искам да е нещо което много ще му хареса .... очаквам предложения от по опитните с дълги връзки ... просто незнам точно какво се подарява по такъв повод...не искам да е нещо банално от рода на парфюм,сребро,сувенир,дрех ...
подари му тройка с някоя мацка и теб!

gPa3HuTeJl
07-08-2008, 19:05
xm.. презерватив с татуировка..

gangstata
07-08-2008, 19:07
Тц..нещо не ми се връзва..С един човек си година и половина и питаш напълно непознати какво да му вземеш..

qHu4Ka
07-08-2008, 19:08
Значи купуват един бял чаршав или син каф искаш свят... взимаш ваши снимки слагаш си ги на Flashkata ако имаш такава ако не става да ги запишеш на CD диск отиваш в някое фото (мисля че беше) или по специални магазини ли ебали го... и да ти отпечатат снимките на чаршава и ставата като албум... :) Имаи в напредвит че е многос скъпо това... само за 1 снимка е 9-10 лв

Друго .. същата работа само, че на тениска с ваша снимка.... (10лв)

Друго... вземи текстлни БОЙ (че маркерите са по смотани и се трият по бързо) и на тениска... може й друго.. му надраскай нещичко (10-13лв)

Друго... отиваш в фото в което правят от снимка/и пъзел (малко детстки но е оригинално) (10лв)

Друго... пак ваша снимка но ви я правят в едно като по дебело стакло и ... с не знам точно как... но изливат ватре вашата снимка и е яко...
Деа няям снимка да ти покажа как... става нагледно :smt012 (12лв)

Друго... което е супер лесно е са се сетих... ваша пак снимка асмо че я правиш в по голям размер :) (това може да е като допълнение към някой друг подарак, иначе може да ти изглежда малко... ) (5лв-7лв)

УСПЕХ! :grin:


damz mejdy dryg0t0 [redl0jeniqta sa n0gy yriginalnii... :))

davkata
07-08-2008, 19:10
ми земи една рамка за снимка и вътре напиши нещо оригинално по интересен начин(напр ако беше само фр туй е яко "когато си затънал до гуша в крокодили значи е дошъл първият ден от остатъка на живота ти") друг вариант е нещо свързано с интересите му ако има такива и т н според мен е глупаво за нещо с имената непременно 8)

indecent
07-09-2008, 06:49
Тц..нещо не ми се връзва..С един човек си година и половина и питаш напълно непознати какво да му вземеш..

moje bi zashtoto sym mu podarqvala dosta neshta i sega iskam da e neshto razli4no ....

whiff_of_insanity
07-09-2008, 07:18
Тц..нещо не ми се връзва..С един човек си година и половина и питаш напълно непознати какво да му вземеш..

moje bi zashtoto sym mu podarqvala dosta neshta i sega iskam da e neshto razli4no ....

Как броиш дните сякаш е някакво временно проклятие. :-D

Иначе може да е някаква романтична вечер.Не е задължително да е вечеря.Например си намираш някакво супер романтично местенце където не сте ходили.Ако и той те обича едва ли ще се интересува от това дали изобщо си му взела нещо.
Сещам се и че можеш да намериш във вас някакви червени парцали, различно по цвят и тъкан и да ги зашиеш във формата на сърце и да го напълниш с памук.Мисля че ще стане нещо сладко, пухкаво и от сърце. :)

B3B0K
07-09-2008, 08:09
be vie mislite li si 4e mom4etata se kefqt na snim4ici i razni dr ligavi ne6tica.. ne 4e nqma da se izkefqt 4e tolkova mn si se postarala ama... po dobre si pomisli kakvi interesi ima mojebi nqkoq negova lubima grupa ili ne6ty koeto go int nego... 6tot nada li si me4taq za sar4ica ili pone taka mislq az

indecent
07-09-2008, 09:45
be vie mislite li si 4e mom4etata se kefqt na snim4ici i razni dr ligavi ne6tica.. ne 4e nqma da se izkefqt 4e tolkova mn si se postarala ama... po dobre si pomisli kakvi interesi ima mojebi nqkoq negova lubima grupa ili ne6ty koeto go int nego... 6tot nada li si me4taq za sar4ica ili pone taka mislq az

teb kakvo bi ti haresalo

soul1199
07-09-2008, 10:32
a priqtelq ti,kakvo sly6a/kakva myzika/??ili trenira li ne6o/nqkakuv sport/?

soul1199
07-09-2008, 10:32
a priqtelq ti,kakvo sly6a/kakva myzika/??ili trenira li ne6o/nqkakuv sport/?

indecent
07-09-2008, 16:11
a priqtelq ti,kakvo sly6a/kakva myzika/??ili trenira li ne6o/nqkakuv sport/?

mm hodi na fitnes

soul1199
07-10-2008, 08:44
a priqtelq ti,kakvo sly6a/kakva myzika/??ili trenira li ne6o/nqkakuv sport/?

mm hodi na fitnesmmm snimka v ramka,moje6 da my zemi6 nqkoi diskk na negova lubima grypa,ako estt ima,drygo ne mi hrymva

MoOnLiGhT_ShAdOw
07-10-2008, 19:25
Тц..нещо не ми се връзва..С един човек си година и половина и питаш напълно непознати какво да му вземеш..
+1
@ B3B0K: Не си прав/-а, напротив - момчетата се радват на именно тези подаръци, защото всеки човек има сантиментална част у себе си, дори да не я показва.
@ cS_LaMeRkA: Прекрасни предложения! :mrgreen:

krem4et0
07-11-2008, 06:23
За 1 тгодина и половина, аз му подарих първата свирка в живота му.......не бяхме правили още секс, а той на мен-нищо. но подарък за половинки, за месеци, за дни е тъпо. Наслаждавай се на времето, с него, а не брой. Да речем всяка годишнина (без 1-вата де) с него си измисляме нещо, събираме пари, скокваме нанякъде. Нека да ни остане спомена, че този ден сме били заедно, че сме видяли нещо ново, а не че ми еу купил зайче, а аз на него-парфюм. А иначе за 3-тата годиншнина ( предната вечер де) му подарих припадък :D По-незабравимо преживяване-здраве му кажи. както си ме изпраща, припадам пред входа.........Мисълта ми е, че подаръците минават и заминават, но спомените за нещо вълнуващо-остават. Подари му спомен!

indecent
07-12-2008, 06:51
mersi za predlojeniqta ... imam oshte malko vreme za razmisyl - do vtornik /togava mislq da kupq podaryka/