PDA

View Full Version : Към всички мъже за брадата



ivan_realmadrid
07-08-2008, 12:04
Към мъжете се отнася. На 20 г. съм мъж. искам да си направя брада катинарче само че не ми расте от дясно на устнитеали разбирате каде немога да свържа мустаците с брадата. брада имам мустаци също гъсти са и брадата ми е гъста. Бръсна се през 2 дена на контра. Ходли съм на бръснар каза ми че ще имам и там брада ще мога да свържа брадата с мустаците. Само че виждам момчета на 20 вече имат. Какво ще кажете за мен ще имам ли и аз или нещо да ми препоръчате. :)

qg0dkata
07-08-2008, 12:36
Щом браснаря ти е казал, значи ще имаш (: Той си разбира от работата човека тъй, че няма какво толкова да се плашиш..Някои и на 25 нямат брада..тъй че..А и други момчета по-бавно се развиват..Ще ти порасне няма къде да отиде (: :)

ivan_realmadrid
07-08-2008, 12:58
О мерси много някои хора ми казват, че съм още малък, че тряя да стана на 25 и ще се свържат брадата с мустаците. :)

qg0dkata
07-08-2008, 13:19
Именно :)

FrogMobile
07-08-2008, 14:30
Към мъжете се отнася. На 20 г. съм мъж. искам да си направя брада катинарче само че не ми расте от дясно на устнитеали разбирате каде немога да свържа мустаците с брадата. брада имам мустаци също гъсти са и брадата ми е гъста. Бръсна се през 2 дена на контра. Ходли съм на бръснар каза ми че ще имам и там брада ще мога да свържа брадата с мустаците. Само че виждам момчета на 20 вече имат. Какво ще кажете за мен ще имам ли и аз или нещо да ми препоръчате. :)
супер селско и педалско е :) радвай се 4е нямаш хората се 4удат как да имат по малко и да се браснат по малко ти се 4удисх що нямаш :)

ivan_realmadrid
07-08-2008, 18:55
Еми да искам да имам брадата е мъжество брадата те порави по мъжествен.

FrogMobile
07-08-2008, 21:02
Еми да искам да имам брадата е мъжество брадата те порави по мъжествен.
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/08_04/CurlBeardMOS0109_468x387.jpg това да това е хубава брада ама катинарче нз .... :)

ivan_realmadrid
07-09-2008, 10:15
това съм го виждал :-D

Bloodlust
07-12-2008, 15:27
Еми да искам да имам брадата е мъжество брадата те порави по мъжествен.

Ако с тази цел искаш да си пуснеш катинарче - зарежи. Мъжествеността не зависи от едното окосмяване.

ivan_realmadrid
07-12-2008, 20:05
Не нее само заради мъжество просто си ме кефи. :)

ivan_realmadrid
07-12-2008, 20:07
Тогава възможно ли е и аз да не мога да свържа мустаците с брадата щом ти имаш само от ляво на колко г. си

pencho1991
07-12-2008, 22:42
Мъж на 20 години,а задаваш такива тъпи и детски въпроси,ми ако ти порастне порастне,ако не здраве да е,егати и брадата :)

ivan_realmadrid
07-13-2008, 10:19
Е неискам да си мажа някви гелове или балсами по брадата тя сама тряя да си поасне там. Е що да са детски въпроси ти пък :-x

LiLGrizzly
07-13-2008, 18:21
:lol:

ivan_realmadrid
07-14-2008, 11:33
В близките 5 г ще брадясам.Забелязал съм че на някои места преди янмах а сега имам. :grin:

ivan_realmadrid
07-15-2008, 05:43
(FINGER) :-x

Viche
07-17-2008, 21:42
то си е до ген дали ще е рядка или ще е гъста ама ако това ще те успокои имам един приятел на 22 дето още си е с девствен мустак а и няма никакъв косъм по бакенбардите :D :D

ivan_realmadrid
07-18-2008, 11:11
Да тои татко има занчи и аз ще имам :) :grin:

batkodoki
07-19-2008, 22:43
Към мъжете се отнася. На 20 г. съм мъж. искам да си направя брада катинарче само че не ми расте от дясно на устнитеали разбирате каде немога да свържа мустаците с брадата. брада имам мустаци също гъсти са и брадата ми е гъста. Бръсна се през 2 дена на контра. Ходли съм на бръснар каза ми че ще имам и там брада ще мога да свържа брадата с мустаците. Само че виждам момчета на 20 вече имат. Какво ще кажете за мен ще имам ли и аз или нещо да ми препоръчате. :)

не няма да имаш!

окосмяването е генетично предиспозирано и щом до 20год мястото, което те вълнува е "лисо" такова и ще си остане. там просто няма луковици на косми. всеки човек има такива места, рекомбинацията на гените е изключителни сложни нещо, днес не умеем да го предвиждаме, но пък знаем много за него. така и ти си мисли че това "нямане на косми в дясната устна област" ти гарантира и липса на 100-те най-лоши качества на Тате :) или нещо такова......

ако изповядаш Исляма (в което няма нищо лошо!) и наличието на този тип растителност е израз и на социален статус ти предлагам просто решение: 35 дни изобщо не се бръснеш. после оформяш заветния "катинар"
тялото е много "послушно" нещо. то винаги се нагажда към "мераците ни". така сам ще установиш, че след две -три бръснения космените фоликули над и под празната на тях област израстват с пъти по бързо :)

tuzaro
07-20-2008, 13:43
един от моя клас няма никви косми, нито на брадата нито по краката, за други места не съм виждал 8-) пък аз се бръсна секи ден от 4 години насам... понякога ме мързи сутрин и я оставям и за 2-3 дена и после едвам се бръсна... не се надявай да ти порасне, пък и катинарче виж азис колко е мъжествен като има 8-)

ivan_realmadrid
07-20-2008, 16:38
Чакаи малко нали първо каза, че няма да имам посла казваш

ако изповядаш Исляма (в което няма нищо лошо!) и наличието на този тип растителност е израз и на социален статус ти предлагам просто решение: 35 дни изобщо не се бръснеш. после оформяш заветния "катинар"
тялото е много "послушно" нещо. то винаги се нагажда към "мераците ни". така сам ще установиш, че след две -три бръснения космените фоликули над и под празната на тях област израстват с пъти по бързо

това означава че ще имам катинар
после оформяш катинара немога да те разбера нещо

А относно онова за Азис Азис си е Азис ся тои така и така не си е мъжествен