PDA

View Full Version : 1АЕГ или 2АЕГ



death_alive
07-08-2008, 12:56
Коя е по-добре и къде са повечето тъпи зубъри??

Brunoo
07-08-2008, 13:28
Разбира се,че 1-ва.Освен,че преподаването е на по-високо ниво то и гимназията е разположена на добро място.Относно 2-ра,тя също е добро училище,но за повечето хора(както и за мен) пътуването до там е просто непосилно.

MidnightCreep
07-08-2008, 16:30
Казват,че било що годе еднакво.
Ако ти се блъска до Захарна фабрика,моля заповядай.
Може да се запознаеш със Сървайвъра.

копче
07-08-2008, 17:16
Дефинирай "тъпи зубъри" :shock:

Seducti0n
07-08-2008, 17:20
Ами не знам до колко е достоверна информацията, но вече завършилите деветокласници цяла година са били без преподавател по Английски език, направи си сам/а изводите... :?

preichetoy
07-08-2008, 17:35
Хаха, все ендо всияки живеят по-близо по първа :D :D Аз живея в Люлин, предпочитам 2-ра, 1-ва е много порутена :?, имам позната във 2-ра с много добро мнение, в Люлин е по голяма джунгла от Илинден, така че ... съм свикнала

Kisses_P
07-08-2008, 17:51
Нито 1 от двете

hanovete
07-08-2008, 18:27
кво му е порутеното на 1аег бре ?Има си pvc дограма,щори,даски,на които се пише с маркер...екстра си е училището

Kisses_P
07-08-2008, 18:35
и във 2аег е така,но това не ги прави супер училища

preichetoy
07-08-2008, 19:27
кво му е порутеното на 1аег бре ?Има си pvc дограма,щори,даски,на които се пише с маркер...екстра си е училището уааааау, чак маркери :razz: :razz: :razz: :razz: за пръв път чувам...

Arr0gAnT
07-08-2008, 19:28
1ва ест - на мн по-добра е

victimofpain
07-09-2008, 07:43
и двете не са добър вариант...но ако държиш на тях..по-добре 1ва ест, но си има и съществена разлика в бала...

ivito_13
07-09-2008, 07:51
1АГ 100 x по-добре

MidnightCreep
07-09-2008, 12:49
Ами не знам до колко е достоверна информацията, но вече завършилите деветокласници цяла година са били без преподавател по Английски език, направи си сам/а изводите... :?

Ако се отнася до 2ра-лъжат те.
Имало някаква,не се разбрала с децата,ръководството я освободило от поста.
След две седмици довели заместничка от 1ва.
Малките деца са склонни да преувеличават.

като не учите в нито една от двете,не компетентствайте

Loshotia
07-09-2008, 13:57
^Коя даскалка са ви довели от 1АЕГ

Loshotia
07-09-2008, 15:43
кво му е порутеното на 1аег бре ?Има си pvc дограма,щори,даски,на които се пише с маркер...екстра си е училището уааааау, чак маркери :razz: :razz: :razz: :razz: за пръв път чувам...

Къде се мерим ние с наште бели дъски и маркери...при тях сигурно учителят само си мисли какво да напише и вече мислите му се проектират от лазари в пространството на стаята

hanovete
07-09-2008, 15:52
ако не друго от аег-то ме научиха да псувам като прост селянин * * *

-искаш ли образование ще го получиш стига да си в немска паралелка...

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!

MidnightCreep
07-09-2008, 16:39
Не зная,не ми е преподавала.
Сградите май са ни еднакви.

Brunoo
07-09-2008, 16:42
Наистина и аз чух слухове,че в 2-ра децата са седяли цял срок без даскал по англииски. :?

Kisses_P
07-09-2008, 17:37
Зависииии.Без учител по англ.ЕМи да,аз лично нямах.тоест имах,но нямах.абе странно.имаше си много лични проблеми отпуски глупости ,накъсваше,не идваше.Но никой друг не е имал такъв проблем.Не всички даскали по англ са съвестни.Въпрос на късмт е на кой ще попаднеш ;)

Rebellion_Angel
07-09-2008, 18:34
тъпи зубъри ?!

:shock:

Като ти шибна един шамар.... :-x заспала кифла


А колкото до двете училища- сложих на първо място ІІ АЕГ по простата причина, че за ІАЕГ не ми стигна бала. :lol: И го направих с ясната мисъл, че 2ра се намира до циганската махала, където група цигани са убили някой професор, нямали са учителка по английски и други лоши отзиви. Но поне на 15ти ще се наям с моркови, защото казаха че захвърлят осми клас с моркови. :razz:

krisscho
07-09-2008, 21:28
Наистина и аз чух слухове,че в 2-ра децата са седяли цял срок без даскал по англииски. :?
1во: Не сме деца! Питай г-жа Гиндева за повече информация.
2ро: Не знам дали знаете, но по английски 2ма учители си разделят часовете, затова не е като да сме пропуснали срока, не че не сме искали!
3то: "Сървайвъра" е готин пич, освен ако не ти преподава! Г клас успяха да го контузят, за което Е клас сигурно са им благодарили.
4то: 1АЕГ мощно на кафЕво!
5то: 2АЕГ мощно на кафево!

unclesambg
07-09-2008, 23:08
[quote]Пуснато на: Сря Юли 09, 2008 9:34 pm Заглавие: Re: 1АЕГ или 2АЕГ

--------------------------------------------------------------------------------

death_alive написа:
тъпи зубъри
?!



Като ти шибна един шамар.... заспала кифла


А колкото до двете училища- сложих на първо място ІІ АЕГ по простата причина, че за ІАЕГ не ми стигна бала. И го направих с ясната мисъл, че 2ра се намира до циганската махала, където група цигани са убили някой професор, нямали са учителка по английски и други лоши отзиви. Но поне на 15ти ще се наям с моркови, защото казаха че захвърлят осми клас с моркови.

Това за циганската махала е напълно вярно.Един приятел се прибира всяка вечер оттам и много го е шубе да не го изнасилят-не че е първа красавица ама изявява претенции пред госпожата по ае.И това за професора е истина а за морковите на 15-ти няма да се съглася защото има и зеле което се раздава след това по стаите от дрожелюбни ученици.
Така че във 2-ра АЕГ гладно няма.
Ама е по-добре да си вземете по 1 каска за да се предпазите защото миналата година цъфнаха очко (госпожата по психология) и гусин ''Сървайвър'' накара 4-ма от класа да събират морковите за назидание...нещо което те направиха единствено и само защото запасите им бяха свършили....

Само да допълня за пича отдолу че гусин Сършвайвър ''Пешо'' Недялков вероятно ще спре да ни радва с компанията си защото ще се пенсионира.А колкото за 4-то и 5-то съм съгласен само искам да добавя че ако се чудите защо трябва да предпочетете 1-ва вместо 2-ра знайте че във 2-ра трябва да плащате данък на 10-а иначе както се изразява психопата на випуска ''Инциденти стават.По-добре се застраховай.''
Чакаме ви с нетърпение малки зайчета..
АРЕ МОЩНО!!!

krisscho
07-09-2008, 23:17
Абе С., стига си филмирал децата!Той В. вЕрно, че желае да запази аналната си неприкосновенст, но до сега не се е оплаквал от набези в задния му двор в горичката зад гарата. Въпреки че всъщност не би си признал, ако го осквернят. :D Та мисълта ми е, че цигани никога не съм виждал около даскало. ;) Виж квакс го изключваме (дано не чете, въпреки, че той вижда всичко).
Та относно данъка към 10 а клас-3тия етаж, втората врата, търсите Фаско, или ако го няма питате за Чичето.
А за морковите, щом гусин Недялков го няма и смениха директорката, предполагам пак ще можем да се развихрим. Зайците учат в една стая с 10тите класове, така че няма да ми драскате простотии по чина, гадни емота!!!
АРЕ МОЩНО!!!

unclesambg
07-09-2008, 23:37
OK.Нема да спорим.В. както и да го гледаш скоро няма да има опстност от губене на каквато и да е неприкосновеност (освен от страна на компютъра му за който дори опълченците не биха се преборили с Онази-която-небива-да-се-назовава т.е. ако на В. му излезе късмета да седне на компа си може МОЩНО да го изненада отзад със своята видео карта която както той самият казва "МОЩНО ми ***** мамата").Т'ва е за него.Апропо споменах че има цигани в Захарна Фабрика и оклностите а не около даскало като изключим гореспоменатия квакс всевиждащ и всемогъщ като пръднята на баба ми. :P
АРЕ МОЩНО

krisscho
07-09-2008, 23:48
Значи от компютъра на В. аз лично лошо не съм видял. Но аналите на историята ще запазят златната фраза на квакс в конферент по скайпа : "Какъв е този шум? О-о-о... В., изключи си компютъра."
Та нека оставим тези образи на страна и да се концентрираме върху образа на гимназията. Транспортът е сравнитело удобен и което е най-важното редовен. Има подходящи места за релаксация на по бира след часовете. Повечето даскали са свестни и наистна има какво да се научи от тях (психологията обаче е най-скапаният предмет на тоя свят-Очко на кафЕво!!!) А и внимавайте с отсъствията, следят се доста строго! Общо взето това е, не влизайте в нащо даскало, ще минем и без вас!
МОЩНО!!!

unclesambg
07-09-2008, 23:59
Такааа.Ето и още 1 причина да не влизате - имаме зелени училищА,лагери и екскурзии в чужбина където е наистина спр яко а тая година зайците преебаха всичко и замалко да се споминем без зелено и лагер така че опичайте си акъла за да не станете като батковците си.Ако някой се излъже да влезе да знае че алкохол се продава почти навсякъде в околността и ако докато чете това си мисли ''Ама аз не съм такъв/а'' да не се притеснява и да ми повярва че един ден ще стане рано или късно а мн по-вероятно рано.
Даскалите са екстра стига да се внимава в часовете и да не сте на повече водки от госпожата по музика (важен фактор който замалко да ми коства 3-ка за срока).
А-а-а да и да внимавате с Господина по историч щото оставя на поправка. :D
АРЕ МОЩНО!!!

krisscho
07-10-2008, 00:09
Гусина по история е пич, и ако не беше една небезизвестна статия, поправки нямаше да има. :D Тук е моментът да отправя поздрави към нашите мили съученички Й., Л., и М., обичаме ви!
А, заръчаха ми да кажа, че при гореспоменатите В. и квакс може да намерите всякакви полезни работи от сорта на бЕло, кафЕво, тревица, гъби и магически билки-влизате в гореупоменатата стая и се провиквате с пълен глас :"АЗ СЪМ СМРАДЛИВ ЧОРАП!!!" Всичко е на Съвсем народни цени. ;)
С., 3 часът е вече, аз ти казвам МОЩНО лека нощ!!!

Kisses_P
07-10-2008, 06:20
КОлко колко глупости сте изписали... 2аег и циганска махала.Абе вие чувате ли се?Циганската махала е доста по-надолу по булеварда и изобщо не е до 2аег.Живея точно до филиала и не съм имала проблеми с цигани никога,нито пък съм виждала в квартала.Циганската махала е чак надолу о пътя на 11ката.Така че тъпотии.
2торо.Сървайвъра наиситна за жалост знам че ще се пенсионира,което е много жалко.Преподавал ми е,явно е всел страх в повечето по-малки.какво да се прави.Любимият ми учител е и не е толкова строг и страшен както изглежда.За алгера и зеленото училище знам че прицината евентуалн ода няма щеше да бъде стачкатаи затова да няма кога зелено.НО ето че зелено имаше,лагер щ има.А и все пак мислите ли че михов ще се мине адпропусне тия екскурзии? :-o
Господина по история,вероятно говорите за Михов,много зле трябва да сте да остави на поправка. с 2ка и 6ца ми остави 6 за срока.Е ,любимка си му бях.Музиката когато бях 9ти клас искаше д аостави половианта випуск на поправка..е разминаха се с 3ки и 4ки.
Относно алкохола- където ида отидеш ще ти продадат.Вярно че масово се пие,но пак си е до човек,компания,не толкова до училище..
Отсъствията.. да се внимава.Има класни ръководители които ги покриват но други не.В по-горните класове следат и броят и ако имаш над 1/3та неприсъствие... те оставят.Имам един саученик по математика и история го оставиха заради отсъствие.Не е шега работа.
Да кажа малко и за учителите :D Учители по математика,физика,географи я,биология има страхотни.И щеш нещеш учиш при тях.Английски е според въпроса.Имах страхотен преподавател ,който напусна.Тази година ми беше други имаше малко проблеми,та май и тя ще напуска..Има много нови,но те са на по-долните випуски и наиситна не ги познавам учителите.

И да не ви звучи като че ви карам да изберете 2ра пред 1ва,личен съвет-не избирайте нито 1 от 2те :D А ако се чудите между тях изберете тази ,която ви е по-близо.Не забравяйте че е върос на късмет да уцелиш съвествен преподавател по английски.

Rebellion_Angel
07-10-2008, 06:30
Аз лично не съжалявам за моя избор. :D Не се притеснявам от учителите. BRING IT ON! 8) Огледах форумите и повечето хора от ІІАЕГ ми допадат, не мисля че ще имам проблем със средата. А колкото до циганите... те са най-малкия ми проблем.

ПП Чакам си зелето и морковите на 15ти!

Kisses_P
07-10-2008, 07:14
Внимавай с желанията,че морковите са ти сигурни :D Тази година няма да си ги забравя вкъщи.Иначе хората са готини,няма да имаш проблеми :P

NaNa_SladuRana
07-10-2008, 11:08
2ра

krisscho
07-10-2008, 11:18
Той гусин М. не остави на поправка по незнание. :D ;)
Който иска зеле и моркови-пак при 10ти а се продава евтина салата зеле и моркови 3 лева за 100 грама. Малко е скъпо, ама тва е щото Ст. я е правил с много любов! ;)

MidnightCreep
07-10-2008, 15:07
Ахах,на Славова ли викате "Очко"?
Гиндева е на война в Близкия изток.

krisscho
07-10-2008, 15:10
А ти кой си?
А Очко си е Очко.

Kisses_P
07-10-2008, 17:25
Абе Очко не е ли злобата по психология/етика/философия?

MidnightCreep
07-10-2008, 18:24
Ама коя от всичките,бе?

o4eNzE
07-10-2008, 18:41
nqkoi moje li da mi kaje kakuv e bil balut na 2 angl minalata god....ve4e sujalqvam 4e q napisah vuob6te v jelaniqta si

Kisses_P
07-10-2008, 19:05
http://www.regalia6.com/p-kurs/bal_sort07_1.htm Що съжаляваш че я написа?Абе,да си мислил навреме

ra4ence
07-10-2008, 19:53
Наистина пишете която ви е по-близко :)
Аз съм завършила 2 АЕГ 2006година. На Руски паметник съм,сменях 2 превозни средства. Не повече от 30минутки ми трябваха за път :)
Погледнато реално на нещата, с дистанция на времето......еми няма никакво значение дали 1 или 2-ра :)
Важното е, че сте завършили английска гимназия. Повярвайте-наистина е важно :)
Успехи

krisscho
07-10-2008, 20:04
Абе Очко не е ли злобата по психология/етика/философия?
Същата крава-Славова... :smt076 :smt075 :smt078

MidnightCreep
07-11-2008, 14:01
:D
И аз като бях при нея се поскрахме малко.

Decu
07-11-2008, 14:03
Първа английскааааа!!! :grin:

krisscho
07-11-2008, 14:05
Първа английскааааа!!! :grin:
Ураааааа, една овца по-малко!!! 8)

_Drama_Queen_
07-11-2008, 14:06
Първа английска :grin: :grin: Вторите са за тези, които не са успели в първите :grin:

krisscho
07-11-2008, 14:15
2 е по-добре от 1.
Още една овца по-малко. :D

V1k1tYyY
07-11-2008, 14:18
2 е по-добре от 1.
Още една овца по-малко. :D

я по-полека :x никой не го интересува дали мразиш 1 АЕ хората,които влизат там,ама е малко грубо да се изказваш така :(

_Drama_Queen_
07-11-2008, 14:20
2 е по-добре от 1.
Още една овца по-малко. :D

я по-полека :x никой не го интересува дали мразиш 1 АЕ хората,които влизат там,ама е малко грубо да се изказваш така :(

Не й се връзвай. Просто я е яд, че не е влязла в първа. На теб какъв ще ти е втория език?

^Sweet_Secret^
07-11-2008, 14:20
много се говори за 1ва ,че била наркоманска и тн. . . ама първото си е - първо ! във втора английска миналите зайци,тези които сега ще са 9 клас ,са най - пропадналите пунти :? и крадът ли,крадът,пият,пафкат,замър сяват . . .е ест си има и интелигентни деца - те са с влезнали с по - високия бал

V1k1tYyY
07-11-2008, 14:22
2 е по-добре от 1.
Още една овца по-малко. :D

я по-полека :x никой не го интересува дали мразиш 1 АЕ хората,които влизат там,ама е малко грубо да се изказваш така :(

Не й се връзвай. Просто я е яд, че не е влязла в първа. На теб какъв ще ти е втория език?

Немски :)

_Drama_Queen_
07-11-2008, 14:24
2 е по-добре от 1.
Още една овца по-малко. :D

я по-полека :x никой не го интересува дали мразиш 1 АЕ хората,които влизат там,ама е малко грубо да се изказваш така :(

Не й се връзвай. Просто я е яд, че не е влязла в първа. На теб какъв ще ти е втория език?

Немски :)

Аз ше съм с френски :lol: Нищо пак ше се видиме сиг :grin:

Loshotia
07-11-2008, 14:33
много се говори за 1ва ,че била наркоманска и тн. . . ама първото си е - първо ! във втора английска миналите зайци,тези които сега ще са 9 клас ,са най - пропадналите пунти :? и крадът ли,крадът,пият,пафкат,замър сяват . . .е ест си има и интелигентни деца - те са с влезнали с по - високия бал

За съжаление това не е само във 2АЕГ- навсякъде всичко живо пропада- доказателствата сап все по-лесните тестове за кандидатгимназистите, матурите и материала за ВУЗ-овете.

krisscho
07-11-2008, 14:54
АлоУУУУУУУУ не съм женско бе и като стана на въпрос ми дреме на оная работа за първа английска просто ми е скучно и се радвам, че няма да ви видя ;)

ProstoAz
07-11-2008, 16:47
Намалете малко простотиите в темата.

Като бях 7 клас на първо място писах 1АЕГ, малко не ми достигна... сега съм във 2АЕГ. Не съжалявам. И мисля, че е все тая къде ще завършиш основното си образование. Даже по-добре в някое пробито квартално даскало, пълно с малоумници, така че да си уредиш хубава диплома.

Иначе за 2АЕГ какво да кажа... то се каза вече достатъчно. Всякакви учители има - и пълни шматки, и по-сериозни, които държат да се учи... Абе, както Kisses{P} отбеляза - въпрос на късмет е кой ще ти се падне. Миналото лято смениха дограмата, имаме си бели дъски (от както съм там винаги е имало)... Също така като че ли новата директорка се опитва да постегне малко училището, но не знам дали ще й се получи. Аз не мога да се оплача вече от 2АЕГ. Каквото било - било... Още една година остана, все ще я изтърпя...
Относно "зубърите" - не бих казала, че има много такива...
Младото поколение деградира, но това не е проблем само на 2АЕГ...

Kisses_P
07-11-2008, 18:24
^^Зубърите май са се насъбрали в моя клас :D
Иначе директорката се опитва да псотегне даскалото,да ни въведе в ред малко ,но силно ме съмнява че ще стане..

krisscho
07-11-2008, 18:40
Щом Попова не успя... :D

Kisses_P
07-11-2008, 19:38
Много я интерсуваше Попова, новата се е амбицирала нещо :D . бтв обаче ЛАзарова е печена,мен много ме кефи

krisscho
07-11-2008, 19:44
Лазарова ли се казва? Яааааа... Аз се чудех що ме заплашваха, че ше ме пратят при Лазарова...

ProstoAz
07-11-2008, 19:52
Печена е от части, да, ама мене ме дразни, че като има съвет примерно вместо да ни намалят часовете, както преди, сега си учим и до 19:30. :shock:

Kisses_P
07-11-2008, 20:12
дааа, това с часовете да.НО наняколко пъти ходих при нея да я моля за рразн глупости покрай физето,че ни правеше проблеми цанова да я чакаме за единия 4ас по 2 свободни.АКо беше попова нз кво щеше да ми се случи,а лазарова даже дойде до долу :D

Forest_girl
07-12-2008, 14:54
АлоУУУУУУУУ не съм женско бе и като стана на въпрос ми дреме на оная работа за първа английска просто ми е скучно и се радвам, че няма да ви видя ;)
:D :D :D
Наистина добре, че не са при нас тия :shock:

aka6a_vamp
07-12-2008, 15:11
ми то и аз съм ве4е при вас у втора... :( дано да е якоо

krisscho
07-12-2008, 17:11
Тежко е, особено след даскало...

aka6a_vamp
07-12-2008, 17:17
Тежко е, особено след даскало...
6to sled?

krisscho
07-12-2008, 17:34
Пейка парти. :D

aka6a_vamp
07-12-2008, 17:42
Пейка парти. :D
хах кеф бате 8-)

Rebellion_Angel
07-12-2008, 17:54
Пейка парти. :D
хах кеф бате 8-)

ПЕЙКА ПАРТИИИИ! :D

aka6a_vamp
07-12-2008, 18:10
Пейка парти. :D
хах кеф бате 8-)

ПЕЙКА ПАРТИИИИ! :D
и ние там 8-)

krisscho
07-12-2008, 18:12
Пейка парти. :D
хах кеф бате 8-)

ПЕЙКА ПАРТИИИИ! :D
и ние там 8-)
Аааааа, не е толкова лесно!!!
Първо трябва да си намерите място! :D

aka6a_vamp
07-12-2008, 18:17
Пейка парти. :D
хах кеф бате 8-)

ПЕЙКА ПАРТИИИИ! :D
и ние там 8-)
Аааааа, не е толкова лесно!!!
Първо трябва да си намерите място! :D
еее аиде де...ние сме добри деца :-P

krisscho
07-12-2008, 18:28
Пейка парти. :D
хах кеф бате 8-)

ПЕЙКА ПАРТИИИИ! :D
и ние там 8-)
Аааааа, не е толкова лесно!!!
Първо трябва да си намерите място! :D
еее аиде де...ние сме добри деца :-P
Не сте в мойта смяна, оправяйте се с 12ти клас. :D

aka6a_vamp
07-12-2008, 18:37
Пейка парти. :D
хах кеф бате 8-)

ПЕЙКА ПАРТИИИИ! :D
и ние там 8-)
Аааааа, не е толкова лесно!!!
Първо трябва да си намерите място! :D
еее аиде де...ние сме добри деца :-P
Не сте в мойта смяна, оправяйте се с 12ти клас. :D
малеле ние с тех ли 6е сме :D :-o

krisscho
07-12-2008, 18:39
Пейка парти. :D
хах кеф бате 8-)

ПЕЙКА ПАРТИИИИ! :D
и ние там 8-)
Аааааа, не е толкова лесно!!!
Първо трябва да си намерите място! :D
еее аиде де...ние сме добри деца :-P
Не сте в мойта смяна, оправяйте се с 12ти клас. :D
малеле ние с тех ли 6е сме :D :-o
Да и половината 9ти класове.

aka6a_vamp
07-12-2008, 18:47
Пейка парти. :D
хах кеф бате 8-)

ПЕЙКА ПАРТИИИИ! :D
и ние там 8-)
Аааааа, не е толкова лесно!!!
Първо трябва да си намерите място! :D
еее аиде де...ние сме добри деца :-P
Не сте в мойта смяна, оправяйте се с 12ти клас. :D
малеле ние с тех ли 6е сме :D :-o
Да и половината 9ти класове.
и коя смена 6е сме 1ва 2ра?лелел бате аз ни6то не знам 8-) 8-)

krisscho
07-12-2008, 18:55
Пейка парти. :D
хах кеф бате 8-)

ПЕЙКА ПАРТИИИИ! :D
и ние там 8-)
Аааааа, не е толкова лесно!!!
Първо трябва да си намерите място! :D
еее аиде де...ние сме добри деца :-P
Не сте в мойта смяна, оправяйте се с 12ти клас. :D
малеле ние с тех ли 6е сме :D :-o
Да и половината 9ти класове.
и коя смена 6е сме 1ва 2ра?лелел бате аз ни6то не знам 8-) 8-)
Ами, како, втора смяна ще сте първия срок.

aka6a_vamp
07-12-2008, 19:16
[quote:a2893cf33f="krisscho"]Пейка парти. :D
хах кеф бате 8-)

ПЕЙКА ПАРТИИИИ! :D
и ние там 8-)
Аааааа, не е толкова лесно!!!
Първо трябва да си намерите място! :D
еее аиде де...ние сме добри деца :-P
Не сте в мойта смяна, оправяйте се с 12ти клас. :D
малеле ние с тех ли 6е сме :D :-o
Да и половината 9ти класове.
и коя смена 6е сме 1ва 2ра?лелел бате аз ни6то не знам 8-) 8-)
Ами, како, втора смяна ще сте първия срок.[/quote:a2893cf33f]
мерси за инфото 8-) и ср за `бате` :-o

pencho1991
07-12-2008, 21:45
Коя е по-добре и къде са повечето тъпи зубъри??
4-то Помощно е най-добро ;) А иначе и в 2те са тъпи зубари,все пак там се влиза с над 5 ;)

krisscho
07-12-2008, 21:54
все пак там се влиза с над 5 ;)
ХАХАХАХАХАХАХАХА :lol: :razz:

pencho1991
07-12-2008, 21:57
все пак там се влиза с над 5 ;)
ХАХАХАХАХАХАХАХА :lol: :razz:
Кво се смееш бе чвор,с колко се влиза там с 2 и 35 ли???

pencho1991
07-12-2008, 22:03
все пак там се влиза с над 5 ;)
ХАХАХАХАХАХАХАХА :lol: :razz:
Кво се смееш бе чвор,с колко се влиза там с 2 и 35 ли???
хах аре трах бе тъпак...тва не праи зубари хората дето у4ат там
А не не изобщо...а тва че са зубрили кат луди,за да влезнат там не ги ли прави бе малоумник?! Лично аз познавам такива хора дет учат в 2АЕГ принципно са печени,но са си зубъри и мама и тате ги командват сериозно,а са на по 18 години вече :lol: :lol: :lol: :D

aka6a_vamp
07-12-2008, 22:05
все пак там се влиза с над 5 ;)
ХАХАХАХАХАХАХАХА :lol: :razz:
Кво се смееш бе чвор,с колко се влиза там с 2 и 35 ли???
хах аре трах бе тъпак...тва не праи зубари хората дето у4ат там
А не не изобщо...а тва че са зубрили кат луди,за да влезнат там не ги ли прави бе малоумник?! Лично аз познавам такива хора дет учат в 2АЕГ принципно са печени,но са си зубъри и мама и тате ги командват сериозно,а са на по 18 години вече :lol: :lol: :lol: :D
АКО 6Е МЕ ОБИЖДА6 ГО ПРАВИ В ЖЕНСКИ РОД БЕ ГОВЕДО!!пфф простак...не са зубрили,АМИ СА У4ИЛИ-РАЗЛИКАТА Е ГОЛЯМА

pencho1991
07-12-2008, 22:09
все пак там се влиза с над 5 ;)
ХАХАХАХАХАХАХАХА :lol: :razz:
Кво се смееш бе чвор,с колко се влиза там с 2 и 35 ли???
хах аре трах бе тъпак...тва не праи зубари хората дето у4ат там
А не не изобщо...а тва че са зубрили кат луди,за да влезнат там не ги ли прави бе малоумник?! Лично аз познавам такива хора дет учат в 2АЕГ принципно са печени,но са си зубъри и мама и тате ги командват сериозно,а са на по 18 години вече :lol: :lol: :lol: :D
АКО 6Е МЕ ОБИЖДА6 ГО ПРАВИ В ЖЕНСКИ РОД БЕ ГОВЕДО!!пфф простак...не са зубрили,АМИ СА У4ИЛИ-РАЗЛИКАТА Е ГОЛЯМА
Аз от къде да знам че си женска беее,от ника ти много не личи,по-скоро личи че си Лапе на 4 и половина и си играеш в пясъка,но все пак...и кво са учили?! Зубрили са като луди за изпитите и зубрят като луди уроците там ;) Нали познавам от 2АЕГ дет нищо не знаят по Английски,а хора от 33-то знаят повече,само защото тез от 2АЕГ си учат уроците наизуст само за оценката а не влагат мисъл в ученето ;) Зубърииии....

aka6a_vamp
07-12-2008, 22:13
все пак там се влиза с над 5 ;)
ХАХАХАХАХАХАХАХА :lol: :razz:
Кво се смееш бе чвор,с колко се влиза там с 2 и 35 ли???
хах аре трах бе тъпак...тва не праи зубари хората дето у4ат там
А не не изобщо...а тва че са зубрили кат луди,за да влезнат там не ги ли прави бе малоумник?! Лично аз познавам такива хора дет учат в 2АЕГ принципно са печени,но са си зубъри и мама и тате ги командват сериозно,а са на по 18 години вече :lol: :lol: :lol: :D
АКО 6Е МЕ ОБИЖДА6 ГО ПРАВИ В ЖЕНСКИ РОД БЕ ГОВЕДО!!пфф простак...не са зубрили,АМИ СА У4ИЛИ-РАЗЛИКАТА Е ГОЛЯМА
Аз от къде да знам че си женска беее,от ника ти много не личи,по-скоро личи че си Лапе на 4 и половина и си играеш в пясъка,но все пак...и кво са учили?! Зубрили са като луди за изпитите и зубрят като луди уроците там ;) Нали познавам от 2АЕГ дет нищо не знаят по Английски,а хора от 33-то знаят повече,само защото тез от 2АЕГ си учат уроците наизуст само за оценката а не влагат мисъл в ученето ;) Зубърииии....
мое6 ми погледне6 подписа...там е о4евадно 4е съм женско...а колкото до 2АЕГ...о да ти може6 да говори6 за вси4ки там и да каже6 4е са зубари...пфффф..

pencho1991
07-12-2008, 22:14
A ти да не си от там та толко се стягаш :-P :-P :-P Добре де може би не всички,но повечето ;)

aka6a_vamp
07-12-2008, 22:19
ами сега ме приеха познаам и доста хора които съ6то го приеха и ли4но аз определено не съм зубър :?

drun-drun!
07-12-2008, 22:20
Интерестно ми е защо на някой като му кажат зубър се засяга ?????

aka6a_vamp
07-12-2008, 22:24
Интерестно ми е защо на някой като му кажат зубър се засяга ?????
охо и ти ли се завърна :D еми..6тото хората използват `зубър` не на место

drun-drun!
07-12-2008, 22:27
Интерестно ми е защо на някой като му кажат зубър се засяга ?????
охо и ти ли се завърна :D еми..6тото хората използват `зубър` не на местохахах каде без мене :D :D

aka6a_vamp
07-12-2008, 22:30
Интерестно ми е защо на някой като му кажат зубър се засяга ?????
охо и ти ли се завърна :D еми..6тото хората използват `зубър` не на местохахах каде без мене :D :D
тряя се съберем и да продължим великият спам 8-) :P

pencho1991
07-12-2008, 22:31
Интерестно ми е защо на някой като му кажат зубър се засяга ?????
охо и ти ли се завърна :D еми..6тото хората използват `зубър` не на местохахах каде без мене :D :D
тряя се съберем и да продължим великият спам 8-) :P
Koйто както гледам в момента се заформя :o :o :o

krisscho
07-12-2008, 22:31
все пак там се влиза с над 5 ;)
ХАХАХАХАХАХАХАХА :lol: :razz:
Кво се смееш бе чвор,с колко се влиза там с 2 и 35 ли???
Аз влязох с 4 и 5, чвор, теорията ти се пропука айде бЕгай.

drun-drun!
07-12-2008, 22:32
Интерестно ми е защо на някой като му кажат зубър се засяга ?????
охо и ти ли се завърна :D еми..6тото хората използват `зубър` не на местохахах каде без мене :D :D
тряя се съберем и да продължим великият спам 8-) :PДа ама пак ще ни заключат :o :o иначе от старите само Drama^Qeen е май тука др ги няма

krisscho
07-12-2008, 22:33
НЕма спамите темата, ей!!!

pencho1991
07-12-2008, 22:34
все пак там се влиза с над 5 ;)
ХАХАХАХАХАХАХАХА :lol: :razz:
Кво се смееш бе чвор,с колко се влиза там с 2 и 35 ли???
Аз влязох с 4 и 5, чвор, теорията ти се пропука айде бЕгай.
Ти си изключение,защото са те видяли че си много умен,не знам кой набор си ти,но преди години учениците от 45-то мисля че беше,абе тфа дет е в същата сграда 42 ли е 45 или там което беше бяха пребили учениците на 2АЕГ,то те зубърите не мое се бият и ония ги бяха смазали,чворче,така че пази се да не те измаат случайно и тебе :razz: :razz: :razz:

krisscho
07-12-2008, 22:52
все пак там се влиза с над 5 ;)
ХАХАХАХАХАХАХАХА :lol: :razz:
Кво се смееш бе чвор,с колко се влиза там с 2 и 35 ли???
Аз влязох с 4 и 5, чвор, теорията ти се пропука айде бЕгай.
Ти си изключение,защото са те видяли че си много умен,не знам кой набор си ти,но преди години учениците от 45-то мисля че беше,абе тфа дет е в същата сграда 42 ли е 45 или там което беше бяха пребили учениците на 2АЕГ,то те зубърите не мое се бият и ония ги бяха смазали,чворче,така че пази се да не те измаат случайно и тебе :razz: :razz: :razz:
Кой ме е видял, че съм умен бе лелееееееееее... С бал се влиза не те гледат дали си умен или не. :lol:
Обещавам да се пазя да не ме нябият... :razz:

Forest_girl
07-13-2008, 11:34
все пак там се влиза с над 5 ;)
ХАХАХАХАХАХАХАХА :lol: :razz:
Кво се смееш бе чвор,с колко се влиза там с 2 и 35 ли???
Аз влязох с 4 и 5, чвор, теорията ти се пропука айде бЕгай.
Ти си изключение,защото са те видяли че си много умен,не знам кой набор си ти,но преди години учениците от 45-то мисля че беше,абе тфа дет е в същата сграда 42 ли е 45 или там което беше бяха пребили учениците на 2АЕГ,то те зубърите не мое се бият и ония ги бяха смазали,чворче,така че пази се да не те измаат случайно и тебе :razz: :razz: :razz:
Кой ме е видял, че съм умен бе лелееееееееее... С бал се влиза не те гледат дали си умен или не. :lol:
Обещавам да се пазя да не ме нябият... :razz:
Даа, тряя да се пазиме щото мн ни е страх от хлапетата от 45то :D

MidnightCreep
07-14-2008, 12:19
Абе,точно от тях-не.
Като стане страшно събират всички бабаити от квартала/според Попова са "люти макЕдонци"/ и от тях да те е страх.
Пеньо е смешен.

Bochko_banana
07-14-2008, 14:35
абре народе...тая година флезнах там пък не знам надявам се да не са зубъри че иначе ще тряя да движа с по-големите :o

_Drama_Queen_
07-14-2008, 14:43
абре народе...тая година флезнах там пък не знам надявам се да не са зубъри че иначе ще тряя да движа с по-големите :o

Ем и зубари и свесни ше има :) както навсякъде :?

^Sweet_Secret^
07-14-2008, 15:01
все пак там се влиза с над 5 ;)
ХАХАХАХАХАХАХАХА :lol: :razz:
Кво се смееш бе чвор,с колко се влиза там с 2 и 35 ли???
Аз влязох с 4 и 5, чвор, теорията ти се пропука айде бЕгай.
Ти си изключение,защото са те видяли че си много умен,не знам кой набор си ти,но преди години учениците от 45-то мисля че беше,абе тфа дет е в същата сграда 42 ли е 45 или там което беше бяха пребили учениците на 2АЕГ,то те зубърите не мое се бият и ония ги бяха смазали,чворче,така че пази се да не те измаат случайно и тебе :razz: :razz: :razz: :D :D :D тва беше всяка година

hiphopDancing
07-17-2008, 19:00
abe i az u4a v 2AEG ama tiq ot 45 nikoi ne sa bili, pak i mi e 4udno kak 6te uspeqt, ama...

Ina4e samo momi4etata vlizat s nad 5, mom4etata minavat po tynko :-D

MidnightCreep
07-17-2008, 19:14
Те не бият.
Бият техните другарчета от кФартала.

balbuk
07-17-2008, 19:42
аз па съм чувал че там има акита :-D :lol:

Loshotia
07-18-2008, 07:37
абре народе...тая година флезнах там пък не знам надявам се да не са зубъри че иначе ще тряя да движа с по-големите :o
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: [/b]

SupremacyGirl
07-18-2008, 09:09
[quote:61e13dddf4="aka6a_vamp"][quote:61e13dddf4="krisscho"]Пейка парти. :D
хах кеф бате 8-)

ПЕЙКА ПАРТИИИИ! :D
и ние там 8-)
Аааааа, не е толкова лесно!!!
Първо трябва да си намерите място! :D
еее аиде де...ние сме добри деца :-P
Не сте в мойта смяна, оправяйте се с 12ти клас. :D
малеле ние с тех ли 6е сме :D :-o
Да и половината 9ти класове.
и коя смена 6е сме 1ва 2ра?лелел бате аз ни6то не знам 8-) 8-)
Ами, како, втора смяна ще сте първия срок.[/quote:61e13dddf4]
мерси за инфото 8-) и ср за `бате` :-o[/quote:61e13dddf4]
хах аз ще съм в една смяна с теб :D
btw krisscho, не знаех, че имаш рег тука хахаха :D

slivaka
07-18-2008, 09:48
еми само да знаеш че 2ро АЕГ е в една зграда с 44 или 45 беше ,там са всички мангали от люлин !

Forest_girl
07-18-2008, 10:01
еми само да знаеш че 2ро АЕГ е в една зграда с 44 или 45 беше ,там са всички мангали от люлин !
На тебе от къде ти е инфото?!
Това изобщо не е вярно. Наистина 45то е в една сграда с 2АЕГ, но там са си нормални деца! Аз не съм видяла там мангали, ама ти сигурно знаеш по добре! :shock:

amadeus
07-18-2008, 11:13
Бях приет на първо класиране във 2 АЕГ "Томас Джеферсън" с изучаване на английски език, немски език и български език.На второ класиране ме приеха в 1 АЕГ с изучаване на френски език.Сбърках ли?

_Drama_Queen_
07-18-2008, 11:13
Бях приет на първо класиране във 2 АЕГ "Томас Джеферсън" с изучаване на английски език, немски език и български език.На второ класиране ме приеха в 1 АЕГ с изучаване на френски език.Сбърках ли?

Ти ше си сиг в мойта паралелка :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Decu
07-18-2008, 11:14
^ Нееее! :D

Forest_girl
07-18-2008, 11:16
Бях приет на първо класиране във 2 АЕГ "Томас Джеферсън" с изучаване на английски език, немски език и български език.На второ класиране ме приеха в 1 АЕГ с изучаване на френски език.Сбърках ли?
Никой не може да ти го каже! Много ясно, че всеки щезастане на страната на своето училище! А никой не е бил и в двете, така че...

_Drama_Queen_
07-18-2008, 11:17
^ Нееее! :D

Той е при мене :P

Decu
07-18-2008, 11:21
^ Нееее! :D

Той е при мене :P

Дам. :)

_Drama_Queen_
07-18-2008, 11:22
Най-сетне да има човек който ше е с мене :grin:

V1k1tYyY
07-18-2008, 11:23
то е ясно кое е по-добро :D смисъл по едно време бях почнала да си мисля,че 2 АЕГ си струва,но като разбрах че тая година приемат момичета с бал 30 доста се разочаровах :D нищо лично,може да е хубаво училището,ама ако приемат хора с такива балове начи нещо куца :)

MidnightCreep
07-18-2008, 18:31
Зубренето и високите оценки не доказват присъствието на ум/още по-малко,че ще ти е гот/.
Факт-езикова гимназия и 100% успеваемост на кандидат-студентските изпити.Същото като в 1аег.

Brunoo
07-18-2008, 18:41
то е ясно кое е по-добро :D смисъл по едно време бях почнала да си мисля,че 2 АЕГ си струва,но като разбрах че тая година приемат момичета с бал 30 доста се разочаровах :D нищо лично,може да е хубаво училището,ама ако приемат хора с такива балове начи нещо куца :)
Попринцип не съм съгласен,че 30 е нисък бал,но за момичета и то за такава гимназия,която се смята за престижна,наистина не е голям.То щом в 7-мо е 30,900...да си направим изводите за спада в нивото на 2-ра англииска... :shock:

krisscho
07-18-2008, 18:50
то е ясно кое е по-добро :D смисъл по едно време бях почнала да си мисля,че 2 АЕГ си струва,но като разбрах че тая година приемат момичета с бал 30 доста се разочаровах :D нищо лично,може да е хубаво училището,ама ако приемат хора с такива балове начи нещо куца :)
Не смятам, че човек, който пише в r0s0fYyY може да определи за останалите кое училище е по-добро. Може просто да кажеш, че в твоето ти харесва и го предпочиташ.

Jоnny
07-18-2008, 18:59
Темата трябваше да е под формата на АНКЕТА..

hiphopDancing
07-18-2008, 19:05
a i e po-vajno kolko 6te nau4i6 tam, a u4itelite ... pone za sega sa dobri...taka 4e, stiga ste go opluvali, ne ste u4ili tuka 4e da znaete ...

maigeri08
07-19-2008, 08:40
Според мене 1ва АЕГ е по-добра

pandelka
07-19-2008, 10:19
Коя е по-добре и къде са повечето тъпи зубъри??

И двете са зле ;)

Forest_girl
07-19-2008, 11:20
Коя е по-добре и къде са повечето тъпи зубъри??

И двете са зле ;)
Лелее :shock:
Ти пък кога учи в тях та да знаеш?!
Аз поне за 2АЕГ знам, че изобщо не е зле, а напротив! Супер си е 8)

Izzy_
07-19-2008, 11:25
Според мен и двете са добри,но аз избрах 2АЕГ ,защото за 1АЕГ съм чувала някои неща,които нз колко са вярни,но... :-o

love_bites
07-19-2008, 12:58
мм мисля че 1-ва..напоследък доста израстна това училище,2-ра беше по-добра преди 2-3 години...но сега 1-ва АЕГ си е на първо място...

_Drama_Queen_
07-19-2008, 14:55
Коя е по-добре и къде са повечето тъпи зубъри??

И двете са зле ;)

Ами да като не си могла да влезеш естествено че и двете ще са зле :?

Decu
07-19-2008, 15:46
^ :lol: :lol:

Kisses_P
07-19-2008, 17:07
И аз мисля,че и двете са зле :D иронията на съдбата е,че уча в една от 2те а бала ми стигаше иза двете :lol:

V1k1tYyY
07-19-2008, 17:39
то е ясно кое е по-добро :D смисъл по едно време бях почнала да си мисля,че 2 АЕГ си струва,но като разбрах че тая година приемат момичета с бал 30 доста се разочаровах :D нищо лично,може да е хубаво училището,ама ако приемат хора с такива балове начи нещо куца :)
Не смятам, че човек, който пише в r0s0fYyY може да определи за останалите кое училище е по-добро. Може просто да кажеш, че в твоето ти харесва и го предпочиташ.

Първо не е твоя работа с какъв цвят пиша,пък и изводи да си праиш от това...Второ говоря като страничен наблюдател,тъй като от тази година ще съм във 1 АЕ и не знам как е :) и айде за тебе специално този коментар ще е в зелено 8-)

MidnightCreep
07-19-2008, 19:38
Именно защото си страничен наблюдател нямаш право да компетентстваш.

Decu
07-19-2008, 19:42
Именно защото си страничен наблюдател нямаш право да компетентстваш.

А ако учи във 2-ра примерно? Ще каже, че това е по-добрия вариант.
Същото е и ако учи в първа.
Така че си е най-добре да дават мнение 'странични наблюдатели'. :)

Izzy_
07-19-2008, 19:44
Eee голям спор това -1 АЕГ...2АЕГ.Няма ли да разберете накрая,че ако си тъп,ако ще и зад Английската(няма значение коя от двете) да си, се е тая.Аман от глупости.. :(

balbuk
07-19-2008, 19:47
наистина даматинците имат черни шарки :-|

krisscho
07-19-2008, 23:50
то е ясно кое е по-добро :D смисъл по едно време бях почнала да си мисля,че 2 АЕГ си струва,но като разбрах че тая година приемат момичета с бал 30 доста се разочаровах :D нищо лично,може да е хубаво училището,ама ако приемат хора с такива балове начи нещо куца :)
Не смятам, че човек, който пише в r0s0fYyY може да определи за останалите кое училище е по-добро. Може просто да кажеш, че в твоето ти харесва и го предпочиташ.

Първо не е твоя работа с какъв цвят пиша,пък и изводи да си праиш от това...Второ говоря като страничен наблюдател,тъй като от тази година ще съм във 1 АЕ и не знам как е :) и айде за тебе специално този коментар ще е в зелено 8-)
К'во ше кажеш, другият да е в синьо, че ми е любимият цвят?
Бил съм в първа АЕГ само веднъж на олимпиада по английски, това ми е единственият добир с това училище, затова и правя разумното-не правя сравнение, защото нямам информация!!! Постъпи разумно!

MidnightCreep
07-20-2008, 05:19
Страничните наблюдатели не могат да дават оценки за качеството на нещо,което сами не са изпробвали/изпитали/проверили и т.н.


все едно да решиш,че си произвела едно бяло кръвно телце в повече,без да си ги измерила вчера и днес 8)

hiphopDancing
07-21-2008, 13:38
^^^ podkrepqm na 100% ^^^

DisciplineAndOrder
07-22-2008, 05:30
1АЕГ безспорно

aka6a_vamp
07-27-2008, 13:59
[quote:5aeaf0064e="Rebellion_Angel"][quote:5aeaf0064e="aka6a_vamp"][quote:5aeaf0064e="krisscho"]Пейка парти. :D
хах кеф бате 8-)

ПЕЙКА ПАРТИИИИ! :D
и ние там 8-)
Аааааа, не е толкова лесно!!!
Първо трябва да си намерите място! :D
еее аиде де...ние сме добри деца :-P
Не сте в мойта смяна, оправяйте се с 12ти клас. :D
малеле ние с тех ли 6е сме :D :-o
Да и половината 9ти класове.
и коя смена 6е сме 1ва 2ра?лелел бате аз ни6то не знам 8-) 8-)
Ами, како, втора смяна ще сте първия срок.[/quote:5aeaf0064e]
мерси за инфото 8-) и ср за `бате` :-o[/quote:5aeaf0064e]
хах аз ще съм в една смяна с теб :D
btw krisscho, не знаех, че имаш рег тука хахаха :D [/quote:5aeaf0064e]
амиии здрасти :D

Forest_girl
07-27-2008, 15:14
[quote:9ab0790890="aka6a_vamp"][quote:9ab0790890="Rebellion_Angel"][quote:9ab0790890="aka6a_vamp"][quote:9ab0790890="krisscho"]Пейка парти. :D
хах кеф бате 8-)

ПЕЙКА ПАРТИИИИ! :D
и ние там 8-)
Аааааа, не е толкова лесно!!!
Първо трябва да си намерите място! :D
еее аиде де...ние сме добри деца :-P
Не сте в мойта смяна, оправяйте се с 12ти клас. :D
малеле ние с тех ли 6е сме :D :-o
Да и половината 9ти класове.
и коя смена 6е сме 1ва 2ра?лелел бате аз ни6то не знам 8-) 8-)
Ами, како, втора смяна ще сте първия срок.[/quote:9ab0790890]
мерси за инфото 8-) и ср за `бате` :-o[/quote:9ab0790890]
хах аз ще съм в една смяна с теб :D
btw krisscho, не знаех, че имаш рег тука хахаха :D [/quote:9ab0790890]
амиии здрасти :D[/quote:9ab0790890]
Верно ли ще сме в една смяна със зайците!? :grin: :grin: :grin:
ЩЕ ги целим нали Бетс :-) :-) :-)

aka6a_vamp
07-27-2008, 15:30
[quote:11b82ef162="krisscho"][quote:11b82ef162="aka6a_vamp"][quote:11b82ef162="Rebellion_Angel"][quote:11b82ef162="aka6a_vamp"][quote:11b82ef162="krisscho"]Пейка парти. :D
хах кеф бате 8-)

ПЕЙКА ПАРТИИИИ! :D
и ние там 8-)
Аааааа, не е толкова лесно!!!
Първо трябва да си намерите място! :D
еее аиде де...ние сме добри деца :-P
Не сте в мойта смяна, оправяйте се с 12ти клас. :D
малеле ние с тех ли 6е сме :D :-o
Да и половината 9ти класове.
и коя смена 6е сме 1ва 2ра?лелел бате аз ни6то не знам 8-) 8-)
Ами, како, втора смяна ще сте първия срок.[/quote:11b82ef162]
мерси за инфото 8-) и ср за `бате` :-o[/quote:11b82ef162]
хах аз ще съм в една смяна с теб :D
btw krisscho, не знаех, че имаш рег тука хахаха :D [/quote:11b82ef162]
амиии здрасти :D[/quote:11b82ef162]
Верно ли ще сме в една смяна със зайците!? :grin: :grin: :grin:
ЩЕ ги целим нали Бетс :-) :-) :-)[/quote:11b82ef162]
ааа мен нема ме целите плс :D :D

Forest_girl
07-27-2008, 15:37
[quote:d85f3a8c94="aka6a_vamp"][quote:d85f3a8c94="krisscho"][quote:d85f3a8c94="aka6a_vamp"][quote:d85f3a8c94="Rebellion_Angel"][quote:d85f3a8c94="aka6a_vamp"][quote:d85f3a8c94="krisscho"]Пейка парти. :D
хах кеф бате 8-)

ПЕЙКА ПАРТИИИИ! :D
и ние там 8-)
Аааааа, не е толкова лесно!!!
Първо трябва да си намерите място! :D
еее аиде де...ние сме добри деца :-P
Не сте в мойта смяна, оправяйте се с 12ти клас. :D
малеле ние с тех ли 6е сме :D :-o
Да и половината 9ти класове.
и коя смена 6е сме 1ва 2ра?лелел бате аз ни6то не знам 8-) 8-)
Ами, како, втора смяна ще сте първия срок.[/quote:d85f3a8c94]
мерси за инфото 8-) и ср за `бате` :-o[/quote:d85f3a8c94]
хах аз ще съм в една смяна с теб :D
btw krisscho, не знаех, че имаш рег тука хахаха :D [/quote:d85f3a8c94]
амиии здрасти :D[/quote:d85f3a8c94]
Верно ли ще сме в една смяна със зайците!? :grin: :grin: :grin:
ЩЕ ги целим нали Бетс :-) :-) :-)[/quote:d85f3a8c94]
ааа мен нема ме целите плс :D :D[/quote:d85f3a8c94]
Ми то мн няма да виждаме кой целим, ама ок :D
ПП: Дай скайп :-)

beautiful_lass
08-15-2008, 12:30
ahahahah lekooo pls vnimavaite koi celite :D niakoi 6e si imame otli4itelni belezi za razpoznavane na protivnika! uahahah vnimavaite s morkovite :-P :-)

ici_pi4a
08-15-2008, 17:13
mislq 4e 1 aeg e po qka ot 2aeg vupreki 4e az ne u4a v nito edna ot tiq dve gimnazii i 4e 2 aeg e po4ti do nas pak mislq 4e 1 aeg e po dobur izbor :-D

enrique
08-26-2008, 17:01
ІІ АЕГ FOREVER :-P

fenc0re
08-26-2008, 21:41
Ако имаш пари ела в 1частна англ. гимназия Уилям Шекспир ;) лудница е ;)