PDA

View Full Version : Интересно ми е ..



BillyJean
07-08-2008, 09:07
1.Какво тренирате и от колко време?
2.С какво се храните? Ядете когато сте гладни или по програма и ако е така в кои часове и колко пъти ядете на ден?
3.Тренировките достатъчни ли са ви за да си харесвате фигурата или ходите на фитнес или някаква упражнения във вас нещо странично.. ?
:) :)
Лентяйте ,който не тренират нищо могат да кажат и за приятелите си от наблюдение :-D

badju1
07-08-2008, 09:30
обичам да ям гъби , ям гъби по 3 пъти на ден
всъщност ям по 8 пъти на ден и се стремим да излгеждам
като натурално говедо

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
07-08-2008, 10:51
1.Какво тренирате и от колко време?
2.С какво се храните? Ядете когато сте гладни или по програма и ако е така в кои часове и колко пъти ядете на ден?
3.Тренировките достатъчни ли са ви за да си харесвате фигурата или ходите на фитнес или някаква упражнения във вас нещо странично.. ?
:) :)
Лентяйте ,който не тренират нищо могат да кажат и за приятелите си от наблюдение :-Dеми аз съм тренирал мннн неща бях съзтезател по плуване и там се искаше режима на хранене .Сега тренирам айкидо и не се изисква определен вид храна . Основното е да е здравословна мн зелечуци ,плодове и течности . Преди ходех на фитнес и си изградих мускулна маса и релеф и от там си поддържам тялото в домашна обстановка и тренировките

love_shu
07-08-2008, 11:23
1.Какво тренирате и от колко време?
2.С какво се храните? Ядете когато сте гладни или по програма и ако е така в кои часове и колко пъти ядете на ден?
3.Тренировките достатъчни ли са ви за да си харесвате фигурата или ходите на фитнес или някаква упражнения във вас нещо странично.. ?
:) :)
Лентяйте ,който не тренират нищо могат да кажат и за приятелите си от наблюдение :-D

1. Конен спорт (всъщност, засега яздя зя удоволствие) .... от около година и половина..
2. Ям каквото и когато ми се яде :)
3. Да! Напълно достатъчни са ми... въпреки това от време на време у дома правя коремни преси, скачам на въже (това го правя повече за раздвижване) и по някоя лицева опора... и това е :)

machine
07-08-2008, 14:06
1.фитнес-от година и нещо сериозно
2.Ям всичко,но гледам да се ограничавам,тъй като не съм релефен.Постоянно съм гладен.Ям по3-4-5 пъти на ден.
3. :D Май ходя на фитнес.Понеже съм тренирал вкъщи мога да кажа от опит,че ще има някакъв ефект,но общо взето може да се каже,че е загуба на време.Не си харесвам тялото и структурата му,въпреки че сега съм коренно различен,но за себе си изглеждам слаб(свикнал съм да бъда по-едричък,пълен) :D