PDA

View Full Version : Някой да ми обясни?!



otka4ena
07-08-2008, 11:24
С бившия ми приятел,с който бяхме почти 4 години заедно (3 и половина айде :P ) сега сме приятели.Той скъса с мен преди 3-4 месеца някъде.След като мина месец някъде почнахме да се виждаме често,да излизаме и явно бях разтълкувала действията му погрешно,защото го бях питала дали иска да се съберем пак.Той каза,че бил объркан и все пак взел решение,че иска да сме си добри приятели.Е приех го,малко по малко посвикнах така.Не мога да кажа,че не го обичам и,че не го ревнувам,нормално е предполагам.То не,че нашето е баш приятелство.Като се видим има моменти в които се натискаме,секс правим от време на време,ама без аз да си внушавам някакви неща.И вчера отиваме на фитнес двамата.Пред хората ме целуваше даже.След това ме накара да седнем на пейката да си поговорим.Стоели сме към 3 часа на тази пейка.Натискахме се,говорихме си.По едно време му се обади едно момиче,с което той се вижда от време на време,прави секс с нея,както и да е.Излъга я,че си е у тях,каза й,че не му се излиза и тем подобни.После на мене ми каза,че тя сигурно ще иска да правят секс,а на него не му се прави тази вечер.А с мене искаше.. Тей де...друго ми направи впечатление.
Започнах аз да се лигавя и му казах "Трябва да се радваш,че не съм някоя маниачка да те преследвам и всеки път като те видя да ти казвам "Моля те милооооооо нека се съберем моля теееееее нека се събереееееем"" и се правех,че плача.При което той ми казва "ти се лигавиш,ама може ако го правиш да си променя мнението и да се съберем.Хората си променят мнението." И аз ей тей ----> :shock: и стоя и се чудя какво искаше да ми каже.Може би нищо и все пак вие какво мислите?

LoVeIsGoNe
07-08-2008, 11:27
Govori s nego !!!

sexa_na_kompleksa
07-08-2008, 11:27
Трябвало е да го попиташ какво има впредвид... Може би иска да се съберете...

w0sh
07-08-2008, 11:27
Той по-директно не можа ли да ти го каже?

cinderella_gugutka
07-08-2008, 11:29
ако те оби4аше нямаше да си останете просто приятели които се натискат и правят секс но в същото вр излизат и се 4укат и с др :? аз ако бях на твое място не бих позволила да се отнася по този на4ин...тва си е унижение з мен

soul1199
07-08-2008, 11:35
trqbva da govorite po tazi tema/da se suberete/mojebi ti e nameknal,4e iska pak da se suberete,nz 8)

Madn3s5
07-08-2008, 11:41
Според мен си играе с теб :? ако те обичаше нямаше да те унижава така .. заеби го да видиш как ще стане не директен,ами и отгоре :!:

dark_shadow_f
07-08-2008, 11:41
Явно иска да се съберете оба4е иска ти да направиш първата кра4ка.Щом все още го оби4аш говори с него

otka4ena
07-08-2008, 11:47
cinderella_gugutka работата е там,че когато бяхме заедно се държахме като приятели,много рядко сме правили секс,не сме общували особено и то главно по моя вина.Сега много се промених,но това е друга тема.А относно това,аз не правя нищо,което не искам.Той не ме използва,по-скоро той го възприема по обратния начин,че аз използвам него.Не е така,просто ми е приятно с него нз.
А относно казаното...нз нз нз не показва постоянно,че иска да с съберем примерно,но има някакви такива изцепки,които ме карат да се замисля.А след последния път като говорих с него да се съберем останах малко разочарована.Мен не ме бърка да го питам пак,или поне да му казвам,че искам да се съберем,уж на майтап.Когато ми го каза това аз му казах "Чакай малко,нали се разбрахме да сме си приятели" защото когато той ми каза последния път,че иска само приятелство аз му казах,че ще ми е трудно,защото винаги ще имам някаква надежда да се съберем.И той тогава ми каза "Защо да имаш,разбираме се да сме само приятели и така" И като му казах туй "Чакай малко...." той се изцепи ...хората си променят мнението.Пфф много е сложен моя човек със своите намеци и изрази :?

dantro
07-08-2008, 12:06
С бившия ми приятел,с който бяхме почти 4 години заедно (3 и половина айде :P ) сега сме приятели.Той скъса с мен преди 3-4 месеца някъде.След като мина месец някъде почнахме да се виждаме често,да излизаме и явно бях разтълкувала действията му погрешно,защото го бях питала дали иска да се съберем пак.Той каза,че бил объркан и все пак взел решение,че иска да сме си добри приятели.Е приех го,малко по малко посвикнах така.Не мога да кажа,че не го обичам и,че не го ревнувам,нормално е предполагам.То не,че нашето е баш приятелство.Като се видим има моменти в които се натискаме,секс правим от време на време,ама без аз да си внушавам някакви неща.И вчера отиваме на фитнес двамата.Пред хората ме целуваше даже.След това ме накара да седнем на пейката да си поговорим.Стоели сме към 3 часа на тази пейка.Натискахме се,говорихме си.По едно време му се обади едно момиче,с което той се вижда от време на време,прави секс с нея,както и да е.Излъга я,че си е у тях,каза й,че не му се излиза и тем подобни.После на мене ми каза,че тя сигурно ще иска да правят секс,а на него не му се прави тази вечер.А с мене искаше.. Тей де...друго ми направи впечатление.
Започнах аз да се лигавя и му казах "Трябва да се радваш,че не съм някоя маниачка да те преследвам и всеки път като те видя да ти казвам "Моля те милооооооо нека се съберем моля теееееее нека се събереееееем"" и се правех,че плача.При което той ми казва "ти се лигавиш,ама може ако го правиш да си променя мнението и да се съберем.Хората си променят мнението." И аз ей тей ----> :shock: и стоя и се чудя какво искаше да ми каже.Може би нищо и все пак вие какво мислите?

Ти да не си няква .. к**ва.Пича доколкото виждам му е през к*ра за теб ебе която му падне а ти ходиш му се вреш да те ебе и тебе малелеиии :grin: :grin: :grin:

AFT
07-08-2008, 12:07
4 години сте били заедно, пък ся не знаеш какво има предвид. -.-

otka4ena
07-08-2008, 12:16
dantro закво говориш като не знаеш,не ставаш по-интересен тей :?

AnIcHkAtA
07-08-2008, 12:32
Според мен си играе с теб :? ако те обичаше нямаше да те унижава така .. заеби го да видиш как ще стане не директен,ами и отгоре :!:

+1

dantro
07-08-2008, 12:46
dantro закво говориш като не знаеш,не ставаш по-интересен тей :?
Не говоря а пиша .. изразявам мнението си как може да чука други и да чука и теб без да ти пука ? несе ли чувстваш леко унизена :-|

sladky_bonbonche
07-08-2008, 12:56
:shock: spored men tozi 4ovek ne te obi4a :? i nqma absolutno nikakav smisal da mu vavrvish po gaidata :?

gers17y
07-08-2008, 13:03
Според мен сте нещо като `fuck friends`.Но пък погледнато от друга страна той нямаше да спи с теб и да се натиска с теб ако му беше безразлична.Така че май все още има нещо към теб.Опитай се да поговориш с него,кажи му как се чувстваш ти и може да стигнете до събиране.Успех! \:D/

WondeR TeddY
07-08-2008, 13:20
хмм ами твоето момче може и да те обича но не го показва много(особено като ходи да се чука с някви други).но не мислиш ли че ако искаше да сте заедно вече да сте се събрали щом си го питала толкова мн пъти и си му казвала че ще ти е трудно да сте само приятели :) ?може пък да иска да те поизмъчи първо малко след тва да се върне при теб... :P ае говори с него сериозно и успеех :grin:

desi_bonbona
07-08-2008, 13:28
i az sa6to mislq, 4e ne te obi4a. samo si igrae i zapalva vremeto s teb. ako naistina iska6e da e s teb nqma6e da hodi da ebe i drugi

MiMcHeToOo
07-08-2008, 13:29
Той по-директно не можа ли да ти го каже?

+1 ... :)

otka4ena
07-08-2008, 13:32
Мерси много за всички незлобни коментари,наистина ги оценявам.Не се чувствам унизена,защото и аз правя секс,над тези неща съм, достатъчно голяма съм да спра,ако се почувствам така или ако усетя,че ме използва.Миналия ден ми каза колко много знача за него,вчера ми каза,че ме обича все още,макар и не като в началото на връзката ни примерно,каза ми,че съм специална за него.Знам,че не лъже,това го разбирам (4 години заедно) .Ще видя как ще се развият нещата,има време за всичко.Мерси още веднъж за съветите:)

Iv4eTy
07-08-2008, 13:46
Незнам защо си внушаваш че те обича при положение че излиза с други и си се ебат... Според мен само те използва и няма смисъл да си тровиш нервите с него. Откъде знаеш пък че примерно като е с другата и ти като звъннеш не те лъже по същия начин?!
Просто излезте и се разберете дали ще сте само приятели(без секс мекс и т.н.) или ще сте нещо повече от приятели...