PDA

View Full Version : раздвоена



desi_bonbona
07-08-2008, 09:44
здравейте!!! проблемът ми е следния: преди около месец се разделих с приятеля си. с него не сме ходили далго, някаде около месец. той страшно много се привърза към мен, но аз не успях. преди седмица някъде видях едно момче, което още от пръв поглед ми хареса. намерих му skype и започнахме да си пишем. аз с всеки изминал ден все повече свиквам с него, но не съм сигурна дали и при него е така. имам възможност да се събера с бившия, но мисля, че ще е само губене на време. защо все така се получаваV защо веднъж нещата не се подредятV на 19 съм, а съм сама и не знам какво да правя. защо все се влюбвам в когото не трябваV да го забравя ли или да се надявам, че може нещата да са взаимниV мн съм раздвоена, pls дайте ми съвет :neutral:

sexa_na_kompleksa
07-08-2008, 10:03
Щом не изпитваш чувства към предишния си приятел, няма нужда да правиш някакви опити за сдобряване. Опитай се да се съсредоточиш върху новото момче, но недей да бързаш, не се привързвай много преди да разбереш той какво изпитва.

prettyIdeath
07-08-2008, 10:04
Щом не изпитваш чувства към предишния си приятел, няма нужда да правиш някакви опити за сдобряване. Опитай се да се съсредоточиш върху новото момче, но недей да бързаш, не се привързвай много преди да разбереш той какво изпитва.

LoVeIsGoNe
07-08-2008, 10:05
Е да но има вероятност ако се върнеш при бившия си и не можеш да свикнеш да го нараниш адски много затова е сякаш по добре да се впуснеш в новата любовна далавера :grin: :grin: :grin: :-)

Madn3s5
07-08-2008, 11:03
Щом не обичаш бившия си няма смисъл да се събирате отново и да го филмираш момчето.. Дерзай с момчето което харесваш :wink:

desi_bonbona
07-08-2008, 11:30
трябва да отбележа, че той наскоро се е разделил с приятелката си и мисля, че още има чувства. нз дали се вписвам в картинката!!!!!!!!!

Мимито0
07-08-2008, 11:34
Опитай с новия,може да излезе нещо.Докато за бифшия ти приятел ако не изпитваш нищо към него по добре да не се събирате,това само ще го нарани. успех \:D/