PDA

View Full Version : Той се държи ужасно...пЛс,хелП...



gers17y
07-08-2008, 11:35
Ами значи,ходя с приятеля ми от около месец,отначало всичко беше идеално-бяхме заедно всеки ден,а когато не бяхме си звъняхме по телефоните,случвало се е да водим разговори по 2-3 часа.После аз заминах за 2 дни на екскурзия и се върнах.Вечерта се видяхме,всичко си беше наред.На другия ден отидох на гости на братовчедка ми за няколко дни и за този период се видяхме един път.Сега,когато вече съм си у нас от 4 дни,той изобщо не иска да се виждаме,държи се ужасно,не ме търси,а когато аз го търся и го питам примерно как е,ми отговаря`шарен на бели точки` или нещо такова.Питах го защо се държи така,той каза`Като ти беше у братовчедка ти и не се виждахме аз мълчах,сега и ти ще мълчиш и ще търпиш.Даже ти давам и бонус-и утре и вдругиден няма да се виждаме.Така добре ли е?` :shock: :cry: .Не знам вече какво да правя,опитах всичко...Мисля довечера да го помоля да се видим ако ще и за 10 минути,просто не издържам вече така...Вие какво бихте ме посъветвали? :cry:

sexa_na_kompleksa
07-08-2008, 11:36
Вижте се и си поговорете като големи хора.

Ivalinka
07-08-2008, 11:37
много странно ми изглежда....поискай да поговорите,а ако няма желание,знаеш какво трябва да направиш :(

zaraaa
07-08-2008, 11:40
Съгласна съм с горния коментар :)

punkrock
07-08-2008, 12:02
Еми лапетия, кво искаш.

MiMcHeToOo
07-08-2008, 12:16
Бий му шута ;)

iPurple
07-08-2008, 12:21
Бий му шута ;)

lunnoto_momi4e
07-08-2008, 12:37
Бий му шута и му тегли една мазна българска псувня :grin:

WondeR TeddY
07-08-2008, 12:42
ae kъв е тоя???? :? лапешка работа...зарежи го 8)

plamenka
07-08-2008, 12:47
Куха му работа. :? Пробвай пак да поговорите и да разбереш от къде е породено това държание, пък ако пак вземе да се прави на голям мъж ----> бий му шута и айде. ;)

п.п На колко сте?

jymmys
07-08-2008, 12:51
Вижте се и си поговорете като големи хора.


Да. И ако продължава да се държи така - го зарежи , просто явно не си струва главоболието.

AnzaRe
07-08-2008, 13:38
Май тоя от любов не разбира?!? ][_, ([]) ][_, :shock:[/i]

soul1199
07-08-2008, 13:44
zareji go,ne si stryva 8)

sladur4etyYy
07-08-2008, 13:49
Куха му работа. :? Пробвай пак да поговорите и да разбереш от къде е породено това държание, пък ако пак вземе да се прави на голям мъж ----> бий му шута и айде. ;)

п.п На колко сте?

gers17y
07-08-2008, 14:25
Аз съм на 16,той на 18 :(

Alice Cullen
07-08-2008, 14:25
Вижте се и си поговорете като големи хора.

no vse pak imai edno na um che momchetata ne sa mn po razgvorite kato golemi hora...:( predi godina se sluchi sushtoto s men toi pone me turseshe tuk tam, no ne davashe i duma da se izduma da se vidim da se razberem kakvo stava...:( obqsnenieto beshe "po-dobre taka inache pak shte trugnem i posle poveche shte ni boli i dvamata"
a moje bi choveka si misli che tineshto si napravila dokato si bila na gosti na bratovchedka si.... :( :shock:

donkihot
07-08-2008, 14:29
имаш късмет,4е ходите от скоро и едва ли не не си се влюбила в това жалко копие..тъй 4е...кажи му адиосс

gers17y
07-08-2008, 14:29
Ама точно там е проблема-той откакто сме тръгнали само за доверие ми говори,и естествено аз му имам на него,и той ми е казвал че ми има на мен.+ това нищо не съм направила....Ох,мн ми е гадно,не знам,вече нищо не знам...сега си пишем и всяка дума дето кажа все е грешна...Май и той не знае кво иска :?

LaDy_DaQnA
07-08-2008, 14:36
Еми това е шото се прави на интересен... според мен трябва да си поговорите сериозно ии като си говорите бъди по остра не некфо до му мрънкаш като пълна лигла и ако не се разберете..... :)

SouL4e
07-08-2008, 14:45
Според мен няма нужда въобще да се занимаваш с него. Това за мене е лигав кандидат-мъж... На 18 години да прави като някой 14годишен, е извинявай.. Има някакви комплекси, неможем да го виним затова не е той виновен, просто не го е осъзнал още. При някой порастването става по- бавно тъй като, когато е трябвало да расте е било притискано ... След време ще се оправи, но моя съвет е до тогава да те няма ; )

PeopleAlwaysLeave
07-08-2008, 15:30
Вижте се и си поговорете като големи хора.

no vse pak imai edno na um che momchetata ne sa mn po razgvorite kato golemi hora...:( predi godina se sluchi sushtoto s men toi pone me turseshe tuk tam, no ne davashe i duma da se izduma da se vidim da se razberem kakvo stava...:( obqsnenieto beshe "po-dobre taka inache pak shte trugnem i posle poveche shte ni boli i dvamata"
a moje bi choveka si misli che tineshto si napravila dokato si bila na gosti na bratovchedka si.... :( :shock:

Що ли ми е толкова познато ? :lol: Като поисках да се видиме думите му бяха "Страх мее, че ще стане нещо и после по-лошо от сега..."

ПП По темата: На 18 и да се държи като петокласник...извинявай... За кво изобщо го търпиш ? :-o Направи още един последен опит - поискай да се видите и да поговорите и ако пак ти откаже го скъсай. Няма кво да се тормозиш заради някъв пикльо. Явно още не е пораснал на нужното ниво за годините си. :?

Chess
07-08-2008, 15:31
Бий му шута ;)

:lol: Ако той не смята да направи това преди нея...

trayana
07-08-2008, 15:37
Durji se kato lape koeto e maximum 5 klas!Izvinqvai ama momchetata ot 6-7 klas se durjat kudekude po zrqlo!Dai mu posleden shans da se suglasi da se vidite i da pogovorite ako ne iska mu kazvash chao!

dark_angel_7813
07-08-2008, 15:37
много странно ми изглежда....поискай да поговорите,а ако няма желание,знаеш какво трябва да направиш :(

+1 :( :? Лелее тия момченца големи егоисти бе ... невиждам нищо лошо като си отишла в братовчедка ти ... и ся фр ти за кво толкова си го връща :? :? :? :? най-добре си поговорете много добре... :)

gers17y
07-08-2008, 15:56
Хора,има някакъв минимален напредък-съгласи се да се видим довечера,аз му казах-само за малко,10 минути или 5,няма да те бавя много...И той се съгласи.Ох,дано излезе нещо,дано всичко се оправи...Стискайте палци...

GetNasty
07-08-2008, 16:19
Ами значи,ходя с приятеля ми от около месец,отначало всичко беше идеално-бяхме заедно всеки ден,а когато не бяхме си звъняхме по телефоните,случвало се е да водим разговори по 2-3 часа.После аз заминах за 2 дни на екскурзия и се върнах.Вечерта се видяхме,всичко си беше наред.На другия ден отидох на гости на братовчедка ми за няколко дни и за този период се видяхме един път.Сега,когато вече съм си у нас от 4 дни,той изобщо не иска да се виждаме,държи се ужасно,не ме търси,а когато аз го търся и го питам примерно как е,ми отговаря`шарен на бели точки` или нещо такова.Питах го защо се държи така,той каза`Като ти беше у братовчедка ти и не се виждахме аз мълчах,сега и ти ще мълчиш и ще търпиш.Даже ти давам и бонус-и утре и вдругиден няма да се виждаме.Така добре ли е?` :shock: :cry: .Не знам вече какво да правя,опитах всичко...Мисля довечера да го помоля да се видим ако ще и за 10 минути,просто не издържам вече така...Вие какво бихте ме посъветвали? :cry:


Ами явно е обиден от това, че не си му се обаждала докато те е нямала може би..Или пък просто вече всичко му е все едно..

dark_angel_7813
07-08-2008, 16:25
:) Ммм стискам палци :-) :-) :-) айде успех и дано се оправите :-) :-) :-) :)

gers17y
07-08-2008, 16:33
Ами значи,ходя с приятеля ми от около месец,отначало всичко беше идеално-бяхме заедно всеки ден,а когато не бяхме си звъняхме по телефоните,случвало се е да водим разговори по 2-3 часа.После аз заминах за 2 дни на екскурзия и се върнах.Вечерта се видяхме,всичко си беше наред.На другия ден отидох на гости на братовчедка ми за няколко дни и за този период се видяхме един път.Сега,когато вече съм си у нас от 4 дни,той изобщо не иска да се виждаме,държи се ужасно,не ме търси,а когато аз го търся и го питам примерно как е,ми отговаря`шарен на бели точки` или нещо такова.Питах го защо се държи така,той каза`Като ти беше у братовчедка ти и не се виждахме аз мълчах,сега и ти ще мълчиш и ще търпиш.Даже ти давам и бонус-и утре и вдругиден няма да се виждаме.Така добре ли е?` :shock: :cry: .Не знам вече какво да правя,опитах всичко...Мисля довечера да го помоля да се видим ако ще и за 10 минути,просто не издържам вече така...Вие какво бихте ме посъветвали? :cry:


Ами явно е обиден от това, че не си му се обаждала докато те е нямала може би..Или пък просто вече всичко му е все едно..

Няма причина да се сърди затова,защото сме се чували по много пъти на ден и като ходех насам натам винаги го виках с мен,но той все отказваше...

bitanem_25.05
07-08-2008, 17:12
Тъпанар...
Бий му шута,макар че едва ли ще му пука много много.
П.п.Тоя е дрисльо. :-x

mumiikataa
07-08-2008, 17:40
Тъпанар...
Бий му шута,макар че едва ли ще му пука много много.
П.п.Тоя е дрисльо. :-x
Подкрепям, но и да вметнем това, че той е на 18, а се държи като някво тъпо лапе и се прави на велик...

miss_asi
07-08-2008, 17:49
Бий му шута ;)

plamenka
07-08-2008, 21:11
Хъм... той бил на 18, явно на човека сивото вещество се развива по-бавно от самочувствието му. :)Подкрепям си всички които ти казват да го зарежеш! Няма смисъл да си губиш времето с недорасли лигльовци. :P Като се видите да кажеш какво е станало и дали ти е дал ''умно'' извинение. ;)

DYNAMIC
07-08-2008, 22:25
:lol: .. чудя се кой е по-зле от вас? Ти ,че ходиш с него или той,че се държи кат доста бавен :razz:

LU4KATA_M
07-09-2008, 09:42
Проведете разговор на 4 очи като зрели хоре.обосновете как стоят нещата между вас ако на момента се уталожат значи всичко е наред и пак ще си бъдете заедно,ако ли не пожелавате си всичко хубаво и кой от където е.А между другото си казваш че е било за добро.

gers17y
07-11-2008, 05:35
Видяхме се,за малко беше.Като го попитах защо се е държал така напоследък ми излезе с оправданието,че покрай кандидатстването му е гадно защото не знаел дали ще го приемат и се бил държал гадно с всички #-o .Довечера се надявам да се видим отново и дано си се държи нормално `щото вече взе да ми писва. :?

GabisiTa
07-11-2008, 06:56
Изобщо не прилича на държание на 18-годишно момче... :? по-скоро на някаква детска история, как може да се държи така? :?
Ако се видите скоро говорете и виж какво има.. ако не просто го зарежи, няма смисъл .... :?

raia338
07-11-2008, 08:32
boje toq neshto ne mu iznasq da e s teb,taka she go zareji :)

ssg_93
07-11-2008, 09:55
не се занимавай повече с него.ако наистина му пукаше за теб нямаше да се държи така.има мн момчета,тва е едно от тези които нз какво иска.така че ако ти си от момичетата които знаят какво искат не мисля че то е да си имаш дечко до теб.остави го и намери някой който няма да се тръшка и да прави фасони за нещо за което е смешно да се правят такива изцепки

jghgh
07-11-2008, 10:27
Хора,има някакъв минимален напредък-съгласи се да се видим довечера,аз му казах-само за малко,10 минути или 5,няма да те бавя много...И той се съгласи.Ох,дано излезе нещо,дано всичко се оправи...Стискайте палци...

аве тоя май много ти се прави, а?
кво като е на 18, тва не значи че е много зрял.. бая лигавета на по 18 познавам, еби го..

"няма да те бавя много" как ще му говориш така е.. бахти как ти се прави тва момче.. махай го наистина. едвам се съгласявал..
баахму посеркото :-D и той не знае май кво иска и кво го ядосва.. лешперче, че и с комплекси..


едит: защо аз успявам покрай трудности да не си го изкарвам на моите познати и приятели, а той не може?!

все пак стискам ти палци..

angel_love_
07-11-2008, 11:59
Ти не си мазохистка предполагам,абстрахирай се от сегашното си положение и погледни нещата отстрани...реално погледнато щом отсега се държи така какво ще стане после?! все пак не сте на по 13-14 (въпреки че останах с такова впечатление като прочетох поста.. ) аз не те съветвам да скъсаш с него веднага...по скоро седнете и поговорете като нормални хора...може пък да си има причина да се държи така нищо не се знае ...но ако нещата не се подобрят..немисля че трябва сама да се подлагаш на това 8)

__SuNshInE__
07-11-2008, 16:44
Тъпанар...
Бий му шута,макар че едва ли ще му пука много много.
П.п.Тоя е дрисльо. :-x
Напълно съгласна, тегли му една майна и да се знае :grin: