PDA

View Full Version : Нова тема за размисъл



w0sh
07-08-2008, 13:07
Ще обичатели гаджето си ако стане член на секта, която убива малки кученца и пие кръвта им?Ами ако е зоофил? Или и те са хора?

За да избегна вероятни отговори от рода на "зависи какъв е човека", ще кажа, че евентуалното ви гаже е перфектият мъж/жена за вас, като външност и характер(като изключим кученцата)

Iv4eTy
07-08-2008, 13:10
Е т'ва вече е прекалено.Едва ли човек, който убива беззащитни животинки и им пие кръвта може да е идеалния човек за мене... Сигурно бих се опитала да му въздействам по някакъв начин за да спре с тези простотии, но ако не спре.... Аз няма да се чувствам добре с този човек при положение че знам какви ги върши... :?

Ivalinka
07-08-2008, 13:10
:D :D :D не,няма да го обичам :razz:

hahavteen
07-08-2008, 13:20
Колкото и да го обичам ако разбера че прави такива неща или че е член на каквато и да е секта късам моментално и спирам да се виждам с него.

Мимито0
07-08-2008, 13:22
хах ми мисля че не.още повече ако прави такива неща едва ли е "перфектния" човек за мен. но по-скоро бих се опитала да му попреча и да го убедя че тея работи са грешни
пък той ако пие кръвта на малки кученца той може да земе да изпие и моята кръв :razz: :razz: :razz: :D :D

Pliok0019
07-08-2008, 13:23
XAxxaxXAxxaxAxxaXAXxxaA :D

PePeLePew
07-08-2008, 13:26
ц ц ц ц ц баси глупавата тема

soul1199
07-08-2008, 13:47
:shock: :razz: napravo me razbi :D :shock: :D

Wrathchild
07-08-2008, 14:03
С такива работа нямам.

LizZz
07-08-2008, 14:05
Колко сме хора си личи от животните. (т'ва май го гледах в един друг форум.. 8-) )
Бих прекратил връзка с такъв човек..

babity
07-08-2008, 14:07
Да, ще прекратя отношеният си с него... или... не! Ше му давам цианкалий на хапчета! :lol: :lol: :lol: :lol:

Liar
07-08-2008, 14:09
Перфектният за мен не би могъл да прави такива неща.Невъзможно е.Но ако има и една частица вероятност...Ще го обичам,какво да правя,нали е "перфектният"...И все пак ще се опитам да го накарам да се осъзнае.
От тук май аз съм най-откачената :-D

trayana
07-08-2008, 14:09
Ptotivno na vsichki do sega DA bih go obichala!I ne samo tova ami shte se opitam da mu pomogna!Shte napravq vsichko vuzmojno za da namerq ot kude idva ''hobito'' mu i ima li nachin da prestane!

LaDy_DaQnA
07-08-2008, 14:15
Е т'ва вече е прекалено.Едва ли човек, който убива беззащитни животинки и им пие кръвта може да е идеалния човек за мене... Сигурно бих се опитала да му въздействам по някакъв начин за да спре с тези простотии, но ако не спре.... Аз няма да се чувствам добре с този човек при положение че знам какви ги върши... :?

+1

Pliok0019
07-08-2008, 14:34
Щом всичко останало му е идеално - много ми пука за няколко кучета. Ще остана с него.

dark_angel_7813
07-08-2008, 15:41
:shock: :shock: :shock: ЪъъЪ да бе тряяя съм няква откачена за да обичам убиец :? :? :?

amazonkata90
07-08-2008, 15:55
Ще остана с него. И без това не ми пука особено за животните. 8-). А той може да си пие каквото поиска, стига да не се отразява на отношението му към мен.

sladur4etyYy
07-08-2008, 16:14
Колкото и да го обичам ако разбера че прави такива неща или че е член на каквато и да е секта късам моментално и спирам да се виждам с него.

+1 :D бси яката тема

cherinka
07-08-2008, 16:45
Ми, честно да ти кажа.. бая се позамислих..
Ами да, бих си била с него, бих си го обичала.. щом това, което прави му харесва и му доставя удоволствие, ще го подкрепям....
Все пак не може всички да са идеални, да не убиват кученца и да не пият кръвта им, нали така..

love_enrique
07-08-2008, 18:02
:shock: :shock: WTF :razz: :razz: :razz:

great_mari
07-08-2008, 19:56
Ще го кажа на мама :razz: :razz: :razz:
МИ предполагам,че ще го зачеркна от живота си :o

AFT
07-08-2008, 20:08
Оооооооо, изказан на госпожата, че ууубива малки кученцааа! :-P

angel_love_
07-08-2008, 20:18
МмМм може да прозвучи прекалено повърхностно ,но не бих ... прекално много обичам животинките,ако не ми предложи някакво по-стабилно извинение,в което жестоко се съмнявам,бих се отказала от него,защото нямам желание да живея в страх дали няма да реши някоя вечер да ме причака със сатъп в ръка .... :?

cS_LaMeRkA
07-08-2008, 20:24
:razz: Дори ще му давам котенце на поднос... :oops: и за десерт може и 2 палави лисички :smt112 пък нека после... ближе "кръвта" от pussy-too :oops: :smt112 :smt029 :smt110

cS_LaMeRkA
07-08-2008, 20:26
Ми, честно да ти кажа.. бая се позамислих..
Ами да, бих си била с него, бих си го обичала.. щом това, което прави му харесва и му доставя удоволствие, ще го подкрепям....
Все пак не може всички да са идеални, да не убиват кученца и да не пият кръвта им, нали така..

И след време му омръзват кученцата,котенцата и т.н. и те почва тебе :smt112 :smt029

babity
07-08-2008, 20:30
Ми, честно да ти кажа.. бая се позамислих..
Ами да, бих си била с него, бих си го обичала.. щом това, което прави му харесва и му доставя удоволствие, ще го подкрепям....
Все пак не може всички да са идеални, да не убиват кученца и да не пият кръвта им, нали така..

Мхм... и след няколко месеца ако сектата изведнъж смени посоката и му кажат, че неговият Бог казва, че трябва да им препише всичката си собственост, после да те разчлени и да ти изяде сърцето, а накрая да си напрай харакири? Тогава...? Деца, мислите си, че това, което на тези години изпитвате е любов и че се прави като по филмите... всякакви компромиси само и само да има Хепи енд, 'ма не е така! Настрана от сектите!!!

258
07-08-2008, 21:32
Ако обичаш някого истински,ще го обичаш въпреки всичко...независимо какъв е и какво прави.А дали ще останеш с него си е друг въпрос.Но ако го обичаш,ще го обичаш,дори да убие майка ти...

babity
07-08-2008, 21:34
]Ако обичаш някого истински,ще го обичаш въпреки всичко...независимо какъв е и какво прави.А дали ще останеш с него си е друг въпрос.Но ако го обичаш,ще го обичаш,дори да убие майка ти...

Прекаляваш филмите! Обичта не се сътои в това да издигнеш няколко на пиедестал и да го обожествяваш и "да го обичаш въпреки всичко". Един човек може да обича "истински" едва след като се е осъзнал и е оценил себе си. Преди да обичаш другите трябва да обичаш себе си, а обичаш ли себе си няма да ти е все едно какво прави този, който обичаш!

HePeAJIeH
07-08-2008, 21:39
Щом дава дупето да я ебем нищо друго нема значение 8-)

eLeinS
07-08-2008, 21:44
w0sh яко ли е да гледаш как всички ти се връзват на акъла?Защото от страни е смешно.
Пък като яде кученца..ми яко, ще му готвя печено кучешко с картофки.. ;)

gPa3HuTeJl
07-08-2008, 21:44
ьхАЬАХьхАХьАХ тоя w0sh ме радва... с интерес чакам да видя следващата тема за дискусия..

w0sh
07-08-2008, 21:45
]w0sh яко ли е да гледаш как всички ти се връзват на акъла?Защото от страни е смешно.
Пък като яде кученца..ми яко, ще му готвя печено кучешко с картофки.. ;)

Аз го правя с чисто научна цел.
Кое е смешно?

eLeinS
07-08-2008, 21:48
Това, че на безсмислените ти теми се обръща такова внимание. Забавни са, не отричам..но си има раздел и за тях.

258
07-08-2008, 21:50
]Ако обичаш някого истински,ще го обичаш въпреки всичко...независимо какъв е и какво прави.А дали ще останеш с него си е друг въпрос.Но ако го обичаш,ще го обичаш,дори да убие майка ти...

Прекаляваш филмите! Обичта не се сътои в това да издигнеш няколко на пиедестал и да го обожествяваш и "да го обичаш въпреки всичко". Един човек може да обича "истински" едва след като се е осъзнал и е оценил себе си. Преди да обичаш другите трябва да обичаш себе си, а обичаш ли себе си няма да ти е все едно какво прави този, който обичаш!

Аз не казвам,че ще ми е все едно...но няма да спра да го обичам.И за тфое сведение-много рядко гледам филми :razz:

w0sh
07-08-2008, 21:56
]Това, че на безсмислените ти теми се обръща такова внимание. Забавни са, не отричам..но си има раздел и за тях.

Аз ме откривам нищо безсмислено в темите.
По-смислени ли са тези, които питат как да се целуваш, или дали можеш да забременееш от свършване в устата.

kuklichka_bg
07-09-2008, 05:58
Ще обичатели гаджето си ако стане член на секта, която убива малки кученца и пие кръвта им?Ами ако е зоофил? Или и те са хора?

За да избегна вероятни отговори от рода на "зависи какъв е човека", ще кажа, че евентуалното ви гаже е перфектият мъж/жена за вас, като външност и характер(като изключим кученцата)

Я пийй една студена вода

boriana_borislavova
07-09-2008, 08:11
аз бих се опитала да му въздеиствам по някакав начин и ако нищо не оспея да направя бих го зарязала

cherinka
07-09-2008, 08:12
]Това, че на безсмислените ти теми се обръща такова внимание. Забавни са, не отричам..но си има раздел и за тях.

Темата си е в правилния раздел, щото има примеси и от любовта.




Ми, честно да ти кажа.. бая се позамислих..
Ами да, бих си била с него, бих си го обичала.. щом това, което прави му харесва и му доставя удоволствие, ще го подкрепям....
Все пак не може всички да са идеални, да не убиват кученца и да не пият кръвта им, нали така..

Мхм... и след няколко месеца ако сектата изведнъж смени посоката и му кажат, че неговият Бог казва, че трябва да им препише всичката си собственост, после да те разчлени и да ти изяде сърцето, а накрая да си напрай харакири? Тогава...? Деца, мислите си, че това, което на тези години изпитвате е любов и че се прави като по филмите... всякакви компромиси само и само да има Хепи енд, 'ма не е така! Настрана от сектите!!!

Бе да е жив и здрав :)
Ако ще му достави удоволствие да ме изде, да го направи.

Нали си говорим "чисто информативно".
Пък и говоря така, щото още не се е случило 8-)
Мой да врътна в друга посока.
Оф бе, кво ме юркате, да му се невиди!

eLeinS
07-09-2008, 08:44
cherinka, разговора го водя не с теб..а с автора на темата, но все пак ок.. ;)
w0sh, сравнена с двете изброени от теб теми.. твоята взима 1-во място за смислена тема, но има и други..които наистина са сериозни.
Както и да е.Спирам, защото се получава спам.
П.С. Нямам нищо против темата, или нещо от сорта.

cherinka
07-09-2008, 09:39
]cherinka, разговора го водя не с теб..а с автора на темата, но все пак ок.. ;)
w0sh, сравнена с двете изброени от теб теми.. твоята взима 1-во място за смислена тема, но има и други..които наистина са сериозни.
Както и да е.Спирам, защото се получава спам.
П.С. Нямам нищо против темата, или нещо от сорта.

Ама що ми се сопкаш?? (поне така го усетих).
Аз само се пошегувах.. :)

fc
07-09-2008, 19:22
w0sh ti si bil mnogo golqm :)

w0sh
07-09-2008, 19:23
w0sh ti si bil mnogo golqm :)

Само 187 санта... 80 кила...

MayKyTy
07-09-2008, 19:37
оооООоо естествено, че ще го обичам ... даже ще го помоля да ме свърже с по-висшестоящите, за да мога и аз да членувам там :-D

sexy_tigar4e_MM
07-10-2008, 16:10
Ще обичатели гаджето си ако стане член на секта, която убива малки кученца и пие кръвта им?Ами ако е зоофил? Или и те са хора?

За да избегна вероятни отговори от рода на "зависи какъв е човека", ще кажа, че евентуалното ви гаже е перфектият мъж/жена за вас, като външност и характер(като изключим кученцата)
Ако ще да е най-мечтания мъж на света- веднага го зарязвам :smt102

GregoryHouse
07-10-2008, 16:57
Ще обичатели гаджето си ако стане член на секта, която убива малки кученца и пие кръвта им?Ами ако е зоофил? Или и те са хора?

За да избегна вероятни отговори от рода на "зависи какъв е човека", ще кажа, че евентуалното ви гаже е перфектият мъж/жена за вас, като външност и характер(като изключим кученцата)

Почваш нещо да изпушваш от жегата а? :D Все по извратени неща ти хрумват.... :razz:

sasha_90
07-10-2008, 19:45
Ще обичатели гаджето си ако стане член на секта, която убива малки кученца и пие кръвта им?Ами ако е зоофил? Или и те са хора?

За да избегна вероятни отговори от рода на "зависи какъв е човека", ще кажа, че евентуалното ви гаже е перфектият мъж/жена за вас, като външност и характер(като изключим кученцата)
Само ти можеш да измислиш такъв тип човек.Хайде има такива,които да убиват малки кученца(не са наред нали?),но чак пък и да им пият кръвта.....

-Mo-
07-10-2008, 21:15
ако не пие моята кръв и кръвта на моето куче няма проблем :)

Crazy_Buba
07-11-2008, 09:25
:D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
DeViCo MaRiO nArOdA pOLuDq :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

GabisiTa
07-11-2008, 09:28
Той ако прави това, трябва да е някакъв психар... :shock: :-s :lol:

_flirt
07-11-2008, 09:29
ti si lud we bate kfi sa tiq vuprosi :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P axhahxahxa

AnzaRe
07-14-2008, 11:33
хаха

miloto_girl_4e
07-14-2008, 11:37
Само факта, че ще убива любимите ми животинки(кучетата, а и бездомните особено са ми голяма слабост)веднага ще убие любовта ми към него..

dark_player
07-14-2008, 20:52
Днеска кученце , утре любимия човек... не ми се рискува :D :D :D
Обичам си живота! 8)

aHeJlua
07-15-2008, 11:23
двамата с него ще станем серийни убийци на малки кученца 8) :D 8-) вече го реших.. :lol: пич моля ти се .. темата е мн психарска :)

TheMaggie
07-15-2008, 11:23
Колкото и да го обичам ако разбера че прави такива неща или че е член на каквато и да е секта късам моментално и спирам да се виждам с него.

Sigrina
07-15-2008, 18:09
Убиваш ме с тия твойте теми :D :D :D
Не, няма да го обичам :Ь Няма да е "перфектният" мъж за мен, ако прави такива работи... И то не защото ми е жал за кучетата, а защото е в секта, щом е в секта е с лабилна психика, щом е с лабилна психика, мога да го накарам да се самоубие... Да не продължавам. Не обичам безхарактерни мъже :)

F_CK_all_I_need_is_U
07-16-2008, 11:55
da,6te gy obi4am :grin: no 4oveka,koito az obi4am,NIKOGa n ebi bil sposoben dori da ydari malko ky4ence xD