PDA

View Full Version : Въпрос



LiloTa
07-08-2008, 11:33
Значи да ви питам момичета (може и момчета :-D ) като си правите (ако си правите) кола маска (лентички Вийт) после може ли веднага да се изкъпете или?Щото аз сега съм във Франция и тук да отидеш на козметик е достааа скъпичко и си купих лентички,и се чудя мога ли да вляза да се изкъпя.Питам защото във Б-я като бях и ходех на козметик за кола маска и знам че няколко часа след като ме оскубе никаква вода....Та...ся ми стана чудно дали и тук е така...Тъй като забелязах че кърпичката която е в опаковката всъщност е напоена с едно мазило(лосион) който подхранва кожата.Мерси много на помогналите ми :)


П.п Сори че стана така дълго ама....на листовката пише само на фр а съм сама и няма кой да питам... :-o

iPurple
07-08-2008, 11:40
Мисля, че няма проблем аз след като си правя си измивам краката да не лепнат :)

Seducti0n
07-08-2008, 11:41
Тези лентички са голями базикня и не вършат никаква работа, ако ме питаш мен. :)

LiloTa
07-08-2008, 11:45
Тези лентички са голями базикня и не вършат никаква работа, ако ме питаш мен. :)


ам не са зле...в смисъл...оскубах се 8-) 8-) а иначе sweetcupcake аз след като се намазах с тая салфетка въобще не лепна...Но щом казваш че няма проблм..супер.... 8) Мерси :) :-)

Blo0dyBitch
07-08-2008, 11:46
изчакай 1-2 часа,чувала съм,че не е много добре да се мокри мястото известно време след това

iPurple
07-08-2008, 11:48
Тези лентички са голями базикня и не вършат никаква работа, ако ме питаш мен. :)


ам не са зле...в смисъл...оскубах се 8-) 8-) а иначе sweetcupcake аз след като се намазах с тая салфетка въобще не лепна...Но щом казваш че няма проблм..супер.... 8) Мерси :) :-)

Е да не лепнеш обаче си мазен от кърпичката ;)

iPurple
07-08-2008, 11:51
Тези лентички са голями базикня и не вършат никаква работа, ако ме питаш мен. :)


ам не са зле...в смисъл...оскубах се 8-) 8-) а иначе sweetcupcake аз след като се намазах с тая салфетка въобще не лепна...Но щом казваш че няма проблм..супер.... 8) Мерси :) :-)

Е да не лепнеш обаче си мазен от кърпичката ;)Ми после забърсваш със салфетка :)

добре де добре и така може ...

LiloTa
07-08-2008, 11:56
Ballface,мерси.Но това не го направих и ся ще кажа защо.Като бях все още в Б-я казах на козметичката ми и тя ми каза за лентичките,Бях чувала за това което ми каза и й казах и тя се измя и каза че нямало смисъл,тей като така или иначе до сега само с кола маска съм си махала космите (вече 2 години май,ако не и повече).А иначе за това че съм мазна...не съм,тей като кожата ми е суха и това нещо вече попи в мен,само вуня на тоя лосион и това е.Иначе и аз смятам да изчакам,да се поуспокои.Е,мерси все пак :) :-)

adizitk1
07-08-2008, 13:09
Мисля, че няма проблем аз след като си правя си измивам краката да не лепнат :)
+1