PDA

View Full Version : Как може бе?!?!?!



prob
07-08-2008, 08:43
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

zaraaa
07-08-2008, 08:53
Боже докога ще ни слагате всички под един знаменател, много се дразня така, това, че ти си попаднал на момиче, което незнае какво иска от живота и незнае смисъла на думата:"Обичам те!" незначи, че всички са такива!!!!! Според мен отчасти вие момчетата също имате вина, защото винаги си намирате такива момичета - супер гъзарки, на които винаги трябва да се угажда, вие го правите и те ви се качават на главата и след това вече сте им безинтересни и просто ви зарязват!!! Не казвам, че наистина няма такива момичета, да пълно е с тях, но помислете и ти и всички момчета, които го четат това - искате свястно момиче, но кукличките, които се обиличат по последна мода и някой части на тялото им са отвънка, не могат да знаят какво искат от живота, от любовта, те просто знаят само коя дрешка е модерна и коя не, знаят да слагат слънчевите очила, да позират на снимките и тва е!!! :x Но вие момчетата ги харесвате такива, нали!?! Еми тогава как няма да ви нараняват??? Не гледайте само външния вид, достатъчно е момичето да с поддържа, нищо, че не ходи облечено по последна мода!!!

prob
07-08-2008, 09:05
Как да не ви слагам под общ знаменател,като аз съм бил много момичета!Като казвам много е наистина много!Достатъчно съм ги прецаквал тези които описа "кукличките",но ето с това момиче сме били и преди заедно.Въпроса беше,че аз бях с нея и харесвах една друга(бях хлътнал),ходихме 2 седмици и аз виждах,че почва да се привървза и казах "не искам да те нараня,не го заслужаваш".Но колко и тъпо да звучи,да харесвах другото момиче и исках да съм с нея,но не бях щастлив,а пък с това момиче..не знам имаше някаква "магия" в нея която ме караше да се чувствам хубаво,някак си бях добре с нея!И когато се разделихме,осъзнах,че съм изпуснал човека,който може да ме направи щастлив!Осъзнах се навреме така да се каже и после пак тръгнахме(т.е. сегашната ни връзка),ние бяхме щастливи,просто,като се видехме умирахме един за дуг и накрая пълната измислица!!!!И аз едва ли не си мисля,че ми го е върнала!!!Не знам и аз!!!

dantro
07-08-2008, 09:15
Как да не ви слагам под общ знаменател,като аз съм бил много момичета!Като казвам много е наистина много!Достатъчно съм ги прецаквал тези които описа "кукличките",но ето с това момиче сме били и преди заедно.Въпроса беше,че аз бях с нея и харесвах една друга(бях хлътнал),ходихме 2 седмици и аз виждах,че почва да се привървза и казах "не искам да те нараня,не го заслужаваш".Но колко и тъпо да звучи,да харесвах другото момиче и исках да съм с нея,но не бях щастлив,а пък с това момиче..не знам имаше някаква "магия" в нея която ме караше да се чувствам хубаво,някак си бях добре с нея!И когато се разделихме,осъзнах,че съм изпуснал човека,който може да ме направи щастлив!Осъзнах се навреме така да се каже и после пак тръгнахме(т.е. сегашната ни връзка),ние бяхме щастливи,просто,като се видехме умирахме един за дуг и накрая пълната измислица!!!!И аз едва ли не си мисля,че ми го е върнала!!!Не знам и аз!!!

=> И ти незнаеш кво искаш ... "не си знаел"

bEbsI
07-08-2008, 09:19
Афектиран си.Не всички сме тъпи .....,но не бих си направила труда да те убеждавам,сам ще го разбереш.А и да ,ако не се занимаваш с лигли може би няма да имаш такива проблеми.

KrisiBep
07-08-2008, 09:22
Ей на такова мислене като твоето,най - много се дразня!наранен си-ок,не си единствен..гневна тема за момичето-ок,отново не си единствения...да ама после почваш да говориш някакви работи,че никоя повече не заслужава нищо,ще си играеш с тях...ами като мислиш,че ВСИЧКИ на възраст от 14-16г са еднакви,тогава се хвани с някоя лелка бе....пуу...


И на всичкото отгоре излиза,че и ти не си знаел какво искаш....ама не..само момичетата не знаят какво искат...

evi_vd
07-08-2008, 09:24
ей ей аз съм си на 16 и мн добре си знам кво искам .. не дей тука да обиждаш сичко наред ок ? :x

Spider4eto
07-08-2008, 09:30
Ами да ти кажа аз съм на 16 и знам определено какво искам. От доста време съм забелязала, че има един кръговрат в любовните отношения: както например ти- влюбваш се в момиче и накрая тя те заебава, ти намразваш момичетата и решаваш ти да почнеш да ги заебава, и тръгваш с свястно момиче, което си мисли, че живота е само любов и рози, но ти вече си намразил момичетата и я заебаваш, така пък тя намразва момчетата, защото ти си бил този, който е обичала и си и разбил сърцето, и си мисли, че всички момчета са еднакви, и накрая тя почва да ги заебава. И според мен всичко тва си се върти ли върти... Надявам се да сте ми схванали логиката. След време според мен, ще намериш момиче, което да е достойно за теб. До тогава не се затваряй в себе си, излизай с приятели, забавлявай се, и се опитай да си отговориш на въпроса: Какво е виновна бъдещата ти приятелка, за това, че старата е била кучка?Успехи :)

ss
07-08-2008, 09:30
Mного си прав и вече мислиш трезво...дай са батко ти да ти обясни 1 нещо!Споменах го в другите теми...те не искат обичливо и грижливо момче а такъв които да прави всякакви простотии и да не им пука за момичето!Те си искат ДРАМА...ето го момчето за него тя е била всичко и какво?Я кажете нали уж такива искате да ама не!Те ей така ще си намерят причина и ще ти кажат,че не иска да е с теб(щот са тъпи и си искат драма и страдание)!Слушай ме и не се привързвай към момичетата не ти трябва,след 25г. вече може да си имаш сериозна приятелка с която ще можете да се обичате и т.н.така де до тогава едва ли ще ти трябва и да се жениш и деца да имаш...праи си кефа са не ти трябва сериозна...Тва за общия знаменател си е така мнозинството избира Президен и Правителство така,че без 1%-0,5% и с него се 1 и също е....

punkrock
07-08-2008, 09:35
Как да не ви слагам под общ знаменател,като аз съм бил много момичета!Като казвам много е наистина много!Достатъчно съм ги прецаквал тези които описа "кукличките",но ето с това момиче сме били и преди заедно.Въпроса беше,че аз бях с нея и харесвах една друга(бях хлътнал),ходихме 2 седмици и аз виждах,че почва да се привървза и казах "не искам да те нараня,не го заслужаваш".Но колко и тъпо да звучи,да харесвах другото момиче и исках да съм с нея,но не бях щастлив,а пък с това момиче..не знам имаше някаква "магия" в нея която ме караше да се чувствам хубаво,някак си бях добре с нея!И когато се разделихме,осъзнах,че съм изпуснал човека,който може да ме направи щастлив!Осъзнах се навреме така да се каже и после пак тръгнахме(т.е. сегашната ни връзка),ние бяхме щастливи,просто,като се видехме умирахме един за дуг и накрая пълната измислица!!!!И аз едва ли не си мисля,че ми го е върнала!!!Не знам и аз!!!

=> И ти незнаеш кво искаш ... "не си знаел"
Определено..

Кво се оплакваш като и ти си на нейния акъл :?

cS_LaMeRkA
07-08-2008, 09:47
Ами да ти кажа аз съм на 16 и знам определено какво искам. От доста време съм забелязала, че има един кръговрат в любовните отношения: както например ти- влюбваш се в момиче и накрая тя те заебава, ти намразваш момичетата и решаваш ти да почнеш да ги заебава, и тръгваш с свястно момиче, което си мисли, че живота е само любов и рози, но ти вече си намразил момичетата и я заебаваш, така пък тя намразва момчетата, защото ти си бил този, който е обичала и си и разбил сърцето, и си мисли, че всички момчета са еднакви, и накрая тя почва да ги заебава. И според мен всичко тва си се върти ли върти... Надявам се да сте ми схванали логиката. След време според мен, ще намериш момиче, което да е достойно за теб. До тогава не се затваряй в себе си, излизай с приятели, забавлявай се, и се опитай да си отговориш на въпроса: Какво е виновна бъдещата ти приятелка, за това, че старата е била кучка?Успехи :)

+1

AFT
07-08-2008, 09:48
^ Мхм.
Интересно ми е обаче кога успя да излезеш със всички момичета, че да си правиш такива големи изводи? Друг е въпросът, че ходиш само с тинейджърки - нормално е да не знаят какво искат. Ти какво очакваш от едно 14 годишно момиче?

vamp
07-08-2008, 09:52
ПФффф може ли всички момичета от възраст 14-16 да сте толкова тъпи?!?!Как може един път да не знаете,какво искате от тоя живот?!?!Как?!
Ето на сега ще ви разкажа една истотиика,която ме накара да се променя!!!
Значи ходих с приятелката си 3 месеца.Обичах е повече от всичко на този свят,наистина повече от всичко!!!Който ми каже,че е било малко време за да изпитам такива чувства....ГРЕШИ!!!!!Разбират ли че единственото,което исках да направя за това момиче е да му дам щастието на тоя живот,защото тя ми казва,че аз съм нейното щастие!!!Разбирате ли че тя ме вкара в пълната илюзия,че на този свят има наистина разлика от момиче до момиче,че не всички са курви и не всички "ТЪПИ ПУТКИ" с извинение!!!!Тя беше единсвената,която е държала в ръката си:мечти те ми,живота ми,щастието ми и сърцето ми!!!Просто в нея открих нещото,което съм търсил в този живот!!Намираш човек който те обича истински(поне си мислих така),приятел на който може да споделиш всичко,който те подкрепя в трудни моменти,абе изобщо всичко от което има нужда един човек!!!!И накрая какво...?!?!?!Късаме,защото тя има проблеми уж!!!После така се скрахме и и казах,че я мразя!!Тя после ми звъни и ми казва "моля те кажи ми,че не ме мразиш и че не е свършило всичко",при което аз и се скарах хубаво и тя не можеше да си отвори устата и ми каза,че после ще поговорим!После ми като се обади,разбирате ли че тя ми плаче и ми казва,че има нужда от мен и не можела без мен,което ме накара пак да почувствам малко от малко щастие!После вечерта тя пак ми се обаджда и беше омърлушена и и казах да не си промени решението пак,защото само това правише и тогава ми изръси "не мога повече да те лъжа,има и 3-ти човек",при което с тези думи имах чувството,че живота ми си отиде!!!Разбирате ли,че не мога да се спра да плача,плаках,като малко дете и за какво за пълните лъжи!!!Просто седях точно в този момент на терасата на 5-тия етаж и си казвам "скачам,няма за какво да живея повече",всичко си отиде с нея всичко!!!И тя ми казва "някой ден ще разбереш,че е било за добро"!Да евала,че ми каза,че изпитвла чувства към друг,но след толкова време ли трябваше?!Тя ми казва "и аз вярвах,че те обичам!"Пффф ТЪПИ ПУТКИ СТЕ СВИЧКИТЕ!!!ДО ЕДНА!!!!!И най-лошото е че има чувства към един нейн много добър приятел!!!И аз и казах "Да влюбена си в него,даобичаш го,но в истинския смисал на думите!!!Питай,който и да било,който е имал така връзка и ще разбереш,че ти си влюбена в начина по който се държи с теб,по това,че те разбира и че винаги е до теб,а не в самия него!!!И единсвеното,което ще стане е да го загубиш!!!Тогава ще разбереш,че си изпуснала човека за теб с който си била щастлива".Алее изобщо,толкова много намразих момичетата покрай нея,че сега на всяка следваща кучка мисля да и разкатая фамилията!!!!Като за начало ще започна от една вифша!!!!!Та искам само да кажа на недораслите момиченца!!!!Не си правете труда да казвате думата "обичам те" тя не е за вас,само злоупотребявате с нея!!Та въпроса ми е..ЗАЩО ВСИЧКИ СТЕ ЕДНАКВИ И НЯМА ЕДНА СВЯСНА!!!!!!!!

Още 1 от моя клуб...Попаднал на доста глупава пикла!Прецакал си се пич,не си го слагай и давай напред!

SunShinePearl
07-08-2008, 09:55
dobre razbiram 4e si qdosan i az moje da se qdosam i da trugna da obijdam vsi4ki mom4eta togava sig 6te izpi6e6 romani 4e ne sum prava i v toq slu6ai az sum na 14 i ZNAM kakvo iskam i se stremq kum nego(ne v luboven plan govorim)a v luboven 90% ot momi4etata sa taka,no az ne sum i neiskam da sum 6tom kato sum s nqkoi go uvajavam a kogato vidq 4e toi men ne me uvajava i sum mu ei taka togava 6te go zareja

prob
07-08-2008, 10:02
Хаха аз тогава знаех,какво исках!Това ви обяснявам,исках да съм с другото момиче и това направих тогава!Казах ви просто,че не съм бил щастлив с нея и че просто съм се чувствал добре с това момиче!Беше различно!Това,че се осъзнах навреме и разбрах,какво съм изпуснал е друго!!!А колкото до излизането с всички момичета...Не не съм излязал с всички,но с достатъчно за да си направя изводите!Да може да сте прави,че не всички сте такива и аз имам добри приятлки,но ако тръгна с някоя от тях пак ще се окаже поредния боклук!!!Може би съм толкова наранен,защото за пръв път осетих истинската любов,може да намразя момичето,но колкото и да ме боли и да не искам да си го призная,Тя беше тази,която ми показа,какво е истинската любов и обич,какво е една истинска връзка,макар за кратко!Защото до преди това аз си бях поредното женкарче,което не не му пукаше за нищо и за никой!И сега ще ви кажа нещо,което сигурно повечето момичета искате да чуете!!!Да!Хубавите момчета,всички сме едни и същи,както и хубавите момичета!!!Просто в един момент,когато усетим любовта ние се променяме коренно,превръщаме се в нещо,което даже не сме си и мислили,че може да бъдем и за какво?!За някво тъпо момиче!А вие ставате поредната тъпа кучка!!!Защото аз до сега не съм чул от курвичка някоя да стане свясна!Поне до сега не съм!!!

Rosenrot_f
07-08-2008, 10:03
Ами да ти кажа аз съм на 16 и знам определено какво искам. От доста време съм забелязала, че има един кръговрат в любовните отношения: както например ти- влюбваш се в момиче и накрая тя те заебава, ти намразваш момичетата и решаваш ти да почнеш да ги заебава, и тръгваш с свястно момиче, което си мисли, че живота е само любов и рози, но ти вече си намразил момичетата и я заебаваш, така пък тя намразва момчетата, защото ти си бил този, който е обичала и си и разбил сърцето, и си мисли, че всички момчета са еднакви, и накрая тя почва да ги заебава. И според мен всичко тва си се върти ли върти... Надявам се да сте ми схванали логиката. След време според мен, ще намериш момиче, което да е достойно за теб. До тогава не се затваряй в себе си, излизай с приятели, забавлявай се, и се опитай да си отговориш на въпроса: Какво е виновна бъдещата ти приятелка, за това, че старата е била кучка?Успехи :)

Право в десетката ! Лошото е че си права и това е ежедневието на повечето "хора" ! :o

Wrathchild
07-08-2008, 10:06
Момичетата на тази възраст, поне повечето очакват нещо, но обикновенно се отказват, когато видят, че не го получават.
Впрочем ти самият си наранявал много момичета, както спомена, така че всичко се връща, нали се сещаш... а това да сложиш под общ знаменател всички е леко невъзможно - излизал си с много, но не и с всички до една.

LoVeIsGoNe
07-08-2008, 10:07
От една страна имаш право наранен си да ... но наистина не слагай всички под общ знаменател това че ти си попадал на неподходящи незначи че всички не знаят какво искат и са пикли както повечето споменха :-o

sexy_beach
07-08-2008, 10:13
Боже докога ще ни слагате всички под един знаменател, много се дразня така, това, че ти си попаднал на момиче, което незнае какво иска от живота и незнае смисъла на думата:"Обичам те!" незначи, че всички са такива!!!!! Според мен отчасти вие момчетата също имате вина, защото винаги си намирате такива момичета - супер гъзарки, на които винаги трябва да се угажда, вие го правите и те ви се качават на главата и след това вече сте им безинтересни и просто ви зарязват!!! Не казвам, че наистина няма такива момичета, да пълно е с тях, но помислете и ти и всички момчета, които го четат това - искате свястно момиче, но кукличките, които се обиличат по последна мода и някой части на тялото им са отвънка, не могат да знаят какво искат от живота, от любовта, те просто знаят само коя дрешка е модерна и коя не, знаят да слагат слънчевите очила, да позират на снимките и тва е!!! :x Но вие момчетата ги харесвате такива, нали!?! Еми тогава как няма да ви нараняват??? Не гледайте само външния вид, достатъчно е момичето да с поддържа, нищо, че не ходи облечено по последна мода!!!


sъгЛаснааА... +1 :)

marin4itu
07-08-2008, 10:20
Добре бе пич.. наранен си .. ми то всички сме били наранявани. Това какво означава? Че трябва да мразим противоположния пол ли?

Пък и ти спомена че си бил женкар..дойде и твоето време да усетиш болката от любовта.. както казаха по горе - ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА

soul1199
07-08-2008, 10:29
Ами да ти кажа аз съм на 16 и знам определено какво искам. От доста време съм забелязала, че има един кръговрат в любовните отношения: както например ти- влюбваш се в момиче и накрая тя те заебава, ти намразваш момичетата и решаваш ти да почнеш да ги заебава, и тръгваш с свястно момиче, което си мисли, че живота е само любов и рози, но ти вече си намразил момичетата и я заебаваш, така пък тя намразва момчетата, защото ти си бил този, който е обичала и си и разбил сърцето, и си мисли, че всички момчета са еднакви, и накрая тя почва да ги заебава. И според мен всичко тва си се върти ли върти... Надявам се да сте ми схванали логиката. След време според мен, ще намериш момиче, което да е достойно за теб. До тогава не се затваряй в себе си, излизай с приятели, забавлявай се, и се опитай да си отговориш на въпроса: Какво е виновна бъдещата ти приятелка, за това, че старата е била кучка?Успехи :)bravo e to4no taka si e 8)

MusicIsTheKey
07-08-2008, 10:32
Ми ас сам на 13 и сам се ебала с много хора просто ми е кеф да се гавря с тях!!!!!!! и сам много готина пичка, много ми пука кфо пишеш за нас :oops: не се интересувам от хорското мнение :oops: обичам да исполсвам момчетата :oops:



Пффф ТЪПИ ПУТКИ СТЕ СВИЧКИТЕ!!!ДО ЕДНА!!!!!

http://forums.data.bg/images/smiles/tease.gif

Neon Black
07-08-2008, 10:32
Не слагай всички под общ знаменател..

Не знаеш ли, че всичко се връща..

Как може да ни слагаш всички под общ знаменател?

ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА!!!

Не всички момичета можем да бъде поставени под общ знаменател!

Това е поговорката: "Всичко се връща!"

Не ни слагайте под общ знаменател!

ХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХ аХаХаХаХаХаХаХа

LoVeIsGoNe
07-08-2008, 10:34
Ми ас сам на 13 и сам се ебала с много хора просто ми е кеф да се гавря с тях!!!!!!! и сам много готина пичка, много ми пука кфо пишеш за нас :oops: не се интересувам от хорското мнение :oops: обичам да исполсвам момчетата :oops:



Пффф ТЪПИ ПУТКИ СТЕ СВИЧКИТЕ!!!ДО ЕДНА!!!!!

http://forums.data.bg/images/smiles/tease.gif

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Tui che si imala edno gadje i si go ostaela ne znachi che si typa putkaaa ama si typa mai de :razz: :razz: :razz:

MusicIsTheKey
07-08-2008, 10:36
напротиф, фсички от селото са ме минали и сам най готината! :grin:

LoVeIsGoNe
07-08-2008, 10:38
напротиф, фсички от селото са ме минали и сам най готината! :grin:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: JIVA DA NE BQH JIVA SAM !!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

cinderella_gugutka
07-08-2008, 10:42
офффф,еми така е ,мн късно си разбрал 4е от любовта боли и то мн :(
и не е 4есно да нари4аш вси4ки моми4ета тъпи путки и т.н. в крайна сметка и твойто моми4е не е виновно 4е е влюбена в пове4е от 1 мом4е.на мн хора се слу4ва.не си 1-я нито последния.продължаваш напред и някой ден ще се влюбиш пак и ще бъдеш щастлив.ама не си го изкарвай на др моми4ета щот те нямат нищо общо и представи си кво ще стане-ти нараняваш някоя и тя по4ва да отмъщава на мом4етата,тея мом4ета които е наранила по4ват да отмъщават на моми4етата и накрая кво става-няма любов,няма живот...и света свършва

time2rock
07-08-2008, 10:52
Човек(авторе),прочетах ти темата току що.Мислех че наистина не са останали такива момчета.А аз съм от тези момичета.Които искат и си търсят момче,точно като теб,което ще обича не 2 седмици като при всички,а просто...наистина обич.И може би,вие както и ние сме останали много малко на този свят.Всички са завладени от модата-виж->харесай->е*и.Човек,просто ти се възхищавам.Недей да променяш характера си,ще дойде момиче точно каквото искаш.Успех!
ПС- от кой град си ?

Madn3s5
07-08-2008, 11:00
Да бе вие всички сте по на 16 и всички знаете кво искате.. дразните се като ви слагат под общ знаменател и си мислите че сте перфектни.. :?

AFT
07-08-2008, 11:02
напротиф, фсички от селото са ме минали и сам най готината! :grin:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: JIVA DA NE BQH JIVA SAM !!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:



Мозък, МюзикИсДъКий се шегува. Бива ли да си толкова проста?

Ivalinka
07-08-2008, 12:43
ами да оставим момчето да си излива яда,пък дано му стане по-добре :) винаги хората страдат,но когато обвиняват някого,обвиняват първо другите..... знам,че може и тя да е виновна,но не знам точно как стоят нещата,едва ли й е било толкова лесно да ти разбие сърцето.поне по твоя разказ си мисля,че не е К***А...ама ти явно много си й насъбрал :(

Iv4eTy
07-08-2008, 12:53
Пф най-много мразя някой да слага всички ни под общ знаменател. С много бил ходил... е извинявай ама колкото и да са много не си ходил с всички за да знаеш какви сме всички. Да, вярно е че има много "тъпи путки" но не всички сме такива, това че ти не си случил незначи че всички сме еднакви :-x

strahotna_777
07-08-2008, 13:22
hahah da ne bi tyky 6to da spa s poslednoto momi4e na sveta... moje6 da kaje6 vsi4ki sa ednakvi kogato si minal prez vsi4ki... bil s 10 momi4eta vse tapi kurvi i ve4e kazva6 vsi4ki sa ednakvi... a 6to ne proveri6 nqkude kolko sa horata na toq svqt... kolko sa jenite i kolko sa mujete.. sas sigurnost jenite ne sa 10! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8-) 8) 8)

dark_angel_7813
07-08-2008, 16:18
:? ее добре де прецаквали са те много пъти ... бил си с много момичета .... ама едва ли си ги минал абсолютно всичките .... и аз съм на мнението ... че момичетата са големи путки :D ама не всички :? само повечето са такива но имай малко търпение ... скоро ще намериш момичето за теб .... и аз да си призная правя и говора едни :oops: когат ме прецакат ... почвам да викам че всички са такива еднакви ... но не е така .... има си ги и изключенията .... просто изчакай... защото –-> :) "Всичко идва навреме за този, който умее да чака!" :)
Пожелавам ти скоро да намериш твойто момиче .... и да разбереш колко си гришил като си говорил за всички момичета по един и същи начин ... :) :) :)

sladur4etyYy
07-08-2008, 16:56
да не би да си ходил с всички моми4ета на планетата, че да знаеш, че всички са еднакви? по тая логика, мен ако някое момче ме нарани, аз трябва да почна да отмъщавам на абсолютно всички останали момчета, които по никакъв начин не са ме наранили, само заради някъв путьо.с тъпата си тема само показваш колко ''недорасъл'' всъщност си самият ти.

love_enrique
07-08-2008, 17:17
Офффф аре стига с тия теми бе.Прочетох първите 2 изречения и ми бяха достатъчни :-x

prob
07-08-2008, 18:07
Да бе наранявали са ме много пъти!За втори път ми се случва!И колко съм изчукал е друг въпрос!!!Не говорих за курви като това само да се ебе с всеки!За мен курва е да си и с двама!!!Не ми пука дали се е ебе с тях или не!!!А това,че ще си отмъщавам го казах просто защото бях ядосан(не че още не го мисля),но не мисля да отгововарям на простотията с простотия!Но няма повече да се привързвам към момиче!!!Не искам винаги ще те прецака!!!А пък четете малко!!!!Казах,че и аз понзавам момичета,които са свясни,но като за приятелки!!!И ви казах,че не съм бил с всички момичета нито от моя град,нито в света и ви казах,че са ми достатъчни с тези които съм бил да си направя изводи!!!